Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TO JAp

CHODZICIE NA LUMPEXY???

Polecane posty

Gość popieram..
normalnie tym można sie zarazić...kiedys nie bywałam w takich sklepach,ale kiedy pierwszy raz weszlam to mi się to spodobało.Te szperanie..po kolorowych wieszakach...można wybierać,przebierać i wyniuchać coś ''exstra''! niewyobrazam sobie teraz że mogłabym przejść obok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateeerina
Ja kiedys zaczelam chodzic po lumpeksach, ale niestety nie znlazlam nic fajnego.Moze poprostu nie znalazlam dobrego lumpexu :(.mam juz dosc wydawania kupy kasy na jakies buble w markowych sklepach.przeciez te ciuchy z drogich butikow nie sa warte takiej kasiory!!!!MOZE KTOS MI PODA JAKIES ADRESY FAJNYCH LUMPEKSÓW W ŁODZI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kateeerina...ja też nie wiem gdzie tu są jakieś fajne lumpeksy...w Łodzi mieskam około pół roku dopiero...a czasu ciągle brakuje na zwiedzanie...sklepów.Daj znać jak będziesz wiedzieć o jakimś ciekawym sklepiku:)W centralu jest wieeeelki lumpeks...ale trzeba sie naszukać żeby znaleść naprawdę coś extra:(I trzeba mieć czas...a ja chcę jakiś mały sklepik w którym mogłabym co jakiś czas pogrzebać:|ŁODZIANKI...podzielcie się wiedzą na temat\"lumpeksów\" łódzkich;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ostatnimi laty własciwie zrezygnowalam całkowicie ze sklepow firmowych,ciuchy wyszukuje w miejscowych lumpach:) i wiecie co?mam duzo wiecej kasy na inne przyjemnosci,a przy tym wygladam wcale niezle! polecam,niektore ubrania sa zupełnie nowe! dzis kupilam sobie świetna kamizelke za 8zl,podobna w deepie kosztuje ok.70;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że chodzę
lubię zaglądać do lupmeksów, ciuchlandów, secendhendów ;) kupuję dużo ciuchów dla mojej córeczki, są naprawdę dobrego gatunku, a i jakie wzory... i o wiele tańsze niż w sklepach z nową odzieżą, a wiadomo przecież, że dziecko długo nie pochodzi w ciuchach, bo wyrasta :) dla siebie też coś zawsze fajnego wyszukam pozdrawiam wszystich kupujących 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baku skład0606
Uwielbiam ciucholandy. 3/4 mojej garderoby to rzeczy z lumpeksu. I chociaż stać mnie na nowe, orginalne ubrania, to wolę chodzić do tych właśnie sklepów. Po pierwsze dlatego, że można tam wygrzebać coś niepowtarzalnego, a po drugie bo skala rozmiarowa jest większa. Mieszkam w W-wie i w większości butkiów rozmiary kończą się na 42. Polecam Wam dziewczynki lumpesk na Rondzie Wiatraczna, zajefajny lumpeks na ul. Świętokrzyskiej(vis'a'vis Poczty Głównej), w soboty giełdę na Namysłowskiej, a w niedzielę giełdę na Olimpii. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumpechy sa supwr!!! u mnie w mieście sa 3 take zajebiste ze szok!!! są prawie same markowe ciuch z takich fir jak: Kaphal,H&M,Next, itp....super ciuchy ,prawie wcale nie uzywane i nie zniszczone;)..eraz mam taką zajwwke ze chdze przynajmniej raz w tygodniu i znajduje takie boskie rzeczy ze szok:).....tez stac mnie na kupowani e w normaolnych sklepach,ale po co??!!!! jak w używaku mozna mnieć cos za śmiesznacene i to takie fajne rzeczy;) pozdrawiam wszystkich \"Lumpexowych\" ludzi;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa***
ja tez chodze dolumpikow jutro tez sie wybieram do osiedlowego:)maja dostawe w poniedzialek:)hihihi juz nie moge sie doczekac czy cos wylowie superowego:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzs znowu byłam na łowach i upolowałam --spodnie \"kaphala\"--cud poprostuza 10 zł ;) na lato z dodatkiem lnu tak ąłdnie sie ukałdają sliczne bezowe:) a do tego buzeczka obłędna w paseczki z takimi pieknymi wykńczeniami tez na lato;) za 4 zł heheh tylko jest jeden problem...już nie mam gdzie tych wszystkosci trzymac szafa za mała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaga
dziewczyny znacie jakis fajny lumpex w katowicach?? bylam juz w paru ale jeszcze nie natrafilam na nic ciekawego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskijak
wlasnie odkrylam ze niedaleko mojego miejsca zamieszkania otworzyl sie nowy i mam zamiar do niego jutro wpasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tucha
a wiecie moze gdzie w poznaniu jest jakis niezly secon hand?? zupelnie nie wiem gdzie sie tego szuka:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmara35
w moim mieście polowa tzw damulek ubiera się w lumpexach ... dlatego tak ciężko tam cokolwiek dostać . W dniu nowej dostawy ludziska doslownie szturmują drzwi sklepu.. to niewyobrażalne co tam się dzieje. Faktem jest ,ze bój idzie o fajne ciuszki .. angielski towar :) rzeczy sa extra , wiekszo.śc to firmowki. Moja kumpela jest kształtną kobietką tj. nie należy do chudzielców .Kiedy do niej wpadnę oczy wychodza mi z orbit w podziwie tego co zakupila w lumpeksie ... ciuszki Dolce Gabana, Espirita i to czasami nawewt z metkami , nowiutkie. Tylko pozazdroscić. A fasonki .. wierzcie czy nie , ale rzeczy które oni wyrzucają to często ciuszki , które u nas co dopiero weszły w modę . Jestem szczupła i szanse zdobycia czegokolwiek przy tym natloku ludzi graniczą z cudem .. ale jestem rada jak dokonam świetnego zakupu i to za niewielki grosz i mam pewność ,ze po praniu nie zrobi się z tego szmatka .. h jak to często bywa z ciuszkami z warszawskiego bazaru , które to w większosci królują w naszych sklepach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonowiśniowa
Witajcie Dziewczyny! Toruń pozdrawia całą Polskę! Uwielbiam lumpexy i wyszukiwanie ciuszków.Ubieram tam całą moją rodzinkę.Mam mnóstwo czaderskich ciuszków.Specjalnie w poniedziałki,kiedy to zazwyczaj są dostawy, ruszam na podbój sklepów z " drugiej ręki".Zostawiam tam zawsze troszkę kasy,ale warto! W Toruniu narodziło się mnóstwo takich sklepów.Jest sporo odzieży firmowej i dobrej gatunkowo.Dzięki lumpom zawartość mojej szafy coraz bardziej mi się podoba.Zapraszam na zakupy do grodu Kopernika,bo naprawdę warto! Całuski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonowiśniowa
Jeszcze raz ja.Jeśli ktoś ma ochotę na dobre zakupy to proszę o kontakt.Możemy razem pobuszować po lumpexach.A jeśli chodzi o Toruń to wiem gdzie i kiedy :-). Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo tak..wszyscy sie pochwalili co kupują...ale nie gdzie...a ja nadal nie wiem gdzie mogę znaleść fajny ciucholand w Łodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małła mi
Zielonowiśniowa witaj , ja też jestem z Torunia wysłałam maila do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara
Czesć! mam jeden ulubiny ciucholand. Uzależniłam sie od chodzenia tam. kupuje tam dużo ciuszków dla mojej corci. Najwięcej jest tam szmatek z firm: Marks&spencer( za nowy strój kąpielowy dałam 15 zł a ten sam kosztuje 169zł), early days( mam ztej firmy body dla małej- dobry gatunek),H&M (śliczne bluzeczki, ciuszki dla dzieci, torebki) , next itp. Nie kupuje w innych sklepach ponieważ to nie ma sensu wydawać wielką kasę na jakieś badziewia skoro w lumpexach sa prawie nowe ciuchy i tanie i firmowe.U nas jest tak że szefowa owego ciucholandu przyjeżdża o godz. 12.00 i dziennie (dosłownie dziennie) wyciąga nowe ciuszki. Jest tam pewna grupka kobiet które jak chieny leca za tym towarem i zabieraja z rąk sprzedawczynni która nawet nie zdąży porozwieszać tych ciuchów. Śmieje się z nich bo zachowują się tak jak kiedys ludzie zachowywali się za czasów komuny.Są tak głupie i prymitywne że jak tylko widze ich to mi sie odechciewa zakupów.Jakby mogły to sie pobija o to.To tyle.Są też w okolicy inne lumpexy ale tam to chyba z kontenerów woża te ciuchy - okropne! A w jednych z kolei jest tak drogo że śmiszne żeby za starocie płacić tyle kasy.Pozdrawiam wszystkie lumpexomaniaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppp
dziewczyny pytacie o adresy dobrych lumpeksów, ale to jest tak jak z super przepisem na ciasto, nie zdradza się go byle komu - konkurencja wtedy rośnie!!! A jak ktoś się postara to znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam w Otwocku
i musze przyznać że jest tutaj pare fajnych szmatexów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKADOWA
Hejka!Lumpeksy to swietna sprawa...!Oczywiscie nie wszystkie sa godne uwagi, ja wole osobiscie te mniejsze, sa bardziej przytulne i tez mozna cos fajnego dla siebie wybrac!Wychodze z zalozenia, ze nie ilosc tylko jakosc sie liczy a tak z reguly jest malych lumpeksikach, ze jest mniej ale za to sa super ciuchy! Od niedawna mieszkam w Poznaniu ale juz odkrylam fajne tego typu miejsca!Do moich ulubionych nalezy niewielki ale bardzo sympatyczny lumpeksik na Kordeckiego (gorczyn).Widac ze rzeczy sa bardzo dobrej jakosci i duzo jest tzw. perelek!Ceny bardzo przystepne!Juz tam wiele wspanialych rzeczy nabylam!Dowiedzialam sie, ze w niedalekiej przyszlosci beda miec rowniez torebki!Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostanio zaczełam chodzić, wcześniej myślałam, że są tam stare lumpy dla biedniejszych ludzi, a teraz wiem, że nie! Są tam super firmowe i modne ciuszki, z resztą coraz więcej osób, które tam chodzą to właśnie młode dziewczyny, ja już się uzależniłam ! Czy są może jakieś chętne do pobuszowania po lumpexach z Torunia? ;) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej ...
ja dopiero zaczynam chodzic po lumpexach ... tak dokładnie nie wiem jakie sa tam ciuchy i jak to wszystko wyglada ... troche mi glupio chodizc do takich sklepow nie wiem czemu, ale fajne ciuszki mozna sobie sprawic za niewielka cene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz racje:) Tylko, w niektórych są naprawde buble, dlatego się nie zdziw jak na takie natrafisz i wcale się nie zrażaj;) Szukaj dalej.Pozdro i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksiara
Też miałam obiekcje ,że ktoś w tym już chodził, ale pomyślałam sobie ,że wszystko można wyprać . A poza tym jak śpisz w hotelu ,albo jeszcze gorzej leżysz w szpitalu to nie zastanawiasz się , kto spał na tej poduszcze albo pod kołdrą.A to prane na pewno nie było ani nawet wietrzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:)Ja nie mam obiekcji:)Nie kupuję tylko butów i bielizny...tu jednak czuję dyskomfort jeśli chodzi o rzeczy używane(choć raz kupiłam staniczek...był taaaaaki śliczny,że nie mogłam sobie odmówić :) ).A w sklepach z używaną odzieżą mogę kupić ciuchy na jakie mówiąc szczerze...w życiu nie byłoby mnie stać.No i niewielkim(w porównaniu z nowymi ciuchami tej samej jakości)kosztem mogę się super ubrać:)I ta satysfakcja \"upolowania\" czegoś niepowtarzalnego:)Ehh...stwierdzam,że to się może stać nawet nałogiem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pff
nie chodzi sie NA lumpexy tylko DO lumpexow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pff
nie chodzi sie NA lumpexy tylko DO lumpexow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_KAsia
Witam serdecznie! Lumpexy są fajowe.Ale zauważyłam że zainteresowanie używanymi ciuszkami wzrosło i jedoncześnie ceny poszły w górę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha13
lUDZIE Z WROCŁAWIA! Polecam lumpex przy traugutta ''Pełna Szafa'' jesli chcecie znaleść coś super za grosze to dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×