Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gablis gratulacje! A mnie łapie przeziębionko. Niefajnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - niestety nie umiem Ci powiedzieć co to bo ja czegoś takiego dotąd nie miałam... :( Lepiej spytaj sie o to lekarza. joka - jak jest już po terminie @ to test powinien wyjść w dowolnej porze dnia. Test kosztuje między 9 a 15 złotych. ale_kotek - torbiela sie nie przejmuj. Czy lekarz Ci powiedział jaki masz rodzaj torbiela? Jeśli czynnościowy to nic takiego, ja miałam, 2 cykle na Duphastonie i całkiem znikł ( w tym czasie sie starałam już o dzidzie). Natomiat infekcje faktycznie lepiej najpierw wyleczyć. Jeśli to jakis inny rodzaj torbiela to juz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wieczorkiem....poznym, bo poznym ale wieczorkiem ;) Jakos ostatnio was zaniedbuje, ale to ze wzgledu na mojego wiercioszka pod serduszkiem, a konkretniej pod zeberkami...musze wiecej wypoczywac, zeby siedzial tam sobie jak najdluzej... Nie moge zasnac, bo nie moge sie ulozyc do snu - bola mnie plecki ostatnimi czasy i wogole mi sie chyba kosci rozchodza-chodze jak kaczuszka ;) musze uwazac jak nogi stawiam, bo mi gdzies rozbiegaja sie...tak dziwnie..no serio, az sie czasami usmieje... Ale torbe mam juz spakowana na wszelki wypadek i czeka w pogotowiu, bo nigdy nic nie wiadomo...:) Jana---jak ty sie czujesz? Tobie tez juz nieduzo zostalo.... Jak poczytalam, to niezle szalejesz na tych zakupach kobieto... Ja tez juz mam wiekszosc rzeczy- jeszcze musimy wuzio NIUNIOWI kupic i bedzie wszystko, ale mamy juz upatrzony, wiec zostalo tylko po niego podjechac...:) Channah---no juz niedlugo mam nadzieje szczesliwie dolacze do ciebie, coby ci tak smutasnie nie bylo samej z Kubusiem...🌻 Buziaki dla MALUSZKA ❤️ Gratulacje dla nowych zafasolkowanych...🌻 🌻 🌻 Wielkie kciukasy dla wszystkich intensywnie \"pracujacych\" nad fasolkami....🌻 - oby owocnie!!! I jeszcze wieksze ❤️ ❤️ ❤️ dla tych ktore swoje szczescie stracili...bedzie dobrze-nie zalamujcie sie-najgorsze juz za wami- teraz to co najlepsze-TO WAM SIE NALEZY i juz!!!:) Ale sie rozpisalam,co? A i tak nie moge ze wszystkimi porozmawiac, a tak bym chciala napisac do kazdego z osobna....No coż moze nastepnym razem :) Pozdrawiam-y i do nastepnego...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze tabelke przy okazji poprawie...;) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......10....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 34....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rano :) tiki-tak wczoraj dała znac ze juz jest w domku,kazała Was wszystkie ucałować a pzrede wszystkim 100krocie❤️...dostałą zwolnienie na 2 tygodnie wiec dopiero wtedy się odezwie jak bedzie w pracy bo w domu neta nie ma!!! A dzis pogoda do kitu..buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuchy dla Tiki-tak i 100 kroci Mikołajka mówisz że siedzisz na tykającej bombie :D Pozdrawiam i.... moja poprawka: PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......10....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 34....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...24.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka - czuje sie różnie, ale najgorzej jest mi zasnąć. Wtedy najczęsciej maleńka sie wierci, wsadza pod żebro noge, wypina sie a ja mam wrażenie że albo mi skóra pęknie albo sie udusze (przepona). Kręgosłup też mnie boli ale nie az tak bardzo, tylko jak za długo łaże. Czesto mnie męczy zgaga, ale sie juz przyzwyczaiłam. Tak czy siak mam już dość ciąży... Oby do porodu. Torby do szpitala jeszcze nie mam spakowanej, ale zrobie to na ostatni momen, bo juz mam wszystko kupione tylko powsadzac. No prawie wszystko, bo musze dokupic podkłady poporodowe, wanienke (ale to męża po nia wyśle jak juz urodze) i płyn do prania dziecięcych rzeczy. Musze ubranka poprac i poprasowac. Eh, a tu jeszcze całe 7 tygodni.. Co za masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za