Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Darka- bardzo chętnie zastąpię Chnnah w gronie zaciążonych:-) Z przyjemnością:-) Ale Ty masz wcześniej termin @ więc może nas zaskoczysz:-) Ciekawe jakie będą te wyniki... G*O*S*I*K- ja też poproszę o zdjęcia! Mój adres: asiaburza@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy wiecie jakie te wyniki badania nasienia powinny wyjść? Jakie są normy itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nic nie wiem na temat niasienia :( Własnie robie przerwe w sprzatnianiu zeby nie zemdlec. Musze zrobic generalny porządek, bo przyjeżdza do mnie przyjaciółka w gości. Także od jutra do niedzieli mnie nie bedzie na kafe. ALe do wieczora jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospałam troszkę z mikołajem...a teraz trzeba się szykowac bo dziś po 5 miesiacvach za granica przyjechał rano tata Radka ;) znaczy sie przyszły teściu...wszyscy juz za nim etsknilismy...wiec super :) ciekawe co chanach teraz robi...pewnie wpatruje sie swojego kubolka...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah Wielkie gratulacje!!! 🌻 🌻 🌻 ależ niesamowita wiadomość!! WOW!!! Kochane nie stracę na razie pracy! Przenosimy się poprostu do innego biura :) jeden problem narazie z głowy. Oby te gorsze się rozwiązały... asik25 nic nie wiem o tym badaniu. Najlepiej popytać lekarza. Jutro i pojutrze biorę wolne, musze posprzątać dom po malowaniu, więc \"zobaczymy\" się w poniedziałek :( Nie wyobrażam sobie 4 dni bez Was Kurcze, jak ten czas szybko leci jeszcze nie dawno Channah wysyłała nam zdjęcia brzuszka a tu już Maleństwo na świecie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- no to super! Niepotrzebnie sie tak martwiłaś! Chyba szef chciał sprawdzić twoją cierpliwość i siłę nerwów:-) Do lekarza się z tymi wynikami przejdziemy tylko myslałam że może ktoś z was będzie wiedział na co mam zwrócić uwagę, co może być niepokojące albo sama nie wiem... Zaraz kończę pracę na dzisiaj i zmykam do domku:-) Padam dzisiaj na twarz:-) Karyn- do zobaczenia w poniedziałek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Karyn:-) mówiłam że nie będzie tak żle i że w końcu przyjdzie taki dzień, w ktorym wszystko zacznie się układać....już teraz bedzie tylko lepiej:-) asik-:-) nie mam pojęcia jak z tymi badaniami...może poszperaj w necie:-) chyba wszystkie zazdrościmy naszej młodej mamie że może juz tulić swoje maleństwo do woli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- miałam chwilę czasu to trochę szukałam w googlach ale nic ciekawego nie znalazłam. Może na wyniku będą z boku jakieś normy żeby człowiek wiedział czy jest dobrze czy nie... Najwyżej dalej będę szukać, no a mąż do lekarza. Ale oby było wszystko ok. Ehhh, szkoda, że Channah nie może z nami teraz \"pogadać\", opowiedziałaby nam wszystko co i jak... Musze koniecznie doładować tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!! Przepraszam, ze mnie dlugo nie bylo (chyba za 3 mies)ale sesja,egzaminy specjalizacyjne...Wtedy pisalam,ze nie udalo mi sie za pierwszym razem zajsc w ciaze, niestety nie udalo sie i za drugim, a teraz (trzeci cykl)jestem w dziwnej sytuacji: tak sie dreczylam czy objawy pms moga tez sugerowac ciaze, ze wczoraj zrobilam test (QuickVue) , w 25 dniu cyklu (mam cylke 25-26 dniowe ostatnio) i pokazala sie druga,ale bardzo blada kreska.Tzn problem jest bardziej zlozony, gdyz ta polowa okienka z paskiem testowym pozostala zabarwiona na lekko rozowy kolor, a z paskiem kontrolnym jest biala, na tle tego jasnorozowego pola jest jasnorozowa kreska (ta od ciazy) wiec przypuszczam,ze gdyby okienko sie tak dziwnie nie zabarwilo, to na bialym tle bylaby o wiele wyrazniejsza, a tak to tylko widac jej ksztalt...nie wiem czy mnie rozumiecie... Juz oczywiscie sie naczytalam na necie, ze czesc kobiet tak mialo i : -nie bylo w ciazy - bylo w ciazy - byla to ciaza pozamaciczna (!!!) a tego boje sie najbardziej. Nie wiem, moze za wczesnie zrobilam test