Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

To niesprawiedliwe obcielo mi prawie wszystko co napisalam i teraz juz nie wiem co stworzylam Moze jak Max zasnie to sie skupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! W ten ochydny mokry kolejny dzien:( Kati - - wiem ze aqua jest zbawienny i staram sie 2 razy w tygodniu na niego chodzic, chociaz z czasem jak tak szybko robi sie ciemno i jest zimno troszku sie odechciewa, ale staram sie jak moge zeby nie stracic zapału :) Wy piszecie o kolejnych dzidziach, a ja mam ogolny prikaz od lekarza: 5 LAT PRZERWY ze wzgledu na poprzednie komplikacje wiec hihohoho jeszcze mi zostalo ...... a ze wzgledu na pogorszony stan kregoslupa odpada na 100% porod naturalny wiec same pozytywne aspekty ...... (bez komentarza) A tak w ogole to szukam pracy, bo w mojej aktualnej nie mozna juz wytrzymac... szef wykorzystal moja osobe zeby zblizyc sie do pani Dyrektor, a falszerstwa o ktorych Wam kiedys pisałam olal, bo dziewczyna ktora to robila jest najlepsza kolezanka pani dyr no i w kolo Macieju.... zero konsekwencji..... zreszta faktow jest tyle ze nie starczylo by i dnia zeby to wszystko opisac... złozylam cv i podania, ale w naszym rejonie trudno o dobra prace, no nic pozostaje mi tylko czekac i miec nadzieje ze w koncu cosik załapie :) milego dzionka!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas też pochmurno i pada, i jakoś tak jest smutnawo Alek od wczoraj zaczyna mi pokasływać,,,nie czesto ale tak jak by coś go w gardełku drapało, jesli nie przejdzie to pójdziemy do lekarza ale najpierw chce mu podać jakiś syropek najlepiej homeopatyczny,albo ziołowy, nie chce odrazu dziecka faszerować bo wydaje mi sie ze to za delikatne i moze jakimiś domowymi spodobami uda mi sie to przezwyciężyc....katarku nie ma ale dość czeto kicha, a kropelek na pewno nie da sobie zaaplikować,,,,kiedys próbowałam mu zaaplikować,,,,robiliśmy z mężem 5 podejść i ja skapitulowałam,,, Mam pytanie co mogła bym mu podać?? czy macie juz cos wypróbowanego i sprawdzonego?? Bede wdzieczna za info:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia Stodal jest homeopatyczny na kaszel suchy i mokry. 3 x dziennie po lyzeczce. Ja daje teraz moej jeszcze Eurespal - silneiejszy ale szybko dziala i czesto chroni od antybiotyku. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sól__
juz nie macie o czym pisac chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia ja rade to samo co Kpiotrowicz czuje sie tragicznie, pół nocy niespałam bo telepało mnie z zimna, wkoncu o 3 wziełam tabletki przeciwgorączkowe, dostałam bioparox ale jakoś go nietoleruje :(, do tego Ksenia od 4 rano zachciała mleka i buszowała gdzieś do 5 bo ja w tym czasie usiłaowałam przysnąć choć na chwilkę, na dworze pogoda piękna, a my kisimy sie w domu, do tego nawet nie ma kogo na zkupy wysłać bo sąsiadka wczoraj urodziłą Sebastianka, wkoncu 14 dni po terminie! i niechcemy żeby ktokolwiek od nich przychodził b o jak sie zarażą to zkoda dziecka, i jeszcze jedna smutna informacja to taka że Aga niemoże mnieć juz wiecej dzieci:( popękała starsznie do tego po pierwszym porodzie niezostała dokładnie oczyszczona (szpital Karowa!! wiec i ja sie nakręcam) i źle zszyta, zakażenie po urodzeniu Oli zostawiło duuuże ślady, szkoda mi jej miłego dnia mam nadzieje że u was lepiej buziole pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ponury