Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Miama--skaładam zażalenie fotek w mojej skrzynusi brak ;(...dafffajjjj bo sie doczekc nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJEJUUUUUUUUUUUUU....Channah...ale niespodziewanka...;) Super dzielna z Ciebie kobitka!!!! Ja też tak szybko chcialabym sie uporac....i przytulic malenstwo! Az sie poryczałam jak czytałam Twoja relacje. No i mezus tez dzielny...moj narazie tez ostro napalony na udzial w tym wielkim wydarzeniu ale nie wiem jak on przetrwa...bo jest strasznie wrazliwy, ale nie martwie sie na zapas! Najwyzej go wyniosa...;) hahaha... Ale Kubuś też zdrowy chłopalek i do tego jak Ty czujesz sie dobrze to tez super-to najwazniejsze!!!jeszcze raz wielkie GRATULACHY!!! Juz nie moge sie doczekac do tego pazdziernika!!!! JANA---mi tez ginka mowila ze w 17-tyg.nie moge jeszcze poczuc ruchow, ze to najprawdopodobniej skurcze jelit!!! Ale takie zjawiska sie rozpoznaje...:) To cudowne uczucia i niezapomniane... Inny lekarz mi powiedzial ze jest to jak najbardziej mozliwe bo jestem drobnej budowy i szczuplutka wiec moge wczesniej odczuwac jak sie malenstwo gramoli...;) a teraz to ja mam taki obstrzał, ze czuje jakby tam w pilke gral!!! Acha...ktoś tu mówił o fotkach???? Ja tez nie mam.........buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) czy mozna sie przyłączyć?? czytam, że channah urodziła- GRATULACJE!:) dzielna z ciebie kobitka i faktycznie szybciutko poród Ci poszedł:) my w zasadzie nie planujemy dzidzi ale świadomie przestajemy uważać od nocy poślubnej i ....... co ma byc to bedzie. powiedzcie mi tylko prosze jakie koniecznie badania trzeba wykonac przed i czy cos oprócz kwasu foliowego przyjmujecie? a moze wskazane sa jakies produkty?? a jesli juz jestem w ciazy to robic jakies badania?? czy w pierwszych tygodniach ciazy pojawia sie u kobiety jakiś sluz i wydzielina czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taiki tak---witaj w gronie palujących[kwiat[ nie mam teraz za duzo zcasu aby ci wymieniac badanka ...ale moje wspaniałe koelżanki napewno ci powiedzą co i jak...buziaki😘 koelżanki do dzieła......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-tak...witamy..:) Ja jestem w tej 3 czesci, i moge powiedziec ci jak to było u mnie.... Od kiedy przestalismy \"uwazac\" jak to ujelas...bralam folik, apo 3 cyklach okazalo sie ze \"zasiala\" sie fasoleczka...ojej ale przezycie było...az do tej pory sie wzruszam! ale do rzeczy.... Potem odczekalam jakies 4 tyg.- nie pojawiła się kolejna @ ijeszcze tydzien pogonilam do lekarza, ktory to potwierdził!!! Wtedy dal mi skierowanko na wszelkie badania wiec ja nie robilam zadnych wczesniej....tylko jakies ogolne,jesli pamietam dobrze...;) Bedzie dobrze i napewno sie uda...trzymamy kciuki!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) zobaczymy....... ...okres to w zasadzie nie wiem czy mi sie spóźnia bo odkąd odstawiłam tabletki (grudzien 2005) to znów mam bardzo nieregularnie i wydłuzone cykle- od 30 do 44 nawet dni, dzis jest 39 wiec jeszcze nic nie wiadomo, robilam test ale chyba za wczesnie - wyszedł negatywny, ale jakos tak dziwnie sie czuje, pobolewa mnie w dole brzucha ale to nie tak jak jajniki przed @, jakos tak inaczej, mam jakis taki śluz - niewiadomo skąd , no bo przed okresem?? i mam zawroty głowy czasami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies do 3 miesiaca śluz miałam taki jak w 1 fazie cyklu, potem mialam taki sam tylko 2 razy wiecej! Nieraz musze 2-3 razy dziennie wymieniac wkładki bo mnie zalewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ten sluz to miałas cały czas czy czasami w okreslonych fazach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana...masz tak samo jak ja!!! Wiem co to znaczy kochana...a nie lapia cie infekcje??? Bo ja przez to srednio co 2 m-ce musze jakies piguly brac...fuuuuuuuuuj, ale co zrobic...! Jak trza to trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które nie dostały, a upomniały się, już mają zdjęcia na mailu. jak jeszcze ktoś, to wołać proszę ;-) Tiki tak witaj! U mnie oczywiście folik. No a śluz w ciąży taki biały, nierozciągliwy, trochę lepki. Im wyższa ciąża tym tego śluzu więcej. też mnie zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIAMA--- doszło, doszło...dzięki....sliczniutkie, choc taka kruszynka ale ile radosci daje, co??? Najważniejsze ze wszystko w porzadku z maleństwem i z Toba! 