Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

U mnie też gorąc straszny, nic sie nie che robić, a tyle mamy roboty, że odjazd... Mikołajka będzie dobrze :D nic sie nie martw :) Najgorsze są katary i przeziębienia w lato. Ja załatwiłam się zimnymi lodami i piwem z lodówy. Gardło mnie boli. I za bardzo nic na to niepomaga :) Ale co tam, wakacje są raz w roku nie ?:)))) Kamila7 , kochanego masz męża, 3 tyg. zmywał? Chyba jakąs nagrodę przewidziałaś za taki wyczyn ?:) Agapko, życzę Ci miłego rodzinnego weekendu z teściem 🌻 Darka super nam wyszło to pisanie, hihi A w ten upał będę robic remont - tynkować komin), chyba będe miała dziś saunę i wytopie tłuszczyk( z siebie) Ale_kotek życzę Ci oby @ nie przyszła ! Jesteśmy w tym samym wieku :) A próbowałaś domowe sposoby na katar? Moluś kochana, ja w pracy do 17-stej. Jestem z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nastepna jesteś Ty Mikołajko, a po około 3 tygodniach ja :) Plusem dzisiejszych upałów jest to, że pranie szybko schnie :) Fajnie, że nas więcej na topiku :) Witam nowe dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w pracy tyle że przy swoim biurku w swoim domku:-) czyli mogę sobie siedzieć jak chcę i w jakim stroju chcę:-) no i nikt mi na ręce nie patrzy:-)i muzę sobie puszczam...teraz Maria Peszek-Moje miasto-SUPER! co mnie gubi to Wy moje kochane🌻bo zamiast rabotać, listy i pisma i maile pisać to ja ciach i już z wami na kafe....a mój mąż myśli że ja tak ciężko pracuję...... jest tak dzis gorąco że palce się pocą od pisania tych nudnych pism urzędowych....a jak pisze do Was to odrazu mam 6 razy wieksze tępo stukania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widać że taki nasz los i Jana i Kamilla i ja i pewnie miliony innych koitek robi dzis pranie.... ja akurat uwielbiam wieszać pranie....no i super że są takie luksusy jak pralka!jak byłam dzieckiem rozciagałam sznurki od klucza w szafie do klamki okna i przez cały pokuj tylko pranie wieszałam, oczywiscie ciuszków dla lalek...a że mieszkaliśmy wtedy akurat w 1 pokju u babci to mam rece rozkładała....i śmiesznie było gdy ktos nas niespodziewanie odwiedzał.....ah, ale ja to mam wspomnienia....no i zawsze miałam durne pomysły....to chyba z tego jedynactwa:-) o proszzę jak mi szybciutko i sprawnie idzie pisanie do Was.... a listy sobie spokojnie czekają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A dobrze, że przypomniałas mi o praniu ! hihi muszę tylko kosz z bielizną odkopać. Co mi naszło z tym malowaniem w te upały to ja nie wiem :/ a najgorsze to sprzątanie... Darka wspaniała sprawa z pracą w domu - marze o takiej albo o nienormowanym czasi pracy. Ile ja bym rzeczy w domu zrobiła! A tak wychodzę przed 9 i wracam ok. 18-19-stej. Okropne godziny pracy. A ja dziś pisze 9-cioma palcami, wczoraj zbiłam sobie wskazujacy, ciężko się pisze, oj ciężko. Moje tępo stukania jest minimalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak dzisiaj prałam, że aż wylałam wode na podłoge bo wąż nie był w wannie :) Ale tylko troche i nic sie nie stało.. Mam fajną nowiutką praleczkę, dopiero od tygodnia. Whirpool. Kupiłam z myślą o praniu dzidziusiowych ciuszków, bo mój wcześniejszy złom ciągnął dużo prądu, nie dobierał ilości wody do prania i nie miał funkcji 1/2 wsadu... I załatwił mi moje spodnie, wiec juz trzebaby bylo naprawiac a chyba nie bylo sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Karyn cięzko bedzie z malowaniem w taki upał:-)ale za to szybko i dobrze wyschnie:-)najtrudniej jest zacząć:-) a z ta pracą w domku to super ale są tez i złe strony o których już pisałam Wam kiedyś:-)ale cenie sobie ta wolność:-) zawsze miałam ogromne poczucie wolności i niezależności..... aj jak mi się dziś nic nie chce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A to co Ty się dopiero teraz chwalisz? Widzisz, nie opiłyśmy pralki to się woda wylała!!! Proponuję opić dziś pralkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana- my tez mamy pralke właśnie tej firmy:-) i służy nam juz ponad 2 lata, i jestem z niej bardzo zadowolona:-)a piorę prawie codziennie...najbardziej zadowolana jestem z szybkiego programu do codziennego prania:-)szczególanie teraz latem:-)no i wszystko w niej piorę, nawet grube swetry zimą, bo szukałam właśnie takiej ,która bedzie miała taką funkcję, wolnego prania ręcznego miłego