Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Kamilkaaaa26
Kamilla7 śliczny jest twój Mati i jaki juz duży :) Asiczku dobrze ze poszłaś do lekarza, leż jak najwięcej. Ja do lekarza idę w piątek, zaczynam sie już bać. Ja coś nie mogę wyleżeć ostatnio już w łóżku, ehhhh pozdrawiam was wszystkie idę leżeć ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Dziękuję Kamilko! ...aż mi głupio, bo.....jeszcze Ci nie pogratulowałam....tak więc SERDECZNIE GRATULUJĘ!!! ❤️ :D buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Znowu lezalam w szpitalu Porobili badania USG jest ok Robili tez mocz i CRP zeby sprawdzic czy nie ma stanu zapalnego ale wyszly ok Polezalam i troche przeszlo Asik daj znac co u Ciebie Aga jak wyniki? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiku kamilka -gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boze jak ja sie ciesz z takich wiadomosci:)trzymam za was kciuki i z salego srca zyccze wam cudownej ciazy i szczealiwego rozwiazania!!! ale to jest rwelacyjna wiadomosc!!!! asik odezwij sie czy wszystko w porzadku bo cos mnie niepokoi to twoje milczenie!!!!czekam tu albo na gadu trzymajcie sie i powiem wam,ze ja juz zaczynam myslec o drugim:)tak zeby za rok staranka rozpoczynac.... channah a ty kiedy sprawisz towarzysza boberkowi:)???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dbaj o siebie i maluszka, leż, odpoczywaj, a napewno wszystko będzie dobrze! Alborada cieszę się że jest ok, tylko szkoda że znowu skończyło się na szpitalu. A moje wyniki lepsze niż ostatnio także jest ok, w moczu jest ślad leukocytów ale chyba mieści się w normie. Jutro idę do gina więc mi wszystko powie. No i zwolnienie biorę, muszę odpocząć, już mam dosyć pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę jutro do gina, muszę porobić cytologię i wogóle zobaczyć, czy gra gitara, a ponieważ leczyłam się przed ciążą na prolaktynę, to zadzwoniłam do niego i spytałam się, czy robić to badanie, powiedział, że mogę. Wczoraj je więc zrobiłam +tsh i dziś odebrałam wyniki i mam takie: - tsh 1,260 (norma 0,27 - 4,20) - prl 7,67 (norma 4,79 - 23,30 Tarczycę miałam w miarę, choć dużo wyższą, a prl miałam około 49 jak zaczęłam leczyć, a potem spadło i było tylko ciut ponad normę. Nie karmię od 4 miesięcy i jestem w ciężkim szoku, że tak spadło i się unormowało. Juppi!!!!!!!!! polecam ciążę i karmienie zamiast Bromergonu :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Asik pewnie sobie leżakuje :D jutro do niej , przepraszam, do NICH ;) napiszę:) Pogoda się zbuntowała, ale i tak udał nam sie spacer :D teraz zajadamy ciasteczka owsiane - samoróbki - uwielbiam, Bobsowi też smakują, o Meżu to nawet nie wspominam - to była jego kolacja :D Greta - hej :D ja nie planuję drugiego dziecka jeszcze dłuuuugo mam nadzieję, ze sie nie wprosi :p jak Natan, ile ma jużTwój Synek ? Kamilla - ale Mati wydoroślał, spojrzenie ma takie mocne a jednocześnie ciepłe , śliczny Chłopiec :) buziaqi dl aWas wszystkim \"zaciążonym\" po buziaqu :) Mamom i brzdącom po dwa :D Miama- super wieści ! zmykam poszwendać się po sieci i .... w papiery :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta przekazała mi te przez GG wspaniałe wiadomości że pomimo braku czasu musiałam do was zajrzeć:-) witam wszystkich...stare stażem na forum kobitki i nowe:-) fajnie że topik żyje i pojawiają się nowe planujace:-) trzymam kciuki za wszystkich!!!!!!