Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

dla Vanessy 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 najlepsze życzenia urodzinowe od Ksenia i ode mnie Roxelka widzisz to ja cie pospieszyłam z tym wyjazdem dobrze że sie odezwałaś Moniap he he ja telepatycznie sms-kiem takie życzenia Padlince przesłałam ;) Annaa20 super że Twoja córeczka już chodzi, Lonta brawo dla Beatki poczekasz jeszcze 2 dni i pójdzie wiecej, Ksenia tez tak przez tydzien kroczyła po 2-3kroczki, a dziś to nawet za rake niechciałą by ja prowadzać, Oliwia13 mam nadzieje że Piotrusiowi kaszelek szybko minie i niewróci, super że mieliście ładną pogode, u nas duchota straszna, a o 17 jak sie rozpadało to dopiero teraz przestało, lało grzmiało i błyskało sie, a że na wsi byliśmy to duuuużo straszniej to wygladało niz w mieście, do tego mój K zdjęcia zaczoł robić bo wydawało mu sie że jakaś tromba powietrzna idzie brrrr ... ech te chłopy Gorcia czekam z niecierpliwością na fotki z wakacji, miło że sie odezwałaś 😘 nowe osiągniecia Kseni 1) pokazuje nosek 2) pokazuje brzuszek-pempuszek u wszystkich włącznie z sobą 3) pokazuje Kubusia Puchatka wszedzie gdzie ma kokazje go zobaczyć 4) robi tuli tuli, i daje buziaczka rodzicom 5) maltretuje swój kocyk który ma od pierwszego dnia życia to jej przytulanka, zasypianka i najlepsza zabawka 6) robi akuku choć niemówi 7) sama je śniadanie i sama bierze swoje picie (tzn. czasem wyglada jak świnka) 8) niepłacze jak zostaje z ciocią, choć daje cioci w kość i to ostro - ja odpoczywam :p 9) uwielbia myć ząbki ... reszte napisze później ps. ile wasze dzieci piją dziennie??? Ksenia wypija 330ml mleka i około litra napoju różengo typu mykam pać spokojnej nocki życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vannesko wszystkiego naj naj😘😘😘😘😘😘😘😘 Ekino moja Wiki pije mleko 2 razy dziennie po 200ml, a jesli chodzi o soczki to wypija ok. 600 ml w ciagu dnia,czyli 2 butelki soczku na dobe. Roxelko ja dałqam Wiki truskawki jak miala 10 miesiecy! Nie przejmuj sie opinia idziwnymi minami znajomych!!!!!Ty wiesz najlepeij co dla twojej corci jest najlepsze!!!!!! U mnie wczoraj caly dzien padało dzis wychodzi słonko wiec pojde po 8 na długi spacer z miśką:) A ja tez sie pochwale co Wiki umie, a co ;) : - pokazuje gdzie ma uszko,oczko,włoski,nóżke i cycuchy:) - pokaze gdzie jest lampa - jaka bedzie duza i silna -potrafi pokazac jak robi piesek \"uuuu\" oraz jak robi kotek- wystawia wtedy jezyk i robi \"aaa\" -pokazuje jak dmuchałą swieczke na roczku -jak robi halo do taty - i jak robi aaa- czyli jak chodezi spacku - potrafi robic pataj- siedzi na pupie i podskakuje:) Oprocz tergo włazi na kazdy fotel, kanapę itp. Niestey bardzo lubi bawic sie [pralka-otwiera drzwiczki i zamuka, probuje grzebac przy kuchence elektrycznej i uwielbia właczac i wyłaczac tv:( staram sie nie pozwalac jej na to ale ona czasem ma gdzies moje nunu i nie wolno... Milego dzionka laseczki papapa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale błedow nrobiłam.przeparaszam!!!! Miska umie tez przesłac całuska i dac buziaka,robi akuku, a jak zapytam gdzie masz np pieska to pokazuje.np wczoraj schowała mała piłke do szfki i pytam gdzie jest pilka a ona pokazuje razckami ze nei ma, a potem wskazała na szafke:) Madre te nasze dzieciaki,buziaki!!!!! Donn a ty gdzie????? Pluiu gdzie jestes? Justa a ty? papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz sto lat dla dzieciaczkow roczniakow ❤️ ❤️ No to jak sie chwalic to sie chwalic Moj Max juz umie -Bic brawo -robic papa - pokazac daj daj - tanczy jak uslyszy muzyke :) -robi tuuli tuli ze wszystkim mnawet sam ze soba -umie