Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

be_B wydaje mi się, że babcie panikują-dobre ślinianki dziecko ma i tyle ;) a poza tym każde dziecko jest inne i inaczej przechodzi ząbkowanie. Tylko smaruj mu brodę tłustym kremem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be_B to normalny obiaw, Ksenia ślini sie tylko ociupine, ale mój 4 letni siostrzeniec do 3 roku życia chodził ze śliniakiem, a i tera zdarza mu sie oślinić bluzkę :P, wiec nie ma co panikować kiedyś to minie, i koniecznie nawilżaj mu brode tak jak blondi-ania napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta ja tez podaje ostatnio 1,5 procentowe mleko Emilce (troche jednak rozcienczone woda) i jakos żyje :P, nie wyrabialismy juz finansowo na normalne modyfikowane. Be_B dobrze dziewczyny mowia, slini sie bo widac tak ma, przejdzie mu :) Ekinio :) Emi dzis plakala w nocy, pomogl nurofen w koncu i mlecko..moze znowu zeby? blondi---oj to faktycznie a co ja narzkam :P swoja droga wiem ze nam juz dupcie obrabia...niewazne. A ja wczoraj zostalam wystawiona przez 2 kobitki z ogloszena..wr jedna miala przyjsc o 18, druga o 19.00 i zzadna nie przyszla, wieczor zmarnowany, chcialam rodzine na herbatke i ciastko imieninowe zaprosic ale nie moglam bo sie z nimi umowilam a one se nie przyszly.zero telefonu, nawet smsa wrrr ..Czy ja jestem jaakas dziwna ze jak sie umowie to przychodze albo przynajmniej powiadamiam. ? buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekino, ...........śnilił się do 3 r.ź.? Aleś mnie pocieszyła :P Szyi MIchałkowi nie smaruje, bo ma tłuściutką samą w sobie hehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Wróciłam z wakacji i jakoś nie moge znów wpaść w forumowy cykl.... Zresztą akurat jak zajrzałam nie było za miło i pomyśłałam sobie, że szkoda nerów. Tyle nieprzyjemnych rzeczy w życiu, że szkoda jeszcze dodatkowo sie denrwowac;) Wakacje były wspaniałe!! Piekne gorace słońce, piękna woda - hmmmm az sie nie chce wygladac teraz przez okno.... ciagle mi zimno i nie wiem czy to juz zima, czy ja panikuje i chodze ubrana jak na Syberii;) G przespala nam wreszcie kilka dni bez jedzenia 12 godz ale wychodza jej dolne 2 i znow dupa - spi czujnie, placze, kreci sie - musimy podawac mleczko.... Do pracy juz sie wdrozylam - ciesze sie, ze z 1 z nich zrezygnowalam - czuje sie duuuuzo lzejsza bez tego ciezaru;) Padlinka moja sasiadka tez szuka opiekunki i robia tak samo jak u Ciebie - chyba wiec takie u nas to bezrobocie ;) nie zalezy ludziom i tyle.... Tzrymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kati - dobrze, że wy cali i Max - ale swoją droga - jeeeeeeeee gdzie wy dziki hasające po drogach znaleźliście ? Edusia - hehe - jak ma być tam na \"wystarczy\" to tu też - jak maż mówi :) - ale 13 lat - straaaaaaaaaaaaaasznie długo - ciężko będzie pewnie - trzymam kciuki za powrót :))) Padlinka - no właśnie niczym nie karmie bo Bruno nie chce jeść - może dlatego idą mu szybko te zęby bo chce je mieć i sam sobie pożywienie zdobywać i gryźć;) - dziś przebił sie 14 - jeszcze 2 i może choć na chwile da spokój - bolą go tak, że z powrotem musieliśmy wrócić do miksowania zup na aksamit bo inaczej wypluwał bo gryzienie boli (chociaż z drugiej strony - kiedy zdesperowana podałam mu parówkę - zjadł cała i nie płakał jak to robi przy każdym posiłku, który nie ma konsystencji papki- i to zimnej - ciepłych papek nie ruszy - osiwieję przez te zęby Wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 gorcia - normalnie skandal z tymi wynikami! A ja się zdenerwowałam niemożebnie - cieszyłam się na tę moją kartę nieszczęsna kredytowa - trzeci tydzień mija a oni nie przysyłają - hehe zadzwoniłam do banku ale na główna informację i okazało się, że nawet wniosku o moją kartę nie ma w systemie - zaginał wniosek w banku gdzie go składałam i nie poszedł dalej - no to mogłam sobie czekać i czekać - kupa - za ot jutro TŻ zadzwoni tam z mała \"awanturką\" - jejjj on straszny jest w rozmowie urzędowej a przez telefon po dwakroć - mam tylko nadzieję, że trafi na kogoś kto w istocie zawalił z tym wnioskiem a nie wyładuje frustracje (tak to się pisze?) na kimś bogu ducha winnym - nie ma zajęć ze studentami więc pełno złej energii