🌻 nasza Lenka skończyła własnie 1 roczek!!!! jest zdrową, dużą i grzeczną dziewczynką!!! i jest taka misiowa....tzn przytula się do wszystkich pluszaków:-) jest taka słodka... i stawia już pierwsze kroki... więc czas nam mija bardzo szybko... mały roczniak w domu...praca...studia ...no i brak czasu na pogduszki w necie... a brakuje mi tego bardzo... niestety nie mam szans nadrobić waszych postów... ASICZKU:-) zawsze wierzyłam ż ewkońcu musi się udać!!!! zobaczysz wszystko bedzie dobrze... ja tez leżałam i brałam duphaston i nospe...i Lenka urodziła się duża i zdrowa...leż kochanie i nie forsuj się...ja tez saoje odleżałam..cieżko było...ale warto..trzymamy za Was kciuki❤️ 100krocia:-) śliczna córcia🌻dzieki za pamiec i za piękne fotki:-) sciskam was wszystkie bardzo mocno miło że wciąż o sobie pamiętamy:-) mam nadzieję że wiecie kto napisał tego posta...ha ha ... WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!MAMOM I MALUSZKOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka jak rany, gdzie Ty się podziewasz? nieładnie tak nas zaniedbywać. Czasem fajnie jakbyś wpadła i napisała chociaż 2 zdania. Chociaż czasu brak, to kilka słów i będzie wilk forumowy syty :-) Super że Lenka taka duża panna już i w ogóle że u Was w porządku. jak znajdziesz kiedyś chwilę, to pokaż nam małą Królewnę. Channah :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga**************
Witam staram sie o dziecko juz poltora roku, ostatnio mialam mlekotok z piersi, poszlam zbadac prolaktyne i tarcyce. THS–1.980ulU/mL PRL– 19.20 ng/ml moj wynik PRL jest niby w normie, a ginekolozka stwierdzila ze jest zbyt wysoki przepisala mi bromergon, mam go brac przez 2 miesiace i zajsc w ciaze :/ czy ktoras z Was zaszla w ciaze po bromergonie? Czy on ulatwia zajscie w ciaze ? Przepraszam za zasmiecanie topkiu ale czy ktoras z was moze mi pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i przesyłam całuski. 👄 Jednak nie umie zrezygnować z topiku bo bardzo bardzo mi Was brak !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj już jest znacznie lepiej (odpukać) i oby tak sie utrzymało. Za to pojawiły się delikatne mdłości, co mnie bardzo cieszy bo czytałam że jak są objawy ciąży to znaczy że hormon ciążowy działa odpowiednio i ciąża jest bezpieczniejsza:-) Staram się nadal maksymalnie leżakować. Cieszę się że "stara gwardia" jednak się odzywa i tak na prawdę szczerze- tęsknię za wami więc odzywajcie się częściej! Pozdrawiam i dziękuję za pocieszenie! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś bardzo dobrze, że nie odpuściłaś nas, my bardzo chcemy żebyś dzieliła się z nami cząstką siebie. Będzie dobrze, wiem, że wciąż to słyszysz, ale uwierz i tak będzie. Całuję. Byłm u gina, wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Daria, Greta- moc uścisków dla was!!! ❤️ piszcie częściej! Channah- 🌼, dzięki! Asia- cieszymy się że u WAS wszystko dobrze! tak trzymajcie!!! Dużo opoczywaj!!! Moluś-dzięki za fotki, są super! i fajnie, że \"znów\" tu jesteś...forum uzależnia, co? ;) Miama- fajnie, że ginekologicznie wszystko ok. Czy to są przygotowania do ponownego zaciążenia? Mnie teraz w kwietniu też czeka kontrola u gina. Muszę sprawdzić czy wszytsko ok. Kupiliśmy spacerówkę / parasolkę dla Mateo. Przygotowuję X-landera do sprzedaży....trochę mi go szkoda, bo jest w idealnym stanie!!!! Praktycznie jak \"nówka\"!Byłam z niego bardzo zadowolona! No, ale nie am sensu, żeby stał w domu, skoro ktoś z niego jeszcze skorzysta! Pozdrawiamy, buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla narazie to tylko rutynowa kontrola, ale w zamyśle ponowne zaciążenie w przyszłym roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Asik czy mówiła ci coś więcej twoja gin o umiejscowieniu pęcherzyka blisko szyjki? Czy to niebezpieczne? Bo mi po dzisiejszej wizycie gon powiedział że pęcherzyk umiejscowiony blisko szyjki i lepiej byłoby gdyby był w innym miejscu :( We wtorek mam iść jeszcze raz na usg do szpitala, bo tam lepszy sprzęt mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaa- to się zgrałyśmy. Nie dość że terminy te same to jeszcze umiejscowienie blisko szyjki. Moja gin nic szczególnego nie mówiła, jak pytałam czy to niebezpieczne to powiedziała że nie, ale że przez to mogą być plamienia i dlatego powinnam jak najwięcej leżeć. A jak ciąża urośnie to już wszystko będzie dobrze. Wizytę mam w piątek 11 kwietnia, powinno być już widać serduszko i mam nadzieję że wszystko będzie ok. Pozdrawiam! Darka, Kamilla, Greta- odzywajcie się częściej! Channah-:-) Moluś- dobrze że zostałaś z