wskazac oko nos ucho wlosy brzusio lampe tate mame na zdjeciu,Maxia (wskazuje siebie i zdjecie gdzie jest) misia kotka pieska konika krowe drzwi i..... dlugo by wymieniac -daje buziaki jak sie go poprosi -pije z kubeczka choc czesto zawartosc jego laduje na spodniach i jje raczkami :) -dzieli sie ze wszystkimi (mam nadzieje ze tak juz zostanie) -odkrecac i zakrecac nakretki wszelkiego rodzaju -mowi mama baba tata dziadzia ciocia( BRZMI TOTA) pilka to ba ( BAL z niem ;) jak cos zrzuci mowi bach -pokazuje cycy jak chce pic - mowi to jak cos chce i pokazuje na to i pewnie jeszcze by mi sie cos przypomnialo ale na razie dosc bilans zrobimy jak max skonczy roczeka to juz niedlugo Roxelka u mnie Max tez dostaje prawie wszystko ( unikam tylko slodyczy i sosow) a tak na co ma ochote to mu daje i lepiej mu smakuje kuchnia doroslych niz jego Truskawki Max dostal jak mial 8 m-cy chcialam sprawdzic czy uczula i nie uczulily wiec daje ogorka itd tez jedynie na owoc kaki jest uczulony ale to prawdziwa bomba wit c i moze dlatego a tym co mowia inni nie ma co sie przejmowac Ty wiesz najlepiej co dla Vanessy jest dobre i tylko tak dalej trzymac Ja powoli wracam do normy nareszcie mam dom dla siebie i dziecko i meza . Musze z nimi troszke walczyc bo rozwydrzyli mi sie przy siostrze meza ale dajemy rade no i rewelacja MAX PRZESPAL CALA NOC bez cycka i placzu jestem taka dumna no i zasypia juz bez cycy ja siedze tylko kolo lozeczke i przytulam od czasu do czasu na razie lozeczko jeszcze przy lozku ale powoli zmierzamy ku lapszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75 jestem pod wrazeniem, moj Maxio to tylko dkurzac w domu mi poodkurza (i wcale go o to nie musze prosic) :-D Spoznione zyczenia dla Pawelka i Vanessy! ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj potrójne urodzinki!i to dziewczynek! Alicjo,Weroniczko, Katarzynko! Wszystkiego naj, naj , zdrówka, od Jasia przesyłam😘😘😘 a ode mnie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na życzenie opisy porodów:-) anna20- str.171 bernatka130 - str.182-183 Justa29 - str.182 Kotunia- str.184 Justynka307 - str.185 Donn- -str.186 Jagna25 - str.189 Edusia - str.195 diann , evvik- str.196 CDN.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Imprezkę roczkową mojej córci mamy już za sobą. Moje dziecko całą mszę roczkową przespało, dopiero na sam koniec jak ksiądz udzielał błogosławieństwa Dominika się obudziła i tak zmierzyła księdza swoim spojrzeniem, że zaczął się śmiać. Po mszy pojechaliśmy do domu gdzie oczywiście czekał tort, ciasto i szampan. Oczywiście nie obyło się bez sensacji bo chciałam mieć z mężem i córeczką ładne zdjęcie przy torcie, tak więc w chwili gdy chłopak mojej siostry odpowiednio ustawiał aparat moje dziecko było już tak zniecierpliwione czekaniem, że wsadziło jedną nóżkę do tortu, hehe. Naszczęście odpadło tylko trochę brzegu, więc dało się to zamaskować, poza tym miałam zamówiony tort na większą ilość kawałków, więc też nie było problemu. Wszyscy też stwierdzili, że to na szczęście - osłodziła sobie życie :-))) W końcu to był jej roczek, jej torcik, więc czym się przejmować ;-))) A przynajmniej będzie co wspominać :-) Świeczki nie umiała zdmuchnąć, więc musiałam jej pomóc. Dominisia zjadła prawie cały kawałek tortu a potem przy lampce szampana wszyscy zaśpiewali głośne sto lat :-) Zimnej płyty nie robiłam, podałam tylko kotlety w panierce kokosowo migdałowej, frytki, sałatkę z szynką, ananasem i selerem i sałatkę grecką. Jako, że zajmowało nam trochę czasu przygotowanie tego wszystkiego chrzestny mojej córki ze swoją rodziną pozbierał się do domu, tzn. pewnie jego żona