w nim siedzi bo ja nie pozwalam na siebie krzyczeć;) całusy wielkie dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana.Kuba już na nogach tzn sierdzi na fotelu i ogląda swoja ulubiona bajke Tomek i przyjaciele. nie wiem co w tej bajce jest ale jak slyszy muzyke z + tej bajki to jak zahipnozowany siedzi. o 8 leci na super RTL wiec znow bedzie patrzec. maly przesypia mi juz cale nocki. budzi sie ok.6.30 na cycka i spi do 7 nastepne spanie ma o 10.30 i spi gdzies ok 1,5 godz. potem juz nic. jak ubieracie dzieci na spacer w taka pogode?.odezwe sie pozniej jak mi dziecie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Witam w ten przyjemny piątek, mimo dewszczu i wiatru, huraaa bo piątek !!!!!!!!!!! Kati75 wiem że usłyszysz to zdanie po raz 101 ale nie przejmuj się samochodem grunt że wam nic nie jest. Kpiotrowicz ale ci fajnie, wakacje!!! już nie pamiętam kiedy to było :(:(:(:( U nas lekki katarek, ale nie idę do lekarza bo boję się że w przychodni dopiero się czymś zarazi. Kupiłam już kombinezon zimowy, osbno kurtka i spodnie, każda rzecz o rozmiar większa, chciałam kupić jeszcze większe ale jak go ubrałam to wyglądał jak bałwanek i nie potrafił się w tym poruszać, na moje oko spodnie obleci dwa sezony kurtka chyba nie. Szukam teraz bucików, Wojtuś ma rozmiar 21 z minimalnym zapasem, o ile większe powinnam kupić zimówki??? Poradzcie proszę bo jak chodzę po sklepach to te młode sprzedawczynie nie mają pojęcia jak mierzy się stopę dziecku i dobiera rozmiar. Czekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B nie przejmuj się takim ślinieniem, u Wojtusia jest to samo codziennie po kilka śliniaków, a do tego ta ślina jest taka że mu się ciągnie jak u psa boksera :):):):):):):):):):) a zęby idą na potęgę, dziąsła spuchnięte jak banie, noce nadal nieprzespane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczescia chodza parami wiec u nas para jest cysta ktora mam na jajniku i stad moje krwawienia niestety lekaz dopiero sie dopatrzyl :( a co za tym idzie zeby wziac tabletki musze przestac karmic bo niestety Dydrogesteron przenika do mleka matki niby w sladowych ilosciach ale mimo wszystko nie chce ryzykowac No i zalamana jestem niby biorac tabletki anty nie ma mozliwosci na rozwoj cysty a tu prosze ja naleze do trzech pacjetek w roku ktore z nia przychodza ;) Pozdrawiam wszystkie mamusie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati bidilko Ty to sie masz - sciskam Cie mocno! Stokrotka my zakaldmy Gabrysi rajstopki i w zalezności czy swieci slonce czy nie spodnie na podszewce albo bez podszewki. Do tego body dł rękaw, jakis lekki polarek na to i cieplejsza kurtke. Jeszcze nie zimowa ale wg mnie prawie;) Wszystko zalezy od godziny bo jak ostatnio jechalismy rano do lekarza to bylo prawie 0 stopni i zalowalam ze nie mam jeszcze zimowej. Zakaladam tez szaliczek z lekkiego polaru albo chustke i cieplejsza czapke (ale tez jeszcze nie zimowa). Buty kupie 1 cm wieksze od dlugosci stopy zeby zmiescila sie gruba skarpetka. But moze byc wiekszy najwiecej o 12 mm - tak mi powiedzieli w Bartku. U nas niestety pojawily sie problemy z nogami Gabrysi. Niestety ma zmainy krzywicze - szpotawe kolana - czy nozki wyginaja sie na zewnatrz. Wszystko przez wit. D ktora kazali nam odstawic. Teraz mamy robic kuracje witaminowa - 2 krople Vigantolu dziennie + min. 400 mil. mleka modyfikowanego + 1 danonek + jak najwiecej zoltych owocow i warzyw. Ich - jak nie urok to sraczka -chociaz nie narzekam bo po ostatniej chorobie- zapaleniu pluc jak mala miala pol roku - wcale nie choruje. Jak na nia 8 miesiecy bez choroby to cud jakis;) Dziewczyny zwroccie uwage na ta witamine- zwlaszcza te ktore daja normalne mleko. Lekarze to zaniedbuja i chyba trzeba samemu dopytywac co dawac. My na zime wprowadzimy dodatkowo tran - tez zawiera duzo wit D a dodatkowo wpomaga uklad immunologiczny. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciag dalszy bycia samotna......maz wraca dopiero w nastepnym tyg nawet na weekend go nie bedzie uuuuuuuuuuuuu dzieci mi sie troche pochorowaly ja zreszta tez przyziebiona ,ale coz nadeszly takie czasy ze przyziebienia beda na porzadku dziennym........... caluski dla wszystkich ,padlinka dla ciebie spoznione ale serdeczne zyczenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dawno mnie tu nie było ale czytam Was na bierząco. Moje dziecko nadal nie chodzi i teraz zaczyna mnie już to naprawdę martwić... 