Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Moluś- pisz koniecznie po wizycie w Poznaniu co i jak. A nie wiesz czy płaci się za pierwszą wizytę i ile? Trzymam kciuki, żeby te kłucia były \"bardzo pozytywne\":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - wszystkiego najlepszego!!! 100lat! Spełnienia marzeń!!! W sumie stwierdziłam, ze teraz znowu jestem \"planująca\" ... Bo planuje drugiego dzidziusia, tylko, że dopiero za 3-4 lata. W międzyczasie musze zrobic te wszystkie szczepionki których nie zrobiłam przed tą ciążą. Myśle, ze przy drugim dziecku bedzie zupelnie inaczej. Nie bede juz taka \"zielona\" i niedoświadczona. Z pewnoscia bedzie łatwiej... I mniej wydatkow, bo duzo zostanie po Justynce. Teraz czekam na polożną. Jutro musze zlozyc wniosek na uczelni o jednorazowy zasilek za urodzenie, isc do szpitala po wyniki cytologii oraz do sklepu po jakies zbiorniczki na moje mleko...l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - nie pałci się. Trzeba tyklo zadzwonić i się umówić. Jak chcesz dam Ci namiary. I oczywiście jak tylko wróce to zaraz napisze! :) Jana jak Justynka???? Pisz co u niej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka rośnie i przybiera na wadze :) Właściwie to jej nie wazylam (zwazona bedzie w czwartek u pediatry) ale widze po jej ciałku, bo nabiera tłuszczyku. Powoli robią sie jej fałdki :) I troche na rece cięzej. Jest zdrowa, zółtaczka juz schodzi. Wczoraj sie podrapała na policzku wiec jej obcielam paznokietki (mialam stracha), nie robilam tego wczesniej bo urodzila sie z bardzo krótkimi, nawet jeszcze taką błonke na nich miała... Lubi jesc i spac jak każde maleństwo :p Kupke i siusiu robi najczesniej na przewijak a nie do pieluszki. Kilka razy obsiusiała mi spodnie i skarpetki a mojemu mężowi narobiła na ręke jak jej akurat pupe oliwkował :D Nie lubi sie kąpac i nie lubi byc rozbierana. ogółem lubi ciepełko :) Oprocz tego jest przesłodka i kochana. Mówimy na nią z mężem Groszek bo wydaje nam sie taka maluteńka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- to tak samo jak Channah na Swojego Kubusia:-) Też Groszek:-) Molus na razie namiarów nie chcę bo zamierzam zajść w ciążę, najlepiej w tym roku... Ale zapamietam, że w razie czego mam zgłosić się do ciebie. Na razie żyję nadzieją że to tylko wina prolaktyny i szybko ją zwalczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio?! tez Groszek? Oj, teraz bedzie ze podkradłam pseudonim :p Niechcący :) Ale to taka sympatyczna ksywka. Inny powód to taki, że większosc ubranek Justyś ma zielone.Mąz mówi tez na niż Skrzat (szczegolnie jak jest w czapeczce, bo ma taka szczpiczastą jak krasnoludek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja też mam taki plan! Wtedy oznajmiłbym rodzince na gwiazdke i miałabym prezenty z głowy ;) Jana jak podobno też nieraz swojemy tacie narobiłam na ręke- hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzonka, teraz tylko jedno mi w głowie - szczęśliwe rozwiązanie. pod tym pojęciem kryje się wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja trzymam diete. Jem tylko parowane produkty, najczesciej zestaw: burak+pierś z kurczaka+ziemniak na parze to wszystko i do tego surowa marchew. Nabiał jem ale nie ser złóty. Mleko max szklanka dziennie. Słodyczy prawie wcale (czasem sie na cos skusze np ciastko), owoców nie jem. Chleba nie jem tylko bułki pszenne. No z chudym mięskiem . Jem tak dopiero 2,5 tygonia a juz mam dosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajka :) dziekuje za fotki :) tak ten adres nadal aktualny ;) ale fotki