tak sobie zażyczyła bo to strasznie nawiedzona baba a on nie chciał jej się sprzeciwiać. No ale jakoś nie bardzo się tym przejęłam. Zostaliśmy więc my, moi rodzice, teściowie, 2 prababcie Dominiki i moja siostra ze swoim chłopakiem. Imprezka skończyła się ok. 21. Dominika jeszcze chwilkę poszalała na dole u dziadków (ja w tym czasie wywietrzyłam mieszkanko) a potem wypiła mleczko i od razu zasnęła - taka była wykończona. Mój mąż pojechał odwieźć do domu moich rodziców a jak wrócił to ładnie wszystko pozmywał i posprzątał, więc nie musiałam sobie niczym zawracać głowy. Mogłam wreszcie trochę odpocząć bo przez 2 dni pod rząd ciągle coś robiłam. Mam wrażenie, że imprezka się udała choć nie do końca było tak jak chciałam, no ale tak już czasami jest że nie wszystko wychodzi perfekcyjnie. Najlepsze życzenia urodzinkowe dla solenizantek: Alicji, Weroniczki i Kasieńki 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvik>>> właśnie obejrzałam zdjęcia z urlopu! super!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty chudzino:-):-) jak ja ci \"zazdraszczam\" figury. A ja nadal psioczę na swój wygląd, ale za ćwiczenia się nie wezmę :-P siedzę ,za to cały czas przed komputerem:-P oj ja nieszczęsny leniwec pospolity. Miałam dzisiaj cudny sen, niestety albo stety nie z udziałem męża;-), i tak mi przez myśl przeszło co by trochę się wziąć za siebie!Najpierw planuję pozażywać tabletki na zmniejszenie apetytu na słodycze. Zakupiłam takowe jakiś miesiąc temu, ale jak na razie leżą głęboko ukryte, ale to od jutra! aj najważniejsze! dzisiaj mężuś zadzwonił z informacją, że jest mieszkanie do kupienia 38m2 za 50 tysiów po remoncie- okazja, bo ostatnio ludzie poszaleli z tymi cenami mieszkań, wszystkie ceny kręciły się od 130 do 200 tys. Trzymajcie kciuki ,żeby coś z tego wypaliło! idę gotować obiadek dla Jasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, Weronika i Kasia - najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, dużo słonca na codzień życzy Ksenia i ja 🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻😘🌻🌻🌻 Kati 🌻 miło poczytać że u was wszystko oki, i brawo dla Maxa tak wiele potrafi, Ksenia nie umnie mówić tota, ale za to jak widzi Damianka to krzyczy mamian czy jakoś tak ;) Plusia :) no prosze jaki samouczek z Twojego Maxika rośnie, oby tak dalej, nie ma jak dobre geny ;), 😘 Annaa20 ech Ksenia podobnie jak Wikunia atakuje pralkę z każdej strony i źli sie straszliwie dlaczego czesem niemoze jej otworzyć, niby wie że niewolo bo ja do niej nu nu nu to ona do mnie tez nu nu nu i patrzy na mnie gniewnym wzrokiem Roxelka ja tez bym dawała Ksenia wszystko ale niestety alergiczka i musze uważać na to co je, a niestety to żarłok do każdego sie łasi kto ma tylko coś do jedzenia (unikam słodyczy, pieczywa białego i zapychaczy, choć babany jada ) Basia_26 ja chce zdjęcie z nóżką Dominiczki w torcie :D bo w koncu to jej torcik był i miała prawo ją tam włożyć, Moniap :) Ty leniwiec pospolity? a ja co mam o sobie powiedzieć?? ja 3x gorszy leniwiec i śpioch do tego, Ksenia wstaje ostatnio o 9 i ja z nią zamiast wstać rano i obiad ugotować, a za te mieszkanko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzinowe zyczenia dla dzisiejszych solenizantek: Alicji, Weroniki i Katarzyny 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Roxelka ja tez daje dziecku prawie wszystko, truskawki dalam jak miala 9 m-cy, znajomi zwracali uwagi, ze moga zaszkodzic, ale ja uwazam ze najpierw troche zeby dziecko sprowalo, a jesli nie zaszodzi to czemu nie dawac? Zdolne dzieci macie dziewczyny - tyle juz umia Beatka umie: pokazac oko, lampe, pilke, auto daje do reki i bierze zabawke jak sie poprosi mowi tata, mama, brrr (na auto) spiewa jak jej powiem lalala z niekapka pic nie umie, ale teraz jak widzi kogos jak pije to chce pic z kubka, choc wiekszosc wylewa tyle sie mi przypomnialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alunia, Weronika i Kasia przesylamy Wam z Maxiem moc calusow i usciskow!!! 