Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

A i jeszcze od bardzo dawna nie jadłam ogórków kiszonych, bo jakoś nie przepadam, wole w occie i w ogóle uważam że mam wrażliwe zęby na takie kiszonki, a wczoraj jak się dorwałam to nie mogłam się ich najeść i zęby wcale się nie buntowały... i dalej jak o nich myślę to aż ślinotoku dostaje:-) Ale to pewnie zupełnie inna przyczyna, przecież przed @ zawsze mam apetyt na wszystko... tylko nigdy się nie rzucałam na kiszone ogórki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, przed @ każdy objaw może oznaczać i @ i ciążę albo jest zupełnie niezależny od cyklu tylko tak po prostu organizm reaguje na coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! nie ma dziś zbytnio czasu bo roboty dużo. Asik mam pytanko! czy jak pecherzyk peka to wydziela sie jakiś sluz? u mnie sucho ze szok! wydaje mi sie Ze nie pękło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- ja nic nie zauważyłam niezwykłego, chyba pękanie nie ma związku ze śluzem, ale nie wiem. Czytałam gdzieś na necie, że pęcherzyki pekają do ok 36 godz po podaniu pregnylu, czyli tobie powinny mniej więcej wczoraj wieczorem. A masz możliwość zrobienia usg? Miałabyś pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna! ie kochaliśmy się jeszcze od podania zastrzyku :( W środe dopiero na usg na 9,15 ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- to do roboty! Po pęknięciu pęcherzyka komórka jajowa żyje teoretycznie max 24 godz, tzn w tym czasie jest zdolna do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karyn - ta ksiazka to Tracy hogg \"Język dwulatka\" - polecam. Asik - czekam z niecierpiwoscia na twoj BRAK @ :) A sprawa ogórków podejrzana :) Mnie brało na jabłka - też kwaśne :) A mowi sie ze kwasne to na chłopca... a ja mam dziewczynke. Chcialabym miec jeszcze chłopca. Jeszcze nie teraz, ale chcialabym... Dziwnie sie czuje piszac to. Mam taka mysl, ze jak wiecej niz 1 to dziecieróbstwo - choc wiem ze to absurd... Chlopiec mialby na imie Gabriel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- oby te ogórki okazały się prorocze tak jak twoje kwaśnie jabłka:-) Gabriel bardzo ładne imię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik czekamy na brak @ No i smacznego w zajadaniu ogórków :) Moluś oby zastrzyk przyniósł oczekiwany rezultat! Miama dasz radę! Trzymaj się dzielnie i zdrówka dla Emi! Nie zapomnij kupić dużo ściereczek i innych akcesoriów do sprzątania - to się zawsze przydaje :) Channah zdrówka dla boberka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś do 17 w pracy siedzę :( muszę odrobić 2 godz. bo kiedyś wcześniej wyszłam... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś do 17 w pracy siedzę :( muszę odrobić 2 godz. bo kiedyś wcześniej wyszłam... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..po ptzerwie witam wszystkie kolezanki!!!! zajrzalam z ciekawosci-przyznam sie szczerze,ze bardzominteresowala mnie Asika sytuacja czy w koncu sie udalo-Najwazniejsze ze dalej probujecie..trzymam kciuki.. Moj Caden ma juz 10 miesiecy, chodzi juz pamalutku i caly czas spada na pupe, ma 8 zebow( na szczescie zabkowanie nie bylo boesne bo wcale nie plakal...Poza tym dzis jestem chora mam jakas grype czy cos-leze w lozku a malego oddalam na caly dzien do mamy(na szczescie miala dzis wolne) Ja za tydzien jade z mezem na Kube troche wypoczac i mam lekkie wyrzuty sumienia ze zostawiam malego z dziadkami, wiem ze sie nim dobrze zajma-ale i tak tom przezywam...z drugiej strony to wiem ze nie bylyby to wakacje gdybysmy go zabrali-teraz musze go stale pilnowac, wchodzi w kazda szpare-chyba bym tam osiwiala ze strachu...w dimu przynajmniej mam wszystko przystosowane dla niego-a w takim resorcie to nie wiem.... za dwa miesiace wracam do pracy i zostawaimy Cadena z niania -mam nadzijeje ze obejdzie sie bez placzu sciskam was mocno JANA 100 lat dla Justynki Kamilka! Karyn! Daria! Miama! Greta! i Asik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G*O*S*I*K- jak dobrze, że się odezwałaś! Bardzo tęskniłam i nie raz się o ciebie dopytywałam, myślałam że cię przywołam!:-) Obiecaj nam że już nie znikniesz na tak długo, bardzo proszę! Super że Caden dobrze się rozwija, a rodzice muszą czasami odpocząć bez dziecka, a Kuba będzie na pewno cudownym miejscem na taki relaks:-) Jejku, jak się cieszę, że się odezwałaś!:-) Brałam w tym cyklu tabletki i zastrzyk na zwiększenie szansy zajścia, za tydzień będzie już wszystko wiadomo:-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik 🖐️ :) Wczoraj sie tak źle czułam (serducho), że wylądowałam u lekarza. Zrobili i mi ekg i wyszło OK. ale czułam się fatalnie! Dziś już lepiej ale musze wziąść prochy. Asik trzymam kciuki strasznie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik witaj! Moluś dużo zdrówka ci życzę i żeby serducho biło jak dzwon! Może za dużo stersów ostatnio związanych z wiadomo czym. Buziaki! Asik ja oczywiście kibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_33
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3604973 poczytajcie zninim zaszczepicie dzieci 2007-05-25 08:27 Główny Inspektor Farmaceutyczny nakazał wycofanie z obrotu wszystkich serii szczepionki przeciw żółtaczce typu B - Euvax B, którą wyprodukowano w Korei. Niestety, wiele osób zdążyło jej użyć. Tak drastyczną decyzję podjął po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia ostrzegła, że szczepionka może wywołać poważne powikłania, a nawet śmierć. Chodzi nie tylko o serie, które znalazły się w aptekach, ale i o szczepionki dostępne wyłącznie w szpitalach, przeznaczone do obowiązkowego szczepienia noworodków. Istnieje podejrzenie, że to po podaniu tej szczepionki zmarły trzy noworodki, między innymi dwumiesięczna dziewczynka w Suwałkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się troszkę pochwalić... przez jekieś dwa miesiące mam swój laptopik no i internet hurrra! A potem przyjedzie brejdak i zabierze laptopik :( no ale to jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to właśnie wróciłam od Olci, ależ z niej żywa istotka, ojej, i tu i tam, no i maruda troche też i spać w nocy nie chce, mają sie z nią rodzice trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj rano bolał brzuch tak typowo jak zawsze na @... Wiem że to niczego nie przesądza, ale jednak moje nadzieje nieco zmalały:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - gratuluje laptopa :) Asik - absolutnie sie nie kieruj bólem brzucha, mnie tez pobolewał, to normalne, po terminie @ dopiero przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- staram się tym nie przejmować, ale tak wiele już było rozczarowań.. No ale teraz jestem 3 m-ce po laparoskopii, brałam clostilbegyt i w odpowiednim momencie dostałam zastrzyk pregnylu no i seksik był oczywiście to mogłabym wreszcie zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik a twoj lekarz cos mowil o inseminacji (o ile czegos z nazwa nie pomylilam) ? Czy w razie kolejnych niepowodzeń to bedzie nastepny krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×