jesienny poranek Max mi sie przezucil na mleczko butelkowe i domaga sie go raz w nocy i raz rano wiem ze noc to zly nawyk ale biore poprawke bo do niedawna byl cycek i to czesto ja nie krwawie od dwoch dni i mam nadzieje ze tak jz zostanie moze to nierozsadne ale odstawilam tabletkina wlasna reke i jest lepiej teraz biore tylko leki przepisane na cyste Buziole dla wszystkich mam i ich dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest tu kto?? Kati 🌻 ja zaczynam dochodzić do siebie, Ksenia odpukać zdrowa to mój K od kilku miesiecy recytuje Kseni przed zaśnieciem: Natenczas Wojski chwycił na taśmie przypięty Swój róg bawoli, długi, centkowany, kręty Jak wąż boa, oburącz do ust go przycisnął, Wzdął policzki jak banię, w oczach krwią zabłysnął... I zagrał... ciekawe kiedy Ksenia sie tego nauczy? ;) miłego wieczoru buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze że jutro piątek ;) jeszcze 3 dni i ide na l-4 ;) Postaram sie jutro coś więcej skrobnąć po wizycie u połoznej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio Alek całe szczęście nie choruje, lekki katarek, ma ale nic sie nie pogarsza a kaszelek ustapił po podaniu syropku, wiec mam nadzieje ze zwalczy to bez wiekszej infekcji. Buziaki dla Kseni, za to ze jest dzielna i zdrowa:) A na forum widze mamuśki w sen zimowy zapadają... NIE SPAĆ TYLKO PIS:)AĆ PISAĆ BO TKOŚ INNY CHCE CZYTAĆ CZYTAĆ:) Buziaki Ps a co ze zdjęciami? nikt nic nie wysyła?? czyżby brak zapału?? ja chce was zobaczyc jak wyglądaja te piekne Kobiety :)Matki :)i Polki:) Diann czy ty nie miałaś częściej pisać?? Doris to chyba już zapomniała co to forum.... A gdzie reszta?? Justyna?? Mika??Plusia??Donn?? Roxelka?? i cała reszta?? hmmmmm?? Pospolite ruszenie było a tu nadal pusto ...na forum i w skrzynce mailowej.... Czekam wiec z niecierpliwością:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka ojojoj współczuję wrażeń :-( Ale nie rób sobie wyrzutów! Ja pewnie też bym nie leciała do lekarza od razu. A teściowa, daję sobię rękę uciąć, nie miała żadnego przeczucia, tylko po prostu pogoniłaby do lekarza z Brunem w każdej innej sytuacji też. No, że akurat przez przypadek się jej trafiła dobra diagnoza, to dobrze dla Brunka, chociaż dla Ciebie mało przyjemne. Uch... już widzę cichą satysfakcję mojej teściowej w takiej sytuacji .... brrr. A zapalenie ucha, na dobrze lubi wracać ale może do Was nie wróci 🌻 Trzymaj się i wygrzebuj z dołka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów nikogo niema :( :( Bernatka odpukać oby to zapalenie ucha szybko sie skonczyło dla Brunka i nigdy juz nie wróciło, Oliwia :) ... teściowa ... ja mam alergie i co ją zwalcze luz zgryze w sobie to znów sie coś innego zbiera i tak od 9 lat, choć po ślubie jesteśmy 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem czytam ale cos weny do pisania brak:( dziewczyny,ktora z Was pisała kiedys ,ze ma problem z waga?tzn chudnieciem?(OliwiaTy?)niepamietam kurcze apetytu mi brakuje,lece z wagi- teraz 48 waze -jak dzis zobaczylam to sie z deka przeraziłam-coraz wiecej osob mi mowi ze zeszczuplałam-wczesniej wazylam ok 52kg(przy wzroscie 164) badania (podstawowe)robilam i sa idealne moze cos podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak justa :-) to ja :-) Ostanio słyszę ciągle dwa teksty: 1. \"ojej, jak ja bym chciała być taka chuda jak ty\" to od tych życzliwych :-D 2.