8 października skończyła przecież 14 miesięcy. Lekarka twierdzi, że jeszcze ma miesiąc czasu i że pewnie jest bardziej ostrożna ale jakoś mnie to nie przekonuje :( Mój stan psychiczny jakoś ostatnio nie jest najlepszy, nie wiem czy to tylko jesienna chandra czy już depresja ale za ciekawie to nie wygląda. Chodzę poirytowana, byle drobnostka wyprowadza mnie z równowagi, nie mam cierpliwości do małej... często wybucham płaczem a i z mężem też nie najlepiej się układa. Od stycznia wracam do pracy (3 dni w tygodniu po 10 godzin)... może wtedy jakoś zdystansuję się do problemów dnia codziennego i będzie lepiej. Zobaczymy. Dziewczyny, powiedzcie mi jak uczyłyście Wasze dzieci zasypiać same w łóżeczku? Dominika jest przyzwyczajona do tego, że usypia na moich rękach i o samodzielnym zasypianiu w łóżeczku nie ma mowy. Jak tylko włożę ją do łóżeczka żeby sama zasnęła to od razu wstaje, chodzi po całym łóżeczku, psoci, wyrzuca poduszkę, ściąga prześcieradło, itp. I może tak bardzo długooo zarówno w dzień jak i wieczorem. Zawsze więc kończy się na tym, że dla świętego spokoju biorę ją jednak na ręce i wtedy usypia od razu. No ale przecież to nie może trwać wiecznie... poradźcie mi jak ją nauczyć samodzielnie zasypiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz 🌻 jak dobrze Cie widzieć :-) :-) :-) basia26 ja kiedyś po prostu nakarmiłam Piotrusia, położyłam do łóżeczka, on zaprotestował i płakał dość długo, siedziałam obok, nie odzywałam się i w końcu maluch zasnął. Trwało to około pół godziny. Teraz to cały rytuał. Mały się najada w kuchni, myjemy zęby i zanoszę go do łóżeczka. Czytam mu przy zapalonym świtle, a on tak jak napisałaś psoci, wyrzuca poduchę itp. Potem gaszę światło daję mu buziaka i układam na podusi. Siedze obok dopóki maluch nie zaśnie, on się wierci, tańcuje po materacu ale w końcu zasypia. Czasami jak widzę, że ciężko mu zasnąć, jest zbyt pobudzony to chwilę głaszczę go po pleckach, zasypia w ciagu minuty. Myślę, że powoli bedę zostawiać go samego w pokoju, już teraz wychodzę czasami na kilka chwil. Ja nawet nie dlatego przy nim siedze, ze on tego chce, tylko po prostu ja lubie te nasze wspólne, spokojne chwile, wtedy też odpoczywam i się wyciszam. Poza tym Piotruś jest już na tyle zwinny, ze lad maoment odkryje , jak wyjść z łóżeczka a wolałabym być przy tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati trzymaj się 🌻🌻🌻 Na spacerze Piotrek ma body z długim, rajstopy, spodnie, bluzkę bawełnianą z długim, na to polarek i jak jest b. zimno to kamizelka, taka pompowana, skarpetki i buciki. Kpiotrowicz co do wit D3 ja dlugo juz nie daję, mam nadzieję że wszystko w porzadku z Piotrusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia... dzięki!!! Zrobiłam tak jak napisałaś i udało się!!! Mała zasnęła, jupi. Mam nadzieję, że tak juz będzie każdej nocy :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie - jak często podajecie dzieciom ryby i w jakiej postaci? Dziś ciotka padlinka została z MIchałkiem, bidula, ledwo żyje. Leży teraz na łóżku a mąż ją masuje. Ujrzała bowiem MIchalka niczym z horroru Egzorcysta, który puścił hafta z niesamowitym rozrzutem :-P, ma chłopak spust, a jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxio chodzi! Zrobil 5 kroczkow potem 6 a potem przespacerowal sie po duzym pokoju! A jaki usmiech mial na twarzy!!!! Kati, zdrowka 🌼 Basia_26, konsekwencja przede wsyzstkim. U nas najlepiej jak Maxio spi jedna drzemke w ciagu dnia ok. 12:30 (poltora godz. lub dwie) wtedy jak wieczorkiem zje kaszke i zaloze mu pizamke to zasypia w ciagu 5 min. od polozenia go do lozka! Ostatnio sa u nas kolejne postepy rowniez w kwestii samodzielnego zasypiania w ciagu dnia. Dzis zasnal jak tylko przylozyl glowe do materacyka (Maxio nie uzywa poduszki). Najczesciej jestem na dworze ok. poludnia i wtedy Max zasypia w wozku, ale jak jestesmy w domu to tez nie ma juz ceregieli. Basia_26, nam pomogl ulubiony pluszak Maxia, co to tez szedl spac ;-) o tej samej porze co Maxio i czasem tak zasypiali oboje wtuleni w siebie :-) Dwa dni temu bylam na USG i widzialam moje 33milimetrowe malenstwo :-D Maxio zobaczyl swoje rodzenstwo po raz pierwszy na ekranie aparatury USG... dziwne ale prawdziwe.. Bede miala kolejne badanie w 13 tyg. dotycz. przeziernosci karkowej, mam nadzieje ze i to pojdzie ok. Nie mialam czasu pisac i zagladac, bo duzo z Maxiem wychodzilismy, pomimo ze kaszle, a no wlasnie jak tam Ekinio sie miewacie? Kpiotrowicz, witaj po powrocie! I cala restza sciskam ile sil. Padam na nos. