Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

No proszę to jesteśmy równolatkami:-) Nawet nazy naszych miejscowości sa bardzo podobne:-) Na pewno będziecie wspaniałymi rodzicami! Jestem pewna na 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- ziiiimno mi! Paskudna pogoda, a w pracy zimno jak nie wiem co:-( Jak ja bym chciała się oswajać z tą myślą, z którą oswaja się teraz Kamilla... Muszę sobie dać na wstrzymanie, kupić jakąś melisę na uspokojenie. Planujemy z mężem wyjechać na weekend w górki bo okazało się że chrzciny za Rzeszowem będą dopiero we wrześniu. Skorzystamy z okazji i jedziemy na okres godowy w plener:-) To będą akurat \"te\" dni. Moja psychioka i tak się pewnie zbuntuje... Chyba muszę się upić tak żeby mnie trzymało cały miesiąc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty is elepiej oszczedzaj nawet jak sie dobrze czujesz! -takie moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie czeka w tym tygodniu generalne sprzątanie i mycie okien, bo spodziewam się niedługo przyjazdu teściów, to żeby wstydu nie było:-) Niedługo nasza pierwsza rocznica ślubu to będą goście:-) Trzeba pokazać że jestem dobrą żoną i sprzątam:-) A na razie żyję tym wyjazdem weekendowym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu nadal brak....nie moge się doczekać jutrzejszego poranka, aby powtórzyć test....ale tak naprawdę wizyta u gina da mi peność, bo jak na razie nadal nie wierzę.... SERIO! Cały zcas nalizuję że z tym testem coś nie bardzo....sprawdzałam date ważności, ale jest ok..... Jestem padnięta! Dziewczyny jeszce raz dziękuję z a miłe słowa;100krocia, Agapka, Moluś,Channah, gosia80,Mila1970, Nawet się nie przywitałam z nowymi kobitami, tak więc; witajcie u nas!!! Channah -oswajam się z tą myslą, ale to nie takie łatwe.... ponieważ boję się, że okaże się żeto wszystko nieprawda! 100krocia - to nie była tak do końca \"wpadka\" :) Opowiem Wam dziewczyny jak to było: postanowilismy z Mężem nie ustalać od którego miesiąca rozpoczynamy staranka.... -porostu- zobaczymy jak będzie. Bardzo spontanicznie podjęlismy decyzję aby odrzucić wszelkie środki anty...(jakoś tak samo wyszło)... i tak przytulanki były bez zabezpieczenia w dni płodne. Widzialam iskierke w oku mojego Męża, ale ja mu cały czas mówiłam, aby się nie nastawiał, bo pewnie z rok nam zajmął starnka...i że to normalne! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No Kamilla, nie ładnie tak koleżanki oszukiwać :P Jakby każda tak robiła to znikła by tabelka II :) Jeszcze raz gratulacje. testy raczej mylą się \"w drugą stronę\". Jeżeli wyszły dwie krechy to napewno to jest to :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia, nie wpisywałm się, bo to nie były \"oficjalnie\" rozpoczęte staranka, a poza tym dałabym sobie rękę uciąć, że nić z tego nie wyjdzie.... Nie obrażę się jeśli II tabelka zniknie, bo to znaczałoby, ze Asik, Darka,Rosa, Niikola już zaciążyły, a Dziewczyny z I tabelki lada chwila znajda się w III tabelce! I chyba nikt by nie protestował, prawda?... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamileczko Kochana przeczytaj uważnie.............JESTEŚ W CIĄŻY Test jetst ok ty też!!!! Bedziesz mamą.Ciesz się nie szukaj dziury.Bedzie dobrze:):):):)Powodzenia.Pisz codziennie i dodawaj NAM otuchyBo MY tu wszystkie twż tak bardzo tego chcemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz mnie tknęło coś jak te frytki zajadałaś i zgagę po nich miałaś!SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila7 GRATULACJEEEEEE! Tak się cieszę !!!! :D Test się raczej nie pomylił 🌻 🌻 To tyle tylko chciałam napisać bo mam mega doła. Odezwę się pewnie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila1970-dziękuję Ci bardzo!!!!!, takich słów mi trzeba, bo ja taka beznadziejna jestem i doszukuje się nie wiem czego...zawsze! Co do frytek to właśnie przed chwilką skończyłam jesć dość sporą porcję :D mniam.... A za godzinke jem obiadek u teściów.... ;) zgage (bo chyba tak to się nazywa) ma już od dawna....pali mnie w żołądku tak że hej.... teraz też! Ale tłumaczyłam to sobie że to po jedzeniu które zjadam, albo herbacie .... Ale mimo wszustko jutro rano robie test.