prania wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka tak to jest że sa i złe i dobre strony. Ale ten wałśnie luz jest cudowny. Dziś Ci się nie chce i nie musisz, nadrobisz jutro lub wieczorem. Nikt Ci nie stoi nad karkiem. I nawet będąc w ciąży nie trzeba nikomu się tłumaczyć, nosić zwolnień i zastanawiać się czy zwolnią z pracy czy nie. Dla mnie takia praca byłaby boskaaaa. Kochane zaraz lecę do domu powalczyć z bałaganem (bo juz końcówki malowania) i sprzątanie - ale to jutro, a dziś jedziemy tynkować ten komin. Do poniedziałku! Życzę Wam wszystkim miłej reszty tygodnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamietam jak Jana pisała o pralce hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja :D Czyli coś przegapiłam o pralce? Pewnie nie pamiętam , za duzo problemówi spraw... Ale co tam i tak możemy opić ! W lodówce mam piwko imbirowe, a że teraz mam okazję... to sie napiję , hihih No AA normalnie ze mnie :D Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na redsie zimnym, jabłkowym jadę....normalnie pijanstwo w pracy, haha...czyli opijamy Jany pralkę, by już więcej wody nie wylewała:-) ja juz wcześniej wypiłam za naszego małego Kubusia no i naszą najdzielniejsza mame na Swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie pójdę do domu, hehe Oczywiście, że pijemy zdrówko Kubusia i Mamy i Taty też :D !!! Tylko, że proponuje coś mocniejszego! Wg. uznania :) STO LAT, STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM !!! w końcu Kubuś niedawno miał URODZINY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn-zmykaj do domku i cieszę się że humor Ci się troszke poprawił❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie u teściów :) zajadam pysznosci i ze szwagrem buszuje po neicie ;) ...wybieramy pieska dla niego....:) a ogórki amłosolne sa pyszniuchne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorki malosolne....ale bym sobie zjadla..ale tu nie ma...a moja mama rozleniwila sie na maxa i nic nie chce jej sie robic...a ja...nie umiem zerobic..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany świata, mnie tutaj od wczoraj nie było, a tu takie wieści!!!!!!!!! Miałam przeczucie, że się zaczęło. No i mamy szczęśliwą mamusię CHANNAH GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale bomba, szybko jej poszło, bo w 3 godziny. A ja pewnie będę rodzić 33 godziny, brrrrrrrrrrr. Czekamy na info od Channah, może niedługo pojawi się na forum Gosik dzięki wielkie za zdjęcia i za przepis, będę próbowała go wcielić w życie (pominę tylko ten szpinak)........ Zdjęcia bardzo fajne, aż Ci zazdroszczę takiego biwaku. Ja dziś też tak paradowałam po górach z rozpiętymi gaciami. Samochodem też jak jeżdzę to rozpinam, he he. Karyn udało się, super Pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeny niebylo mnie chwilke ;) a tu ...tyle czytania wow !? channah towoj kubus zrewolucjonizmowal nasz topik z gratulacjami ahhhhhhh jak przyjemnie kolysac sie w srod fallllllll i gdy woda plynie ...;) witam nowe dziewczyny :) milo nam rosniemy w sileeeeeeeeee i tabelka sie powieksza :):):) superrrrrrrrr darka to nie alergia to chyba przeziebienie gdyz jak u nas padal deszcz to moj kubus ubzdural sobie brodzic w kaluzach :( a ja musial chodzic obok niego on byl ubrany odpowiednio tz sztormiaki , peleryna , i taki kapelusz ala rybak :) jemu nic nie ma a ja nabawilam sie kataru i zawrotow glowy :(:(:( agapko i nieudalo nam sie wyslac esa :(:(:( do channah ale mam nadzieje ze channah czuje ze jestesmy z nia i ze caly czas o niej myslimy ❤️ a teraz pewnie kubusia tuli w ramionach i patrzy jak slotko spi i szepcze mu na uszko kocham cie moj babelku jak dobrze ze jestes z nami 👄tak dlugo na ciebie czekalismy ;) hihi ale mnie poniosla wenna .... karyn ciesze sie ze z praca oki a niemowilam ze szef zmienia lokal na tanszy :) ;) widzisz dobrze ze tak sie ulozylo ... a ja skonczylam malowanieeeeeeeeeee i troche juz posprzatalam ale jeszcze mi zostalo :):):) jana no to za pralke poraz pierwszy :) toast hip hip hurrraaaaa oby sluzyla jak naj dluzej ;) gosik ale ci robia na smak bidulko pociesz sie ja tez nie umiem ich robic:) miama dobrze ze dzis tu zajrzalas bo bys sie nie dowiedziala o KUBUSIU ze juz jest :) a cala reszte pozdrawiam :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku....mysle dziś o Channah od kiedy