i daltego tak jasno wyszedl?Nie robilam tez z porannego moczu tylko w poludnie, w ogole w miescie w jakiejs toalecie bo juz nie moglam wytrzymac... od wczoraj tez zauwazam na bieliznie odrobinki krwi (a raczej sluzu z kwrią, ale naprawde malutko,tak jak zawsze przed okresem i sie zalamuje, ze zaraz dostane okres i sie wszystko skonczy, cala nadzieja:( ale to co przeczytalam o pozamacicznej...juz bym wolala nie byc w ciazy. Co chwile czuje jakbym zaraz miala dostac miesiaczke, takie napiecie w podbrzuszu, to znowu nic nie czuje np przez godzine, pol, i tak na zmiane z nadzieja i depresja.Zwariuje.Kolezanka ma mi przywiezc dwa testy, ale nie wiem kiedy,bo jestem w takim miejscu gdzie apteka daleko. Piersi mnie nie bola od wczoraj, ale nadal sa wieksze, przewaznie przestawaly mnie bolec w momencie dostania okresu-ale co z tym testem???Czy mialyscie takie doswiadczenia???NO i pytanie do szczesliwych mam-czy mimo ciazy czuje sie dokladnie to samo co przed okresem tak ze nawet jest sie pewnym ze zaraz sie zacznie?Czy jest to odczuwane jakos inaczej...ja juz nic nie wiem...Bardzo prosze o odpowiedz...Hannia09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karyn--🌻 kochana super wieści...bedzie dobzre..powolutku zaczeło sie układac,oby tak dalej ❤️ channia09---witam po długiej nieobecnosci...kochana nie sstresuj sie przede wszystki.....uspokuj sie wyluzuj..wiem łątwo mówic..ale to podstawa....;) ...jesli na teściku jest bladziutka kreseczka to jest to chyba dobry znak....ale odczekaj jeszcze troszeczke i powtórz tes...zyzce ci z całych sił abyś sie ucieszyła widokiem drgiej grubej krechy;) ....a w 25 dniu cyklu te plamienia to moze byc implantacja zarodka....czyli zagnieżdzenie...weic trzymam kciuki;) i pozdrawiam serecznie;) ja uciekam ..z mikołajem na dwór bo zaraz po niego przyjada rodzice....a potem radek po mnie prosto z pracy podjedzie i ejdziemy do niego teścia witac po tak długiiej nieobecnosci a wiec do wieczorka koffane mordki moje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu09 więcej luzu i tak co ma byc to będzie. Powtórz test za 2-3 dni będzie bardziej wiarygodny. Dzięki za słowa pocieszenia , naprawdę bardzo mi pomagają. :) Oby się wszystko ułozyło po mojej myśli, raz dwa starałabym się przeskoczyc do II tabeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Mam na imię Agnieszka i od dziś zamierzam być z Wami na tym topiku. :) Planujemy z mężem dzidziusia więć trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hannia:-)ja niestety nie miałam takich doświadczeń:-( a test robiłam tylko 2razy zaraz po terminie spodziewnej @ i kolejny (innej firmy)troszke póżniej niestety wyrażnie oba nic nie pokazały...a @ pojawiła się kilka dni po...myślę że nie mozesz tak się przejmować...bo u mnie chyba właśnie dlatego było takie przesuniecie i teraz niecierpliwie czekam by @ przyszła w terminie i by wszystko wróciło do normy... jestem pewna że to przez to ciagłe myślenie i czekanie na @ czy przyjdzie czy też nie dzieją szie takie rzeczy:-) więc nie martw się na zapas i poprostu wrzuć na luz:-) powodzenia:-)bys jak najszybciej zagosciła w III tabelce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale_kotek dopisz się do tabelki :) i napisz trochę cos o sobie (jesli chcesz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kotek-witaj:-)i śmiało dopisz się do naszej tabelki, znajdziesz ja kilka stron wcześniej, jesli masz ochotę to napisz nam coś wiecej o sobie:-)powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha Karyn-dokładnie to samo pisałysmy:-)hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karyn! Mam 25 lat i od września ubiegłego roku jestem szczęśliwą mężatką. Od czerwca zaczęliśmy myśleś o dzidzi. Właśnie za 2 dni powinnien pojawić się okres.... (oby nie) nie będę za nim tęsknić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiacie w ten upał? ja na szczeście narazie nie muszę wychodzic z domku,dopiero wieczorkiem...więc nadrabiam zlagłości domowe i papierkowo-biurowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od niedzieli mam potworny katar. nie biorę żadnej tabletki bo nie chcę zaszkodzić bo nie wiem! :) więc wiecie jak się męczę... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale nowina z Channah!!! ciekawa jestenm jak wszystko poszlo, pewnie niedlugo bedzie z nami chociaz na chwilke i odpowie na nasze 1000 pytan...mam nadzieje ze Kubus jej pozwoli..;) buziaki i wracam do pracy...pozniej sie jeszcze odezwe,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Gosik :-) czy za oceanem tez taka Afryka???czyli upał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie.... Channah.....ale nowina....GRATULACJE wielkie, a jeszcze wieksze buziaki dla Kubusia.... Już nie moge sie doczekac relacji z przebiegu całej akcji....:) a swoją drogą to kto następny w kolejce??? Muszę przejrzeć ta tabelkę bo chyba mnie z niej jakoś wcięło.... Dziewczyny u was też tak piecze??? Przecież to Afryka dosłownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas teraz umiarkowanie czyli 27-29 ale z wilgotnoscia powietrza jest okropnosc-czuje sie o 10 stopni wiecej -sauna! takie goraco a ja jestem przeziebiona...:( od rana mam katar-wiec pewnie to moje poczatki-a wszystko przez ta klime-w pracy siedze ubrana \"po zeby\" a jak wychodze na zewnarz to az mnie zatyka ze nie moge oddychac-potem wracam do tej lodowki i przeziebienie gotowe... siedze teraz i pije herbate z miodem i cytryna...napoj w sam raz na lato..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25...15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn.............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8....16 Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ja juz jestem w drugim trymestrze??? ja mysle ze tak, ale metod liczenia jest 1000...ja chyba bede liczyla od dnia poczecia dziecka-bo dokladnie wiem kiedy-11 kwietnia moj szczesliwy dzien ...czy noc..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale_kotek--witaj🌻 wskakuj do tabelki i zcekamy na rezultaty :)mam andzieje ze długo nie bedziemy musiały zcekac czego ci życze bardzo ,bardzo mocno ;) u mnie totalna sahara--upał jak w piekarniku...az wyjść sie nie da...wietrak an mnie wieje i jeszcze gorąco...a ja za chwilke wybywam...odezwe sie od M z domu bo szwagier sobie enta załozył wiec teraz bede i tam z wami ;) heee;) bzuiaki popołódniowe sle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja dziś nadrabiam zaległości w sprzątaniu, praniu itp. Muszę przyznać, że mój Mąż był dzielny, bo od 3-4 tygodni to on mył w domku naczynia...:D Wczoraj też. Ja dziś zebrałam się do ogólnych porzadków. Karyn- bardzo sie cieszę, że sprawy sie pukładały tak szczęśliwie!!! Oby tak wszystkie sprawy Ci się poukładały! Witaj ale-kotek! Zapraszamy do nas! Wpisz się do tabelki :) hannia09- doskonale rozumiem twoje zaniepokojenie....nic dziwnego skoro taki wynik Ci wyszedł, ja też bym spanikowała! Powiem Ci, że ja zanim dowiedziałm się, że jestem w ciąży miałam ból taki jak na okes. Zanim go jednak poczułam, bolała mnie macica (ale to nie był jeszcze taki ból jak na okres). Dopiero później im bliżej daty spodziewanej miesiaczki tym bardziej i częściej odczuwałam ból \"okresowy\". Poza tym żadnych objawów typu ból piersi nie było....to przyszło później. Ja na twoim miejscu powtórzyłabym test, koniecznie, może innej firmy. A na razie nie martw się, bo to nic nie da... Trzymam kciuki, aby wszystko się wyjaśniło na korzyść!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy tabelke.... Czy wy widzicie to co ja????????????????? okazuje sie ze nastepna w kolejce mam być jaaaaaaaaaaa???!!!!!!!!!!!! Już mam pietra.....o kurka.....!!! już się nie moge doczekać powrotu Channah.... oj bedzie miała pytań! Mnie dopadł katar jakiś...a niedawno zdarzyłam się wyrwac od choróbska...a tu znowu katar jakiś się przypałętał...koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×