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- 👄 dziękuję! Czemu dołka złapałaś? Jest jakiś konkretny powód? Może jak się wyżalisz to będzie lepiej.... Tulę Cie mocno! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i nie wierze..!!!! Diminika-G*R*A*T*U*L*A*C*J*E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ladnie nas zaskoczylas-ale na plusa ...:) to od ilu miesiecy odstawilas juz te srodki anty??? i jak na to zareagowal Twoj maz...pisz wszystko!!! Buziaki***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosia!:D Tabsy odstawiłam już 1,5 roku temu, ale zabezpieczaliśmy się w inny spoób.... W maju po raz pierwszy zaszaleliśmy bez niczego... Mąż jeszcze nie wie, ale to on cały czas mi mówił, że jestem w ciąży...także jak sie zobaczymy po pracy to powiem o tescie. Tylko, że ja czekam na powtórke jutro rano..... wtedy może bardziej uwierzę!:D p.s boli mnie głowa... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy miesiac ??!!! tym bardziej gratulacje!!! nie denerwuj sie, zrekaksuj-jutro zrob nastepny test...i na pewno wszystko sie potwierdzi...ale fakty mowia same za siebie-brak @, test pozytywny-na pewno sie potwierdzi-ale sie ciesze !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie..... dlatego ja też nie wierzę! Wydaje mi się że to niemożliwe, dlatego tak bardzo czekam na potwierdzenie! No ale nic.... muszę się uzbroić w cierpliwość do jutrzejszego poranka! buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko napewo nic nie mwiłas bo nie chiałas zapeszać ;_) roumiem cie i berdzo bardzo bardzo sie ciesze!!! czyli udało siew pierwszym cyklu??:P super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś do śmiechu: Twoje ubrania: Pierwsze dziecko:Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko:Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko:Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. _____________________________________________________ Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko:Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko:Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. ______________________________________________________ Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko:Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko:Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko:A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? ______________________________________________________ Płacz: Pierwsze dziecko:Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko:Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko:Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. ______________________________________________________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko:Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko:Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko:Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. ______________________________________________________ Przewijanie: Pierwsze dziecko:Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko:Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko:Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. ______________________________________________________ Zajęcia: Pierwsze dziecko:Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko:Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko:Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. ______________________________________________________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko:Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko:W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko:Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. ______________________________________________________ W domu: Pierwsze dziecko:Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko:Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko:Kryjesz się przed własnymi dziećmi. ______________________________________________________ Połknięcie monety: Pierwsze dziecko:Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko:Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko:Odejmujesz mu z kieszonkowego. _____________________________________________________ Prześlij to wszystkim, którzy mają dzieci lub znają kogoś, kto ma dzieci lub... sami byli dziećmi! WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeny KAMILA7 ale strasznie sie ciesze ze kolejnej z nas sie udalo !? bardzo bardzo gratuluje napewno jestes w ciazy bo jak tylko przeczytalam te radosna wiadomosc to u mnie zaswiecilo slonce !? a pozatym to szczesliwy topik prawda :):):) serio serio ale fantastyczna wiadomosc!!! moze mi sie tez uda w wekeend ciezko pracowalam ;) hihi ale taka praca to przyjemnosc ... 