Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Tiki :) Nie czuję różnicy przy współżyciu. Czasami mnie boli (ale to już było wcześniej) jak są suche dni. Ginka poleciła kupić bez recepty żel ziołowy \"Baifem K\". Jest on do pielęgnacji miejsc intymnych. Leczy podrażnienia i otarcia. Stosuje się też go jak boli po jeździe konnej, na rowerze itp. Można go rozsmarować na ptaszku partnera przed współżyciem, żeby złagodzić ewentualne otarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Tiki, jak wstaniesz w weekend o innej godz, to za każde pół godziny póżniej od czasu, kiedy powinno się zmierzyć odejmuje się z pomiaru 0.5\'C, a za każde pół godziny wcześniej dodaje się 0.5\'C/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - az 0,5 st :o to raczej dziwne no bo jak bedzie oslizg 2 godzinny to sie zrobi z tego niezła gorączka :D mi ginka powiedziala ze za kazda godz 0,1 st :o to ja juz nie wiem i czy odjac czy dodac bo ona chyba mowila inaczej..... no i wroce do tych moich bolących pozycji - nigdy mnie w zadnych nie bolało a wczoraj byl pierwszy udany, pozadny sex od czasu zabiegu i bardzo bolała mnie macica chyba, to nie bylo efektem otarć to był wyrażny ból tam ze srodka, to raczej niedobrze, że mnie tak boli, nie powinnno przecież :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA szkoda... Ja też mizianka nie mogę teraz :( Channah super ten Twój Kubuś! Acha też mi szkoda, jak dzieciaczek płacze i nie da się mu pomóc....... Tiki-tak pamiętam, że też mnie bolał pierwszy raz po zabiegu i ogólnie przez jakiś czas byłam jakby \"zablokowana\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jak mówiłam. Jeśli mierze codziennie o 6 rano, a w sobote wstaje o 7, to musze odjąc 2*0.05 (bo 2 razy pół godziny). 7 rano - 36.8 to znaczy, ze o 6 byloby ok 36.7 i odwrotnie: Jak wstanę o 5.30 i mam 36.65 to muszę dodać 0.5 ==>>> 36.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wpadłam tylko na szybki obiadek do odomku:-) juz mi lepiej bo udało mi sie spedzić trochę czasu z moim....i dziś już wraca do domku:-) a co do biżuterii to nosilismy ją cały czas na sobie więc chyba złodziej odpada.... ale przemyślałam sprawę i doszłam do wniosku że przecież wszystko dzieje się po coś.... i chyba zaczęłam za bardzo przywiązywac się do przedmiotów... kiedyś gdy często podróżowałam to szybko nauczyłam się by nie przywiazywać się do rzadnych rzeczy...a teraz jak osiedłam w jednym miejscu to chyba się zmieniło...więc może to właśnie po to się to wszystko stało.... Channach:-) szkoda że czasami nie można pomóc takiemu maluszkowi:-)moi znajowmi albo stosują kąpiel albo wkładają dziecko do fotelika i jadą gdzieś autem...nawet w nocy...może to i niezbyt mądre ale skoro działa? Asik:-) 100krocia:-) Tiki-tak:-) powodzenia w waszych obliczeniach i obsewacjach:-) JANA:-) zobaczysz jak to szybko zleci:-)niedługo zobaczymy justynkę:-) miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkradło mi sie trochę literówek...sorki.... ale to pewnie dlatego że jestem lekko zamulona...rano byłam na badankach...i zabrali mi trochę krwi:-) jutro odbieram...dawno nie robiłam i mam nadzieję że wyniki będą OK:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po malej przerwie! mialam dwa dni wolnego-zakuwalam na egzamin ktory mialalm wczoraj=powinno byc wszystko ok. Kamilla gratuluje syna!!!!!!!!!!!!!!! moja reakacja bylo wielkie zaskoczenie-moze nie smutek ale zdziewienie bo bylam pewna ze bedzie dziewczynka...Teraz nie wybobrazam sobie kupowac jakies rozowe sukienki-tylko superasne \"meskie\" ubranka..:) i tak w ogole bardzo sie z tego ciesze....a jaka byla twoja reakacja? JANA jak ty sobie radzisz? ja teraz ciebie goraco dopinguje bo ja nastepna z Miama w kolejce...najwazniejsze ze dziecko dobrze ulozone..bedzie dobrze! spakowalas sie juz do szpitala ? moj chlopak chce zebym juz tydzien przed terminem poszla na maciezynski-ale po co? lepiej dluej zostac z synusiem...a co jak urodze 2 tygodnie po terminie...szkoda mi by bylo tych 3 tygodni Miama jak podobaja cie sie te klasy przygotowujace na porod? mnie bardzo ...w tym tydgodniu bedziemy cwiczyc porod-ma pokazywac nam rozne techniki oddychynaia by sie latwiej zrelaksowac-ciekawe czy pod wplywem stresu bede to wszytsko pamietala-ale Max moze bedzie bardziej opanowany..;) Daria-coz za dziwny zbieg okolicznosci z tymi waszymi zgubami..:( ja sie starsznie denerwuje jak cos zgubie-nawet najdrobniejsze rzeczy-ja od dwoch tygodni szukam mojego zegarka-bez powodzenia niestety:( Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- nie mogę otworzyc załącznika :( Gosik- co do reakcji, że będziemy mieli chłopczyka to WIELKA RADOŚĆ! Zresztą tak jak większości kobiet jest mi to obojętne, ale ...jestem bardzo szczęśliwa. Jakoś tak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że to jednak chłopczyk :D ....a teraz idziemy z moim synusiem coś zjeść :) buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK nawet całkiem spoko na tych naukach rodzenia. Jutro będziemy omawiać 1 fazę porodu. No i ćwiczenia rozluźniające, oddychanie przeponą i takie tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj małe plamienie. Wystraszylam sie, ale poniewaz teraz jest ok, tzn czuje ruchy malej ani nie mam bóli, to myśle ze nic sie nie stalo. To pewnie od badania, albo czop, albo szyjka sie skraca. GOSIK - torba dalej niespakowana :p Pewnie to zrobie dopiero jak zaczne rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartek! Dzisiaj idę do gin. Idę do południa więc jak wrócę to jeszcze dzisiaj wam napiszę co i jak. Troche sie boję co mi powie. Najważniejsze że znalazłam przyczynę. Mam nadziję że jedyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zaraz wychodze. Mam nadzieję że nie będę za długo czekać, bo jestem \"w trakcie pracy\"...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak dobrze, że dziś już czwartek. No i troszke cieplej niż wczoraj! Asik trzymam kciuki! Ja ide do gina za tydzień. @ dostałam- nareszcie!!! Channah dzieki za mila! Super! :D Popoprawiałam tabelke. TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......08.11.