półtorej godziny mam zadzowinić do Pani z laboratorium będe znałą wyniki testu krwi Beta HCG okresu nadal nie ma tempka troszkę spadła, ale tylko jedną kreskę i jest nadal powyżej 37 boli mnie podbrzusze i chce mi się do .......... i spać jescze bardzo mocno Wczoraj wypiłam kieliszek czerwonego wina - mam ndzieje że nic się nie stanie, ale taką miałąm ochotę trzymajcie kciuki za 1,5 ha dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik jest 73,6 - czyli ciąża!!!!!!!!!! Ale same powiedzcie jak go czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! gablis, ja robiłam bete 3 dni po spodziewanej miesiączce (która nie przyszła :) ) na prośbe lekarza. badanie to roniłam w Diagnostyce i na wyniku były podane normy: tydz. ciąży beta mIU/ml 1-2 16-156 2-3 101-4870 3-4 1110-31500 4-5 2560-82300 5-6 23100-151000 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, troche to nieczytelne.... inaczej wyszło niż jak pisałam.... nie wiem czemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalima dziekuje za fotki :) odpisalam na e-mail :) brzusio boski az reke swiedzi zeby pochalac ;) molus i co zagladalas na allegro zeby znalesc te testy \"o\" ?? jak znajde tego linka do gry z balonikiem to napewno tu wpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Gablis- GRATULUJE! Roska patrzyłam ale nie ma od tej pani co pisałaś. W ogole dziś jest 12dc i płodnych nie ma. Zastanawiałam sie czy w ogole beda... :( A czy jest mozlewe ze są dni płodne a nie ma śluzu? chyba nie co? 🌻 dla Waszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie nie zmiernie cieszę!!!!!!!:)))))))) a mój mąż - strasznie, chyba jeszcze mocniej niż ja:))))))))) Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gablis gratuluję i witam w gronie przyszłych Mamuś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis- GRATULACJE!!! 🌼 Rosa- dziękuję! ❤️ Miama- jak samopoczucie, bierzesz jakieś specyfiki czy tylko naturą się wspomagasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ostatnią @ miałam 3.08, czyli dziś mam 36 dzień cyklu. Owulację miałam 19.08 (przynajmniej tak by wskazywały bóle owulacyjne)... dziś robimy test, ale dopiero za kilka godzin, jak mąż wróci z pracy, bo baaardzo prosił, żebym na niego poczekała:) jezeli okaże się, że test będzie pozytywny, to chyba byłaby to już ciąża 3-tygodniowa? Kupiłam właśnie \"bobo-test\", napisane na nim jest, że ma ponad 99% wiarygodność i można go robić o kazdej porze dnia, a do tego wykrywa nawet 6-dniową ciążę... chętnie bym go zrobiła już zaraz, ale obiecałam mężowi, więc poczekam jeszcze trochę... mąż cieszy się jak dziecko:) powiedzialam mu, że nawet jak test będzie pozytywny (on nawet innej opcji nie bierze pod uwagę, bo okres opóźnia mi się już 8 dni), to wolałam powiedzieć o tym rodzicom dopiero po wizycie u lekarza... a on chciałby zaraz pochwalić się \"całemu swiatu\":) może to głupie, ale boję się, żeby z ewentualną ciążą było wszystko ok, i jeżeli by, nie daj Boże, nie udało się jej utrzymać, (tak jak u np. 100kroci), to wolałabym chyba, zeby rodzice o tym nie wiedzieli... zresztą- może jeszcze zmienie zdanie, jak zrobimy test... a Wy co radzicie? mówić od razu, czy poczekać na potwierdzenie lekarza? Poszłam dziś sobie na zakupy i kupiłam czerwone(!) pantofelki:) to już moja druga para czerwonych bytów, tyle że te nowe mają niski obcas:) a do tego dokupiłam w butiku koszulkę- też czerwoną- bardzo lubię ten kolor:) buty kupiłam na niskim obcasie- z myślą o ciązy oczywiście:) zresztą- jakoś ostatnio bolą mnie stopy od wysokich obcasów... odezwę się wieczorkiem, jak już będę znała wynik testu... teraz lecę robić obiad- dziś zaplanowałam filety z pangi, baaardzo lubię tę rybę... pozdrawiam! I trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gailis--❤️ GRATULACJE❤️ ale super :) joka--no trzymam mocno kciuki i daj znac jak zrobisz teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis - gratulacje!!!!!!!!!! joka - tygodnie ciąży licz od ostatniej @, więc ciąża byłaby więcej niż 3 tygodniowa :) Moluś - ja w cyklu gdy zaszłam w ciążę myślałam że nie mam owulacji, bo śluz był mizerny i kiedy indziej niż skok tempki. Już go spisałam na straty a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
