Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

HA-ha, od czego męża sie ma :P Wziął sekator i przeciął :D Ale to sie trzymało........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika dziekuje wsyzstkim za komplementy :-D Gorcia, sorry, juz sie poprawilam i wyslalam ;-) Postaram sie popisac troszke juz wkrotce, narazie probuje zlapac domowa rutyne i troche snu. J jest w domu wiec nie ma tragedii. Wszystkich goraco caluje i pozdrawiam ❤️ Basia25, czy mi sie wydaje czy Ty jestes w ciazy? Gratuluje!!!! Lonta, a jak z Toba, czy malenstwo juz sie urodzilo??? Umieram z ciekawosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze sa upały ale p0rzy kompie zawsze można odetchnąć i cosik skrobnąć. Co się z Wami porobiło?? Miłego dzionku i pisać bo jak nie to chyba wrócimy do starej metody. Trzeba bedzie wierszyk pisać jak się nie bedzie za długo na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu>> A reszta laseczek też mogłaby fotki poprzysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kpiotrowicz>> jak będzie trzeba to przyjade napewno... narazie to i tak nie mam po co.. w sobote ide znowu na pobranie krwi .. bo to co robiłam okazało sie byc za wczeście.. do tych przeciwciał musi być równo miesiąć.. plusia>> a ja zdjęć nie mam.. czemu???? ide dzisiaj z Aurą na szczepienie... zobaczymy co z tego wyjdzie.. w sobote bylismy na dniu dziecka.. ale Aura sie wybawiła... jeździła na koniu i brała udział w konkursie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu>> tak jak Ci pisałam na priv malutka Weronika jest słodziutka. A i Ty super wyglądasz. Pisz do nas jak tylko znajdziesz chwilkę. Donn>> do Ciebie to samo. Wyglądasz przepięknie. I super że podesłałas fotki Aurusi. Już się za nia stęskniłam. A jak wydoroślała. Fajną ma fryzurkę. A dwa lata temu były takie same upały jak teraz. Ta końcówka ciąży była wtedy bardzo ciężka. Ja też pozywsyłam fotki. Zmieniłam fryzurke, ale muszę męża poprosić żeby mi pstryknął. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, Gorcia, Plusia śliczne wasze skraby, i ja biorąc z was przykład wysłałam duuuuuuuużo fotek zaległe od Kwietnia, Gorcia masz racje koncówka ciązy była cieżka dla nas wszystkich, ja teraz drugi raz to przechodze, ale tak chciałam i tak mam Padlinka odpoczywaj kochana na tym urlopiku, a mąż dobry miał pomysł he he ja po weekendzie zmeczona, Ksenia też, wczoraj padła nam w aucie o 18.45 bo w dzień 15min spała i spałą i spałą do dziś do 9!! normalnie szok, zasneła o 13 wiec jest oki, nadal ciągne odwyk pampersowy :P, jak narazie od 1 do 3 par majteczek zasikanych dziennie, wiec nie jest źle, wołać woła ale czesem za cicho, byliśmy na wsi i bawiłą sie z chłopacami, ja poszłam do domu ... a za 10 minut wycie pod oknem bo Ksenia chciała siusiu ale nie było nikogo dorosłego w pobliżu, i sie mój skarb zsikał, do tego kolejny płacz był i \"mama boje\" jak Kropka albo Reks sie zbiżali, przez to że pieski jej smoka pogryzły płacz, tyle u nas miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam drugie konto :D jednak Plusiu mam zdjęcia od Ciebie... ale słodziaczek z Weroniczki... :) ekinio >> Ksenia jest super.. bardzo wyrosła.. a jaka dzielna ze bez pieluszki sobie radzi :) i motylek dla Was ale nie wiem czy mi sie uda :) _____$$$$$_______$____$$______ ___$$$$$$$$$_____$__$__$$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$__________ __$$$______$$$$__$_____$$$$$__ _$$$_________$$_$__$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$__$$$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$$$$$______$$$$_ __$$_________$$$_________$$$__ __$$________$$$__________$$$__ ___$$______$$$__________$$$___ ____$$$___$$$________$$$$$____ __$$$$$$_$__$$_$$$$$$$$_______ _$$$____$___$___$$____________ $$$$$_$$____$____$$___________ __$$$$$____$$$_$$$____________ ____________$$$$$_____________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..22.......2900/51........11500 /86.......12. 2.Annaa20 ........Wiktoria..22.......3150/51.......11950/79........16 . 3.Gorcia_27.........Maciej..22.......2950/54.......1150 0 /82.......16. 4.Kotunia.......Aleksander..22......3050/54........13000 /89........16. 5.Justa29...........Patryk..22........3470/54.......1400 0/84........16. 6.Donn...............Aurora..22........3190/56.......117 00/89.......16. 7.Blondi-ania.........Jakub..22........3460/59......1580 0/86........15. 8.Bernatka130......Bruno..22........2820/54........11000 /81.......18. 9.agnese34...........Lenka..22........3320/55......10700 /80........12. 10.Agula30.......Martynka..21........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424.........Miłosz..21........3400/57.......14800 /88..........16 12.Jagna25...........Marta..21........