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka........30.........starania zawieszone lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda).......2............06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............14...........09.11 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 Kamilkaaaa26...Ania......26....małopolska.............1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?......2 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list........dziew..6 G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18......16Luty.07......?......1 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper Mam nadzieje, że nic nie pokićkałam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja poprawie bo dzisiaj zaczelam 39 tydzień. TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......08.11.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka........30.........starania zawieszone lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda).......2............06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............14...........09.11 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 Kamilkaaaa26...Ania......26....małopolska.............1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?......2 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...39.....3/4list........dziew..6 G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18......16Luty.07......?......1 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Asik=- czekamy na relację z wizyty u ginki!!!! ja też poprawię tabelke: TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......08.11.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka........30.........starania zawieszone lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda).......2............06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............14...........09.11 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 Kamilkaaaa26...Ania......26....małopolska.............1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?......2 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...39.....3/4list........dziew..6 G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......23......16Luty.07......?......1 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........qrcze, jaka ja rozczepana jestem...jeszcze raz poprawiam tabelkę... RZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......08.11.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka........30.........starania zawieszone lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda).......2............06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............14...........09.11 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 Kamilkaaaa26...Ania......26....małopolska.............1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?......2 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...39.....3/4list........dziew..6 G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, czytam wszystkie wasze posty, jestem dalej na L-4, w poniedzialek mam mieć robione usg, ale jak na razie ginka uwaza ze jest to poczatek 9 tygodnia, plamienia ustały, biorę dalej duhaston i zastrzyki, czuje się swietnie, tylko chce juz wrócic do pracy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już. Pani gin stwierdziła że poza prolaktyną jest wszystko ok. Prl nie jest jakoś tragicznie przekroczona. Mam brać Bromergon, na początek 2-3 pierwsze dni po pół tabl na wieczór, a później przez miesiąc po pół tabl rano i wieczorem. Po m-cu skontrolowac prolaktynę i przyjść z wynikami. Po tych tabl mogę tracić przytomność, mdleć itp, ale mam się nie przejmować i brać dalej. Rewelacja. Mówiła że leczenie trwa różnie, może trwać pare miesięcy lub do zajścia w ciążę, wtedy mam odstawić. I teraz nie wiem co mam robić. Jutro wyjeżdżam na drugi koniec Polski na wesele. Boję się tych \"efektów specjalnych\". Nie wiem czy zacząć brać dzisiaj czy dopiero w poniedziałek jak stamtąd wrócę. Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poczekaj asik. Też czytałam, że po tych tabletkach może być trochę źle. Zaczniesz brać, jak wrócisz, w końcu to tylko 4 dni różnicy. A co z tyl LH/FSH???? Mówiła coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pozostałych hormonach powiedziała że są w porządku... Chyba poczekam te pare dni, chociaż myślałąm że zacznę dzisiaj i może udałoby się coś wykombinować już w tym cyklu.. Ale chyba nie ma sensu. Nic na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero w środę na 21 :( do mojego gina nawet prywatnie czeba czekać, no ale podobno jest bardzo dobry. Byłam raz u niego w przychodni poza kolejką (3 mies się czeka). To on kazał mi zrobić badanie bataHCG, bo wydawało mu się że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja nie tolerowałam Bromergonu, dopiero Parlodel mi pomógł. Poczekaj do poniedziałku, bo przy Bromergonie nie powinno się też nadużywać alkoholu ;-) Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik:-) przy takich lekach różnie reguje organizm...i lepiej uważać....ja nie pamiętam już co brałam ale pamiętam jak reagował mój organizm....puchłam, przybierałam na wadze, zmiana owłosienia itd...nic przyjemnego....ale u mnie to była naprawdę poważna sprawa i faszerowali mnie różnymi lekami....i uciebie wcale nie musi tak być...ale mimo wszystko uważaj i przestrzegaj ściśle tego co mówi lekarz...ja na Twoim miejscu wybrałabym sie jeszcze do dobrego endokrynologa:-) powodzenia:-)będzie dobrze:-) mój znów wyjechał i wróci dopiero nad ranem....czyli czeka mnie nieprzespana noc.... a wyniki niestety mam dużo gorsze:-( zawsze miałam super a teraz niestety....kilka wartości jest poniżej norm... od razu udałam się do mojej położnej...i powiedziała że tak to jest w ciąży...że mogę brać zamiast 1 to 2 tabletki witamin na dzień... ale jakoś tak nie przekonała mnie... dziewczyny czy Wy też w połowie ciąży miałyście troche gorsze wyniki? u gina będę dopiero za kilka tygodni.... dobranoc wszystkim:-) a Ty Asiku wyszalej się za nas wszystkie na weselu i zapomniej o wszystkim przez weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×