Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock........około 23.06. ...toxo,cytomegalia,rózyczka,grpa krwi,morfologia,antyfosfolipidyTSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia greta78.....karolina...27......destin(floryda)....sierpien 06.....narazie zadne TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........12.06 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5 chiałam się pochwalis bratankiem Patrykiem ;) urodzil sie 20 maja,jako wczesniak,wczorajh bylismy ogladac go w domku:) jaki słodki jest zresztą same popatrzcie ;) http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/p3.jpg http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/p2.jpg http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/p1.jpg http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/p6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! No Kamilla przeciez to było wiadomo ze dzis tez pokaza sie 2 kreski !!! Ale super!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta - fajnie że sie przyłączyłas! Życzę udanej córeczki! :) le synka chyba trudniej utrafić bo trzeba celować dokładnie w dni owulacji... Dlatego ja stawiam ze bede mieć dziewczynke, bo w dni owu chyba sie nawet nie staraliśmy z tego co pamietam :) channah - superzasty po prostu masz ten brzuszek! Jak ja CI zazdroszcze ze juz tak niedługo bedziesz trzymać swoje maleństwo...Eh! Chciałabym żeby był już wrzesień. M.in. dlatego że we wrześniu ide do szkoły rodzenia, a słyszałam, że fajnie tam jest :) Tylko boje sie że urodze za wczesnie (irracjonalne lęki)... agapa - śliczny dzidziuś! :) A ja wczoraj miałam radoche. Dotąd czułam tylko lekkie niby bulgotanie czy coś takiego, a wczoraj wieczorem poczułam prawdzwie mocne puknięcie od mojego Skarba!!! Aż podskoczyłam. A potem zaczęłam się histerycznie śmiać. Mój zaraz podbiegł macać mi brzuch bo też chciał poczuć, ale Małe się już nie ruszyło hehe :) Chyba jeszcze sporo za wcześnie żeby on cos wyczuł, skoro ja ledwo czuje :) Jutro zaczne dopiero 20 tydzień, jeszcze tyle czasu... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Nie było mnie chwilę, bo nie miałam komputra, ale już wróciłam. Dużo przez ten czas tutaj się działo... Przede wszystkim Kamilla7 wielkie gratulacje 👄, miło nam, ze znalazłaś się w naszym gronie. Dbaj o siebie i dopisz się koniecznie do tabelki, wiesz jak tu fajnie? Co do moich ostatnich obaw, to spoko, nic się już nie działo, czyli był to fałszywy alarm, oczywiście spanikowałam, ale jest dobrze. Do gina idę w poniedziałek i już się nie mogę doczekać, aż znów zobaczę Maleństwo Pozdrawiam Wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- śliczne Maleństwo:-) J_A_N_A- dopiero sie starałaś a teraz czujesz ruchy... kurcze, ale fajowo:-) Channah- poza tym że oczywiście i Ty i Ktoś wyglądacie na zdjęciach ślicznie, zauważyłam że będzie miało Maleństwo piękne łóżeczko! Podoba mi się taki kolor drewna:-) Ostatnio kupiliśmy dla mojej chrześnicy krzesełko do karmienia w takim kolorze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah zapomniałam podziękować za fotki, supcio! ładny masz balonik... Łóżeczko też. Powodzenia koChannah :D Asik szkoda ze Tobie jeszcze się nie udało. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Kamilla7 - wilkie gartulacje. Idealnie ci się udało, nie będziesz się musiała stresować w zwiazku z planowaniem ipotem wielkim oczekiwaniem na @ lub jej brak. Dziewczyny jaka wam wyszła grupa cytologii? Ja wczoraj oebrałam wyniki, mam jakiś stan zapalny i mam przepisane jakies tabletki do stosowania przez dwa tygodnie :( ehh ostatnio same kłopoty u mnie. Kiedyś byłam zdrowa jak ryba, nic mi nie dolegało. A teraz ciągle sie za mną coś placze. Nie wiem czy dane jest mi bycie mamą. Udanego dzionka życzę wszystkim Aagapka - słodki dzidziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- to fajna będzie pamiątka, zdjęcia w tych samych ubraniach, tylko pare m- cy później:-) Kamilkaaaa- będziesz mamą!!!! Bez gadania! Tak jak my wszystkie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Tak Asik masz rację :) będziemy! Musimy być. Od arzu lepszy humor mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj jestem zapracowana:-) Czas pędzi jak szalony w takie pracowite dni:-) Juz nie mogę się doczekać wyjazdu w górki, mam nadzieję że ten wyjazd dojdzie do skutku- wszystko na to wskazuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam wczoraj badanka, wyniki odebrałam, chyba są dobre. morfologia prawie oki, w 3 miejscach wynik nie jest w normie, ale myślę, że to nic takiego. Podejrzewam, ze ma to coś wspólnego ze skłonnością do anemii ciążowej, ale jeszcze się tym nie martwię. Mocz jest też dobry, nieliczne bakterie, ale to chyba nic nienormalnego. No i biochemia całkiem super. Tak ze z radością w sercu pozdrawiam. u mnie burza nadchodzi........ oczywiście za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Do Mila 1970: nie przejmuj sie, pewnie niechcacy Cię usunęła. Wstaw jeszcze jedną tabelka i się dopisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla - gratulacje!!!!!!!!!!!!! pamietaj ciesz sie tym bardzo, pilęgnuj sibie, odpoczywaj - to Twój czas!!!!! ja mam okres ale , jak to określe, bardzo dziwny, bo nic mnie nie boli i słaby, więc naiwna ja - zrobie test tak jak kazal ginek czyli tydzien po wizycie bo moja kolezanka miala jeszcze 2 miesiaczki, plamienia, a byla juz w ciąży, różnie to bywa dzis moja siostra poleciala do anglii.. troche smutno mi teraz ona mnie wspiera i namawia ciągle zeby juz zaczac sie starac, ze nie moze sie doczekac, kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia80- rzeczywiście nieraz tak bywa że miesiączka, czy też plamienia pojawiają się mimo ciąży, a skoro ten \"okres\" jest inny niż inne to kto wie, może... :-) Dla mnie to początek cyklu i dopiero zaczniemy nowe staranka, @ odeszła własnie w siną dal:-) Zmieniam zamki i więcej jej nie wpuszczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kamila7 wiedzialam ze bedziesz na 100% teraz dbaj o siebie i swoja fasolke , 3maj sie bardzo cieplutko bo szykuje sie chlodne lato !? odzywiaj sie zdrowo jesli jeszcze nie biedzesz foliku czyli kwasu foliowego to najwysza pora zaczac go brac :) a wszystkim innym zycze ognistego przytulania sie pod kolderka;) hihi wkoncu musimy brac przyklad z z kamili7 zalozycielki tego szczesliwego topiku !? moze do nas wszystkich usmiechnie sie slonce:):):) moze wreszcie szczescie odmieni nasz los :):):) i obdarzy nas kochniutkimi babelkami :):):) i 2007 bedzie cudnym rokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Paulka123 milo ze sie do nas dolaczylas :) witam serdecznie sa tu osoby takie jak \"ty \"czy ja ktore sie staraja o dzidzie ,sa tez takie ktore sie dopiero przygotowywuja do staran o dzidzie i sa tez takie bardzo szczesliwe osobki ktore nie sa juz same:) bo maja juz w sobie upragnione fasolki :) tz ktorym sie powiodlo !? wiec nie zalamuj sie i zacznij pozytywnie myslec :) bo to polowa suksesu :) pozatym nie jestes juz sama :) bo masz nas :) i nasze wsparcie :):):) p.s nieodrazu rzym zbudowali :) tak wiec pewnie musimy na nasze upragnione fasolki jeszcze trochu poczekac wiec glowa do gory :) no nie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...ale u mnie zimno w pracy-chyba wyjde za chwile na spcerek sie troche ogrzac...na dworze jest 27 stopni!musze kupic sobie cos do jedzenia, bo zapomnialam z domu zabrac...a juz mnie zaczyna mdlic-musze stael cos zuc ..:) Miama dobrze,ze twoj alarm okazal sie nieprawdziwy-wystraszylas mnie tym krwawieniem... Kamila jeszcze raz gratulacje z powodu dwoch kreseczek!!!!!!!! kiedy idziesz do lekarza? masz jeszcze jakies objawy?? dobra spadam po jedzonko! Buziaki channah dzieki za fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
witam was ponownie i bardzo przepraszam za przypadkowe usuniecie milej70 z tabelki i juz to szybciutko naprawiam i mam nadzieje,ze mi wybaczy a jej starania na tym nie ucierpialy:) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda).....sierpien06.....jeszcze zadne TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................"x"...........12.06 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
