Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Padlinka ja na padanie na pysk polecam magnez z potasem - zawsze biore na przesielnie i jest duuuzo lepiej. Z prezentem sama mam problem - Ty masz zabawki po Gabie wiec Emilka ma sie czym bawic - ja swojej kupie bebenek i klocki, mama chce kupic lozeczko dla lali (takie ala turystyczne ktore po zlozeniu nie zjamuje miejsca co przy moich 40 M2 jest zbawieniem;) ). Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kasia, wyprobuje. jesze jakis deprim by mi sie przydal jak to zimą :P Patrz, u nas niby mieszkanie wieksze, ale takie zagracowne ze kazda zabawka nagle zaczyna przeszkadzac :) oczywiscie tylko mnie :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kpiotrowicz, Padlinka, Edusia, Basia24 😘😘😘😘😘 my kupilismy Ksenia puchatka gadającego, choć niewiem czy ona niezaduża do takiej zabawki?? może dla Gabi http://www.allegro.pl/item264050642_ciastolina_play_doh_osmiornica_rekl_tv.html ja teraz dla swoiegoe chrześniaka na urodzinki to kupuje tylko w \"oszołomie\" bo po 48zł, dla Emi to ja jednak zabawkę bym poleciła jakąś, ona jest jeszcze taka mała ... i wielkie brawo za to bieganie, Ksenia niby biega ale mało wopli chodzić i wszędzie wchodzić, mi też zimno, nie lubić zimy!!!!!!!!!! ja dziś juz po 2 kawach i 2 herbatkach, i chyba pora na kolejną by sie rozgrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ekinio :) no...niby zabawka..ale tak sobie mysle..ona jescze jest glupiutka i chyba wszytsko jej jedno czy cos dostanie czy nie a zabawki beda na bank,od rodziny..moze cos do pokoju, na wystroj..nie wiem sama.. gabi bedzie pisala w tym roku list do mikolaja:) zobaczymy co sobie zazyczy :) zimno..siedze zawinieta w szalik, pije herbate za herbataa wiaz sie trzese :O w pracy jescze poltora godziny musze spedzic...uh, nie wiem jak wytrzymam..niby mam co robic, ale sily neimam zeby isc sie wysikac a co dopiero cos powazniejszego ehhe. I NIe MOGE DOCZEKAC SIE JUZ SWIAT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) no to jestem... wracam do zywych.. mam juz swoj dzialajacy komp :D... Aurusce kupimy chyba sanki...na mikolaja.. i co tak malo czytania mam??? hmmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>> niestety moja poczta znowy zdechla!!!.... wiec mimo szczerych checi nie moge zdjec nawet zobaczyc a co dopiero rozeslac... uzupelnilam fotki na bobasach... ale jak tylko bedzie mi poczta dzialac ...to rozesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no co jest wstawac spiochy:D oliwia>> o ile dobrze pamietam to ty jestes wegetarianką... i chyba Kati ... dziewczyny powiedzcie mi o co w tym chodzi :).. no niby wiem ze miesa sie nie je.. ale co sie je i jak... moze polecicie cos do poczytania albo co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ranny ptaszku brakowalo Cie tu:) Jakie Aurora ma dluuugie wlosy!! Bylyscie u fryzjera? A co to za pomysly? chcesz porzucic jedzenie mieska? ja mialam taki epizod w swoim zyciu - trwal 2 lata i czulam sie o niebo lepiej! ale brakowalo mi niektorych potraw.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz >> no wlasnie ja ostatniio te diete owocowo warzywna zastosowalam bo sie czulam jak padlinka czyli padalam napysk i to wczesniej niz o 17.. w czasie tej diety rewelacja... to moze tty mi cos podpowiesz... moze jakies przepisy ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam duuuzo soczewicy (robilam z niej koltlety a moj D jakis gulasz ale przepisu nie znam;) ), duzo zapiekanek, makaronow, serow, szpinaku..... mozwe poszukaj stron dla wegetarian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie szukalam ale jakos mi bele jak szlo... kupilam soczewice... chyba jakis przepis na te kotlety... bo te diete owocowa to stosowalam z ksiazki cialo i ducha ratowac zywieniem.. i tam sa gotowe przepisy... tez na zdrowe zywienie ... musze zajzec..bo mam nieodparte wrazenie ze czula bym sie o niebo lepiej na takiej diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Donn... ale z tej Twojej Auruśki już \"dorosła\" pannica. Widzę też że zmieniłaś fryzurkę. Świetnie wyglądasz. Moja Dominika nareszcie sama chodzi po całym mieszkaniu. Oczywiście jest to jeszcze trochę niestabilne chodzenie bo co jakiś czas laci na pupę ale coraz lepiej już jej to wychodzi. Śmiać mi się chce jak bierze do ręki swojego szczeniaczka uczniaczka, mówi papa i idzie pod same drzwi :P Co do prezentów to my Dominice na Mikołąja kupimy chyba tylko jakąś książeczkę z bajkami i ewentualnie jeszcze coś drobnego bo niestety na większy prezent nas nie stać. Wiem, że od swoich dziadków dostanie taką dużą lalę, więc na pewno będzie zadowolona. Co do prezentu gwiazdkowego to nie mam jeszcze żadnego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Kotunia... ja też poproszę tą książkę o 2 latku :D I jeszcze co do mówienia, to moje dziecko mówi