Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

WITAM lASECZKI! Przyszła ta wstrętna, nieproszona małpa! Wściekała jeste na nią i na męża z którym się wczoraj pokłóciłam!!!! A piesek to tak dokładnie sunia;) rasy kundelek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus- sliczny piesio i przebrzydłą @!!! Tylko męża nie zabij przy okazji!:-) Zobaczysz, niedługo będziemy się cieszyć brakiem @ przez jakiś roczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Witam w poniedziałek darka, ja chodzę na angielski, trzeba się go w końcu kiedyś nauczyć :) Ostatnio jakaś płakliwa się zrobiłam :( Byliśmy w sobotę u kolegi, z którym studiowałam, zobaczyć jego 8-mio misięczną córeczkę. Jest taka śliczniutka :) Ja też taką chcę :) Greta, odezwij się czasem. Od stucznia działamy :) 🌻 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla ja też dostałam znowu kilka ubranek po dziecku, a już się cieszyłam że wszystko czeka na miejscu. A tak to znowu pranie i prasowanie, uffffff Niech mi już nic nie kupują. No chyba że ubranka od pół roczku wzwyż (aż do osiemnastki - :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane:-) denerwuję się bo przed nami dziś o 16 badanko połówkowe.... mój też już się nie może doczekać....oczywiście idzie ze mną... odkąd maleństwo kopnęło tatusia pare razy to on jakoś inaczej to wszystko odbiera....dociera do niego że brzuszek to nie tylko z ob żarstwa ale tam naprawde ktos mieszka:-) 100krocia:-) pytam bo ja przez jakiś czas uczyłam angielskiego....i pomyślałam że ty tez uczysz:-) i do tej pory czasami ktoś przyjedzie na lekcję...szczególnie jak są 1111 albo matura wzywa:-)jeśli mogę w czymś pomóc to pisz śmiało:-)i wytrwałości w nauce....WARTO! Asik:-)może sen z łózeczkiem to dobry znak:-) Moluś:-)a jakie imię wybrałaś dla psiaczka? i oczywiscie niech @ już sobie pójdzie daleko daleko.... Kamila:-) ciekawa jestem jak wygląda teraz twój brzusio???moż emasz jakieś nowe fotki??? za wszystkie komplementy DZIĘKUJEMY :-) 🌻dla WAS kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane:-) denerwuję się bo przed nami dziś o 16 badanko połówkowe.... mój też już się nie może doczekać....oczywiście idzie ze mną... odkąd maleństwo kopnęło tatusia pare razy to on jakoś inaczej to wszystko odbiera....dociera do niego że brzuszek to nie tylko z ob żarstwa ale tam naprawde ktos mieszka:-) 100krocia:-) pytam bo ja przez jakiś czas uczyłam angielskiego....i pomyślałam że ty tez uczysz:-) i do tej pory czasami ktoś przyjedzie na lekcję...szczególnie jak są 1111 albo matura wzywa:-)jeśli mogę w czymś pomóc to pisz śmiało:-)i wytrwałości w nauce....WARTO! Asik:-)może sen z łózeczkiem to dobry znak:-) Moluś:-)a jakie imię wybrałaś dla psiaczka? i oczywiscie niech @ już sobie pójdzie daleko daleko.... Kamila:-) ciekawa jestem jak wygląda teraz twój brzusio???moż emasz jakieś nowe fotki??? za wszystkie komplementy DZIĘKUJEMY :-) 🌻dla WAS kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak się denerwuję że jakimś cudem post wysłałam 2 razy........ na szczęście zostawiłam sobie na dziś trochę rzeczy do zrobienia w domku...pranie, sprzatanie...aby do 16.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo będę pisała do Was do 16....hahaha Miama:-)a ile masz ubranek w rozmiarze 50/56?i czy body kupujecie raczej z długim czy z krótkim r ekawkiem?? i jeszcze pytanko do mam... w czym spia lub będą spały Wasze maleństwa...ja jakoś boję się tych kołderek....ale nigdzie nie widziałm jeszcze tak małych śpiworków... czasami kłade dzidzie w rożkach bo lubi ciasno...ale to podobni nie jest dobre na staw biodrowy....i bądż tu mądry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- na pewno wszystko będzie dobrze na tym usg:-) To będzie bardzo wzruszające dla ciebie i dla męża zobaczyć dzidzię:-) Być może pokaże wam nawet jakiej jest płci:-) Co do snu, hmmm, oby, oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ROsa - no niestety dalej sie nie zgadza :( A