Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Kasia......
Cześć Dziewczynki! Na poprzedniej stronie pisałam do Was z pytaniem o testy ciążowe i badanie nasienia, pewnie mnie nie pamiętacie, jestem tu nowa. Miałam odpisać co po wizycie u lekarza, więc JESTEM W CIĄŻY :) To dopiero ok. 3 tydzień, ale już widziałam taką malutką kropeczkę i mam zdjęcie :) Za dwa tygodnie mam się zgłosić, zrobię wtedy wszystkie badania :) Dziękuje wam mamusie i przyszłe mamusie, że podtrzymałyście mnie na duchu. To maleństwo to dla nas prawdziwy cud, dzisiaj powiem rodzicom :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Moluś- pisz jak najszybcie jak po wizycie! 🌼 dla Ciebie! Kasia- gartuluję!!!!! To wspaniała wiadomość, tym bardziej, że żyliście z taka świdmomością..... Zapraszamy do nas! Zostań i pisz jak się czujesz, jak tam dzidzia! Może wpiszesz się do tabelki? Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia......
Kamilla7 - Dziękuję :) Dziękuję również za zaproszenie do Was, postaram się pisać jak najczęściej, na razie czuję się bardzo dobrze, trochę boli mnie brzuszek i piersi, ale ogólnie jest ok :) Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak wpisać się do tabelki, ale postaram się to zrobić. Wstępny termin mam na 20 maja, a tego dnia urodziła się moja mama. Fajnie, prawda. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia gratuluje z ❤️ superrowee wiadomosci :) chanah prosiaczek na spacerze wow czysty szal :) jak sie patrzy na fotki to czysta rozkoszzzz :) molus czekamy na wisci :) agapko ta dzialka to bardzo dobry pomysl odciagnie cie od wiecznego myslenia o fasolce ;) a tak bedziesz robic skalniaki lub rabaty zeby na przyszly rok :) bylo czym sie pochwalic :D dareczko zanim sie obejrzysz jak bedziesz po slepach biegac i kupowac cuda cudenka dla kruszynki :) a jaaaaaaaaaaa echooooooooooooooooooooooo :(:(:( moze przy dobrych wiatrach;) (a ostatnio cos mocno wieje) zajede w ciaze do grudnia :) ale to czas pokaze... jana wyprawka boommbooowa dla justynki :) no ciekawe co z joka :) mam nadzieje ze nas posluchala i niezwlekala i czym predzej udala sie do szpitala :)joka 3mam kciuki 100krocia odezwij sie i napisz jak sie czujesz ?? tik tak pamietamy o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia , kopiuje dla Ciebie tabelkę, ty zrób to samo tylko wpisz info o sobie :) To miło słyszeć, że czujesz się dobrze, ja niestety od 7 do 13 tyg wymiotowałam (codziennie), ale minęło i czuję się wyśmienicie! Oto tabelka: PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 35....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...33.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakubrawiam.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia......
Ok dzięki za tabelkę. Współczuję wymiotów. Mnie też pewnie to nie ominie, ale ja mam dopiero 3 tydzień, więc wszystko przede mną. PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................"x"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 35....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...33.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 kasia...... Marta...23... Warszawa...3 ....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakubrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia......
Mam pytanko, czy LCS oznacza liczbę cykli starań, bo napisałam trudno powiedziec, ponieważ my się nie staraliśmy, ponieważ myśleliśmy, że nie możemy, już kombinowaliśmy kaskę na in-vitro na przyszły rok. Więc nie wiem czy dobrze napisałam z tym "trudno powiedzieć". I mam jeszcze pytanie odnośnie witamin w ciąży, dostałam Folik i Prenatal. A wczoraj byłam taka szczęśliwa, ze nie jestem pewna jak brać. Wydaje mi się, ze ginekolog powiedziała, ze Folik to mam brać raz dziennie w trakcie posiłku codziennie, a Prenatal - to jakiś kompleks witamin, jak się troszkę gorzej poczuję, to też raz dziennie. Czy też coś takiego brałyście? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia.. - LCS to liczby cykli starań, folik też brałam raz dziennie-6miesiacy przed zajsciem w ciążę aż do 4 miesiaca, ale w Prenetalu jest już kwas foliowy więc nie ma potrzeby brać go dodatkowo, tylko że ja zaczełąm brać Prenetal dopiero od 4 miesiąca ciąży , wcześniej lekarz nie kazał (nie wiem czemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia......
