Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

helloo Daria-super fotka, widac duzo szczescia...:) Channah a Twoje chlopaki fano wygladaja...tez nie moge sie doczekac jak zobacze moich facetow w takim ujeciu! U mnie wsio dobrze...dziecko sie coraz bardziej rusza, ale tak ma byc-jak tylko przestanie(tfu -tfu) to mam pedzic do szpitala. dalej rozgladamy sie za domem ale nic mi sie nie podoba-wczoraj mielismy runde z naszym agentem po kilku domach-ale zawsze cos mi sie nie podoba-albo kuchnia ladna, salon ladne-to sypialnie jakies male-albo na odwrot...w srode nastepna wycieczka...moze tym razem bardziej owocna... wracam do pracy-a wam zycze milego wieczoru..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! :) Channah-dzięki za fotki, ucałuj ślicznego Reniferka ode mnie!!!! Mikołajka- niewiem, ze pewnie trudno wyleżeć, zle uważaj na siebie i sprzątaj za dużo ;) buźka dla Was 👄 Gosik- owocnych, środowych poszukiwań! Ja dziś na podbój sklepu dziecięcego się wybieram :D mamusia porywa mnie na zakupki :D Postarm się przesłać Wam to co już czeka na naszego malucha :) Dzidzi już daje znać o sobie codziennie, co mnie bardzo cieszy! 👄 buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka, jak tak za szybko pisze to potem tego są skutki takie, że nie wiadomo co ja tam napisałam :p miało być :wiem, że jest trudno wyleżec w łóżeczku, ale musisz uważać na siebie i nie sprzątać za dużo..... Mam nadziję, że teraz sensowniej to napisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzieki za foteczi-super! :) Ja znowu po \"przytulanich\" brazowawe plamienia miałam. :( Musze iść do gina ale się boje coś...-buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah ślicznego masz tego Łosia ;-) Super z Was rodzinka tak w ogóle. Moluś lepiej idź z tym do lekarza. A u mnie dziś sennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, fotki poszły do Was, proszę sprawdzić za chwilkę pocztę :) Moluś- zgadzam się z Miamą, idź koniecznie do lekarza; zamisat się zamartwiać lekarz wyjaśni przyczynę tych palmień! Miama-czy kupowałaś już jakieś ciuszki lub gadżety dla dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie co obejrzalam LOsia :) super ktosia - czyli w roli gownej KUBUS :) superowe fotki ;) chanah przyznaj sie ile masz jeszcze takich cudnych przebranek dla kuby :) najpierw prrossiaczekk , teraz llllossss :):):) hmm ciekawe co tam jeszcze ukrywasz w rekawie ;) jakiego asa wyciagniesz :) molus lepiej idz do lekarza z tymi plaminiami !! tak tak mikolajka oszczedzaj sie jak najwiecej :) nie sprzataj nie myj nie odkurzaj itp. twoim najwiekszynm wyzaniem jest LEZENIE \"BRZUCHEM DO GORY \";) ;) ;) POMYSL ILU BYLO by chetnych zeby sie z toba zamienic ::P:P:P wiec grzecznie sie bycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 - ładne rzeczy :) Ja kupiłam kombinezon ale z nogami (rozm62) a twój jest jakiego rozmiaru? Jeszcze nie mam bucików :) Ale za to skarpetki z ABSami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa, Jana- dzięki 🌼 Co do kombinezonka to razem z kapturkiem ma 67 cm.Też się zastanawiałm nad takim z nóżkami, ale ten mi przypadł do gustu. A jak Maluch już podrośnie to na drugi sezon dostanie taki z nóżkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, poród masz na luty, więc o zime tylko zahaczysz :) fajnie w sumie (ja tej jestem lutowa). Ja bede miałą problem z pierwszymi spacerami, pewnie trafie na najgorsza pogode :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to brałam pod uwagę, termin mam na połowę lutego więc w sumie to tylko 