dostalam tylko jeden raz :) oki juz nie bede tak glosno krzyczec ;) ale pobawic malego ci moge i to bardzo chetnie ... asik grata :( jaka wielka szkoda ze znowu do was przylazla :( jana powiadasz groszek ;) i co nadal nie udalo ci sie przekonac meza zeby foteczki justysi nam pokazac ;) prosimy jeszcze raz slicznie :) a ty co dietka :) a u mnie po staremu dzielanie walcze na polu bitwy :) i saram sie zeby jak najmniej zolnierzykow poleglo ;) dlatego staram sie dostarczac coraz to swiezsze posilki ;) 3mcie kciuki zeby choc jednemu udalo sie wykonac MISJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich my juz na nowym :)pod lasem:)i ledwo zyjemy bo przeprowadzka dala nam popalic a teraz jeszcze rozpakowywanie i lokowanie wszystkiego na nowych miejscach,jednak najgorsze za nami a teraz juz na spokojnie;) madinka-jak bardzo mialas nieregularne @??? bo ja mam od 29 do 36 dni i strasznie mi to przeszkadza a nie wiem dokladnie czy takie rozregulowanie sie juz powinno zglaszac czy to norma????? od ilu miesiecy sie staracie??? ja od 3 a teraz leci 4 i z kazdym miesiacem bardziej jej przyjscie zlosci:( czytalam ostatnio,ze srednia to 8 miesiecy i troche mnie to pocieszylo aczkolwiek ja naleze do niecierpliwych i 8 miesiecy to bedzie meka:( tobie rowniez zycze wytrwalosci i efektywnosci w dzialaniu i wpisz sie do naszej tabelki to bedzie ci razniej buziaki dla calej reszty a ja lece rozpakowywac wciaz nie pale:) darka gdzie jestes?????jak podroz???kiedy wracasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- czekamy na te świeże wiadomości! J_A_N_A- no to niezła dietka, nic dziwnego że zostało ci tylko 3 kg:-) Greta- ale macie fajnie z tym domkiem... Mam nadzieję że jakieś fotki domku wyślesz koleżankom...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, od dwóch dni mam jakiegoś dołka osobistego i służbowego... Czuję się jakaś gorsza, nudniejsza i w ogóle do d... Nie wiem, chyba muszę coś zmienić w swoim życiu. Sama nie wiem co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się mało wartościowa jako pracownik i jako kobieta, jako żona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Asiku!!!!!!!!! Co z Toba?????????? Skąd te dołki? Proszę wyjśc z doliny i zapier.......na wyżyny optymizmu!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie :) U mnie choróbsko znowu, znów antybiotyk i pracy masa. Łe niech juz będą świeta i póżniej, nowy lepszy rok. JANA i Channach - cudownie, że Wasze groszki rosną zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę odbić się od jakiegoś dna, żeby znowu funkcjonować normalnie. To przejściowe, niedługo mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Asiku- strasznie mnie zmartwiły twoje słowa....skąd ten dołek!? Nie możesz postrzegać w ten sposób siebie, jesteś super babka i jestem przekonanan, że wiele osób z twojego środowiska / również w pracy/ tez tak uważa! Musisz koniecznie poprawić sobie nastrój.... zafunduj sobie jakąś przyjemność, zrób coś czego już dawno nie robiłaś, a sprawiało Ci to radochę!!! Uszka do góry! ❤️ Jana-fajna dietka ;) Oj....czuję że mnie to będzie ciężko przejść na taką dietkę, bo lubię jeść!:) Greta- gratuluje nowego domku!!!! Miama- STO LAT!!!! 🌼 A ja dziewczyny jestem przeziębiona, czuję się fatalnie...:o :( Może polecicie mi jakieś dobre domowe sposoby na ból gradła itp?? Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- kuruj się i nie daj przeziębieniu!!! Staram się nie poddawać... Może przefarbuję włosy na jakiś jasny ciepły brązik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, może zmień fryzurkę, kolor włosów, zrób coś w tym stylu...Kobietom takie sprawy jednak poprawiają humorek..... Może jakis nowy cuszek.... A wieczorkiem kąpiel relaksacyjna... Będzie dobrze!!!!! 