mam takie fajne zdjecie z wózkiem i w sumie niewiele ja tam widac. Moze jeszcze sprobuje go pomęczyc... Darka - powodzenia na USG! A co do ubranek (zadalas pytanie Miami ale ja tez odpowiem :p ) - gdybym teraz kupowala to kupilabym 3 komplety 56 (na gdzies 2 tyg po porodzie w przypadku mojej małej wzrost 52cm waga3,5kg po ur.) a reszte na 62 ktore pewnie dłuzej posłuzą, bo od 2 tygodnia juz ja w 62 ubieram(ma teraz gdzies 4200gram). Na poczatku jej 62 wisiało, ale mozesz uordzic duze dziecko i od razu wejdzie w 62. Body z krotkim rekawem pod pajacyk, a body z długim pod śpiochy. Ile to zalezy od tego ile masz śpiochów i pajacyków. Przynajmniej ja tak robie :) Ogolem body sa super, o wiele lepsze od kaftaników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Justyś śpi na rożku w łóżeczku przykryta kocykiem. ALe u mnie w domu jest ciepło, bo min 24 stopnie i nie da sie zejsc nizej i czesto mala i tak jest spocona (mimo ze ma tylko jeden rekawek, choc moj brat kazal w dwa ubiera. Ale nie chce jej przegrzewac, raz tak zrobilam i miala na całym ciele potówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wszamaliśmy II śniadanko:-) a na kanapkach kładę coraz więcej...dziś ser żółty+wędlina+pomodor+jajko ugotowane+koperek....pycha... teraz zapraszam na kawkę:-) bezkofeinową oczywiście! no i przygotowałam już sobie całą listę pytań do gin....posiedzimy tam pewnie z godzinkę...na szczęście to super facet i cierpliwie słucha i wszystko tłumaczy... Asik:-) Jana:-) pytanko było do mam:-)i bardzo dziękuję za odpowiedż:-) skoro 3 komplety w rozmaiarze 50/56 wystarczą to jak czesto się przebiera dzidzię? bo mi jakoś wydaje się to troche za mało...no i trzeba przecież też je wyprać...ale chyba tak jest że mamy mają skłonnosc do przesadzania... ja też jestem przeciwniczką przegrzewania maluszków...choć sama lubię ciepełko...ale chyba na początek wstrzymam się z zakupem pościeli do łóżeczka:-) przeraża mnie ta ilość rzeczy w łóżeczku do spania na reklamach pościeli...poducha, przescieradło z falbaną, kołderka, że dziecka nie widać, ochraniacz, baldachimy..itd... mam jeszcze tyle pytan do mam ale jak się tak rozpisze to bedziecie omijać moje posty...haha... dobra no to zaryzykuję jeszcze jedno : jakiej firmy najlepiej kupić kosmetyki do pielęgnacji dla maluszka na początek i w czym pierzecie ubranka? ja planuję kupić płyn do kąpieli+olowka czy balsam?+krem do pupci(sudokrem) i krem do bużki na wyjscie...myśle że to na poczatek wystarczy..tylko zastanawiam się z jakiej serii...może ta now Jhonsona- Naturals?sama mam skórę alergicznę i nie wiem czy maluszek tego po mamie nie odziedziczy..... dziewczyny wybaczcie mi dziś to rozpisanie ale to czekanie na 16 tak się dłuży i dłuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- tylko pamiętaj o nas po wizycie u gin!!!! Opisz nam szybko wszyściutko co tylko sie dowiesz i co zobaczysz!!!:-) Może juz się dowiemy któż to u ciebie w brzuszku zamieszkał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka - ubranka zmieniam codzinnie, fakt, ze mam ich sporo, bo nakupiłam i dostałam dużo. Ale jesli masz 3 spiochy 3 pajacyki i 6 body (dl+kr rekaw) to masz na prawie tydzien. Inna sprawa ze u mnie szybko pranie schnie (1 dzien i suche...) Co do kosmetyków to nie kupuj Johnsona!!!! Ja kupilam oliwke i polozna zakazała mi uzywania jej. Powiedziala ze bardzo uczula i ogólem do bani jest. Poleciła mi bambino. Uzywam i jest dobre i ładnie pachnie. Krem do buzi, oliwka i starczy. Na pupe tez oliwke. A w razie odparzenLinomag (Sudocremu nie lubie bo sie ciezko wchłania i zostaje taka warswa i potem trzeba mocno to wymywac i moja sie przy tym darła strasznie). Polozna nie kazala za kazdym razem tego uzywac bo jest z cynkiem czy czyms. I faktycznie jak non stop uzywalam to mala miala zaczerwienienie. Ale na odparzenia jest super - szybciutko schodzi. Ja tez jestem alergiczka wiec staram sie tez uważac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialam oczywiscie o mydełku Bambno i jesli sie chce to Oilatum do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) darka ja napoczatek uzywalam bambno :)oliwke i mydlo no ja tez odradzam jonhona tymbardziej te zapachowe bo bardzo uczulaja :) a jesli chodzi o odparzenia to ja uzywalam sudcrem rewelacyjny !? a jeli chodzi o pranie ubranek polecam proszek lub pl. do prania LOVELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka po pierwsze to daj znać, jak po wizycie u ginka. My dzisiaj idziemy z mężusiem do kina. trzeba się trochę rozerwać, bo już potem niewiadomo kiedy znów tam pójdziemy. Co do ubranek, to mam 2 komplety 56 i następne już 62. Ale masę ciuszków dostałam po innych dzieciakach i teraz mam po kilka kompletów. Myślę, że nie ma sensu pakować się w mały rozmiar 56, bo dziecko zaraz z niego wyrasta, a 62 zawsze można podwinąć, albo założyć skarpetki na nóżki. Ja już mam pościel do łóżeczka, ale pewnie i tak początkowo będzie spało w rożku, albo pod kocykiem. Zresztą wyjdzie w praniu. Co do kosmetyków, to mnie JANA zasmuciłaś. kupiłam cały zestaw Johnsona, ale skoro jest do bani, to muszę zmienić na Bambino. Johnsona zastosuję jak mała będzie większa. Ubranka i pieluchy piorę w płynie do prania BEBI (to jest rozpuszczone szare mydło - najlepsze dla niemowlaczków) a pościel w Jelpie. Lovela też ponoć super, tylko droższa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się tylko jak ubiorę dzieciaczka ze szpitala. Może być zimno. JANA w czym przewoziłaś małą? W nosidełku? Czy w gondoli z wóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do prania używam płynu Lovella - jest pl, ale faktycznie drogi. A maleństwo przewiozłam w foteliku samochodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się fotelika jeszcze nie dorobiłam. Może dam radę w nosidełku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszecie to w Polsce nie ma jakiegos wymogu jak przewozic dziecko ze szpitala-tutaj wszystko sprawdzaja-musi byl foteli do samochodu dla niemowlakow-odpowiednio oznakowany, i to w czym jest ubrane musi byc odpowednie-taki specjalny spiwor ktory przymocowuje sie do fotelika...Ja ubiore dziecko w body na dlugi rekaw, takie jednoczesciowe spiochy, jakis sweterek i do tego spiwora, do tego jedna czapaka cienka i na to zimowa, rekawiczki, szalik i tyle...samochod bedzie w podziemnym garazu wiec nie bedziemy nawet wychodzic na zewnatrz...mam nadzieje ze bedzie ok. podobno duzo gorzej jest jak dziecko sie przegrzewa. jANA jak jest roznica miedzy spioszkami a pajacykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze napisalyscie o tych kosmetykach J&J...ja mam wiekszosc Aveeno...ale mam tez kilka J & J wiec moze zostawie to na pozniej...chyba potem juz bedzie mozna co? pieluchy-mam na razie 3 opakowania Pampers dla noworodkow...potem sie dokupi bo nie wiem czy juz bedzie potrzebny wiekszy rozmiar czy ten sam.. wczoraj kupilam ostatnie pierdoly-czyli Daiper Geene(specjalny kosz na zuzyte pieluchy) smoczki, sliniaki, i te majtki jednorazowe-w koncu je znalazlam...:) ubran juz nie kupuje chocby nie wiem co! kupilam tez lampke i karuzele nad lozko.. daria...dla noworodka nie wkladasz nic do lozeczka-ja mam wszystko zaczynjac pd tych firanek, falbanek, karuzelek, poduszek, kolderek, i ochraniaczy-ale to zklada sie dopiero po kilku miesiacach...kladziesz tylko materac(ma byc twardy) przesieradlo i kolderka albo spiwo...zadnych poduszek, ochraniaczy czy zabawek, zeby dziecko milao swobodny przeplyw powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - spiochy są bez rekawów tylko na ramiączkach +nóżki a pajacyk ma i długi rękaw i nóżki. Na spacer ubieram Justyś tak jak opisałaś ubiór na wyjscie, tyle ze bez rekawic i szalika, bo mam za duzy kombinezon i mała w nim tonie tak ze i tak ma wszystko zakryte i wystaje tylko twarzyczka :) Tez chcialam taka karuzele nad lozko. Moj maz mial kupic ale wciaz zapomina a niedlugo to Justys z niej wyrosnie :p Pod