Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hello kochaniutkie:):) dziekuje za wszystkie mile słowka od Was pochodzące przekazywane mi przez agapke esemesowa drogą - jestescie kochane, nie poczytam Was teraz bo mam 5 min na neta - u szwagra jestem. smutek mnie nie opuszcza pomimo całej widzy jaką juz posiadam na temat poronień pierwszych ciąż i ogromu tego zjawiska, zadna to dlamnie pociecha ze jestem w 80% kobiet, ktore to spotkało. wyjezdzamy we wtorek na 10 dni w Tatry - wiem ze to nie pomoze zapomniec, ale moze choc momentami oderwiemy sie od tych myśli, dostałam dwa tygodnie zwolnienia lekarskiego - bardziej chyba na odpoczynek psychiczny. 100krocia - usciski kochana🌻 agapko - dzieki jeszcze raz!! Bóg Ci z pewnościa w dzieciach wynagrodzi!!!!!!!!!!! trzymajcie sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak❤️ bardzo prosze..poprostu jesli moge komus w ten sposób pomóc to robie to bardzo chętnie..poniewaz bardzo dobzre rozumiem co czujesz ..i mi tez pomagały takie rozmowy..ściskam..wypoczywaj kochana..a nastepnym razem juz wszystko bedzie jak nalezy do samego konca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla przeziębienie chyba nie jest jakieś groźne, bo czuję się nawet nieźle i nie mam temperatury. Tylko katar i gardełko. Dlatego leczę się domowymi sposobami i czekam na rezultaty.... Joka gratuluję i cieszę się z Wami. Tiki tak dobrze że się odezwałaś. Trzymaj się ciepło i odpocznij od czarnych myśli, choć dobrze wiem, że nie ma na nie sposobu, najlepszym lekarstwem niestety jest czas... Słonecznego i udanego weekendu dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) wpadalm zeby sie przywitac i zyczyc udanej niedzieli :) u mnie piekna pogoda i hmmmmmmm chyba bedzie gril :P bo juz sie stesknilismy za nim :) tik-tak 🌻❤️👄zycze wiary i wytrzymalosci 100krocia jestem z toba 👄 i tobie tez zycze wiary i wytrzymalosci ... molus popytam na 28 o ta pania od testow i dam ci znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś jakieś plamienie:( martwię się:( czy to normalne? czy to moze poczatek poronienia?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnią @ miałam 3.08, wiec już ponad 5 tygodni... martwię się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 78
joka- jak masz plamienie to nie czekaj tylko pedz do lekarza. ja tez bylam w 6 tyg. i zaczelam plamic po troszku i pozniej coraz wiecej i okazalo sie ze to poronienie. biegiem do szpitala zmykaj. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka dziweczyny maja racje lepiej sprawdzic to w szpitalu biorac pod uwage ze dzis niedziela :) i lekarza znalesc mozesz miec problem wiec niezwlekaj do jutra lepiej dzis sprawdzic co i jak :) bedziesz spokoniejsza :) 3mam kciuki zeby wszystko bylo ok :) molus a to dla ciebie info :) wiesz teraz ona sie przeniosła i sprzedaje testy na str. www.starania.sklep.pl cena 20szt/39,99zł lub jest jeden link http://www.allegro.pl/item124332626_best_10_2_testy_owulacyjne_ciazowe_od_eksperta.html a to link od kogos innego tez na allegro: http://www.allegro.pl/search.php?string=test+owulacyjny Polecam sklep starania bo tam jest duzo promocji i ciekawe produkty :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roska wielkie dzięki!!! 🌻 dla Ciebie! Kupie ale pewnie wykorzystam w przyszłym miesiącu bo teraz już za późno. Wczoraj troche plamiłam i troche doła miałam ale już OK. Pozdrawiam WSZYSTKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to jakieś duże plamienie, raczej śluz lekko zabarwiony na brązowo... zdecydowaliśmy, że poczekamy do jutra... jak objawy nie miną- zadzwonię do swojej ginekolog i zapytam, co mam robić... staramy się myśleć pozytywnie, bo podobno takie plamienia mogą być skutkiem zagnieżdżania się zarodka... http://starania.webd.pl/viewtopic.php?t=3803 brzuch mnie nie boli, więc mam nadzieję, ze wszystko będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
joka - ja tez najpierw mialam jakby sluz lekko zabarwiony, to bylo w piatek wieczorem i nie pojechalam do szpitala, a w sobote rano obudzilam sie juz z wiekszym planieniem, ale tez to nie bylo duzo i okazalo sie ze to byl poczatek poronienia. ja na waszym miejscu pojechalabym na pogotowie dzisiaj. to jest wasz dzidzius i czym predzej zobaczy cie lekarz lepiej dla ciebie i dla fasoleczki zmykajcie jak naj szybciej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka--ja miałam dołownie tak samo ale w 8 tc...sluz lekko zabarwiony jak kawa z mlekiem...pojechałam dos zpitala bo był juz wieczór...na izbie przyjeć było juz lekko brązowaw..polezalam tydzien w szpitalu i pzrepisany mialam potem duphaston 3 razy dziennie..nie plamiełam juz potem..ale elkarz pwoiedział zę bardzo dobzre ze przyjechałam żadnego palmienia w ciazy nekceważyc nie mozna!!!!!!!!!!!!!!! co póxniej sie okazało(jak tentna nie było) ze to juz wtedy jak było to plamienie to działo się cos nie tak....wiec smigaj na izbe przyjeć..ja to bym chyba nawetr nie suneła ze swiadomoscią ze mam jakies palmienie choc by było najmniejsze...zyzce wszystkiego dobrego kcohana❤️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej girls! joka- odezwij się do nas, napisz co u Ciebie, mam nadzieję, że wszystko w porządku! Jak tam weekndu dziewczyny? U nas intensywnie, prawie cały spędzony poza domkiem, ale najfajniejsza byał wyprawa do mega sklepiu z gadżetami dla dzieci.... było super!:D Mój Mąż najbardziej zainteresowany wózkami :p Już bym chciała wszystko dla Maluszka mieć w domku.....:p Kilka razy w ciągu dnia czuję jak mnie Dzidzunia \"szturcha\" ! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Wszystkim🌻 kamiko--no ja uwielbiam chodzic po sklepach z artukułami dziecięcymi a jak bym jeszcze miała wtbierac dla swojej dzidzi to już wogóle bym oszalała ze szczęścia ;) joka--odezwij się do ans co i jak!!!!buziaki:******** słoneczko sliczne za oknem zapowiaa sie piekny dzień..dzis kupujemy działke bo wreszcie sie okazja trafila..wiec dziś zaowiada sie naresxie jakas robota z uprzątaniem na działeczce ;) suepr po ogoda pzresliczna ;) zyzce Wszystkim usmeichu na buźce!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- już za niedługo będziesz chodzić po takich sklepach i wybierać rzeczy dla swojego malucha :)!!! fajnie, że znaleźliście okazyjną działkę, my jak na razie mamy mieszanko, ale zawsze nam się marzył domek z ogródkiem, jeśli nie będziemy mogli sobie pozwolić na domek to chociaż jakaś zadbada działeczka by się przydała, żeby spędzac weekndy i by bobasy po niej biegały :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka dziewczyny mają racje. U mnie poronienie też zaczęło się od zabarwionego śluzu i braku buli. Dopiero w nocy zaczęło się poronienie. Dlatego zmykaj do lekarza. Ja dziś idę do ginka. Uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvana
GABLIS czytalam, ze zanim wyszly Ci mocne krechy na tescie ciazowym mialas druga slaba, ale wydawala Ci sie za slaba. Mozesz mi napisac jak mocno byla slaba? Ja zrobilam test i widze cien drugiej kreski. Nie jest bardzo mocny, ale pokazal sie chyba szybko, ja zauwazylam go po okolo 3 minutach od zrobienia. Mam paski testowe i najpierw cale pole robi sie mocno rozowe i widac kreske kontrolna, ale za chwile blednie coraz bardziej to pole i widac bylo testowa. Teraz ono jest juz biale wiec testowa widze dosc wyraznie, nie musze sie przygladac. Wczesniej widzialam ja tak srednio, w swietle dziennym widzialam, ze jest cien. Nie wiem co o tym myslec? Z gory dzieki za odpowiedz, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Laseczki! Nie wiem o co chodzi! zaczynam sie denerwować! wczoraj pare minut po \"przytulanich\" znowu jakieś plamienie! Chyba wybiore się do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvana, moze powtórz test za pare dni, moze za wczesnie zrobilas i dlatego ta II kreska słaba...? Moluś - z plamieniem do lekarza! To może być torbiel czy coś innego paskudnego...Lepiej wyleczyc! Kamilla7 - ja uwielbiam przeglądać ciuszki które już kupiłam :) Zestawiam różne ubranka i patrze jak wyglądają razem :) A jak stoje przy wózku to nie moge uwierzyc, ze za 7 tygodni juz bede miec dziecko, to takie nierealne....Z zabawek dla maleństwa mam tylko 1 grzechotkę. chciałam kupić karuzele do łóżeczka, ale mój mąż mówi żebym coś zostawiła do kupienia rodzince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj J_A_N_A Słonko na samo słowo \"torbiel\" cała drętwieje! U lelarza byłam na początku sierpnia i nic się nie działo.... Może to jest to, że organizm jakoś się nie wiem oczyszca czy coś po tym baniu Orgametrilu? Nie wiem. No i to nie była typowa krew tylko jak to Agapka chyba mówił kawa z mlekiem. Ale nie ukrywam, że troche mnie te palmienia wystraszyły!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepotrzebnie napisałam o torbieli :( Po prostu ja tak miałam i to pierwsze co mi wpadło do głowy, ale u Ciebie to może byc całkiem co innego... Tak czy siak powinien to sprawdzić lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Jana - sie nie gniewam :) Postaram sie isc w tym tygodniu! Co u reszty LAseczki? coś tu pusto ostatnimi czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvana
Moze powtorze test albo poczekam do @. Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana- doskonale rozumiem o czym mówisz, bo kupiłam Maluszkowi kilka ubranek i praktycznie codziennie rozpływam się nad nimi :) Ciesze się z tych zakupów niezmiernie! Co do wózka to mamy faworyta- X-Lander. Ale mamy jeszcze troszkę czasu....., więc zobaczymy czy to napewno to :) Moluś- nie zamartwiaj się na zapas tylko jak najszybciej do lekarza, by rozwiał wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Silvana! U mnie tak było z testem. Zrobiłam za wcześnie - paskowy i ledwie było widać drugą kreskę. Dopiero pytałam męża czy on ją też widzi i stwierdził że tak. Ale była ledwo widoczna. Drugiego testu już nie robiłam, bo za parę dni lekarz potwierdził że to ciąża. Dziś już leci 6 miesiąc. Prawdopodobnie możemy Ci pogratulować. Moluś lepiej idź do lekarza. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×