👄Zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak! Ja chcę nowy śliczny ciuszek! Tylko taka jestem do d... że nawet ciuszka sobie nie potrafię wybrać żeby fajnie wyglądać... Jakoś tak strasznie ciapowato się czuję... Grrr, jak ja nie lubię siebie takiej:-( Jak myślicie, będzie mi pasował jakis brązik na włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla 7 dziękuję 👄 Asik nie wolno się dołować, stres też źle wpływa na prolaktynę. Uszka w górę!!!!!!!!! Greta gratuluję nowej hacjendy, ale masz fajnie i niepalenia. Trzym się dzielnie. dostałaś moje ślubne fotki? Teraz czekamy na Twoje fotki domciu. Też sobie zrób badanka hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, Channah- mówisz ruda?... Też się nad tym zastanawiałam tylko boję się zbyt drastycznych zmian.. ale jakiś taki ze spokojniejszych rudości... kto wie, może to i dobra myśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah dzięx 👄 Asik wydaje mi się, że pasowałby Ci kasztan ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama! troszeczke spoznione ale jak najszczersze zyczenia urodzinowe!!!! duzo szczescia, zdrowia(dla was obu) ! Miama -jedno pytanko masz jakas liste zakupow dla dziecka albo do szpitala-ja juz chyba wszystko mam ale chcialalm potwierdzic czy to na prawde wszystko...Wczoraj zrobilam ostanie zakupy-typu poduszka do karmienia, dodatkowe reczniki, sliniaczki i smoczki... a dla siebie dwie pary pizam do szpitala-bo te ktore mam nie za bardzo nadaja sie do publicznego pokazywania..;)Pewnie przez te 1.5 miesiaca skusze sie jeszcze na jakies ciuszki-dla synka oczywiscie, bo dla siebie to niewiadomo jakie rozmiary kupowac...;) Greta, Asik-przykro mi ze ta wstreciuch znowu sie przypaletala..:( Asik zmiana fryzurki to swietny pomysl=mnie zawsze poprawia nastroj, albo nowy ciuch! i nie stresuj sie za bardzo bo wiesz ze nerwy sa niewskazane...mnie sie wydaje ze ta pogoda jest taka dolujaca-chociaz w tym roku nie przeszkadza mi nadchodzaca zima-nawet wyczekuje jej jak nigdy dotad milego popoludnia dziewczyny a dla mnie ranka..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! A więc u lekarza OK ale wkurzyłam się bo przyszła jakaś taka młoda siksa i mnie badała. Mówi \"macica twarda,powiększona, więc albo ciąża albo na okres\". Nawet usg mi nie zrobili tam nic! 😠 Już tu u mnie lepiej bo usg zobią i pogadją a tu... wrrrr. Normalnie wkurzona wyszłam! 10 minut tam siedziałam! A wstałam po piątej, korki w Poznaniu straszne , że ledwo zdąrzyłam! Ach, szkoda gadać! W ogóle pełono babek w ciąży się tam szwędało i na dodatek słyszałam bicie serduszka jakiegoś maleństwa w brzuszku to aż mi ciarki przeszły, łzy w oczach bo ja też bym już chciała...😭 Asik też proponuje zmiane fryzury albo koloru. Jao statnio farbnełam włoski ( rubinowa czerwień ) i czuje się o niebo lepiej! I głowa do góry!!! :) Greta czekmy na fotki domku pod lasem !!! Tiki- zdrowiej! Kamilla7- ja też lubie jeść!!! :D Miama- nie wiem czy pisłam ale fotki balonika dotarły- dzia! i dla WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, nareszcie koniec :) Padam dzisiaj. Po pracy wskoczyłam szybciutko do domu, zjadłam zupę i pognałam na angielski. Później jeszcze szłam na dwór z pieskiem.Teraz zabieram się za leniuchowanie, a o 10 do łóżeczka. Niestety sama, bo M pojechał na szkolenie do Krakowa i wróci w czwartek :( Miama, 100lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×