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kati 🌻 kpiotrowicz - ojjjjjjjjjjj nie wiedziałam, że nie podawanie vit. d aż tak szkodzi - my co prawda dawliśmy przez cały pierwszy rok - ale szwagierka nie daje bo jej powiedzieli, że jak lato i dużo dziecko na słońcu to ma nie dawać - a dziecko duże - muszę ją uwrażliwić może jednak podpyta dokładniej pediatrę be_b - ryba - feeeeeeeeeeeeeeeeeee - ale próbuje ją dawać z raz w tygodniu - stale i w ciąż z tym samym skutkiem - wypluwa wciera w podłogę albo i gorzej Odwiedziła nas dzisiaj teściowa - i ja nie wiem co ta kobieta ma w sobie - ale Bruno zaczął mówić \"moja\", siadać na nocnik i robić kupę (co prawda w pieluchę bo posadzony został w ubraniu jak zaczął stękać ale jak do tej pory zwiewał jak tylko zobaczył nocnik - a teraz siedział i mu sie to podobało - no i zaczął tańczyć obracając się dookoła własnej osi i jeść makaron - nie no a ja uczę tłumaczę i nic - jak tylko pojawia się babcia wszystko zaskakuje na właściwe miejsce - bleeeee - wcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale nie jestem zazdrosna ;) Wylazł kolejny ząb - na jakiś czas pewnie spokój bo mały odzyskał apetyt i przestał sie ślinić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be_B zapomnialam o tej rybie... u nas jest raz dwa w tyg. :-) A ryba mu chyba nawet smakuje, bo pluc nia jak Bruno to nie pluje :-P Dorzucam garstke zabkow, co sie juz z cala pewnoscia wykluly na gorze :-) NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..14.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..14.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..14.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..14.......3050/54........1180 0/87........8. 5.Justa29...........Patryk..14........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..14........3190/56.......100 00/77.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..14........3460/59......1400 0/88........10. 8.Bernatka130......Bruno..14........2820/54........10000 /78.......11. 9.agnese34...........Lenka..14........3320/55......10430 /78.........5. 10.Agula30.......Martynka..14........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..14........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..14........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..14........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..14....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..14........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..14........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..13........2750/52.......9000 /74.........7. 23.Diann.............Michaś..13........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..13........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..13.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..13........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..13.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..13.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..13......4860/56.......1250 0/82........10. 31.Oliwia13............Piotr..13.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..13.......3475/53.......109 45/78.........6. 33.Kasia 30..........Jakub..13.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..13.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..13.......3400/56........100 00/75........4. 36.Moniap31.............Jaś..13.......3680/56........109 50/75........6. 37.ToYaB................Staś..13.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..13......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..13......3260/59.........9 450/75........8. 40.z daleka A.....Kacperek..13.