Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TO JAp

CHODZICIE NA LUMPEXY???

Polecane posty

Gość chrupka26
WITAM WSZYSTKICH JA JUZ SOBIE NIE WYOBRAZAM JAK BY NIE ISTNIALY CIUCH BUDY JA TAM PRZYCHODZE KILKA RAZY W TYGODNIU BARDZO FAJNE SKLEPY A SZCZEGOLNIE W SZCZECINIE. TERAZ JUZ NIGDY NIE KUPIE NIC W SKLEPIE W CIUCH BUDZIE MAJA BARDZO PIEKNA ODIEZ I OBWIE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I PIEKNIE WYGLADAM ZA MALA GOTOWKE AZ KOLEZANKI MI NIE IERZA ZE TAKIE LADNE CIUCHY MAM ZE SKLEPU Z ODZIEZA UZYWANA SUPER NAPRAWDE POPIERAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczecin . ja szukam dobrych lumpexow bo nie wiem gdzie sie udac zeby nie tracic czasu.cz y ktos wie gdzie w szczecinie moznaby zajrzec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuchnna
oh boziu ja uzalezniona jestem od tych fatałaszków znam 3 ciuchy gdzie kupuje takie ubrania jak ze sklepu.Kocham tam chodzic.I sie tego juz nie wstydze.Ciuchy góra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhaha
a ja kupilam m.in. swietny sweterek promoda w idealnym stanie za jakies niecale 3 zeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpexy sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroussia
Ja to wogóle cała jestem super lumpex... lubię tam kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny1pl
hej....mieszkam we wrocławiu i jest od groma lumpexow a najlepszy jest na nyskiej ma 1000m/kw dzisiaj bylam tam z kolezanka i kupilam sobie sweterek super sweter i bluzki w groszki wszytko na czasie za 8zł wszytko!!! po prostu rewelka ...rewelka....od zawsze chodze do lumpów i mam wyjechane ciuszki ale tez kupuje u zdarciuchow tzn w znanych sklepach i galeriach........polecam jenny1pl:):):):):):)):):)):D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riana
pewnie....mam za sciana lumpeks...wygrzebałam sobie kilka fajnych bluzek i takie zajebiste spodnie zwezane u dołu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAC
WITAM wszystkich !!! jak bedzie ktos mogl mi pomoc bede wdzieczny!potrzebuje namiary na second hend za granica Anglia,Niemcy nie w POLSCe! [ DZIEKI }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpeksiara
Uwielbiam lumpeksy!!!!!! W Łodzi polecam odwiedzenia tych na Wschodniej, zwlaszcza przy Narutowicza:) Zajefajne ciuszki i firmowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond smakołyk
a moze jakieś lumpy w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tani Sklepik Lublin
Tak, chodzę na lumpexy bo nie mam pieniędzy na nowe. Te z Tanich sklepów są lepsze bo mają materiał świetny a nie taki drący się po pociągnięciu ,jak ten od wietnamczyków. kiedyś po takim swetrze, po jednym upraniu zrobiła mi się z niego sukienka i to mi kupił chłopak. Żal mi było. Ale powiedziałam że więcej nie kupię nic za drogie pieniądze na targu. Teraz kupuję tylko używaną odzież bo jest tania a po drugie mogę sobie pomacać i sprawdzić czy to mi się podrze w pralce. Zresztą te rzeczy były kiedyś kupione w drogich sklepach i wyrzucone do śmietnika, więc w sumie są to drogie rzeczy. Niestety doszłam do tego że mam za dużo rzeczy już w domu i żal mi ich wyrzucić bo są ładne i niezniszczone ale mam ich za dużo. Chciałabym je komuś oddać ale nie wiem gdzie są adresy biednych wiejskich rodzin bo nawet bym im wysłała pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to bywa
Ja znam taka rodzine potrzebujaca, ale mieszkaja na wsi /Kujawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodze, ale moja mama chodzi. Ja tam nie lubie, bo sie grzebie w tych ciuchcach i tzreba się długo nagrzebać:D rzeby coś znaleźć. Ale nawet super rzeczy można tam znależć wieć czemu nie...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
Lumpeksy są ok. Mój mąż nie mógł zrozumieć jak zaczęłam tam buszować- bo nie wypada. Ale jak kupiłam mu koszulę za 5 zeta, a kumpel w pracy powiedział, że ładnie się rzucił na koszulę za 100 zł, to zmienił zdanie i teraz nawet sam mnie namawia, bo najlepsze spodnie ma właśnie z lumpeksu, takie modne teraz, poprzecierane on miał juz pól roku wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violex
ostatnio odkryłam fajny lumpex. nie jest na widoku. nie ma szans że ktoś znajomy zobaczy mnie;) a ciuszki nowiuśkie, oryginalne z metką. można się nawet fajnie ubrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadacz jednego
