Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

asik czarujemy :) czary mary - chokus pokus ;) i pamietaj badz dobrej mysli :) molus ciebie tez to sie tyczy :) bylyscie grzeczne :) jesli tak to mikolaj do was napewno przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zabiegana. Kupiłam już prawie wszystko dla małej. No i prawie wszystko dla siebie. jestem pełna szczęścia, ale i pełna obaw. Położna na szkole rodzenia pochwaliła mnie dziś, jak pięknie umiem oddychać i robić potrójny bezdech :D Moluś wyślę zaraz jeszcze raz. jak nie dojdą to nie wiem. Wysyłam na ten adres buziaczek.pl Greta jak będę mieć chwilę to wyślę Ci jakieś ślubne. Tylko muszę je pierwsze zgrać do komputera. Całuję i pędzę robić z ciuszkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama-a co bedziesz robic z tymi ciuszkami-pranie? u mnie na razie wisza w szafie-moze w grudniu zaczne panie. Wczoraj moj M. zlozyl lozeczko i komode dla synka...wyglada super! na razie poscieli nie bede nakladac bo sie zakuzy do konca grudnia, ale w nocy jak sie obudzilalam i spaojrzalalm na to lozeczko to sama do siebie sie usmiechalalm -ze niedlugo juz tam ktos bedzie spal-super uczucie...na pierwszy misiac dziecko bedzie spalo w takim specjalnym koszyku-kolysce obok mnie, a dopiero potem do wlasnego wyrka-podobno takie male dzieci zle sie czuja w tym duzym lozeczku i musza byc dobrze otulone-tak jak w brzuchu mamy... skocze dzis po pracy na male zakupki wymienic pare rzeczy z mojej imprezki-24 szt. body to chyba troszke za duzo..;) i musze dokupic reczniki-mam tylko dwa...i inne pierdoly. spadam cos wszamac Byuzka,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........3............09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............15...........07.12 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...32...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna Przyszła pinda. No ale było do przewidzenia. Czekam na prezent od Mikołaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja @ jeszcze nie przyszla a jest u mnie 00.30 wiec najprawdopodobniej obudze sie zalana bo przed chwila zrobilam test i wyszedl negatywny:( tak wiec czekam na @ i bardzo sie dziwie bo ja mam zawsze faze lutealna 12 dni......nie mam zadnych objawow wiec nie wiem co mam myslec choc test pokazal 1 kreche:( asik mikolaj musi wynagrodzic te starania 15 -sto cyklowe wiec nic sie nie martw tylko wysylaj fotki slubne molus i 100krocia -dziekuje za piekne slubne foteczki,przepiekne panny mlode az milo popatrzec na sliczne dziewczyny:)dzieki wielkie czekam na reszte i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- zabij mnie, zapomniałam wziąć płytki ze zdjeciami:-( Może w poniedziałek nie będę miała sklerozis:-) Twoja @ może chce ci zrobić taki numer że wcale nie przyjdzie, tylko stężenie hormonu ciążowego miałaś jeszcze za niskie... Póki jej nie ma to jest nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........3............09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............15...........07.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...32...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna Hej z rana :) gretko-🌻 jak @ nie ma jest nadzieja,pamietaj ;) Asiku--dzień dobry ;) u mnie wszystko po staramu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik to by byla najpiekniejsza niespodzianka jaka potrafie sobie wyobrazic!!!!!!!!!!!chyba bym oszlala ze szczescia!!!!juZ MAM PLAN jak powiem rafalowi:) zaprosze go do romantycznej restauracji pod pretekstem oblania nowego domku(jak by sie teraz udalo,a jak nie to bede musiala wymyslic cos innego) i dam mu piekny prezent czyli najmniejsze buciki jakie uda mi sie znalezc i zalacze do tego tescik,bedzie wielka kokarda i ja zrobiona na bostwo z czarujaco-powalajacym usmiechem,ktory zwali go z nog!!!!!! i kidykolwiek to sie zdazy to mam wieka nadzieje wykonac