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..13.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..13......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Kati>> dobrze ze wam sie nic nie stalo be_B>> olej babcie.. niech sie slini ile chce i ciesz sie ze mozesz sliniaki zakladac bo Auruska glowe chce sobie oberwac zeby sliniak sciagnac wiec u mnie odpadaja.. rybe daje albo smozona albo duzona a jutro zuper rybna bede gotowac :P Basia 26>> fajnie ze sie zasypianiem udalo Oliwia>>ja tez tak z tym usypianiem sie stram.. gorcia>> ehh ta sluzba zdrowia..buziaki dla ciebie i maluszkow 👄 od dzisiaj mam dom w stanie surowym otwartym .. :D skoncczyli mi klasc dachowke za to osiol od koparki pokrzyswil nowe rynny !!! dalej nie mam netu i tylko meza laptop mi zostaje... zafiarowial sie nawet ze kupi mi laptopa na urodziny... 40 :P... buziole dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja znowu w necie hurrrrrraaa! Calutki tydzień pozbawiona kompa, a to za sprawą mojego synusia, który po raz kolejny dorwał się do sprzętu.Tym razem niestety padł twardy dysk- tak tak , straciłam wszystko!zdjęcia z roczku- nad tym najbardziej ubolewam! Ale nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło!I znowu gromkie huuurrrra!, mój ukochany mąż sprawił mi nowiuśki komputer! No i takim sposobem jestem znowu wśród Was! Niby zapisałam kontakty na serwerze gg ,ale jakoś nie może on ich zaimportować!Więc znowu powtórka z rozrywki - czyli brak listy!buuuuu! Prośba odezwijcie się do mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Padlinka>>>dzieki za odzew!buźka dla Ciebie! Pozdrawiam i caluję wszystkich! P.S.szukam szukam i nie mogę znaleźć linku do emotikonów , dziwne a myślałam ,że mam pamięć wzrokową!he,he Noooo dobra nie chce mi się szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam dodać,że ten nowiuśki komputer jest na moje urodziny( patrz suwaczek-he he!) tak więć: Donn>>> kochana u mnie wystarczyło trochę pomarudzić i wsiąść na ambicję ! Życzę udanego wekeendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z Wami takimi nowinami podzielilam,a nikt nawet nie zwrocil uwagi... Pewnie dlatego ze Wasze dzieciaczki smigaja juz od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26, nie martw sie. Dopoki Dominisia nie skonczyla 18 miesiecy nie ma sie czym przejmowac. Jesli dziecko do tego czasu nie zaczyna chodzic, wtedy sie nalezy skonsultowac z lekarzem. Moj Maxio sprawial wrazenie bardzo ostroznego i ogolnie nie spieszylo mu sie do wstawania. Za to uwielbia gadac! Twoja Dominiczka tez pewnie ma juz jakies sukcesy na tym polu. Z reguly jak dzieci nie wyszkola sie w jednym to sa lepsze w czym innym :-) Zycze zeby dzisiejsze usypianie poszlo Wam rownie gladko... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia przepraszam przegapiłam, dopiero teraz doczytałam ( to jest tak, jak ja próbuję czytać, a Piotruś bawi się w ogrodnika w doniczkach,albo włzi na stół, bądż też po prostu wyłącza mi kompa :-)) Max na te pierwsze kroczki 🌻🌻🌻:-):-):-)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..14.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..14.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..14.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..14.......3050/54........1180 0/87........8. 5.Justa29...........Patryk..14........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..14........3190/56.......100 00/77.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..14........3460/59......1400 0/88........10. 8.Bernatka130......Bruno..14........2820/54........11000 /80.......14. 9.agnese34...........Lenka..14........3320/55......10430 /78.........5. 10.Agula30.......Martynka..14........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..14........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..14........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..14........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..14....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..14........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..14........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..13........2750/52.......9000 /74.........7. 