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️ 👄 👄 👄 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka ma 4 zęba i znowu na dole! na górze jeszcze ani jednego... NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..12.......2900/51........9800/ 75...........5. 2.Annaa20 ........Wiktoria..12.......3150/51........9800/ .............6. 3.Gorcia_27.........Maciej..12.......2950/54........9200 /82...........8. 4.Kotunia.......Aleksander..12.......3050/54........1100 0/85..........7. 5.Justa29...........Patryk..12........3470/54........102 00/76..........7. 6.Donn...............Aurora..12........3190/56........92 00/74.........10. 7.Blondi-ania.........Jakub..12........3460/59......1350 0/88...........7. 8.Bernatka130.......Bruno..12........2820/54........9500 /74..........5. 9.agnese34...........Lenka..12........3320/55......10500 /75...........4. 10.Agula30...........Martynka..12.....3060 /54......10000/............8 11.Aga2424............Miłosz..12........3400/57.......10 000/...........8. 12.Jagna25...........Marta..12........3040/56.......1045 0/.............6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..12........3460/58 ......10700/78..........6. 14.Edusia……….........Nelly..12....... 3540/53........7000/71............ 15.Viki_33............Laura..12........3260/56.......100 00/75.........4. 16.Kika27............Natalia..12........3300/52........7 800/71.........6. 17.BE_B..............Michaś..12.........4550/59......110 00/76.........4. 18.banka26...........Dawid..12........3350/54 .......11100/82.........9. 19.Milka102.......Karolinka..12.......2950/54.........70 00/73..........6. 20.Evvik..............Bartuś..12........3090/53 .......8950/71..........3. 21.Maggiem.......Marcelek..12........2260/50 ......10000/74-80......8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52........850 0/75..........4. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57.........8 000/70............ 24.Zuza29.........Pawełek..11........3440/55.........810 0/74.........7. 25.Roxelka.........Vanessa..11.......2730/48..........84 00/80.........6. 26.Doris...............Alicja..11........3460/57........ .8230/74.........4. 27.Katienka......Weronika..11.......3300/56.......10730/ 79..........8. 28.Agula-kruszyna...Kasia..11........2970/51.......10000 /80..........6 29.Kati75........Maximilian..11.......4860/56.......1160 0/78..........8. 30.Oliwia13............Piotr..11.......3270/59.........7 800/72..........2. 31.Plusia.........Maximilian..11.......3475/53.......102 10/75,5.......2. 32.Kasia 30...........Jakub..11.......4820/58.........10500/73....... .7. 33.Kpiotrowicz...Gabrysia..11.......4100/58.........8500 /72..........2. 34.Basia24.........Paulinka..11.......3400/56.........93 00/75..........2. 35.Moniap31.............Jaś..11.......3680/56........105 00/72.........6. 36.ToYaB................Staś..11.......3400/55........10 650/76.........8. 37.marsjanka....Agnieszka..11......3000/50.........9000/ 70 ..........5. 38.padlinka............Emilka..11......3260/59.........8 350/71..........7. 39.z daleka A.....Kacperek..11.......2940.............8830/............ 4. 40.ekinio..............Ksenia..11.......3160/53........9 800/76..........2. 