sie dowiedzialam... A jak zobaczyłam ze nastepna ja w kolejce...ale i tak mnie to nie minie...a dzidzia z boku juz na swiecie, to prawdziwa radość ktora wynagradza chyba wszystkie trudy i bóle... Chyba jednak mimo odrobiny strachu juz nie moge sie doczekac...;) Karyn---no te przeziebienia sa okropne... Ja o malo nie wyladowalam na oddziale ostatnio,az musialam powtorzyc badania, bo mi morfologia okropnie wyszla i jak moja GIENKA to zobaczyla to o malo zawalu nie dostala...ale wszystko dobrze sie skonczyło... a tu znowu mam jakies chorobsko...:( A na dodatek i mojego mężusia też coś układa i sie leczymy oboje teraz!!! Jana---juz niedlugo---wbrew pozorom---tez bedziemy odliczac dni...:) moze nawet w tym samym czasie...bo to różnie bywa...Zazwyczaj dziewczynki szybciej sie pchaja na świat,a faceci sie ociagaja...to nic nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny otwieram szampana :) kieliszki w gore :) nooo na co czekacie juz do kuchniiiiiiii... i rece w gore .... TOAST proponuje :) za CHANNAH , TAKUSIA I KUBUSIA :) : zeby sie zdrowo chowal :):):) zeby urosl duzy jak tata i uroczy jak mama i zdrowy jak RYBKA :) oby jego kazda wylana lza byla lza szczescia ❤️ i by nigdy w zyciu nie zaznal ni goryczy a swiat byl uslany rozami ... hihi to mowila ROSA :) no to chlup CHLUP na zdrowie ;) p.s :P i co dobry szampann hmmmmmmm mocno schlodzony :) mial byc na szczegolna okazje :) i JEST :):):) OJ jurto bedzie mnie glowka bolec :( ale co tam w zyciu wazne sa tylko chwile i dla nich warto zyc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze powiedziane....ROSA....trzeba ci polac dziewczyno...;) Ja też sie dołanczam sie do Zyczeń i toastu...tylko pozwolicie że soczkiem...bo mam problemy z gardełkiem....i moja DZIDZIA nie byłaby zadowolona z takich bąbelków...;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA ZDRÓWKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jak moze byc;) z soczkiem ... no to .......ZDROWKO ..... HMMM biedna channah ale jej sie musi odbijac :) hihi wybaczy nam bo my to z radosci :):):) na zdrowie poraz :P 22222222222222222 no co jest ... rece was bola .............. no do gory :):):):) nie ociagac sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrówko ;) uciekam zraz spac tykko ejst tak potwornie duszno uuuufffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem!🖐️ Ja tez pije piwko :D no to zdrówko kobitki!!! Co do pralki to my sie jeszcze nie doroblilismy. Mielismy \"franie\" alesie cos nam popsuła. Takie drobne rzeczy to piore recznie a reszte nosze do mamy. Co ja bym bez tej swojej mamy zrobiała... A moj Tato wczoraj zapłacił za moje zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
molus ty to masz dobrze :) koffanych rodzicow masz :) gratuluje :) dobrze ze ci pomagaja :) ❤️ ide nynac moj kubula padl jak ogladal z tata mecz :) hihi;) widac ciekway mecz byllllllllllllllllllll no to dziewczyny po raz 333333333333333 chlup hi;) to co macie pod reka dobranoc i kolorowych snow zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa no pomagaja jak mogą choć sami za duzo kaski nie mają... Głupio mi było jak Tato płacił ale się uprał i o! a On upart jest, mam to za Nim -hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
channach ale jaja!!!!!!gratulacje dla calej waszej malej rodzinki:)ale fajnie,ze wszystko dobrze i,ze juz masz pisklaczka na swiecie!!!!cieszcie sie soba i tymi magicznymi chwilami,ktore zostana w waszych sercach juz na zawsze:)pomyslnosci!!!!! G*O*S*I*K-dzieki za foty:)piekna zwas para!!!a twoj mezczyzna to polak czy kanadyjczyk???i jak mu na imie???pozdrawiam pozdrawiam wszystkie piekne pamie i witam nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry witam się z samego raa...pstrykam swiatełko i przesyłam troszke pozytywnej energii...🌻 jakie plany na dziś kochane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków..............9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25...Poznań...........1.........???? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25...15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...22...3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn.............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL....14.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8....16 Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×