plan(o ile nie wybiegne z lazienki z krzykiem,ze bedzie tata:)) jutro zaczynamy przeprowadzke wiec nie wiem czy sie odezwe ale postaram sie dac znac co i jak:) trzymajcie kciuki milego dnia laseczki ps.tak bardzo chcialabym dolaczyc do lipcoweczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- trzymam kciuki!!! Piękny plan!!!:-) Postaraj się jednak zajrzeć do nas żeby powiedzieć jak się sytuacja rozwija:-) Ale macie fajnie- własny dom i to pod lasem... Pamiętaj o zdjęciach domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca. Channah mój i tak nie dorównuje jeszcze Twojego, z czasów gdy go miałaś. Ale faktycznie jest wielki, jak dla mnie. No i trochę mam skurczów. Asik strasznie szkoda. Ale nic się nie martw. ja zaczęłam starania 3 miesiące od rozpoczęcia leczenia i udało się za drugim razem. Tobie też się uda. Greta negatywny test jeszcze nic nie przesądza. Pozdrawiam i miłego piątku wszystkim życzę. PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........3............09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............15...........07.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...33...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Wszystkie krzyczace glosno o zdjecia niech przejrza poczte...do niektorych nie moze to jakos przejsc...a wysylam po kilka razy...nie wiem co jest grane...;( Moj maluszek pobil rekord dzisiejszej nocy...najadl sie o polnocy i spal do 6 rano...az sie martwilam i tak co godzine sie budzilam i patrzylam czy oddycha...jeszcze nigdy tak nie mial....szok!!! Ale mimo ze tak dlugo spal, to ja sie nie wyspalam, bo myslalam czy nic mu nie jest, ale rano jak wstal, to myslalam, ze od piersi go nie oderwie...siedzial z godzine...;) Channah---Kacperek obiecal szybko rosnac...coby dorównal koledze..Kubusiowi- buziaki dla niego... 👄 A tak swoja droga, to on juz sporo podrosl, ma kolezanke o tydzien starsza,ojej on przy niej wyglada jakby ze 2 m-ce mial...bedzie z niego chlopisko...jak tatus...2 metry...;) ale dziewczynki sa jednak zawsze delikatniejsze i mniejsze...jak to dziewuszynki...;) Kamilkaaa--- ❤️ - dla ciebie kochana...bedzie dobrze, musi byc!!! Rosa--- nie krzycz tak glosno bo mi szkraba obudzisz i bedziesz go bawila...ooooooooooo!!!!! ;) A zdjecia to juz ci wysylam 3 raz!!! Nie wiem co jest grane, no moze tym razem sie uda!!! A adresik to masz aktualny ten dino....itd.???? Pozdrowka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka chciałam Ci powiedzieć, żebyś ucałowała Kacperka. No i już się ciemno robi. A pralka pierze i pierze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Mikołajka dziękuję ci kochana za fotki twego maleństwo :) jest uroczy i taki słodziutki, naprawdę to wielki skarb. Jak widzę te maleństwa to zaczynam myśleć pozytywnie, że jednak za jakiś czas znowu sie zdecyduje. Bo pierwsze myśli miałam takie że już chyba nie będe chciała. Ale nas tu dzisiaj malutko, pewnie wszyscy już weekendują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaaa na pewno się zdecydujesz i powiem Ci więcej - będziesz jeszcze szybciej i mocniej kochać maleństwo w brzuszku. Wierz mi, coś o tym wiem. Ja na początku byłam tak smutna, że nie mogłam patrzć na maleństwa, ani na brzuszki. Całusek dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Miama a ty po jakim czasie sie ponownie zdecydowałaś? Mi na razie w szpitalu mówili że trzeba pół roku poczekać do kolejnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo... a co to dzis takie pustki tutaj??? No tak wszystkie powyjezdzaly...super...pozabieraly brzusie coniektore i zaszalaly...;) a co tam...tak tzrymajcie i szalejcie ile sie da...pozniej to nie bedzie na to czasu...przynajmniej na poczatku..;) Miama---Kacperek jest tak wycalowany, ze chyba ma dosc...a od ciebie tez!!! A i zaczyna sie usmiechac - to reakcja w odpowiedzi na moje zaczepki...;) az sie wczoraj poryczalam jak sie do mnie po raz pierwszy usmiechnal...to takie slodkie...i jak chwyta za serduszko...ojejus!!! 