41.Lonta..............Beatka..11......4150/58........115 00/.............4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta... moja Dominika ma 4 zęby na górze i na dole ani jednego :D Najpierw wyszła jej lewa dwójka, potem prawa dwójka i ostatnio pod rząd obie jedynki a na dole ani widu ani słychu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymonku 100 lat zdrówka i duzo usmiechu z okazji twojego roczku. My dzis mamy 3 rocznice slubu, jak ten czas szybko leci. dziekuje za kondolencje z powodu smierci kuzynki. W sobote byl pogrzeb, do teraz nie umiem uwierzyc ze jej nie ma.Moja ciocia z wujkiem sa w fatalnym stanie na tabletkach uspokajajacych. u nas w niedziele Kuba ma roczek w kosciele. juz sie boje ze nie da ksiedzu poprowadzic mszy, bo lubi sobie glosno pogadac nie mowiac juz o bieganiu po calym kosciele. dziewczyny ktore karmia jeszcze piersia czy wasze dzieci tez w nocy tak czesto sie budza i domagaja sie cycka? bo ja juz wysiadam w dzien nie jest tak zle ale w nocy nadrabia caly dzien. a mleka z butelki nie chce za nic na swiecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Szymonka!!!!! Rośnij chłopaczku zdrowo i radośnie!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kasiu30>>>>> gratulacje z okazji rocznicy, udanego i szczęśliwego małżeństwa na kolejne kilkadziesiąt lat!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 Kasiu ja przestałam karmić już Jasia, ale dopóki będzisz go karmić to będzie się domagał w nocy, musisz być dzielna i znaleźć sposób,żeby uspokoić Kubusia bez podawania cycusia- na kolację podaj mu coś sycącego (kaszkę gęsta) podejrzewam, że on się nie budzi dlatego, że jest głodny raczej z przyzwyczajenia no i żeby się do mamy poprzytulać:-) butelki nie chce i nie będzie już chciał, Jasio ma tak samo - pozostaje jedynie kubeczek!:-) a propo niekapków, fanki Tvn style pewnie widziały i słyszały ,że niekapki są beee!!! co o tym myślicie? ja się przymierzam do kupna bidonika z rurką! póki co Jasio pije z niekapka. Kasiu30 powodzenia!!!!!!!!!na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leniwiec pospolity wczoraj na rowerku spaliłam 240 kalorii:-D dzisiaj zamiast słodyczy kupiłam owoce:-D i zażyłam chrom plus zresztą produkcji szweckiej apropo- Plusia pozdrowienia dla Ciebie i Maxia🌻🌻 Doris haloo! odezwij się!!!!!!!! potrzebuję Ciebie!!! Kraków!!!!!!!!!!!!!!!! Może macie gg do Dorotki? gdzieś mi to umknęło podczas lektury topiku A tak swoją drogą fajnie miałyście z Dorotką podczas całej ciaży, -uspakajała wszyskie zaniepokojone przyszłe mamusie i sprawiała że się za bardzo nie stresowałyście, ahhhhhhh ogólnie miałyście super:-) wielkie ukony dla Doris!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymonku ❤️ sto lat U nas przygotowania w toku i jestem przerazona w piatek przychodza do mnie mamy kolezanki a ja nie mam z kim Maxa zostawic zeby spokojnie wszystko przygotowac bo z nim jest to niemozliwe prawie (wisi mi ciagle na nodze i placze)a wsobote ci co dojechac muszo no i babcia i dziadek Menu: Piatek tort salceson ,gofry ,chlodnik bananowy :) ,salatka makaronowa z indykiem, ryz z tunczykiem ,kanapeczki wszelkiego rodzaju, zawijaski z szynka i kukurydza, pomidory faszerowane a do tego ciasteczka chrupki paluszki sezamowe danonki i szaszlyki z owocow Sobota to samo tylko ze zamiast chlodnika schab w sliwkach pieczony i przystawki (ogorki mozarella z pomidorem i tatziki i inne) oraz salatka warzywna i senik na zimno i zamiast fikusnych kanapeczek plata z serem i wedlinami Mam nadzieje ze mamusie ktore maja przed soba urodzinki pociech skorzystaja kasia 30 oby ich bylo jak nawiecej (rocznic) i lata niech Wam uplywaja w spokoju moniap 31 ja tez