Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraxxx

pieniądze na własny biznes

Polecane posty

Gość staraxxx

Czy ktoś wie, gdzie można załatwić 3 tys. zł na własny biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. w urzędzie pracy, jeśli jesteś zarejestrowany jako bezrobotny, a właściwie to nie jest pożyczka tylko dotacja. nie musi się im zwracać tej kasy. mozna się starać o jakies 11tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm mmmm
a co to za interes że tylko 3 tysiące? 30 to mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co się robi. są rzeczy niewymagające wielkich nakładów. usługi pilotów wycieczek, usługi pielęgniarskie, kosmetyczne, fryzjerkie czy masaż w domu klienta, malowanie ścian i tapetowanie, produkcja sztucznej biżuterii, korepetycje, szycie poszewek ozdobnych z odpadków poprodukcyjnych, sprzedaż wziętego w komis towaru na bazarze, itp itp Znajoma np. wytwarza figurki z masy solnej. kupuje mąkę, sól i gotowe - reszta to poświęcony czas. za pieczenie w piekarniku zapłaci za miesiąc, jak sprzeda figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, założyć firmę mając 30tys to nie jest wielka sztuka. sztuka, to nie mając nic założyć i zarobić 30tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm...
pilot wycieczek nie musi zakładać działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilot nie musi, może pracować na umowę zlecenie albo na etacie albo na czarno. jak wszystkie inne przeze mnie wymienione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supermenka
Też jestem ciekawa co można zrobić za 3000 tysiące.... a moze 3000 tysiące ale dolarów :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycja
A jeśli znam biznes w który trzeba zainwestować tylko 90;zł i można zarobić całkiem niezłe pieniądze - są i tacy co zarabiają kwoty z ...kilkoma zerami:D Co wy na to? Jak chcecie wiedzieć co to takiego to podajcie swoje maile to wyślę wam szczegóły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Fąfel
To ja ci powiem co to za biznes. Zapłać gościowi 90 zł, a on napisze ci, żebyś robiła to samo co on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la coste
ja i moja wspolniczka potrzebujemy 150tys. zl. na swoj interes. Za rok, moze dwa otworzymy swoj biznes... :) trzymam kciuki za wszystkich przyszlych przedsiebiorcow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tu się mylicie
to akurat o czym napisałam to dystrybucja albo inaczej marketing sieciowy i nie polega on na tym że tworzysz piramidę i wpłacasz po lolei 90zł jak tu ktoś napisał Nie trzeba się też stukać w głowę chyba że dlatego że się nie skorzystało z okazji jaką daje los:D Bo jeśli dystrybutorzy tej firmy zarabiają po .....kilka... tysięcy to wymaga trochę rozumu, prawda? panie Stranger in a strange land? Jest to uczciwy biznes polegający na dystrybucji perfum i kosmetyków perfumowanych.Do rozpoczęcia tego biznesu trzeba własnie 90;zł na starter czyli zestaw próbek. Jest to biznes niezwykle dochodowy -bo perfumy zawsze sprzedawały się znakomicie a rozwój sieci sprzedawców daje dodatkowe możliwości finansowe i to niemałe:D Dziś rozpoczęcie jakiegokolwiek biznesu i to za własne pieniądze jest niezwykle ryzykowne Ciągle słyszy się o tym czy tamtym co zbankrutował i stracił wsystko. Pokażcie mi marketingowca który ogłosił bankructwo i jest stratny kupę forsy NIE MA TAKICH Bo tutaj nie można stracić chyba że jest się leniwym albo wybrało się niewłaściwą firmę MLM to można stracić to co się wyłożyło na start (czyli w tym wypadku 90;zł) i trochę czasu Ale żeby nie wyszło to trzeba być wybitnie niezdolnym:P Bo jeśli się postępuje w/g określonych zasad i trzyma sie planu to nie ma takiej opcji żeby nie zarobić:) Pomyślcie o ytm wy wszyscy co szukacie pracy:) albo chcecie rozkręcić własny biznes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×