23.Diann.............Michaś..13........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..13........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..13.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..13........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..13.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..13.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..13......4860/56.......1250 0/82........10. 31.Oliwia13............Piotr..13.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..13.......3475/53.......109 45/78.........6. 33.Kasia 30..........Jakub..13.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..13.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..13.......3400/56........100 00/75........4. 36.Moniap31.............Jaś..13.......3680/56........109 50/75........6. 37.ToYaB................Staś..13.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..13......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..13......3260/59.........9 450/75........8. 40.z daleka A.....Kacperek..13.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..13.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..13......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu... Dominika też właśnie jest bardzo ostrożna ale mam nadzieję, że nie będzie czekała do 18 miesiąca z tym chodzeniem bo chyba zawału dostanę. Gaduła też z niej straszna. Mówi mama, tata, baba, dziadzia, papa, na telafon mówi ało, na pieska auau, jak coś chce mówi \"mam\", na nie ma mówi \"ma\", na jedzonko i picie amam, na smuczuś aaaa, jak czymś rzuca to \'bach\", jak zrobi kupkę to krzyczy aa, na jeden mówi \"den\" no i jeszcze dużo dużo innych, nie sposób to wszystko wymienić :D Usypianie poszło dzisiaj równie gładko - całe szczęście :) :P Poprawiam jeszcze tabelkę: NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..14.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..14.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..14.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..14.......3050/54........1180 0/87........8. 5.Justa29...........Patryk..14........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..14........3190/56.......100 00/77.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..14........3460/59......1400 0/88........10. 8.Bernatka130......Bruno..14........2820/54........11000 /80.......14. 9.agnese34...........Lenka..14........3320/55......10430 /78.........5. 10.Agula30.......Martynka..14........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..14........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..14........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..14........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..14....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..14........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..14........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..14........2750/52.......9400 /74.........9. 23.Diann.............Michaś..13........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..13........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..13.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..13........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..13.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..13.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..13......4860/56.......1250 0/82........10. 31.Oliwia13............Piotr..13.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..13.......3475/53.......109 45/78.........6. 33.Kasia 30..........Jakub..13.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..13.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..13.......3400/56........100 00/75........4. 36.Moniap31.............Jaś..13.......3680/56........109 50/75........6. 37.ToYaB................Staś..13.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..13......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..13......3260/59.........9 450/75........8. 40.z daleka A.....Kacperek..13.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..13.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..13......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×