choinke kupimy jej mate edukacyjna bo wtedy akurat skonczy 2 miesiace :) A w łóżeczku, w sumie ja mam wszystko... :p Łącznie z maskotkami i ochraniaczem :) Polozna mowila zebym nie wywalala tej oliwki J&J, jak mała bedzie wieksza to bede mogla jej uzywac. To jest wykluczone tylko dla noworodkow. A potem jak nie bedzie na to uczulona to juz bedzie mozna. Czasem sobie mysle ze fajnie byłoby byc znowu w ciąży :) Teraz czuje sie taka... pusta w środku. Opuszczona... :p No, ale na Gabrysia poczekam jeszcze z 3 lub4 lata... EH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ściskam mocno! Mam teraz wieczorami dostęp do netu! Będę zaglądać częściej> Narazie z tydzień muszę nadrabiać zaległości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............15...........07.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...34...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna Channah, Mikołajka, J_A_N_A GRATULUJĘ POCIECH!! bardzo się cieszę, że jesteście już Mamami!! Oby dzieciątka się zdrowo chowały! Tyle już jest przyszłych Mamuś! Wzruszyłam się.... Dzięki, że nie wywaliłyście mnie z tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z WRAŻENIA zmieniłam tylko jedną datę - @ hihi PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............15...........07.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...34...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna Agapko wygląda na to, że w wakacje próbujemy razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spiopchow nie mam zadnych-tu takich nie widzialam...albo te pajacyki albo body...dlatego mam sporo body i do tego rozne spodnie... Karyn...w koncu sie odezwlaals ...napisz co tam u Ciebie i dlaczego dopiero w wakacje starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej wspominałam o tym, że kończymy remont - ślub- maluszek. Niestety ślub został przełożony na następny rok i starania też. Body lub spiochy są wygodniejsze w użyciu - kaftaniki mają tendencję do \"zakręcania\" się. Zresztą chyba trzeba wszystkiego spróbować i wybrać co najbardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Karyn:-) mam nadzieję że zostaniesz z nami pomimo przesunięcia staranek.... zobaczysz na wszystko przyjdzie pora....ja też długo czekałam z dzidziusiem...ale naszczęście już same staranka nie zajęły nam długo:-) pisze do Was dopiero teraz bo tatuś opuścił nas znowu na kilka dni i musiałam się z nim nagadać...przygotować...itd czyli przed nami samotne wieczory z kompem... ale do rzeczy... po badaniu OK wszystkie pomiary w normie:-) dzidzia waży ok 600 gram pan g. zbadał dokładnie wszystkie narządy, pepowinę, łożysko, ilość wód płodowych itd... mam kilka fotek maleństwa...ale poszczególne organy...i całą kartkę wydrukowanego szczegółowego opisu wszystkiego... dodatkowo zrobił kolposkopię szyjki macicy...czyli poglądał sobie wszystko pod mikroskopem....i niestety jest tam coś do leczenia ale na szczęście nie grożne i spokojnie zajmie się tym kilka m-cy po porodzie.... na koniec szukaliśmy co ma między nóżkami ale badanie trwało już dość długo i maleństwo uciekało...a pan g. powiedział że powie jak bedzie pewien na 100%.... na to ja powiedziałam że czuje i widziałam że nic nie ma między nóżkami , że to dziewczynka.... a nasz pan g. na to że prawdopodobnie mam racje:-) ale powie jak bedzie pwene przy następnym badaniu...... ale dla mnie najważniejsze jet to że wszystko OK:-) a mój mąż cały czas był przy mnie .....widziałam jak był wzruszony... i cały czas wierzy że te jajeczka skądś jakoś wyskoczą:-) oh ! powiem Wam że zeszło ze mnie.... ciesze sie że WAs tu mam:-) miłej nocki wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka... wpisuję dziewusia..a jak sie zmieni to zmienię...a ja czuje że to córunia:-) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............15...........07.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...34...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×