mama, tata, baba, dziadzia w zależności od kogo akurat coś chce albo do kogo chce iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz>> ja ranny ptaszek to troche z przymusu jestem... bo Aurora przed 6 wstaje... a u fryzjera bylysmy juz 3 razy ale tylko grzywke obcinamy..reszte Aurusia zapuszcza :D.. Basia26>> no i widzisz doczekalas sie biegajacej Domiczki i bardzo dobrze.. buziaki dla niej 👄 acha powiedzcie mi jakich szczoteczek do zabow i past uzywacie...bo mnie te wszystkie szczoteczki wydaja sie strasznie twarde.. kupilam teraz znowu colgate.. i jest troche lepsza ale nie zbyt... a paste mamy elmex ale ona jest z fluorem i chciala bym jeszcze jakas bez fluoru i zeby ja mozna zjadac bylo spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn... ja kupiłam Dominice szczoteczkę do zębów z Canpola... takie specjalne dla takich małych dzieci... są pakowane po 3 szt... 1. do masowania dziąseł, 2. silikonowa do mycia pierwszych ząbków (tej obecnie używamy), 3. ta już jest z miękkiego włosia. Chyba dobrze to napisałam bo opakowanie już wyrzuciałam :P Pastę do zębów kupiłam jej Colgate Smiles od 0-2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn witaj 😘 ja mogę ci polecić \"Śląską kuchnie wegetariańską\", kupiłam ją, bo niemogłam uwierzyć że takowa jest, a Twoja poczta na gmail-u?? ja tam fotki wysyłałam, było coś? jeśli chodzi o ranne ptaszki to moja wstaje o 7 dla mnie kosmiczna godzina! później tuli sie przez pół godziny, i juz zaczyna sama pokazywać, że chce na nocnik, tylko najgorzej jest w nocy, budzi sie z płaczem, bo mam mokro , przebieram ją i żeby dalej spała musi dostać \"flache mleka\", inaczej robi sobie dzień np. o 2, do tego c.d. zazdrości o mnie, kupiłam jej lale szmacianą i wszystko było dobrze dopuki jej tuli tuli niezrobiłam lalka w kont, a Ksenia na ręce i tuli tuli do mnie, nosze małego sąsiada na rękach a ta stoi koło nogi wi trzyma sie kurczowo by ją wziąść, itd... mykam gotować obiadek u nas dziś pomidorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn paste mamy nenedent-bez floru a szczoteczke jordana pija Wasze dzieciaczki z kubkow niekapków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio>> na gimailu dziala.. ta druga tez juz w miare dziala wczoraj mezus mi naprawial..slaska kuschnia wegetarianska :D.. podrzuc jakis przepisik.. a ty z niej gotujesz???? justa>> Aura pije z niekapka takiego z rurka..a ta szczptka miekka jest i gdzie sie te paste kupuje pierszy raz slusze o takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa... Dominika ma niekapka i jak dam jej w nim picie to pije ale jakby miała do wyboru niekapka albo butlę to zdecydowanie woli butlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ja mam paste nenedent-baby, a szczoteczke Oral-B, pasta apteczna do 2 roku życia, bez fluoru, a szczoteczka z "oszołomu" mięka Justa29 Ksenia pije z bidonu, a mleko przez smoka, jak bedzie miała 2 lata to ją odzwyczaje, niekapka niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ... poprawiam juz ją z szafy wyciągnełam ... \"Wegetariańska kuchania sląska\" wydawnictwo Vega!POL, kolega z niej gotował i ja dlatego kupiłam, robiłąm z niej kapuśniak na słodko, kluski ślaskie i pare sałatek, ale z soczewicy nic, szczerze nigdy jej niejadłam może najwyższa pora Zupa z soczewicy - łagodna: 15dag soczewiczy 1 marchew 1 cebula, 1 por 1 pietruszka korzeń 1 seler korzeń, 1 kostka bulionu warzywnego 1 łyżeczka oleju roślinnego 2 liście laurowe pare ziarenek ziela angielskiego szczypta: cząbru, majeranku, imbiru i soli czosnkowej Sporządzić wywar z warzyw, bulionu i przypraw. Do gotującego sie wywaru dodać soczewicę i gotować jeszcze 15 minut Zupa z soczewicy - pikantna: 1 szkl. soczewicy 1 cebula 2 pomidory 1 ząbek czosnku 1/2 łyżeczki imbiru 1łyżka oleju sól Soczewice namoczyć na pare godzin i ugotować do miękkości. Na oleju podsmarzyć pokrojoną w kostkę cebule i posiekany czosnek, dodać do ugotowanej soczewicy. Dodać pokrojone pomidory. Jaśli trzeba, to uzupełnić wode w garnku i chwilkę pogotować. dodać imbir i sól do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ale sie tu wegetariansko zrobiło ;) a ja dzis sie obzeram.miska musli na sucho, zupka chinska i dw ajablka zdazylam ju od rana zjesc. i jescze mi malo ;) i tak moje odchudzanie wyglada, bleeeeeeee poza tym zimno mi i chce mi sie spac. Rano poklocilam sie z mezem i wogole najchetniej bym usiadla z kieliszkiem dobrego winka przy swieczce i sie zrelaksowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio>> 2 szklanki platkow owsianych zalac niewielka iloscia wrzatku na 15.. min, ugotowac szklanke soczewicy... na patelnie wrzucic 2 pokrojone celulki potem dodac te platki i soczewice.. przyprawic uformowac kotlety obtoczyc w sezamie i usmazyc... ja obtoczylam w bulce tartej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×