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..21.......3460/58 ...... 13800/..........16 14.Edusia…............Nelly..21...... 3540/53........12000............10. 15.Viki_33............Laura..21........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27...........Natalia..21.......3300/52........115 00/88........16. 17.BE_B..............Michaś..21.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26..........Dawid..21........3350/54 .....13 kg /89.........12. 19.Milka102.......Karolinka..21.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś….21........3090/53... ....8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..21........2260/50 .....10000/74-80.....8. 22.Basia_26........Dominika..21.......2750/52.....12 kg /82.......15. 23.Diann............Michaś..21........3350/57.......12 kg/80...........4 24.Zuza29..........Pawełek..21........3440/55.....1070 0 /78.......12. 25.Roxelka........Vanessa..21.......2730/48.....1000/86 -92.........18 26.Doris................Alicja..21......3460/57.....1150 0/86..........16. 27.Katienka.......Weronika..21......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna....Kasia..21......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..21......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..21......4860/56.......1420 0/90........18. 31.Oliwia13............Piotr..21.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia........Maximilian..21.......3475/53......12450 /88,3.......11 33.Kasia 30...........Jakub..21.......4820/58.......11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz....Gabrysia..21.......4100/58......1050 0 /82.......14. 35.Basia24.........Paulinka..21.......3400/56........12 300/75.......10. 36.Moniap31..............Jaś..21.......3680/56........12 400/80.......8. 37.ToYaB................Staś..21.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka.....Agnieszka..21......3000/50.....10000 / 75 .......12. 39.padlinka............Emilka..20......3260/59.........9 450/75........8. 40.z daleka A.....Kacperek..20.......2940.............9600............. 6. 41.ekinio..............Ksenia..20.......3160/53......12 500/87........16. 42.Lonta..............Beatka..20......4150/58........115 00/............5 jeszcze tabelka bo dzisiaj po mierzeniu i ważeniu jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Plusia dziekuje za zdjecia,malenstwo jest sliczne.tak dobrze doczytalas ja tez jestem w ciazy Donn ja nie wiedzialam ze Ty tez jestes w ciazy,tak sobie ogladam Twoje zdjecia i patrze a tu brzuszek gratuluje. Ja jutro ide do gin ale dopiero na 20.30 wiec sie dowiem wszystko juz na sto procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie:) Bardzo dziekuje za zdjecia są przesłodkie... Alek podchodzi do komputera jak ogladam zdjeia widzi Aurore lub Ksenie i usmiecha sie i patrzy na mnie:) rozradowany na maxa:) ale to zabawnie wygląda:) U nas wiosna przeradza sie w lato, dzis ma byc 30 stopni...a moje mieszkanie jest polozone po stronie południowej,,,wiec od południa najwiekszy skwar:) Dzis mi i mojemu meżowi stuka bawełniana rocznica:) mineły dwa lata od slubu jak jeden dzień:) wieczorem Alusia zostawiamy z niania i zmykamy na miła kolacje w nowej knajpce:) Zdjecia Alusiowe nie długo wysle...czekam juz nn laptopa to bede mogła poprzezucac aktualne fotki i rozesłać:) życze miłego dnia:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kobietki 26 maja czyli w dzien Matki urodzilam Anetke, 4170g i 56cm porod mialam znowu wywolywany - 4 dni po terminie, ale poszlo bardzo szybko bo tylko 1h i urodzilam Beatka nawet sie juz przyzwyczaila, tak sie mi wydaje, bo teraz taka ladna pogoda, ze wiekszosc czasu spedza na dworze, a nie przy mnie i Anetce w domu pozdrawiam Was serdecznie, a mamusiom oczekujacym kolejnego dzieciatka zycze duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............. buuuuuuuu juz 3 raz podchodze i znów coś mi posta skasowało Lonta to wspaniały prezent otrzymałaś na Dzień Mamy, Gratuluje Kotunia najlepsze życzenia z okazji bawełnianej rocznicy ślubu, 40 takich życzymy 😘 Donn :) Aurusia jak zwykle przoduje, najwyższa z naszych dzieci jest, ale i chudzinka przy mojej Basia25, Kotunia to wy pewnie styczniowe dzieciątka bedziecie miały, trzymajcie sie ciepło dziewczyny czy wasze pociechy śpią jeszcze w długim rękawku? ja moją rozletniłam, u nas podobnie jak u Kotuni ze słoncem od od 15 upał że nieda sie wysiedzieć, i mieszkanie nagrzane na maxa, w nocy też bardzo ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta>> buzieczki dla Ciebie, Anetki i Beatki ❤️. Podeślij fotki dziewczynek. Kotunia>> wszystkiego naj na rocznicę