Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

No to druga kawusia juz na biurku, ja na forum czyli nowy tydzień pora zacząć:) Alek właśnie zasnoł, wiec moment dla mnie nastał:) a wiec kawa, i dalej w kieracik, czeka pranko do rozwieszenia, objadek do ugotowania,,,same relaksujące czynnosci...a o 14 do pracy:)jak milo :) Ponownie apeluje o nowe zdjecia,,,nie widziałam was chyba od zimy:) i nie tam jakies galerie tylko na e-mailki bo tak zawsze oglądne kilka razy a szukać galleri czasami nie ma kiedy...wiec czekam na piekne mamy i wasze szkraby a moze i całe rodzinki:) ja jak tylko bede miała mozliwość przezucenia na kompa to tez wysle, na razie niestety laptop w reklamacji i nie ma na co przecucic fotek,,,ale na pewno bedą:) buziaki i biore sie za kawusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia, ja juz dwie kawy, trzy herbaty i cala pakę paluszków mam za sobą :) Ah, jakże chcialabym se polazic po swiecie zamiast tkwic w pracy ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta 🌻 szybiego i bezbolesnego porodu, odpoczywaj póki jeszcze możesz Plusia jesteś jeszcze w domku?? czy już masz skarba? Padlinka ja używałam Garniera skóra muśnieta słoncem efekt dalikatnej opalenizny po 4-5 dniach i nieśmierdzi przypalenizną :p, gratuluje podpisanej umowy,a zmieszkankiem może sie jeszcze jakoś ułoży bedzie dobrze 😘😘😘 ps. jak badania? zrobione? Padlinka, Z daleka anglia ->dziekuje zag gatulacje Doris :) super że te testy za Tobą, dałaś mi do myślenia z tymi klockami duplo ... chyba babcie trzeba poprosić o klocki Kotunia ja też dołacze sie do apelu, choć narazie u nas problem, z aparatem i z zasilaczem do laptopa wiec roszeczke potrwa zanim wyśle swoje Ksenia jeszcze śpi odsypja sobotnio - niedzielne imprezki he he, wyszalała sie, bo miała towarzystwo dzieci starszych i rówieśników, do tego schody które 500 razy pokonywała, moze z niej jakaś sporcmenka wyrośnie, choć rodzice leniuszki hihi miłego słonecznego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio kochana-umowa jescze przede mna-mam obiecana od czerwca..jesli chodzi 9o mieszckanie to bardzo sie martwie...ale moje martwienie sie nic nie zmieni..problem polega na tym ze nie wiem po prostu jak po kolei musimy sie zachowac, jakie decyzje podjac, jakie kroki...gdybac tylko zawsze mozna... :( BAdania oprocz rtg pluc zrobione i oczywiscie wyszly dobrze :) hehe to u nas rodzinne, zawsze wszystko wychodzi ok.. Jelsi chodzi o balsam to mam kolastyne juz wiec poki co musze stosowac i wykorzystac..zmienili chyba formule, kiedys dzialala na mnie szybciej i ladniej pachniala ..kokosem mniam :) a fotki sprobuje wyslac wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mogły komuś słowa \"dziewczynki są najfajniejsze\" sprawić przykrość??? Przecież wiadomo, że to chłopcy są najfajniejsi ;-);-);-) Plusia, jak tam ??? Lonta miło Cię czytać :-) Odzywaj się częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia- hehe tunezja..powtorka z rozrywki, juz w podrozy poslubnej tam bylismy..teraz bedzie inaczej, bo i na dluzej , i latem, i z kumplami, i...z dziecmi :) oliwia--no i o to chodzi :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko... super :) my 5 czerwca na tydzień do Turcji lecimy, choć też zastanawialiśmy się nad Tunezją... może Tuzezja w przyszłym roku będzie :) A do jakiego hotelu lecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke. U mnie nadal NIC. Kompletnie nic sie nie dzieje, wyglada na to ze Weronika ma za dobrze u mnie w brzuszku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia-Rosa Beach w Monastirze, ehhe my rozwazaismy turcje tez ale tunezja wyszla taniej znacznie :) Plusia-Biedaku :) Trzymaj sie dzielnie, ..........kto wie, moze dzis w nocy?... Ja urodzilam 5 dni po terminie, ale juz od 38 tyg przyspieszalam i bezskutecznie :P Zycze Ci RYCHLEGO ROZWIąZANIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko ciesze sie że badania wyszły oki, buziaczki dla waszej czwórki Plusia 😘 dziś moje dziecko dostało odemnie klapsa w goły tyłek!!!!!!!!!!!! normalnie wściekłam sie bo niedość że niechce spać i 500 razy pytam czy chce siusiu zdążyłam wyjść z pokoju a a nasikałą na pościel, za kare leży tam sama i nie mam zamiaru jej jeszcze przez kilka minut wyciagać, niedobrota jedna, do tego zanosi sie że ta druga córa wcale nie lepsze ziółko bedzie, kopie mnie od rana do wieczora, nawet w nocy jak sie przebudze no dobra koniec narzekania :P, ide konczyć obiadek dziś młoda kapustka bedzie ciekawe tylko czy Ksenia ją tknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak tylko na chwilke... pisze tylko że żyje :) Aura łobuz jak nie wiem... kupiłam w czoraj w końcu spacerówke.. bo jedak czasem by sie przydała... Aurze sie strasznie podoba i nie chce z niej wychodzić... ja sie czuje jakby lepiej (więc sie martwie ;) )... pozatym badania mi źle wychodzą więc wogóle lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio- mniam, zapros mnie na mloda kapuche , co? tez mialam wczoraj robic, ale mi sie odechcialo :P za to kapusniak zrobilam :P jak zwykle gesty ze lyzke mozna postawic :D siemka donn :) dobrze ze żyjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam ogromną prośbe! kiedyś ktoś na naszym forum zamieścił opowiadanie o mamie - o tym że to będzie anioł dany dziecku od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka za mną niewiem ile dni chodziła wkoncu zrobiłam, i jak była ciepła to Ksenia nią pogardziła, a wieczorem to na zimno jadła, a Twój kapuśniak też musi być pyszny bo ja to kapustowa dziewczyna jestem :p Oliwia13 nie pomogę Ci kochana Donn bedzie dobrze :), my nadal kożystamy ze spacerówki i ostatnio mój mały szatanek też z niej niechce wychodzić choć nasz sie niezmieniła, a jak wam idzie wykończenie domu?? kiedy sie przerowadzacie?? ja ja dziś pierwszy raz od niewiem kiedy pospałam sobie od 12.30 do 14.45 ale luksus ide ziemiaczki obrać i budzić Ksenie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia -mozesz wkleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia -mozesz wkleic
chetnie bym sobie przeczytała-z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :-) Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Wiec któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, ze chcesz mnie jutro posłać na ziemie, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czul jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielka cierpliwością i troska będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, ze na ziemi są tez źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: \"Mamusiu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ale tu pustki ....................... Pisac, pisac bo forum pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia ja jestem tylko znów poranne mdłości wróciły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestesm ale problemy w pracy trwaja wiec mam nerwy poruszone;) trzymam sie calkiem niezle chociaz musze jechac oidreagowac dzis na basen... jUTRO mam przemila impreze - spotkanie znajomych po prawie 10 latach:) milutko bedzie, potem czeka mnie malowanie pokoju w sb i znow wieczorem impreza. weekend wiec pracowity;) Gabrysi znow urosla stopa- kurde az sie boje jaki bedzie miala nuker w przyszlosci bo juz teraz musze jej kupic rozmiar 25. Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie melduje...u nas wszystko w pożadeczku, co do imprezek to ja w sobote mam klasowe z podstawówki:) juz sie ciesze na nie:) Kpiotrowicz no to G ma niezłą nózke,,alek ma 24 ale tez mu rosnie i wyglada na to ze sandałki kupie juz 25:) W pracy mamy kupe roboty bo robimy firmową wyprzedaz, wiec mega pracy:) imega zamieszanie:) no ale czasami trzeba podgonic prace, a wyprzedaze przyciagają do nas rzesze ludziątek spragnionych nowych łaszków:) Dzis ide do fryzjera zeby podciąć włosy ,,, zawsze to minimalna ale zmiana:) No to życze miłego popołudnia...zmykam na popołudniowa herbatke...zieloną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie. Mala uparciucha nie chce wyjsc z brzuszka, zaczynaja sie rodzic frustracje. Po 11 dniach. A mialam rodzic 4-tego maja, ha,ha... zebym zdazyla w maju :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pozno, wiec tak szybko. Plusiu duzo cierpliwosci i spokoju. Ojej ale wielkie stopy;) Moj ma nr 21. Biedactwo od wczoraj goraczkuje.Dostal 3 szczepionki i taki bidulek wymeczony. Jak u was ze szczepieniami?Zakonczone?A te ktore szczepily na pneumokoki to ile bylo dawek?I kiedy? My mamy troche zamieszania przez karte szczepien z Anglii. Nie wiem komu wierzyc i co lepsze. buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szczepie dalej.... zakonczona mamy tylko zoltaczke, brakuje nam po 2 dawki blonnicy krztuscca i tezca. No i odra swinka i rozyczka - ale ta mamy zabroniona. Z daleka- moja 21 nosila jako 2 buciki -dokladnie rok temu w wakacje;) u nas ida 2 pary butow w sezonie.... plusia- ja urodzilam 12 dni po terminie - wiedzialam ze musze bo inaczej kazali sie klasc do szpitala;) ekino -jak mdlosci? moze ta kapusta ci zaszkodzila? widzisz- nastepnym razem zapros nas - my zjemy;) calusy dla Kseni!! Donn odzywaj sie!! Bernatka a co u Was? doktoar robisz? napisz co porabia bruno;) Padlika melduj sie! Evvik to juz chyba zupelnie o nas zapomniala... Diann. Olivia - wszystkie inne - koniec leniuchowania!!!! Edusia Ciebie tez to dotyczy;) pisz koniecznie:) to czekam na odzew;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana i zapraszam na...herbatke :) ja serwuje zieloną:) Ta młoda kapusta tak na mnie wpłyneła ze tez zrobiłam,,,piewszy raz w swojej kucharskiej karjerze:) i była pyszna...alkowi i T smakowała i ja tez sie najadłam jak bączek:)ale moja mama robiła lepszą...niestety jej tajenicy robienia juz nie poznam,,,ale jak poeksperymentuje to moze dojde do tego jak ona to robiła:) teraz zastanawiam sie co dzis na objadek,,,i chyba dla zróznicowania beda nalesniki biszkoptowe,,,moje chłopaki je uwielbiają... No t tyle na ten czas,,, ps a waszych zdjec jak nie było tak nie ma... czekam czekam, i chyba jak na emeryturze bedziecie to poprzysyłacie;) bo czas wtedy miec bedziecie, ale to i tak nie bedzie pewne bo wnuki bedziecie bawić:):):):):):):):):):):):):):):):)dużo wnuków:):):):):):):):):) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zieloną herbate poprosza :)) Kounia doczekasz sie jak ja dostane zdjęcia od koleżanki bo jednak nasz aparat juz w rozsypce mimo że ma tylko 3lata, urlopy go wykonczyły a serwis droższy niż nowy, Kpiotrowicz no widzisz to chyba przez łakomstwo na nią, ale dziś już było oki, poprostu nie moge nadczo otwierać lodówki hihi, tylko jak ją otworzyć żeby nie było mdłośc ;), miłej imprezki :) Plusia zdążysz w maju napewno,choć sama wiem że ja bym jak na szpilkach siedziała, u mnie 2 września 2 latka Kseni, już zarządziłam :P że albo ma wyjść wcześniej z brzuszka albo dopiero po urodzinach ;), miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×