Ok dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam, narazie do pierwszej tabelki. Fizycznie czuję się dobrze. Już 8 dni po zabiegu. Jeszcze mam l4. Ciężka była druga noc po powrocie ze szpitala. Strasznie mnie zaczął boleć brzuch, ale naszczęście po pyralginie przestał. W 4-tym dniu pojawiło się też silniejsze krwawienie, ale też przeszło. Narazie przez człą noc i do teraz nie plamię, wieć juz może koniec. Chcę teraz zrobić toxo, cytomegalię, powtórzyć tsh i zrobić prolaktynę. Może to jest powód? Do lekarza chcę iść już z tymi wynikami i ze szpitala po pierwszej miesiączce. Boję się, że będzie coś nie tak, jakieś zrosty :( Jeszcze odwiedzę dentystę i zaszczepię się na grypę. Już nic nie będę olewać. Cykl w którym zaszłam w ciążę był pogoniony. Najpierw choroba, potem remont, pzrenoszenie mebli. Myślę, że udało się dzięki castagnusowi, ale to było za mało. jak były II krechy to musiałam go odstawić. Może ta prolaktyna była za wysoka i zarodek nie miał szans. Teraz pójde do dobrego gina i mam nadzieje, że mi cos przepisze na ta moja krotka II czesc cyklu, a jak nie to znowu wezma castagnusa. Moze tym razem sie uda. Staranka mysle zaczac po drugiej normalnej miesiaczce. Bedzie to gdzies listopad. A tak sie cieszylam, ze bede miala majowa dzidzia :( PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 35....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...33.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 kasia...... Marta...23... Warszawa...3 ....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakubrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze szpitala... niestety, poronienie, zabieg...:( :( :( już nie mam siły płakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę: PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone :( Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 35....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...33.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 kasia...... Marta...23... Warszawa...3 ....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakubrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka, rozumiem cie 🌻 Mi pomogla mysl, ze moze cos byloby z dzidzia nie tak i poprostu natura wyeliminowała słabsze. Trzymaj sie dzielnie, staraj sie nie byslec o tym co bylo, choc to nie jest latwe. Pomysl, ze za pare miesiecy znowy bedziesz miala fasoleczke pod serduszkiem i tym razem juz wszystko bedzie dobrze. Wykorzystaj ten czas na np szczepienie wzwb jesli nie masz. Kiedy mozesz zaczac sie starac?? Ja zaczynam od listopada. czekam na druga normalna miesiaczka. To bedzie wtedy trzeci cykl po poronieniu. Trzymaj sie mocno. Wiesz, że mozesz na nas liczyc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka--jejku tak mi przykro.. :( zycie jest neisprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak agapko, niesprawiedliwe :( Ty na forum są juz 4 majówki07 którym się nie udało, a to pewnie dopiero poczatek :( jak wiele kobiet musi przez to przechodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ginekolog, która całe szczęście pracuje w szpitalu, powiedziała, ze możemy się starać za 3 miesiące... zresztą- jak narazie mam zwyczajnie dosyć, nie chcę znów przez to przechodzić:( 100krocia-> mnie lekarka tez tłumaczyła, ze tak często bywa, że czasem kobiety, jak nie zrobiły testu, nawet nie wiedzą, że poroniły, bo krwawienie traktują jako spóżnioną @... i że skoro zarodek się nie zagnieździł, skoro organizm go odrzucił, to na pewno nie był to zdrowy zarodek, że lepiej jak tak się stało niż by później miało się urodzić chore dziecko.... Do szpitala pojechałam w poniedziałek o 19:00. Akurat dyżur miała moja lekarka. Zbadała mnie dokładnie i po usg powiedziała, ze jest mały pęcherzyk ciążowy i że mam myśleć pozytywnie... we wtorek rano jakbym mniej plamiła, więc się ucieszyłam i uspokoiłam... niestety, ok. 17 krwi było coraz więcej... dowiedziałam się że hctg jest za niskie i że wszystko przesądzi środowe badanie tego hormonu... dostałam na noc jakiś zastrzyk, ale juz czułam, ze starcę tę ciążę:( W środę po porannym obchodzie zabrano mnie na usg... ok. 10 przyszedł sam ordynator i powiedział, że nastapiło samoistne poronienie:( że hctg spadło, a na usg nie widać już ciałka ciążowego:( że mam się przygotować do zabiegu łyżeczkowania maciy:( rozpłakałam się jak to usłyszałam, a on zaczął mnie pocieszać, ze tak sie zdarza i że to w żaden sposób nie rokuje na przyszłość... Wczoraj po 19 mialam ten zabieg, bardzo się