Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

100krocia- bądź dzielna!:-) Tez powinnam się wybrać do dentysty na kontrolę, bo ostatnio byłam przed rozpoczęciem starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak ja nienawidze dentysty , buuuuuu wole 1000 razy bardziej do ginekologa isc! musze zawsze robic ze znieczuleniem, nawet małe dziury bo normalnie mdleje, to samo przy pobieraniu krwi, ani sie nie boje ani mnie to nie boli a normalnie sie obsówam, brrry ja tez musze zabki porobic i badania, skoru jednak nie jestem zaciążona to wezme sie za siebie, tylko poczekam az juz dostane ten okres i sie sko0nczy i do dzieła! bo wiecie jak juz wlazłam na te fora o dzieciach to sie juz tak wkrecilam i rozochociłam ze bardzo bardzo chce bobo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki a czy wy wiecie o jakich dolegliwosciach czy tez nawet chorobach moga swiadczyc moje wydłuzone, nieregularne i bolące @? jakie badania powinnam zrobic? cytologie miałam robioną ja wiem ze 2 lata temu i usg dopochwowe tez gdzies w tym czasie i wszystko było oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- nie wiem co to może oznaczać, ale chyba powinnaś się skonsultowac z gin. Ja dostałam duphaston na wyregulowanie @, chociaż aż tak bardzo szalonych nie miałam. Czasem pare dni wczesnie z raz czy dwa pare dni później, ale raczej w granicach normy bym uznała. A jednak kazała mi brać te tabl. dentysty sie nie boję. Wolę iść 10 razy do dentysty niż raz na pobranie krwi. Brrr:-) Zawsze wychodzę zielona i muszę siedzieć pół godz. z głową w dół:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja @ tez mialam nieregularne i niestety nic nie pomagalo, zadne tabletki , a tez jadlam Duphaston. :( Cykle mialam miedzy 21 a 38 dni i @ przychodzila jak chciala... I trwala srednio 7 dni, tyle ze bezbolesna prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana - no ale nie próbowali lekarze dojsc przyczyny?? wyregulowali ci przed zajsciem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój gin powiedzial ze to jeszcze w granicach normy takie wahania... I nie wyregulowało mi sie przed ciążą. I nie mam pojecia w którym dniu cyklu doszło do zapłodnienia :D Podejrzewam ze w 21 ale pewności nie mam (mierzyłam temperature)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od zawsze nieregularnie i długie cykle, podczas przyjmowani pigół było oczywiscie jak w zegarku ale teraz znow to samo, jedyne co sie zmienilo po odstawieniu pigółek to długość i bolesność @, teraz mam krótsze i mniej bolesne @ zastanawiam sie własnie czy te moje nieregularnosci nie beda niczym powaznym co spowoduje niemozność zajścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama ja też zawsze mam problem z włosami. Nigdy nie mogę dobrać fryzury. Najchętniej oddałabym się w ręce stylisty - ale u nas nie ma dobrego :( Mikołajka - kurcze co za facet... powiniem jeszcze raz studia lub szkołę skończyć! Oby nic już przy 3-cim USG nie wymyslił... 100krocia z okazji Waszej rocznicy wszystkiego naj.. i spełnienia wiadomo jakiego marzenia ! Rosa pogoda jest okropna! Wczoraj pojechalismy na zalew, pokąpać się. Jak tylko wylazłam z auta słońce zaszło i podwieczór było zimno. Ale popoływaliśmy trochę :D Czy słońce mnie nie lubi? Mogłoby tak zajśc w dzień jak kiszę się w pracy, hihi a nie jak leże na plaży... J_A_N_A trzymaj się, zgaga zaraz przejdzie , gorzej z upałem :/ Kawusia pamiętaj o relaksie, może to jakaś blokada psychiczna? Proponuje kilka dni we dwoje na łonie natury. Darka - od niedawna zaczełam zwracać uwagę na kobiety w ciązy. Chociaż nie wiem czemu ale nie ma ich tak dużo jak wiosną. Może to przez upały siedzą w domu? A naturę uwielbiam, hihi. Mój mąz wędkuje (ja zresztą też) więc jak mamy kilka dni wolnego to lecimy nad wodę. Agapko ty ranny ptaszku! Jeszcze 7-dmej nie ma a Ty na nogach! Tiki-tak wyślę Ci zaraz moje zadjęcie :) A jeśli chodzi o nieregularne @ to może tak twoja natura? Moja znajoma miała nieregularne, zaczeli jej regulować, tak uregulowali, że wogóle nie ma od pół roku @ i nie może zajść. Pewnie trafiła na \"super\" gina! Kamilkaaa26 trzymam kciuki za dobre wyniki! Asik25 - 🌻 Dziś widzę, że Tobie chce się pracować tak jak mi... Zrywajmy się do domu, co? Wszak weekend nie długo :D Moluś a czy montarz drzwi jest w cenie zakupu? Czy dopłacasz za wstawienie? Jeśli tak to ile? Bo nas niedługo czeka to samo, chociaż drzwi robi nam stolarz, pewnie za wstawienie policzy. Tez zastanawiam się nad położeniem panela (narazie jest podłoga drewniana, ale nie równa). Słyszałam opienie, że panel bardzo \"zbiera\" kurz i szybko jest brudny. Też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta zgaga to sie stała moim koszmarem, dopada mnie wieczorami. Wczoraj odrobine pomógł jogurt. Wmusiłam go w siebie bo nie lubie jogurtów :o Tiki-tak - na jak brałam