to znowu ja:) dopiero wstalam i dochodze do siebie przy porannej kawce:) channah,J_A_N_A-dzieki za mile slowa powitania a wam zycze radosnego noszenia do szczesliwego rozwiazania:) a co do synka to jest go wlasnie najlatwiej utrafic bo owulacje mozna latwo wytropic a wycelowac 3,4 dni przed owulacja to jest dopiero sztuka,szczegolnie jak nie jest ona w kazdym miesiacu tego samego dnia cyklu:)nie wiem czy probowalyscie testow owulacyjnych ale to bardzo fajna rzecz i pomaga poznac swoje cialo i cykl tak,ze po paru miesiacach probnych mozna dokladnie wyznaczyc owulacje po objawach i znakach jakie nam daje,ze nadchodzi:)nawet nie uwzgledniajac tutaj selekcji plci dobrze jest wiedziec jak tam to wszystko hula:) kamila7 -gdzie sie podziewasz?ciekawi nas co tam sie u ciebie dzieje???czy juz powiedzialas mezowi???jak sie czujesz w zupelnie nowej i przelomowej dla ciebie sytuacji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też to cieszy, ulga niesamowita. za chwile zaczyna się 3 miesiąc, oby do przodu przez I trymestr. W poniedziałek mam gina i już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę dzidziulindę na usg. pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta a dlaczego termin @ napisałaś sobie sierpień 2006? Wtedy chyba chcesz zacząć starania, jak napisałaś. A termin @ to termin nastepnego okresu. Mi przybyło kolejne pół kilo. Poprawiam stopkę. Kurcze zaczynam galopująco tyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
J_A_N_A -masz racje:)ale ze mnie sierota:) ja myslama,ze to poczatek planowanych staran juz sie poprawiam i zmieniam na ? poniewaz nie mam idealnie regularnych zawsze jest 2 dni w ta czy w tamta:) pozdrawiam was wszystkie goraco i do jutra TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)........?.....jeszcze zadne TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................"x"...........12.06 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie! Moluś- dzięki za wiarę!:) Agapa- dzidziunia jest urocza, bardzo mi się podoba :D Jana- włsśnie miałam Cię pytać czy odczuwasz już rychy maleństwa, kiedy o tym przeczytałam :) to musi byc niesamowite uczucie...super! Miama- dziękuje 👄, i ciesze się że u WAS wszystko dobrze...prosze wiecej nas nie straszyć ! :) Channah- jak zawsze dziękuje za fotki, Ktoś, to juz całkiem duża dzidzia :D. Łóżeczko bardzo mi sie podoba, ja też gustuję w takiej kolorystyce! Kamilkaaaa26-a Ciebie to muszę ochrzanić.... co ty tutaj wypisujesz!!! Bedziesz mamą i konieć! Wykurujesz się i do dzieła, a potem 9 długich miesięcy będzie Cię czekać! Gosia80, Rosa, Gosik, Greta, i wszystkie dziewczyny z \"mojego\" topicu-jeszcze raz bardzo Wam dziekuję za miłe słowa!!!!!! Juz troszkę oswiłam się z tym że jestem w ciąży.... (wow, ale to fajnie brzmi :D :D :D). Na razie wie mój Mąż (zachwycony) i moja mama....ah musiałam się jej wygadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam wg ost miesiączki 16 luty 2007 :) Zanim się dowiedziałm o ciąży to moimi objawami były ; zgaga, czasem małe mdłości (ale nie takie aby wymiotować), i ból brzuch jak na okres. Teraz nadal mam zgagę i mdłości, które się nasilają jak jestem głodna. Piersi praiw nie bolą. Brzuszek czasem pobolewa i mam takie uczucie jak by był \"wzdęty\". Dzwoniłam do mojego gina,/ chodzę prywatnie/ to kobita , która rejestruje wyznaczyła mi termin na 6.07..... to ja poprosiłam, aby mnie połączyła z lekarzem i zapytałam go czy moge się z nim wcześniej spotkać. Ma tak dużo pacjętek, że jestem uwówiona z nim w piatek o 21:00. :D. Mam zrobić geta- hcg i progesteron. uf, oki.... kończę, bo zanudzam Was tymi długaśnymi postami...... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Kamilla, mówiłyśmy :) 🌻 Asik, byłam wczoraj u Ciebie :) Pukałam, dzwoniłam i nikt nie otworzył, a taką miałam ochotę na herbatkę :D Byłam w Twoim mieście na delegacji :) Teraz padam. Wyjechałam przed 6 rano i wróciłam po 10 wieczorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- wcale nas nie zanudzasz!!! Pochłaniam każde twoje słowo!!! Pisz jak najwięcej!!! Mam zamiar bardzo szybko cię dogonić,. Naprawdę cudowna niespodzianka z twoją fasolką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Asiku ❤️ 👄 Czekam na Ciebie, nie moge się już doczekać, proszę nie zawiedź mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×