bałam, dobrze, że mąż był przy mnie... dostałam narkoze i niewiele pamiętam... na dobre obudziłam się o 22. Nic mnie nie boli... dziś zostałam wypisana, mam tydzień L4, w przyszły czwartek mam iść na badanie kontrolne do swojej ginekolog, a za jakieś 2 tygodnie -do szpitala po wynik badania histopatologicznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka zobaczysz, za niedlugo pomyslisz o nowym lokatorze. Je tez sie strasznie boje, ze sytuacja sie powtorzy, ale tak bardzo nocno pragnę dzidziusia, ze staram sie myslec pozytywnie i chce sie zaczac starac jak najszybciej. Trzymaj sie mocno i myśl poztywnie🌻 Czytalam gdzies o jednej kobiecie, ktora miala 2 poronienia, dwoje dzieci urodziło się przedwczesnie i zmarło, ale w koncu udalo jej sie i ma zdrowego brzdąca. trzeba wierzyć i głęboko pragnąć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka starsznie mi przykro...:( ale nie trac nadzieji...bierz przykad z Agapki jak dzielnie sie trzymala po jej dramacie...i na pewno niedlugo jej to wynagordzi...za ciebie tez trzymam kciuki, i tak jak ktos wczesniej napisal-to moze byl chory zarodek i natura sama go wyeliminowala...a jeszcze na pewno bedziesz miala to szczescie miec zdrowe dziecko(moze nawet kilka) ja wlasnie zaczynam swoj dzien...wczoraj nic ciekawego nie znalezlismy...dzis znowu wyruszamy na poszukiwania... Pozdrowienia,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka przykro mi bardzo. Trzymaj się dzielnie. bądź z nami cały czas, bo my jesteśmy z Tobą. Niesprawiedliwe to życie..... Ja też bałam się, że u mnie też się to powtórzy, ale odpukać jestem już w 6 miesiącu i czuję się świetnie. Wam też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Wczoraj był nasz pierwszy raz! Wczoraj zrobiliśmy to z myślą o nowym dziecku. Pierworodny nasz syn skończył już 9 lat i wszyscy chcemy mieć w domu maluszka. Zobaczymy jak dobrze znam swój organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka,100krocia.....brak mi słów.....i tak smutno mi bardzo...... czytam o tym z gesią skórką i łzami w oczach i tak bardzo boję sie o swoje maleństwo....mnie się na razie udaje, choc było zagrożenie i szpital i krwawienie.......nie wiem jak bym przeżyła stratę....nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić i chyba nikt kto nie tego poprostu nie przeżył nie wie jak to jest....tu też są dziewczyny które próbowały ponownie i sie udało:-)trzeba wierzyć i być dobrej myśli:-)ściskam za Was kciuki:-)a ten czas dobrze wykorzystać dla siebie na badania by wiedzieć że zrobiło się wszystko by było dobrze.....dziewczyny zobaczycie wszystko będzie dobrze:-)bo musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana:-)śliczna wyprawka:-)fajnie że nie jest różowo:-)podoba mi się:-)i Justynce pewnie tez się spodoba:-) Kasia:-)witaj:-)trzymamy kciuki:-)powodzenia bużka dla Was Wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisterone :-) witaj:-)powodzenia w starankach:-) oh przez to wszystko nie mogę sie skupić i tak piszę na raty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za wsparcie... narazie nie chcę mysleć o kolejnych staraniach, potrzebuję czasu, żeby przeboleć, przestać myśleć... może za te 3 miesiące, po nowym roku-uda mi się znów mysleć pozytywnie... nawet nie wyobrażam sobie, co czują kobiety, które tracą starsze ciąże:( ja do swojej nawet nie zdążyłam za bardzo się przyzwyczaić a i tak utrata bardzo boli....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka- myślałam o Tobie cały czas, czekałam aż się pojawisz.... Strasznie mi przykro, że tak się stało :(, Ale bądź dzilena, napewno wszystko będzie dobrze.....potrzebujesz teraz czasu... zobaczysz, wszystko się ułóży!!!I nawet nie myśl inaczej!!!! ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
jej znowu smutno na forum. Niestety takie tożycie teraz jest. Joka i 1000krocia trzymajcie się, wiem że wam bardzo ciezko, niestety J_A_N_A śliczna wyprawka :) Prosiaczek cudny a jego właściciel jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
joka - tak bardzo mi przykro:((( jak napisalas, ze plamisz, widzialam siebie w marcu i zrobilo mi sie bardzo smutno. Zobaczysz , ze niedlugo znow zaczniecie staranka o fasoleczke, a teraz wypoczywaj, zrelaksuj sie i mysl pozytywnie. jestesmy z toba, takze jak przyjda smutne chwile napisz i podniesiemy cie na duchu. Rozmawiaj o tym z mezem, nie dus bolu w srodku, gdyz to nie jes wskazane. Wyplacz sie i za 3 miesiace staranka od nowa. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×