J_A_N_A: pierwszy tydzień ciązy zaczyna się liczyć od pierwszego dnia ostatniej @? Czy tak? Gabilis - wielkie gratulacje :) mamusiu :) joka - trzymam kciukasy :) A ja juz chora jestem, bo chciałabym już w tym cyklu starać sie o maleństwo, a z drugiej strony boję się czy to nie za wcześnie po tym moim zabiegu i lekach które brałam. Tym bardziej że na jednym z nich było napisane że nie jest wskazany dla kobiet planujących ciazę bo moze zakłocać czynności rozrodcze. Nie wiem co robić , chyba dostanę do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam dziewczyny jak na niesczeęscie muszę dzis zostać w pracy do ok. 19 ha trudno...\\ świętowanie z mężem przeniesiemy na późny wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zrobiłam test- 2 krechy jak się patrzy:) normalnie nie mogę uwierzyć!!! udało się nam już przy pierwszym cyklu starań... narazie to do mnie jeszcze nie dociera... za to mężuś baaardzo szczęśliwy:) usłyszałam \"kocham WAS\":) zrobiliśmy kilka fotek testu na pamiątkę, a teraz... jedziemy do tesciów z dobrą wiadmoscią- jednak dałam się przekonać mężowi:) w przyszłym tygodniu idę do lekarza... zajrzę tu jeszcze do Was wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka zrobiła mi usg dopplerowskie i powiedziała ze jest ok, tzn ze nie ma zadnych patologicznych zmian. Zapisała mi czopki do odbytu, czopki do pochwy i nakazała 3 tygodniowa abstynencje!. Nie zapisała mi tabletek anty tylko kazała od 15 do 25 dnia cyklu łykac Provere na wywołanie-chociaz nie wiem dlaczego. Dodam,ze ost okres miałam wywołany! prosze o odp i wsparcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gratuluje joka :) wspaniale wiesci :) ciesze sie ze kolejnej sie udalo :) no to mamy 2 nowe mamusie :) jupi jupi :) ostatnio mnie zafasynowala gra :) i gram na maxa :) z 28 :) www.sukcesnet.com/~bregula/gra.exe moze jeszcze kogos ;) wciagnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annucha.
hej a mozesz mi podac polska instrukcje do tej gry ?? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) właśnie wróciliśmy do domu... teściowie ucieszyli się z wiadomości, matka mego męża powiedziała, ze pewność będziemy mieli dopiero po wizycie u lekarza (jakbym nie wiedziała, że powinnam do niego pójść: ) powiedziałam, że jeszcze ta wiadomość do mnie nie dotarła, i że na pewno jak już się z tą myślą oswoję, to będę się bała, czy dziecko będzie zdrowe... na to ona, ze jak nie brałam pigułek antykoncepcyjnych, to nie mam czym się martwić!!! normalnie kobieta mnie rozwaliła tą gadką... to dopiero teoria... ale już nie chciałam z nią na ten temat dyskutować... kupiliśmy czerwone winko żeby uczcić dzisiejszy dzień... kładziemy się dziś wcześniej, bo jutro rano jedziemy na grzyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mam małe pytanko, kiedy mogę się spodziewać porannych mdłości? w którym tygodniu ciązy? i czy mają je wszystkie ciężarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa26 - tak, ciążę liczysz od pierwszego dnia ostatniej @. Warto pamiętać jaki to jest dzień tyg, np u mnie czwartek, bo wtedy wiadomo kiedy zaczyna sie kolejny tydzien (po 33 tygodniach można sie naprade pogubić :p ) ale_kotek - Duphaston łykałam jak ty Provere, tj od 15 do 25 dnia cyklu. To pomaga w zniknięciu torbieli. Musisz zaufać lekarce. Bedzie dobrze! joka - GRATULACJE!!!! :) Nie wszystkie ciężarne mają poranne mdłości, niektóre mają ale krótko, niektóre cały I trymestr, a zdarzją sie biedulki które rzygają całą ciążę... Mi sie zaczęły w 7 tygodniu a skończyły w 9, także miałam nieźle właściwie, ale nawet te 3 tygodnie były ciężkie... Szczególnie rano, rzyganko obowiązkowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×