nami:-) Fotki super, takie artystyczne, dzięki! Kamilla- Mateuszek jest wspaniały! Bardzo podobny do swojej ślicznej Mamy:-) Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. Z dzidziusiem wszystko ok, widziałam małe rączki, paluszki, główkę, kręgosłupik ale wstydliwe te moje dziecię bo nie pokazało kim jest :) Rozwija się dobrze. Wyniki mam dobre tylko troche spadła hemoglobina i dostałam żelazo. Za miesiąc mam zrobić badania ogólne i krzywą cukrową. Jak wygląda badanie na krzywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie podziękowałam 100 kroci za fotki - śliczne. Natalka jest super i jaka duża!!!!!!!! Moluś Wasze zdjęcia też ekstra, przypomnij gdzie to podróżowaliście....? Kamilla Mati też super, niesamowicie już urósł. Taki samodzielny. Ekstra! Asiczku czekam na fotkę pęcherzyka z serduszkiem po 11 kwietnia ;-) Karyn super przeżycie, nie? Moja też była taka wstydliwa, dopiero za 3 razem pokazała co kryje między nóżkami :-) Też miałam żelazo, po nim fajne czarne kupki ;-) Krzywa cukrowa - czyli test obciążenia glukozą. Pobierają Ci krew na czczo i podają 50 albo 75ml glukozy do wypicia, po czym pobierają krew po godzinie (jak wypiłaś 50) albo po dwóch godzinach (jak wypiłaś 75) Ja miałam 75 ale przeżyłam. Nie należy to do przyjemności, ale idzie przeżyć. To badanie dostarcza wiedzy o tym, jak organizm zachowuje się gdy dostanie taką ilość cukru. Czyli czy potencjalnie nie masz czasem cukrzycy ciążowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama fajnie że twój \"przegląd\" w porządku, no i super że w przyszłym roku planujecie drugą dzidzię! Darka słodka musi być twoja Lenka :) Moluś nie tak łatwo stąd odejść, co? Musimy się trzymać razem! Buziaki! Asik cieszę się że u \"was\" lepiej i oby dalej wszystko było ok! Kamilka, Asik na prawdę się nieźle zgrałyście :D fajnie Karyn super że wszystko ok u ciebie i maluszka! Cudownie zobaczyć te malutkie rączki, nóżki, kręgosłupik nie? Ja po ostatnim usg bardzo przeżywałam te cudowne widoki... A MY dziś wchodzimy w 4 miesiąc, czuję sie dobrze, brzuszek zaczyna się zaokrąglać powoli. Jestem na zwolnieniu do 17 kwietnia, muszę powtórzyć wyniki moczu bo coś nie bardzo wyszły, biorę urosept i wit. C 3 razy dziennie, no i dalej żelazo 2 razy dziennie. Wczoraj byliśmy na weselu, fajnie było choć za długo nie posiedzieliśmy. Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mnie to sie ciagle cos czepia:( Od zeszlego czwartku niedaleko kregoslupa ledzwiowego pod skora narosl mi jakis guzek Bylam u ortpoedy ale stwierdzil ze to robota dla dermatologa bo to cos pod skora mi sie robi I tak przeczekalam weekend bo oczywiscie zaden dermatolog nie przyjmowal a to jeszcze bardziej naroslo Juz nie moge siedziec ani lezec na plecach i chodzic tez tak srednio:( Dzis dopiero ide do dermatologa ale sie boje czy taki stan zapalny nie zaszkodzil aby mojej dzidzi. Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u 2 dermatologow Jeden przepisal mi duomox i jakas masc z antybiotykiem ale pan w aptece mnie uprzdzil ze lepiej nie brac duomoxu w caizy bo kazdy antybiotyk szkodzi Poszlam wiec do drugiego lek. i ten potwierdzil te slowa i przepisal jedynie masc z antybiotykiem i kompres z ichtiolem Mam nadzieje ze ta masc to tez jakos nie zaszkodzi malenstwu Pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada no rzeczywiście dziwna dolegliwość cię złapała, ciekawe czy ma związek z ciążą, ale nie wydaje mi się... Mam nadzieję że maść i kompresy pomogą i guzek szybko zniknie! A tak wogóle jak samopoczucie? Ja czekam kiedy brzuszek zacznie mi rosnąć na dobre, bo na razie to chyba niewiele urósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dziękuję. U nas dziś piękna wiosenka za oknem, grzeje też nieźle, choć popołudniu chyba pogoda się zepsuje. Gdyby nie wiatr byłoby lato, bo w cieniu 20 stopni :-) Drzewko Moluś kliknięte, nieźle Ci już wyrosło. Proszę o klik na moje http://lidiamat.posadzdrzewo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×