100krotka - ty to masz poczucie humoru ...buhahah dobre to !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100-krotka. Którym z kolei jesteś dzieckiem ? Bo wiesz ja nie dawno straciłam ciążę trzecią i bardzo to przeżywam i ....może dla tego mnie to nie bawi.Dla mnie To trzecie bedzie tak samo ważne jak pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, nie napisałam tego, by kogoś urazić, albo zasmucić. Poprostu dostałam to na maila i przekazałam dalej. Tak Wogóle, to jestem druga z trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to ja przepraszam! Nie potrzebnie sie uniosłam , jestem przeczulona :)Poprostu bardzo cierpie i....Mocno tęskniem właśnie za tym trzecim-straconym.Ja wiem że chciałaś dobrze przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE 100-krotko Bardzo dziekuje .I dla tego jestem tu z WAMI i w tabelce nr 1:):)Bede czekała razem (z wami) az wydobrzeje:) Potem przejde do tabelki nr 2 a na końcu jak Bozia pozwoli do......nr 3 a do tego czasu Cieszyc sie bede z waszych sukcesow (takich jak Kamilki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
witam was wszystkie bardzo serdecznie!!! czytam to forum juz od dawna i sledze wszystkich poczynania ale jakos nie umialam sie zebrac zeby napisac:)dzis przelamuje sie i pisze bo jak przeczytalam,ze kamila tez jest juz w ciazy to stwierdzilam,ze musze pogratulowac przyszlej mamie!!!!tak wiec gratulacje ,dbaj o siebie i o pisklaczka:) ja mam 27 lat i o maluszka chce zaczac starac sie od sierpnia tego roku czyli 2006,jestem ze swoim mezczyzna juz prawie 12 lat i na poczatku sierpnia sie pobieramy a potem w podroz starac sie o perelke dla naszego zwiazku:)))ponad rok temu odstawilam tabletki ale nigdy nie poszlismy na calaosc wiec wszystko przed nami:) bardzo duzo czytam na ten temat i powiem wam,ze literature ciazowo rozrodcza poznalam na wylot a nawet wiem jak powaznie zwiekszyc szanse na chlopca lub dziewczynke wiec jakby ktoras z was byla zainteresowana to chetnie podziele sie tym co juz sama wiem:) pozdrwaiam was goraco i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :D :D :D :D:D powtórzyłam test (2 testy) i są 2 krechy.... :D Teraz na wizytę do gina muszę się umówić :) Brzuszek troche pobolewa.... Rosa- 👄 🌼 dziekuję! Greta78- witaj u nas! serdecznie zapraszamy! wpisz się do tabelki! Miłego dnia Wam życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- po prostu nie mogło być inaczej!!! Strasznie się cieszę i zazdroszczę... :-) Channah- dziękuję za zdjęcia:-) Ciekawe jak długo potrwają te skurcze zanim Ktoś będzie chciał na serio się wydostać z brzuszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
witam ponownie:) dziekuje za zaproszenie do tabelki :)tak wiec wpisuje sie jako oficjalna przygotowujaca sie i mam nadzieje tu czesciej zagladac bo emocje wraz ze zblizajacym sie sierpniem rosna jak rowniez nadzieje:)musze sie wam przyznac,ze nam pewnie to troszke zajmie poniewaz bedziemy probowac wycelowac na coreczke ,ktora pragne miec ponad wszystko :)a to jest troszke zabawy w obliczenia wlasciwego czasu,no ale coz,musze wierzyc ,ze szczescie sie do mnie usmiechnie tak jak i do was wszystkich badzcie dobrej mysli a ja przesylam wam duzo pozytywnej enegrii!!! TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia greta78.....karolina...27......destin(floryda)....sierpien 06.....narazie zadne TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................"x"...........12.06 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
jeszcze jedno: kamila dlaczego nie ma cie jeszcze w tabeli przyszlych mamus???? przenos sie czym predzej bo to najfajniejsza tabelka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×