ślubu: Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie. no i czekam na foteczki. A za wszystkie miłe słówka w nasza strone DZIĘKUJEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta gratulacje:) Kotunia- udanej kolacji:) Ekino -w dzien Gabi spi w samej koszulce z krotkim rekawem i w pampersie. przykrywam ja tetra. W nocy zakladam jeszcze pelna pizakme na dlugi rekaw bo nie cche mi sie wstawac i ja przykrywac. buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas do spania piżamka (koszulka z długim rękawkiem i długie spodnie) lub taki pajac bez stópek a pod spodem tylko pampam jak mówi mój zdolny synuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej... co tu znowu taka cisza? Oj oj oj... U nas kolacja wczoarajsza sie bardzo udała...i za miłe zyczenia duza buzia:* nie dziekuje zeby nie zapeszyc:) w ten weekend zapowiadaja sie mega upały wiec my planujemy uciec na weekend w góry stołowe,,,sa blisko nas(jakies 1,5h) od Legnicy wiec moze troche odpoczniemy, pospacerujemy, i moze ten skwar nas ominie:)Ekinio masz racje termin u mnie wypada na 6 stycznia:) mam nadzieje ze 3 królowie nas raczą obdarować drugim słoneczkiem:) Co do spania to Alus spi w pajacyku bez stopek, albo w pizamce z krótkim rekawem, przykrywam do tylko delikatnym kocykiem, a w nocy jest u nas i tak bardzo goraco choc spimy przy uchylonym oknie:) Lonta Gratulacje dla rodziców i siostry Beatki :) czekamy na jakies foto Anetki:) zycze miłego dnia,,,i do poczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna grtuluje Ja bylam wczoraj u gin i moge juz powiedziec ze jestem na 100%ciezarowka,jak narazie widac 1centymetrowy pecherzyk i jakby obliczyc termin z ostatniej miesiaczki to wyszloby 21 styczen ale bedzie pozniej lekarz powiedzial bo z tego wynika ze zaszlam w ciaze pozniej wiec mysle ze bedzie w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo za pizamkową odpowiedz :) Basia25 to jeszcze raz wielkie gratulacje Kotunia fajnie że tak blisko gór mieszkacie, tylko pozdzrościć możemy Ksenia zajmuje sie swoją lalą i dziecka nie ma, do tego w piaskownicy potrafi siedzieć godzinami, jak nie moje dziecko, ale póki co ciesze sie spokojem, choć pewnie bunt dwulatka mnie nie ominie Bernatka co u was? gdzie Ty sie podziewasz z Brunkem, ps. ładne loczki :) pisać mamusie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja meldować sie dziewczyny, bo zaczne wywoływanie z listy ToYaB jak się miewają Twoje chłopaki Staś i Ignaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cały dzień poza domem. Byłam u kosmetyczki: manicure, pedicure, depilacja woskiem, henna :mrgreen: Mąż u mioich rodziców pomaga przed weselem. Ja sama w domku z Bartoszkiem. Maciek śpi dzisiaj u dziadków. Byłam z nim też dzisiaj u fryzjera. Grzecznie siedział. Obcięty na jeżyka. Fajnie wygląda. Pstrykne mu jutro fotki i wyślę. Przykra wiadomość z tą siatkarką Agatą Mróz. Osierociła 2 miesięczną córeczkę. Spokojnego wieczorku,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co jest ?? Sama z soba mam pisać?? Jakiś strajk podjęłyście czy co?? Miłego dnia. U nas zapowiada się upał, więc ogarniam mieszkanko i ide poopalać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) już jestem ... komp mi padł... ale mężuś już naprawił Aura śpi w piżamce z długim rękawkiem... ale u nas nie jest bardzo gorąco.. inna sprawa że śpi odkryta... walczymy z nocnikiem .. ale o postępach jeszcze trudno powiedzieć.. Lonta>> serdecznie gratuluje.. piękniejszy prezent na dzień matki trudno sobie wyobrazić.. a jaka duża dziewczynka z Anetki :) Basia25>> hi hi ja już w 13 tc jestem :)... a tobie gratuluje i trzymam kciuki.. Kotunia>> wszystkiego dobrego na te 2 rocznice.. ciesze sie że kolacja sie udała :) ekinio >> jakie witaminki bierzesz???.. bo musze sobie coś kupić gorcia>> mi też by sie przydała taka wizyta w salonie piękności :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorcia- dobrze ci z tymi zabiegami:) ja powinnam skusic sie na wosk (choc to ZADNA przyjemnosc;) ) - wyjezdzamy w pn na 3 tyg nad morze i mialabym spopkoj... boje sie tego wosku, kurde mozna sie jakos znieczulic?:) donn a tobie po co zabiegi?? pieknie wygladasz, kwitniesz:) Plusia Ty tez:) ja powoli probuje ogarnac rzeczy ktore musimy wziac na wczasy - kurcze ile tego jest!!! 3 tygodnie- trzeba wziac wszystko:):) wczoraj kupilam nowa pralke- cudo Boscha- sama pierze, prasuje, wazy pranie - moglaby jeszcze w szafie poukladac;) buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotowicz>> jakby jeszcze układała na w szafkach te wyprane rzeczy.. to już bym po nią biegła... bo strasznie ciężko z tym u mnie ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×