\"ojej chyba jesteś okropnie zmęczona, bardzo blado wyglądasz\" to od tych mniej :-D Ja jem ostatnio w miarę, wieczorami to się wręcz obżeram, jednak nieprzespane w całosci noce i brak czasu na relaks robią swoje. Wyglądam chudo i blado - i tak się czuję. najbardziej wkurza mnie zapadnięta twarz :-( Ja mam tylko jeden sposób na to - nie patrze w lustro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia13 lepiej ale nie do konca, dziś przez 2 h meczył mnie kaszel a i z przełykaniem mam problem, ja waże 58kg na 173cm, ale też co niektórzy mówią "jaka ty chuda jesteś\", jem i na apetyt niemoge narzekać, i co poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Oliwia, Ekinio 🌻 dziękuję:) U nas lepiej - Bruno nawet ma znowu od dzisiaj apetyt i znikają mu cienie spod oczu. Tylko jeszcze z żołądkiem nie jest do końca dobrze bo ma takie klekso-kupy (oj a ja się wyrzekałam że o kupach dziecka nie będę gadać;) - prawdopodobnie przez antybiotyk - bierze lacidofil ale słabo pomaga - no i od kiedy bierze antybiotyk wróciły mu problemy ze skóra jak przy atopii - hmm czy można być uczulonym na antybiotyk? Dziewczyny - z wagą jeżeli wyniki dobre a wy nie czujecie się jak mietły co to je wiatr w kąt zwieje (znaczy słabo;) - to dobrze - znaczy tak macie - ja - chociaż należę raczej do osób które powinny patrzeć na to co jedzą - tak się kręcę w pracy i przy dziecku, że też chudnę - hihi dziecko wyciąga:) Tak się dzisiaj zadumałam nad językiem naszym ojczystym i jego wulgaryzacją - niby teraz tak młodzież (i nie tylko) klnie i nie ładnie to brzmi - tymczasem czytam biografię Barbary Radziwiłłówny i przytaczane sa tam cytaty z epoki - maaaaaatko jedyna - toż to pod niektórymi knajpami po północy ładniej mówią - hehe - najłagodniejsze określenie na tę biedną kobietę jakie przytoczył autor a jakie pisano podobno nawet na murach na nią to \"kurwa przednia\" (hmmm tylko czy to potwarz - skoro przednia;) - ech - ale poleciałam w dygresję;) Miłego weekendu - ja np. planuje zakupy - odpada mi kupno butów dla Bruna bo dostał wczoraj od babci - tak pisała o zaletach butów ccc - że dostaliśmy..........Bartki - heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka mam dla Ciebie złą wiadomość, mój chrześniak czterolatek ma uczulenie na jeden ze składników antybiotyków, jak sie dowiem na jaki to Ci napisze, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BernaTKO moja Gabi tez ma uczulenie na antybiotyk - nie toleruje Zinnatu i wiele dziedi tez go nie moze brac... My z G zostalysmy na 3 dni same- darek pojechal szkolic studentow;) sTRASZNIE sie z tego ciesze bo bardzo lubie miec takie chwile sam na sam z G a i od D dobrze czasem odpoczac;) dzis czekaja nas zakupy - buty zimowe.... Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co sie dzieje?? czyżby zbliżał sie koniec pisania na kafe?? mnie akurat nie było, ale juz jestem i co widze ani jednego wpisu z Nd, z Sb jeden a dziś juz 12 i też nikt nic niepisze! było nas czterdzieści kilka :( u nas juz lepiej, Ksenia buszowała na wsi cały weekend, ganiała kury, kaczki i krowy, koty tez, normalnie raj dla dziecka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Max wczoraj spal 45 min przez caly dzien wiec byl wieczorem niemozliwy ,dziadek skomentowal ze wejdzie nam na glowe i trzeba mu dac sie wyplakac jak chce na rece lub mleko wiec moj