slyszalam o niekapkach ale niewyobrazam sobie w nocy podawac wode z bidonu :( wole niekapka miekkiego po innych dzieciach niekapkowych ktore znam nie widac jakis zmian w uzebieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymonku najlepsze życzenia urodzinowe dla Ciebie 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 Kasiu ja również życze wam aby tych rocznic było jak najwiecej 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 Roxelka :) Vanesa urocza tak jak i jej mamusia (mój K sie gapił mało co mu oczy niewyszły ech te chłpy) Basia_26 na pocieszenie powiem Ci że poznałam pewnego półtora rocznego chłopca i zaczął o jedynek górnych, póżniej zaczeły mu górne trzonowe wychodzić, a teraz dopiero jedynka dolna ... jakie dzieci są różne Lonta gratuluje ząbków moja ma dopiero 2 :) Kati jestem w szoku a te gofry to bedziesz sama robiła?? ech piałabym sie na tę wyżerkę do Ciebie :) mniam, mykam bo Ksenia wstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio... ja się tymi ząbkami nie przejmuję bo przecież nie każde dziecko rozwija się książkowo. Ważne że do roczku te 4 ząbki miała. Martwiłabym się jakby nie miała ani jednego. Mam wrażenie, że lada dzień przebiją jej się dolne dwójki. Co do picia mleczka to moja Dominika pije mleko 2 x dziennie - rano po przebudzeniu i wieczorem po kąpieli a przed snem. Rano pije Bebiko 3 o smaku bananowym a wieczorem Bebiko 3 z dodatkiem kleiku ryżowego. Wypija po ok. 90-150 ml przy jednym karmieniu czyli ok. 300 ml na dobę. Soczku lub herbatki wypija od 100-500 ml. Co do jedzenia to Dominisia je już praktycznie wszystko to co my. Uczulona na nic nie jest więc nie ma problemów. Jak dzisiaj jej dałam obiadek ze słoiczka to był jeden wielki bunt. Serdeczne życzenia dla kolejnych roczniaków 🌻 ❤️ Kasiu... wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu 🌻 🌻 🌻 Moniap31... i co z tym mieszkankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cześć roczniaków naszych kochanych jubilatów \\hip hip huuuuura:):):):):) Roxelka ja ci pomoge a ty mi:) dziś w nocy jedziemy do wawy do męża mamy i siostry, niby dwa dni a pokowania mam tyle co na urlop na mazury:) a to wszystko przez Alusia:) bo jego rzeczy najwiecej, od zabawek po jedzenie:) Warszawka a może znajdziemy wspólnie chwilke czasu na spotkanie?? było by miło:) Ekinio?? ja na chwile od teściowej to bym sie z miłą chęcią wyrwała:), no i moze jakieś małe spotkanko?? bedziemy w środe i w czwartek:) Moje szczeście znowu śpi, a ja sie zbieram a jakoś mi sie tak nie chce,,,,kawe wypiłam a spać mi sie chce:) jakaś ostatnio senna chodze ciekawe co to może być;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- samych szczęśliwych chwil u boku męża:) i czekamy na brylantowe gody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciskam wszystkie maluchy - urodzinkujace i te jeszcze przed i po:) Kotunia nie wiem jak dziewczyny ale ja chyba czas bede miala:) gdzie mieszka tesciowa? dzis kupilismy drugi rower i fotelik dla Gabrysi - pierwsza wycieczke mamy juz za soba:):) jestem na diecie ..... niby sporo moge zjesc ale musialam odstawic weglowodany i przez to ciagle mysle o jedzeniu..... diete ukladala mi dietetyczka, mam tez zabiegi wspomagajace na cialo - podobno mam szanse na 6 kg w miesiac... ja jednak ciagle mysle o pizzy i czekoladkach;) no i motywacja taka sobie bo problemow z samoocena nie mam (pomimo 10 kg nadwagi po ciazy;) ) - dobrze mi samej ze soba;) buzikai:):) Kotunia daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa mieszka na Gajkowicza, to chyba targówek ale ne za bardzo sie orientuje, w czwartek bedziemy w centrum bo szwagierka