1,5 miesiąca zimy nas czeka, bo przecież w kwietniu to już jest cieplej. Moze uda nam się z mamunią wybrać jakiś ciepy kocyk dla Dzidzi- to nasz dzisiejszy cel :) Jana- czekam na fotki tych oststnich zakupów dla Justynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 - myslałam że już wszystkim wysłałam, kompletnie się gubie, sprawdź poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana- właśnie odebrałam maila, super wyprawka! Fajnie, że masz już wszystko w domku.... Ja nie moge się doczekać takich większych zakupów, typu łózeczko, wózek. No, ale wszystko przed nami, satarm się byc cierpliwa ;) jeszcze troszkę czasu mamy, choć ja w gorącej wodzie jestem kąpana :D Tak się ciągle zastanawiam ile potrzeba ciuszków na początek (w tych najmniejszych rozmiarach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej mam z rozmiaru 62, tak po 3 kaftaniki, śpioszki, body (kombinacje długi/krótki rękaw), kombinezon, 4 pary skarpetek, 3 czapeczki,2 sweterki, podejrzewam ze to i tak za duzo i czesc sie nie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałaś tylko 62 czy masz coś mniejszego / większego? Ja mam coś z 56 i 62. Dokupię jeszcze kafatniki i bawełnaiane śpioszki w rozmiarze 56, a resztę to już w 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuszki Super! :D Ja jutro do lekarza na 15:45....ciekawe co gin powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też 56 ale po 1 góra 2 sztuki, i troche na 3-6 miesięcy, nawet sie nie obejrze a bedzie w nich chodzic, ale kupiłam tylko dlatego że była promocja i podobały mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila super ciuszki! ale niektore to tak bardziej dla chlopca-czyzbys miala jakies przeczucie..??? Ja tam tez juz kupuje...nie wierze w te przesady... Ale u nas dziesiaj pada-pogoda okropna...:( a my jeszcze jedziemy ogldac te domy....nie chce mi sie za bardzo w taki deszcz...:( -ale dzisiaj jecze-od samego rana-ja dopiero zaczynam dzien! Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie kupowałam jeszcze ciuszków. Zresztą nic jeszcze nie mam. Dopiero zacznę się rozglądać. Co do ilości, to na stówę ludziska naznoszą tego w prezencie dla bobaska, więc nie ma co szaleć z zakupami. Moluś i jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za miłe słowa🌻 oj ale wam zazdroszczę tych zakupków dla maluszków:-) odbieram poczte....cos długo idzie... ja tez juz chce ale nikt mi jeszcze na to nie pozwala :-( mój maz nawet nie chce słyszeć o zakupach przed pojawieniem sie dzidzi...on wierzy w te przesądy....mam jeszcze kilka m-cy by mu to wybic z głowy...mama i teściowa to samo....chyba oszaleli...... dałam sobie czas do końca roku by ich przekonać:-) i tak postawię na swoim...ale chciałabym by mi w tym pomogli.... na razie tylko ogladam i zbieram informacje....ale po świętach to już na pewno wybiorę się na zakupy...to chyba tak akurat skoro dzidzia ma się urodzić w połowie marca:-) tylko czy wyttrzymam aż tyle czasu??? mam juz np obiecany kombinezon na zime po maluszku mojej koleżanki, która rodziła w marcu...ubrała go małemu tylko kilka razy ale potrzebny był... łożeczko po moim malutkim chrześniaczku i kojec i nosidełko-leżaczek od zanjomej.... i to tyle..... Channah-Twój Kubuś tak szybko rośnie:-) i jest boski!!!!a fotka z tatusiem poprostu urzekająca......cudowne sa takie chwile:-) dla Was Wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są fotki.... Kamilla- cudne ciuszki :-)gdzie kupiłaś takie cudeńka??? ja tez chce już mieć ubranka w domku:-( to chyba bedzie chłopczyk...??? wciąz