tabsy to @ miałam niemal co do godziny... Biore sie za sprzątanie i odkurzanie. Jutro znowu mam gości. Przyjeżdża szwagier ze swoją dziewczyną. W sumie to fajnie bo bardzo ich lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - dziekuje doszły wszystkie zdjecia i Kubusia i Twoje. On jest cudowny :) i jego mama zreszta też niczego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- chetnie bym się zerwała, ale jeszcze muszę wytrzymać, to TYLKO 2 godz... Ja mam panele i jestem zadowolona. Kurz osiada jak na wszystkim, ani mniej ani więcej, a myje się całkiem łatwo:-) Drzwi jak wstawiałam to były w cenie już z montażem, jakaś promocja była, ale to było 2 lata temu i jest chyba nadal. Taką stałą chyba mają, bo drzwi w takiej samej cenie jak w innych punktach i tej samej firmy (porta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta....🌻 Nie wiem jak wy to robicie, ze jestescie \"w srodku nocy\" na kaffe...;) Ja dziś chodze do tyłu i ogolnie strasznie sie czuje...:( Wczoraj sprzedalismy nasz samochodzik....teraz własny napęd na 2 nogi został,ale może już niedługo...;) Kurcze dzwoniła do mie dziś moja przyjaciółka, która ma termin tydzień póżniej- po mnie-...wyszła od lekarza i wogole byla zalamana...robi jej sie rozwarcie i ogolnie grozna sytuacja!!! Załamana była, bo może trafić na oddział... Kurcze może stąd mam taki paskudny nastroj??? Sama nie wiem...aż z tego wszystkiego brzusio mnie pobolewa...:( Wracam na łóżeczko chyba na cały dzień...może odezwe się póżniej! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- trzymaj się i nie denerwuj! Twoja przyjaciółka jest wystarczająco przestraszona i zdenerwowana, ty nic nie możesz zrobić. Zachowaj spokój i to samo zaleć przyjaciółce. Buziaki! Channah- wspaniała wiadomość dnia!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka - nie denerwój sie przedewszystkim, pozytywne myslenie włącz!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie pracowac nie moge bo ciagle tu do Was zagladam ;) czy ktos wie czy mozna pić czerwoną herbate w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak mnie nawala ta moja dolna czesc brzucha - okropnie :( nie moge sie na niczym skupic!😠 niech juz nadejdzie @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, bo nie pijam wiec nie sprawdzalam. Ponoć ogółem nie wolno z herbatą przesadzac i z kawą, tylko woda wskazana. Ale ja za bardzo lubie herbatke zeby z niej zrezygnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcza szkoda,że wyszła mi jedna kreseczka bo w sobote jade na imieniny do teścia hym myslałam, żę zrobie mu prezent imieninowy w postaci przyszłego wnuka, ale trudno nic straconego za pare miesiecy teściowa ma imieniny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za szybko test zrobiłaś? Moze ten cykl byl dlugi do zapłodnienia doszło później....? Póki nie ma @ póty nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik 25 słyszałam na innym topiku że jesteś z Lubina tak jak ja mam pytanko czy możesz mi polecić jakiegoś dobrego ginekologa bo ja mieszkam tu od niedawna i nie jestem zbytnio zorientowana. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek27
witam, was. czy któras juz wie ze musi miec cesarke? Ja na pewno bede musiała miec jak juz co do czego dojdzie, na razie przygotowuje sie teoretycznie do ciaży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalena- tak z ręką na sercu to niema gin którego z czystym sumieniem można polecić. Myslę że w zależności czy trafi się na dobry humor to dobre potrafią być jak chcą dr Zawadzka i Dajnowska. Obie przyjmują w Medicusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana - mysle ze nie za szybko, bez przesady to juz dzis 41 dzien cyklu, pewno przez slub, wesele i wyjazd porozpiertenten sie na maxa Asik - to ja wydałam cie ze Ty z Lub........ mam nadzieje, że nie masz mi tego za złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A dobrze, że chociaż jogurt pomógł, niedługo zgaga zniknie i będzie lżej. 🌻 Nie przemęcz się sprzątaniem, w takie upały nie wskazane :) Channah ale szybko odpadła! Super! Asik25 Ty juz pewnie w domu, a ja siedzę do 17-stej :( Mikołajka nie martw sie na zapas, sama wiesz, że u każdego wszystko toczy się inaczej. Przy dzisiejszej medycynie wcześniejsze rozwarcie to nic powaznego. Chociaż sama po sobie wiem, że strach jest przed szpitalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- oki, chociaz wole tego nie rozgłaszać na forum, bo wydaje mi się że to miasto jest jak na tyle małe że ktokolwiejk wejdzie będzie od razu wiedział że ja to ja:-) Taka mała schiza, choć wiem że głupia:-) Nie gniewam się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik sorki że tak wyszło z tym miastem, to moja wina. Dzieki zastanawiałam się nad Dajnowska ale sama nie wiem Jeszcze raz sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×