🌻 Ja sie muszę wreszcie zmobilizowac i porobić jakies zdjatka aktualne brzusia, bo nie mam...:( Aaaaaa, dzis mierzyłam sój obwód brzuchala...86cm, a wczesniej mialam 68cm...niewielka różnica, co??? ;) Ale sie powiększyyyyyyyyy!i to pewnie niedługo, bo mój maly mieszkaniec solidnie się tam rozpycha...;) Pewnie mu ciasnawo z deka...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też chętnie pooglądmy Twoje foty Mikołajka. porób zdjęcia, brzusio na pewno śliczne masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez chce FOTKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :) jeny nic mi sie niechce i cierpie na bezsennosc ;) hihi pewnie mam cos z wilkolaka bo PELNIA jestttttttttttttttttttttttt:) channah poslij nam troche twoich fluidowwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o przeprawszam tik-tak witaj wpisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim.... Channah- KUBUŚ PRZEPIĘKNY❤️ zauroczymy Ci go tutaj:-) uwielbiam jak dzieci rodza sie z włoskami na główce:-) jest śliczny i bedzie coraz piękniejszy..... trzymaj się dzielnie:-)jak zawsze🌻 Greta- wspólczuję bolących nóg:-)wiem coś o tym ...kiedys i ja z tacą latałam:-) a jeśli chodzi o badanka to ja jestem tez z tych co są za:-)czyli żółtaczka typu B,warto bo nigdy nie widomo jak i kiedy będziesz rodzić, a co do różyczki to Jana ma rację,ale zanim sie szczepisz to musisz sprawdzić poziom przeciwciał czy może juz przechodziłaś, tak było u mnie, czasami dzieci przechodzą ją bezobiawowo:-)więc tylko na wzw sie szczepiłam, przedemną III dawka ale to nie przeszkadza w starankach:-)po II juz luz:-) Agapka-🌻 Miama-śliczne fotki rosnącej dzidzi:-)najważniesze że mama i dzidzia mają się dobrze Asik-obyś miała rację:-)nie nakręcam sie:-)cierpliwie czekam:-) Karyn-🌻 Jana-jedz kochana i nie słabnij nam:-) 100krocia- super fotki z wkacji:-) czekam na fotki od: Molus-:-) Mikołajka-:-) Rosa-:-) Tiki-Tak-witaj(o badankach pisałam wyzej)pozatym, cytologia,ogólne no i dentysta,i toxoplazmoza, ale na to i tak nie ma szczepionki,ale warto wiedzieć przed czy czasem jej nie masz:-) mam nadzieje że nic nie pokręciłam:-) bo trochę nas już tu jest...a ja nie mam pamięci do imion:-)pozdrawiam was wszystkie bardzo upalnie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pominęłam,przepraszam, to przez ten upał Gosik-🌻 Kamilla-co u Ciebie???:-) właśnie popijam kolejne frappe....cieszę się że tym którzy spróbowlali smakowało...a spsób ze słoikiem tez niezly:-) my poimy się również herbata schlodzoną z lodem i cytryną..albo herbatą z opuncji:-)pięknie pachnie..oczywiście na zimno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że trochę martwię się tymu opużnieniami u mnie.... to już 3 dzień po spodziewanym terminie @... przepytałam mojego, przeanalizowałm wszystki i chyba na ciąże raczej szanse małe....,to przez te wyjazdy.... zawsze miałam długia cykle, ok 31-32 dni...ale ostatnio sa coraz dłuzsze... wiem że mój organizm reaguje na pogodę...np,zmianą pory roku, gdy zaczną sie nagle silne mrozy...więc i moż eto teraz przez te upały.... ja Rosa:-)reaguje też bardzo na pełnię...nie moge spać itd... wolałabym już dostac @ i wiedzieć na czym stoję ....i w końcu poczuc sie lepiej... bo juz sama ze sobą niewytrzymuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Jej Chanah naprawdę wielkie gratulacje, nie chcę sie powtarzać, ale chyba muszę: jesteś naprawd dzilna, też tak bym to wszystko chciała znosic. Buu ale nie mam niestety fotek tej cudownej małej istotki, a ciekwosc az mnie rozpiera. Dobrze, ze jest to foru bo wnosi dużo radości w moje życie, tym bardziej że nie układa sie ono osttanio za dobrze. Ten rok przywalił mnie choróbskami prawie z kazdej strony. Jak już pisałam w sierpniu czeka mnie wycinanie migdałow. A ponadto zaamałam się tym, że onkolog