slubny ambitnie zabronil mi o 3 dac mleka malemu i ten biedny plakal 30 min bez przerw ( jak podeszlam bylo ok ale za chwile to samo ) bo tata zabronil dac mleka i przytulac . Maly bil sie po glowie i iaz ikal jak wsciekla przynioslam mu mleko. Normalnie wypija je i idzie spac dalej ale po takiej jezdzie nadal plakal i musialam przy lozeczku siedziec p buzce glaskac aaz mocno zasnie i trwalo to kolejne 30 min tak skonczyly sie sposoby super niani a raczej super taty Max boi sie do lozeczka wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio ja jestem.... ale mam ostatnio troche problemów ..... nie bardzo się to nadaje na forum ....... dlatego troche się mniej odzywam. Ale reszta pisać, pisać!!! Ja chcę Was czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ja tez jestem ale nie odzywam sie bo nie ma z kim pogadac.... U nas przeprawy przychodniowe ale G zdrowa. Odezwie sie ktos jeszcze? Oliwia moze mozna Ci jakos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste widze,ze niestety cos nam topik umiera:( Oliwia mam nadzieje ,ze to nic poważnego i problemy szybko przeminą-czego z całego serca Ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kobitki pisać, pisać bo topik padnie!a ja chciałabym swoją \"kafeteryjną\" rocznicę z Wami opić! ( do kwietnia jeszcze trochę czasu). No Monia od wczoraj znowu starsza o rok!;-):-p przyjaciołka mnie pocieszyła, ze teraz jesteśmy jak wino - im starsze tym lepsze! :-p;-) buziaki dla wszystkich !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia13 jakby co masz mail-a mojego pisz a ja odpisze, buziaczki dla was Kati sposoby super taty czesen skuteczne, u nas w nocy podobne przeprawy z jedzeniem, woda bee a mleko cacy choć pół roku niepiła go w nocy wogóle, a teraz na wsi godzine w nocy niespała bo wymyśliła sobie że chce usypiać w wóżku swoich siostrzeńców(7-letnia parasolka) i za nic w świecie niechciała z nami spać tylko w tym wózku, Kati75, Justa, Kpiotrowicz, Oliwia13, Moniap31 🌻🌻🌻🌻🌻 wielkie buziaczki dla was ps. tłumacze czemu nieodpisuje na gg tak odrazu - Ksenia wyłacza mi kompa i ja żeby siebie i jej niedenerwoać juz go niewaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja oczywiscie dalej bez swojego kompa... juz stracilam nadzieje .. dlatego przez dzien nic nie moge napisac.. bernatka>> hi hi wcale nie byly zle wczesniej dobrze bylo... ale co innego dobrze wygladac a co innego zajebiscie :P( nie wiem czy moge tak napisac.. bo to wulgaryzm chyba... a z tych przezwisk to sie usmialam strasznie.. i tez mysle ze skoro przednia.. to ra czej nie obraza.. oliwia>> ja tez mam nadzieje ze sie wszystko dobrze ulozy.. ekinio>>ale lobuz z Kseni.. hi hi Auruska mi tez kompa wylanczala.. jak jeszcze byl wlanczany... ehhhh a ja znowy sie przymierzam do zakupu spacerowki .. bo moje dzziecko sie z wozkiem przeprosilo.. i czasem do niego wsiada... a tak naprawde to chodzi mi o spracery.. bo z Auruska za reke sie nie nachodze ani duzo ani szybko.. a z wozkiem to bym mogla sie troche poruszac.. :) bylam tydzien na diecie owocowo warzywnej.. nie wiem czy cos schudlam bo wagi nie mam.. no ale to dieta oczyszczajaca byla ..to moze mi sie przynajmniej oczyscic udalo.. buty musze Auruscie na zime kupic.. ale pojecia nie mam jakie i jaki rozmiar.. teraz chodzi w 24.. :D.. wie ktos moze jak sie piecze rybe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×