pracuje w Arkadji wiec tam bedziemy na pewno, na gg wysle nr tel:) moze sie zdzwonimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.:) U Nas nic nowego w pracy jak to w pracy,przez ta prace z dziecmi to schudlam ze wszystkie spodnie na mnie wisza:( a przytyc nie umie choc pochlaniam duzo slodyczy.Roczek odprawiamy 19tego w niedziele a Paulinka ma 26sierpnia ale robimy wczesniej.Bo u Nas tak sa roczki w 3 niedziele. Osiagniecia Paulinki to : -umie robic brawo i kosi kosi -amen zrobi -powie jak piesek robi,kotek,autko,krowka,mucha, -pokazuje jaka duza jest i ile ma klopotow -spiewa jak sie ja poprosi lalala -i tanczy jak sie pusci muzyke -robi moja moja poprzez glaskanie -macha na dowidzenia i daje buzi -jak pytam jaka jest Paulinka to mowi ach ach:) -a jak pytam co robi babcia to mowi czyta tylko czy na ć zamienia -pokazuje jakie dobre -i jak pada deszczyk kap kap to mowi pap pap a ostatnio jak daje jej jesc to musi miec swoja lyzeczke i tez sama zaczyna jesc czasem wyglada to tak ze wszystko jest dookola ale czasem trafia do buzki:) z nocami problemy bo jak spala cale noce to teraz sie budzi i tak jakby sie bala lozeczka bo jak ja chce polozyc spc to sie mnie sila trzyma i usypiam ja w wozku i potem przenosze do lozeczka a jak w nocy sie obudzi z placzem to dalej do wozka i juz w nim spi do rana. dla wszystkich solenizantow i solenizanteg wszystkiego naj naj i duzo buziakow od Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia ja bede napewno, w czw w Arkadii :) z zorką i z Ksenią bo nie mam jej z kim zostawić Kpiotrowicz 😘 p Moniap zaklikaj do Donn ona napewno ma gg do Doris, a chromu to ty kochana lepjej niebierz efekt jojo gwarantowany, nieznam nikogo na kogo by zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kasi spoznione zyczenia szczescia i zdrowia i dla Szymonka rowniez Stol Lat! 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 A ja ide na wywiad w sprawie pracy w przyszly piatek, pisalam Wam miesiac temu ze byla praca dla wykladowcy jez. polsk. na uniwersytecie :-) Trzymajcie kciuki bardzo Was prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Sto lat dla rocznych dzieciaczków 🌻 ❤️ 🌻 U nas po staremu, Aga nadal bardzo rozrabia, mój tato to z nia wytrzyma 5 minut i mnie woła bo jej ma dosyć - tak szaleje. Od kilku dni jest marudna, budzi się w nocy z płaczem - ale zaraz zasypia, robi kilka kup na dobe - wcześniej jedną, ślini się bardziej, chyba zęby jakieś idą, mogły by już wyjsć. Moniap - tez lubie oglądać tvn style 🌻 , słyszałam o niekapkach ale chciałam by Aga z nich piła, kupiłam 4 różne i niestety nie chce z nich pić (umie ale nie chce, jest cały czas w biegu) i kupiłam bidon z rurką i jest super, pije z niego chętnie, plusem jest to że nie musi główki odchylać do tyłu Kasia30 - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🌻 Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie mamuśki i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczynki! nie miałam komputera prawie dwa miesiące staram się nadgonioć te wszystkie zapisane strony ale ciężko mi to idzie przy moim skarbie. Chciałabym przede wszystkim złożyć serdeczne życzenia wszystkim dzieciaczkom które skończyły już swoje pierwsze urodzinki,moc buziakówi i uścisków!!! Dziękuję za życzenia dla mojego Szymiego!!! Ktoś mnie wywalił z tabelki i miałabym wielką prośbę ,żeby ktoś wsadził nas tam z powrotem bo mi to nie za bardzo wychodzi jak zawsze zresztą! Moje dziecię przy urodzeniu ważyło 3140 ,teraz 9kg,wzrostu ma 74cm. i 8 zębolków,będę bardzo wdzięczna. Wracam do lektóry,jak Was dogonię to się odezwę.Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×