Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TO JAp

CHODZICIE NA LUMPEXY???

Polecane posty

Gość ... ona ....
hm witam :) ja tez ubieram sie tylko i wlacznie tam :), gdyz sa to ubrania o duzo lepszej jakosci :D pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luis
Sprzedam ładny lumpex z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklaudii
fuj!!jak można nośić po kimś ubrana to jest paranoja ja bym zamkneła wszystkie lumpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklaudii
w lumpie sa ubrania do niczego i tam śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie z opinią ze w lumpeksach śmierdzi są i całkiem przyjemne . Oszczędności w pieniążkach spore no i ciuszki z kolekcji ,które u nas w Polsce pojawią się za rok. W Łodzi lumpek z sympatycznymi ciuszkami z Anglii jest na rogu ulicy Kopernika i ul. Lipowej niedaleko WAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie z opinią ze w lumpeksach śmierdzi są i całkiem przyjemne . Oszczędności w pieniążkach spore no i ciuszki z kolekcji ,które u nas w Polsce pojawią się za rok. W Łodzi lumpek z sympatycznymi ciuszkami z Anglii jest na rogu ulicy Kopernika i ul. Lipowej niedaleko WAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu_sia
Hej, A ja mam taki ulubiony sklepik na Pradze. Tak mi się tam podoba, że raz na dwa tygodnie, kiedy jest nowy towar, jadę z mojego Bemowa na Pragę. Sklepik jest w pawilonach przy skrzyżowaniu Targowej i Kijowskiej, nazywa się krokodyl. Mają tam sporo markowych ciuszków i bardzo się starają, tak że wybrałam tam dla siebie i dla mojego maluszka sporo ubranek. I ceny niższe niż zwykle - zaczynają od 39PLN, żeby co drugą sobotę dojść do złotówki - wtedy kolejka czeka na ulicy :-) Obiecałam Paniom Ekspedientkom, że o nich napiszę, bo sklepik otwarty niedawno i jeszcze niewiele osób o nim wie. Pozdrawiam wszystkich Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni xyz
A ja mam dziś na sobie zajebiaszcza spódnicę w kopertę Marc$Spencer i wszystkie babki z pracy mi zazdroszczą. A kupiłam ją za 3 PLN! Powiem Wam dziewczyny, że jak uda mi sie "złowić" coś fajnego w lumpkach za niewielka kwotę, to mam większą satysfakcje, niż jak kupię nowy ciuch za dużą kasę. Pozdrawiam wszystkie Lumplowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka159
zajebisty sklep jest na krolowej jadwigi przy krzywosustego fajne markowe ciuchy dla doroslych i dzieci czesto tam zagladam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka159
oczywiscie w szczecinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan jett
3 / 4 mojej szafy pochodzi z lumpexów xD Pracuję i studiuję. nie zarabiam zbyt wiele ;) Ale ciuchy mam genaialne. Wszystko z metką, wszystko firmowe. Ostatnio kupiłam sobie sliczną skukienkę od vivien westwood taką piękna, w kratkę za 10zł. Mam móstwo marynarek, leginsów, kilka spódnic, kurtek i płaszczy i torebek. Kiedyś kupowałam ciuchy w normalnych sklepach. Ciuchów miałam mało, ale wszystko było firmowe. Teraz prawie w ogóle nie wchodzę do takich sklepów. Mam to samo w lumpach. Mam pare swoich ulubionych lumpexów, gdzie ciuchy są naprawdę pierwsza klasa. Wiele koleżanek pyta się mnie skąd mam takie super ciuchy. Nauczyłam się szukac i grzebać oraz przerabiać swoje znaleziska :) Sa jednak rzeczy, które kupuje w nomalnych sklepach: bielizna i buty. Oczywiście, zdarza się, ze kupuję w sklepach normalnych, ale to sa głównie outlety i wszelkie wyprzedaże. Dziwiesie jak ja mogłam dawniej kupić sobie płaszcz za 300zł, jak lepszy potrafię znaleźć za 16 złotych. Tylko, że kupować w takich miejscach to trzeba umieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę po takich sklepach z moją narzeczoną i większość ubrań mamy z tego typu sklepów, mamy swój ulubiony. Zwie się Biga i jest na Ułanów, polecam wszystkim, ubrania czyste i porozwieszane na wieszakach, a większość ubrań firm zachodnich typu Adidas, Nike a także Next, GAP, Esprit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnesiostry
w lodzi jest kilka spoko lumpexow, na placu wolnosci jest jeden duzy i idac z placu wolnosci w stone pietryny w strone magdy jest drugi, b. polecam. nastepnie na limanowksiego w glebi sa 2 i ejszcze jest na przeciwko galerii jeden spory. dzis kupilam super bluzke adidasa za 7zł! i bluzke lacosty za 10 meska, kora sprzedam na allegro i jeszcze sobie zarobie..;pgreat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w rzesz
A w Rzeszowie znbacie jakieś fajne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero niedawno odkryłam lumpeksy, a to za sprawą sklepu, który otworzyli niedawno koło mnie. Nazywa się Roban czy jakoś tak i mają naprawdę fajne rzeczy. I bardzo sympatyczne dziewczyny tam pracują, można sobie pogadać i zawsze doradzą, a co ważne jak w czymś źle wyglądam, to mi to szczerze mówią i nie wciskają na siłę, żeby podnieść sprzedaż. Naprawdę polecam. Jest waga i wycena. Sporo rzeczy nowych i z metkami. Ostatnio kupiłam super bluzę Pumy, nową z metką za 25 zł, a na wyprzedaży dżinsy Lee za niecałe 5 zł. :))) Cena wagi od 49 do 7 zł za kg. Aha, sklep jest przy ul. Organizacji WiN 8 (niedaleko rynku bałuckiego), między mięsnym a spożywczym, w ciągu sklepów, które są na parterze bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka
Witajcie Polecam niedawno otwarty sklepik z fajna odzieżą dużo znanych dobrych firm .Ceny są przystepne a rzeczy nie zniszczone .Sklepik mily ,pachnący ,mila obsługa . Polecam szczerze sklep Wika ul Organizacji WiN 49. klijentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpiczek
znacie jakiś fajny lumpex we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supersiostra
Witam, znalazłam fajny nowy sklepik w toruniu ul szosa lubicka166A same markowe rarytaski i bardzo tanio maja też dużo nowych ciuszków z angli i francji.Polecam ps. nazwa sklepiku GALERIA ODZIEŻ UZYWANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulliiinaa
a gdzie jakieś fajne lumpki w okolicach KATOWIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o fajny ciucholand w Łodzi to zdecydowanie polecam niewielki sklepik przy Mazurskiej16! Zawsze można znalezc coś ciekawego za śmieszne pieniadze, a teraz na poczatku sierpnia ma tam być jeszcze jak co roku przecena -50%,a potem nowiutka dostawa, już nie mogę się doczekać:) sklep nie jest taki znany, ale przez to mozna cos fajniejszego bez wielkiej konkurencji znalezc;) czasem odwiedzam tez ciucholand na pietrynie, ale tam trzeba miec juz sporo czasu do obejrzenia wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoppppppppppppppp
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbku.
Osobiście, pół moich ciuchów jest z lumpeksów. Większość, jakie kupuję, kupuję z metką, gdyż sporo fajnych ciuchów jest nieużywanych! Dzisiaj np. po wizycie w sklepie znajomej mojej matki zobaczyłam płaszczyk z Atmosphere, za 18 złotych, nad którym jeszcze dwa tygodnie wcześniej zastanawiałam się w oryginalnym sklepie, a który wyceniony był za 180 zł. Oczywiście w mojej szafie teraz wisi ten z metką za 18 zł. Moje koleżanki wręcz szaleją z pożyczaniem ubrań ode mnie i nie mogą się nadziwić, jakim cudem kupiłam za grosze tunikę z New LookA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chodze!
Witajcie zakupocholiczki Ja tez tam chodze i duzo kupuje szczegolnie moim dzieciakom. Cora 3 latka -wsztystko z lumpkow od urodzenia-i wyglada pieknie.Duzo znajomych mowi jak ja super ubieram Syn 12 nadal duzo ciuchowych rzeczy choc tez juz w sklepach niektore ma kupione. Ja generalnie dla siebie kupuje zestawy na allegro tak po 200 zł i mam mase rzeczy. Choc i czasem w sieciówkach tez . Ale moje szafy sie nie domykaja -wiem za duzo mam Moze znacie jakies fajne w Bielsku Białej?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×