odbiram 2 maila....to chyba od Jany:-) już nie moge się doczekac.....szybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten 2 mail to był tez od Kamilli....poprostu doszedł do mnie 2 razy.... nie dostałam fotek z wyprawką Jany:-) Jana:-)pochwal się wyprawką dla Justynki:-) ja tez się zastanawiam co i w jakim rozmiarze bedzie nam potrzebne:-)chętnie skorzystam z Waszych rad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Cudne ciuszki :) To musi być niesamowita radośc kupować takie malutkie rzeczy. Może też kiedys będe miała taki przywilej :) J_A_N_A ja też nie dostałam fotek A gdzie agapka? Bo Asik to ma przerwę zw necie Joka a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny, miło usłyszeć, że podobaja się Wam ciuszki. Uśmaiałam się czytając wypowiedzi Gosik i Darki :D Powiem w ten sposób: do póki nie znam płci założyłam sobie, że będę kupować neutralne ubranka, ale jak je tak oglądam i oglądam te moje zakupione ubranka to dochodzę to takiego samego wniosku jak wy....że chłopczyk wygladałby w nich perfekcyjnie.:) A może to podświadomość hmmmm..... Postanowiłam, że w szał RÓZOWYCH ubranek wpadnę jak będę mieć pewność, że to Dziewuszka. Dziewczynke ubiorę w niebieski, żółty czy zielony, ale chłopca wolałabym nie ubierać w róż.... daria- podziwiam, za wytrwałość. Ja w przesądy nie wierzę i chce pomału sobie zgromadzić to co potrzebne, bo powiem Ci że po 2 godz chodzenia po sklepie bolał mnie bardzo kręgosłup. Dziś kolejna rzecz do mojej kolekcji: czapeczki i pościel do łóżeczka - prezent od babci czyli od mojej mamy :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chanah zabawka pierwsza klassa moj podobna zabawke uwielbial \" z gwiazdkami \" tez tej firmy ale kosztowala 199 zl :( no dziewczyny ale macie temat ...:( ciuszki a ja tez chce .... 100krocia ❤️ tik-tak🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia przesłane, jeśli znów kogoś pominęłam, lub wysłałąm 2 razy to z góry przepraszam :) Kamilla7 - ja mam pewność że Justynka to dziewczynka, ale i tak nie kupuje różowych ubranek, jakoś mnie drażnią. najchętniej kupowałabym fioletowe, ale rzadko takie się trafiają, więc wybieram zielone lub żółte (żeby nie było nudno pare niebieskich i różwych tez mam ale malutko) darka - głupio jest kupować po porodzie, bo praktycznie bedziesz z tych zakupów wyłączona. Jeszcze nie rodziłam ale wiem, ze raczej sił i czasu na zakupy wtedy nie bedzie... Ja i tak żałuje że tak długo czekałam, bo wcześniej zrobiłabym to na spokojnie a teraz to było \"żeby mieć z głowy\" i w 1 sklepie zeby miec zniżke i sie nie nałazić (bo juz w słonia sie zamieniłam i nie mam sił na łażenie i skurcze mam )....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem ;) tylko ostatnio czasu brak..kupilismy dzaiłeczkę taka rekreacyjną i mam tam troiszke roboty..ale super bo uwielbiam cosik robic na świerzym powietrzu a na dodatek pogoda sliczna wiec az chce sie zyć :) humorek u mnie 1 klasa...staranka ida pełna parą..ale zupełnie na luzie i bez nakrecań.. darka--super ze czujesz sie dobzre..ściskam cie mocno!! wogóle dla Wszystkich buziole ogormne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Za pare godzin wizyta i wyjaśni się z kąd te plamki. Oczywiście moje Kochanie idzie ze mną...Oczywiście dam znać co i jak! Też zazdroszcze tych zakupów Wam laseczki! Też już bym chciała... Mam nadzieje, że nidługo. Agapka super z tą działką! moi teście mają działke ale nie ma tam zabardzo miejsca żeby posiedzieć bo cała zasiana warzywami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×