zalecił biopsję (kiedys pisałam wam o tym że wykryłam u siebie guzka w piersi). Więc stersa mam okropnego. Także staranka chyba na razie muszę odłożyc (koszmar). A skoro tak to mam pytanko: czy jak sie chorowało lub było szczepionym w dzieciństwie na różyczkę, to czy trzeba teraz znów się szczepić? Ja prawodopodobnie byłam szczepiona, albo chorowałam cos mi sie kojarzy że tak mi moja mama mówiła (niestety ksiazeczkę zdrowia zostawiłam w moim dou rodzinnym (a na razie nie mam mozliwosci się tam wybrac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kamilkaaaa-:-) dawno Cię u nas nie było... a ty dalej bidulko się męczysz z tymi choróbskami.....pogoń je wszystkie.... jeśli nie jesteś pewna co z tą różyczką to najlepiej sprawdzić poziom przeciwciał...bo nikt na słowo Cie i tak nie zasczepi.... trzymaj sie dzielnie i zaglądaj tu często...tu jest naprawdę całe mnustwo pozytywnej energiiiiii:-) dlaczego występujesz na pomarańczowo.... zaloguj sobie nicka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i twoich fotek tez nie posiadam.... mój mail daria.d2@wp.pl czekam na całe mnustwo fotek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
tylko już nie mam ochhty latać po tych lekarzach i boje sie znowu pobierac krwi, potem przed operacją znowu będe musiała zrobic badania :(Wiec wolałabym się nie szczepić (poza tym po tej szczepionc chyba długo nie można sie starac) Zastanawia mnie wąłsnie czy po szczepionce w dzieciństwie lub przebytej chorobie czy jest się odpowrnym (bo na pewno coś z tych rzeczy miałam). Nie chc siać tu złego humoru, mam wiec nadzieję z i dla mnie odmieni sie w końcu ta ła passa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Channah- jeszcze raz GRATULACJE dzielna kobieto!!!!!! Kubuś jest śliczny!!!!!Super ma włoski, ja też miałam taką czuprynke jak sie urodziłam!!!!! :D U mnie jakoś leci Dziewczyny. W weekend czułam się super! W sobotę mogłam byc normalnie w kuchni (bo to nie było mozliwe tak na codzień), przygotowałam jedzonko na obiad, a to tez wcześniej nie wchodziło w grę....Zaczęłam się chwalić, że mdłości mi przechodzą.... No ale niestety, nic bardziej błędnego! wczoraj było tak sobie, a dzis juz gorzej tzn. żyganko rano i przed godziną.... :( Do tego ten upał.... nie do wytrzymania. Tzn. w pracy ma klimę, więc jest przyjemnie, ale jak jadę samochodem autostradą to padam..... Tak bardzo chciałabym czuć się już dobrze..... :o Dziękuję za wszystkie foty!!!! Pozdrawiam Was WSZYSTKIE 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chnannah podziwiam cie :) za twoj specyficzny rodzaj bycia :):):) gatuluje poczucia humoru :) ucaluj kubusia ostatnio przeczytalam cytuje \"a ja patrze na ciebie kiedy ty slotko spisz wiesz gdy widze jak snisz wiem ze mam po co ZYC...\" A dziewczyny mam prosbe jesli znacie jakis fajowy wierwszyk to wpisujcie go tutaj... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3267753&start=0 dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka - juz bardzo dawno nie miałam infekcji. W sumie mialam tylko od niedobranych plynow do higieny intymnej. Teraz uzywam takiego taniego z Lidla i jest rewelacyjny. Nia mialam infekcji juz dluuugo :) tik-tak - sluz jest stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze i ja cos zmienie z tym plynem... ale narazie nie jest zle...;) Channah---ale Ci juz fajnie..po wszystkim i trzymasz w ramionach swoj Skarb....:) wiem,wiem czas szybko mija....wiem...mam to przed soba! Buziaki dla Kubusia... 👄 Dbaj o siebie!!! Ja dziś juz padam na lozeczko bo jest tak duszno przez caly dzien, ze ledwo chodze...:( Dobranoc wiec wszystkim i dobrej-chlodnej- nocki zycze!!! Pa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nie ma! to juz dzis 40 dzień cyklu i nic, pobolewają mnie jajniki ale jakoś tak-inaczej i ten śluz........... dziś zrobie drugi test. dzięki za miłe przyjęcie i za odpowiedzi:) [kwiat} - ki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Do Channah: podaję mój e-mail: ola_praca@poczta.onet.pl, jak Kubuś da Ci chwilkę wolnego to poproszę o jego fotki :) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×