mam jednego lumpexa (dosc duzego) i chcialem tylko zwrocic uwage aby niezwracac zbyt duzej uwagi na to ze ciuchy były przez kogos innego noszone. Fakt że czasem sa zużyte , postrzepione , dzirawe itp. ale ja pije do czego innego : otoz wielu ma przeciwskazania co do stanu zdrowia poprzednich wlascicieli danego ubrania lub do tego jak wyglądali (np. czy byli grubi i czy sie pocili , czy mieli grzybice etc.) powiem tyle wszystkie ciiuszki musza byc wyprane w specjalnych chemikalich zanim przejada przez granice a wszelakie brudy pochodzą z hurtowni które co tu duzo mówic nie dbają o swój towar., POzdro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta
hallo hallo nie wiem czy wiecie że te ciuchy są czymś skropione moja koleżanka dostała uczulenia żeby to leczyc wydaje miesiecznie kupe kasy JA JUZ NIE CHODZE UWAZAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaryszja
Tak naprawde lumpexy istnieją już od dawna ale kiedyś było to miejsce dla biednych ludzi którzy ubierają cokolwiek z powodu braku kasy. Teraz lumpexy mają ciekawsze ciuchy i to jest widoczne po tym jak wiele ludzi zaczęło chodzić po tych wspaniałych sklepach =) Tak jak ktoś już wcześniej napisał po lempexach chodzą niezłe damulki, młode dziewczyny, wszyscy! Można tam znaleść suuuper ciuchy no najważniejsze że te ciuchy często są bardzo dobrej marki. Ja osobiście wole lumpexy na wage, bo w wycenionych często przesadzają z cenami... ;/ A tak na wage, sobie poszukam i wyjdzie bardzo tanio. Wole jak ciuszki wiszą na wieszakach bo mniej szukania ;p Jutro wybieram się do moich ulubionych lumpexów może coś kupię xD W Łodzi to już chyba wszystkie lumpexy znam! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja tez mam wszytskie ciuchy z lumpexów ;-) Chociaz ja nie chodze do sklepow ale mam znajoma ze slaska co ma 5 takich sklepów i jak cenuje towar to mi odkłada co jest fajne. Przynajmniej wiem ze jak wsadze do pralki to szmaty nie wyciagne tak jak to jest z swetrami ze sklepów. Kiedys jak byłam u niej to tarfiła mi sie nowa kurtka river island z futerkiem... fajna była, ale ze z kasa było cienko sprzedałam ja na allegro :-) za 300 zl ;-) Co tydzien znajoma mi przywozi reklamowki ciuchow. Nie wydaje mi sie zebym kiedys poszla do sklepu i kupiła nowe spodnie albo sweter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beem
powstala stronka z adresami warszawskich sklepow z uzywanymi ciuszkami - www.lumpeksy.waw.pl :) pozdrawiam b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marktunia500
A kto zna jakieś fajne lumpexy w bydgoszczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:D moze jest tu ktos z bialegostoku i wie gdzie znalezc fajne lumpexy??bardzo mi na tym zalezy :D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Klaryszja
Jakie znasz fajne ciuchlandy w Łodzi?:)) Może dowiem sie czegoś ciekawego:D Uwielbiam ciuchlandy a od jakiegoś czasu mieszkam w Łodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi/*/
chodze tam od 92 roku najpier kupowalam tylko dla corki teraz juz tez dla siebie i drugiej malej i co ciekawe kupowalam tam kiedy zarabialam 900, 1800 a teraz duzo wiecej... sama mnie to dziwi- ale pojsc do sklepu i wydac od 60 do 100 na nowy sweterek dla malego dziecka ktore w pol roku wyrosnie jest po prostu BEZ SENSU w dodatku rzeczy sa naprawde sliczne- mam dla malej taka extra szmizjerke z HM a skoro zarabiam wiecej to po prostu czasem wplacam na UNICEF zamiast tracic w sklepach ta kase bez sensu pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza13
każdy dziwi sie skąd mam takie fajne i nie powtarzalne ciuchy.. skąd ja je biore/?? a no właśnie z lumpexów:P dzieki nim mam swój własny niepowtarzalny styl:)) i nie martwie sie o to że znowu kogoś zobacze w takim ciuchu jak ja:)) tylko mam jeden problem;// wsydze sie wchodzić do takich sklepów, bo mieszkam w małym miasteczku;// ale jak jush wejde.. to szukam do woli.. i nigdy nie wychodze bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natilla11212121
Mi mama nic nigdy nie kupuje ani w nowych ani w lumpexsach w szkole chodze cały czas w tym samym a inni wyzywają mnie od ciot i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lumpeksowa
U mnie w mieście wszyscy by mnie wyśmieli jak bym poszła do lumpu więc nie chodze bo tam śmierdzi o ffffffuuuuuuuujjjjjjjjj a diverse są ładne i pachnące nowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×