👄 Kazda chwila z nim nadale sens zyciu wciaz na nowo...kiedy sie patrzy na taki skarb kochany, to chce sie zyc...bo ma sie dla kogo!!! Ja stracilam glowe dla tego malenstwa!!! Wiedzialam ze tak bedzie, ale nie wiedzialam ze az taaaaaaak!!! Kamilkaaaa--- buziaki od Kacperka....👄 👄 👄 obys jak najszybciej miala swoja fasolke...:) Nie mozna nie chciec takiego skarbu-wiec i tobie to nie grozi!!! Juz niedlugo i ty bedziesz tulila przekochanego szkraba w swoich ramionach...i tego ci wlasnie zyczymy ❤️ No i wszystkim starajacym sie i planujacym tez....i tym zafasolkowanym, coby szybciutko spotkaly sie ze swoimi bobaskami i cieszyly sie kazda chwila z nimi...;) Ehhh jakos tak mnie to maciezynstwo roztkliwia....wszystko wzrusza...wiecej zeczy cieszy...mniej martwi...super sprawa ;) Buziaki dla wszystkich i udanego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka 👄 Kamilkaaaa 2 maja 2005r. straciłam dziecko, potem w październiku zaczęłam leczyć tą cholerną prolaktynę. Lekarz pozwolił się starać po miesiącu, ale ja jeszcze nie byłam gotowa. W marcu zaczęliśmy na nowo, potem była @ bo się nie udało, a w kwietniu był udany strzał w 10! No i jestem w 33 tygodniu ciąży z upragnionym dzieckiem ;-) Ty też dasz radę. Greta szkoda........ wstrętna małpa - @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Dzięki za wszystkie iepłe slowa dla mnie :) od razu mi lepiej. Miam czyli u Ciebie prolaktyna zawiniła że z pierwszym maleństwem się nie udało?Czy były jakieś objawy, ze jest coś z nia nie tak? Bo ja w sumie nie wiem od czego zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Szkoda laski, że @ przyszła. Ja też coś czuje, że przyjdzie.... Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zasypiam na siedząco. Greta- niech tę @ szlag trafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałam dołączyć do was dziewczyny. Od kilku miesięcy czuje, że to już ten czas by postarać się o dziecko. Mam już swoje 25 latek czas leci. Troszkę miałam problemy z miesiączkami, bo były dosyć nie regularne, jednak pomimo tego z moim partnerem próbowaliśmy ale nic nie wychodziło:( dostałam też leki duphaston na wyregulowanie miesiączki i powiem, że udało się :)jest, co 29 dni a nie tak jak wcześniej. Zrobiłam badania na prolaktyne też wyszły dobrze, ale w ostatnim miesiącu moja pani ginekolog powiedziała,że musze zrobić usg, bo cos ją niepokoi. Zrobiłam badanie w 12 dniu cyklu wyszły bardzo dobrze, nawet opisali pęcherzyk dominujący:)Było to w tamtym miesiącu-bardzo się staraliśmy a dziś pojawiła się @:( smutno strasznie, bo byłam pewna, że się nam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madinka- życzę wytrwalości i zostań z nami jeśli masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madinka witaj i trzymaj się cieplutko, na pewno się uda! Kamilkaaaa miałam nieregularne cykle, dlatego mój lekarz skierował mnie na badanka hormonów. Wcześniejszy, który prowadził 1 ciążę tego nie zrobił niestety. A powód straty nie jest mi znany do dziś. Wystraszyłam się wczoraj, bo wieczorem miałam ciśnienie 142/86. Za wysokie. Ale dziś rano mierzyłam i 126/82. Tak że spoko. poza tym u mnie ok, jadę do sklepu po jakieś ciasto, bo kończę dziś 26 latek! O jeju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- 100 lat. 100 lat!!!! Wszystkiego najlepszego, szybkiego i bezbolesnego porodu i zdrowiutkiego szczęśliwego dzidzia!!! Nadal przytomności brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat Sto lat nich żyje Miama nam !!! :) 🌻🌻🌻🌻🌻 Moja wizyta u gina w Poznaniu potwierdzona. Ide do jakiejś babeczki bo mój docencik wyjechał na jakiś staż i do końca roku go nie ma. Kurcze od jaiegoś czasu czuje kłócie w brzuszku i jakieś skurcze. Aż normalnie czasem ciężko je wytrzymać... Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×