Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TO JAp

CHODZICIE NA LUMPEXY???

Polecane posty

Gość TO JAp

?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAp
NIE???????????// nie wierzeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAp
i jak wam idzie? kupujecie cos w czym chodzicie czy tylko jakies materialu itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAp
heh fajnei ze nie jestem sama bez kitu tam mozna kupic tanio cos czego ktos inny nie bedzie mial:D czasem przypal jest mi tam isc ale jak kiedys poszlam i zobaczylam jaki tam damulki chodza to juz nie wnikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupiłam mojemu miśkowi spodnia extra sztruksy piękne firmowe za całe 5.20 pln !!!! na wage!! i wszystkim kopara opadła bo takie same kosztuą 300 .... hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sporo ciuchow uzywanych ale bardzo dobrej jakosci. mialam z mama faze lumpeksowa jakies 2 lata temu. teraz juz sie trroche uspokoilysmy bo ile mozna miec tych lachow ;) ale obkupilam sie w wiele naprawde fajnych, firmowych i niezniszczonych ciuszkow...moje kolezanki zawsze sie dziwia jak im mowie ze to czy tamto kupilam za grosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemy facetowi kupilam tylko jedna rzecz...wygladajacy jak nowy sweter Kapahl...melanzowy za caaale 6 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAp
no bezsita ja tez mam full ciuchow nie tylko z tamtad ale z tamtad tez:) i tamte to sa moje ulubione zawsze mowia alemasz fajne gdzie kupilas i wogle czasem zmyslam ze w jakims innym miescie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama czasami bryka po lumpeksach i czasami i mi cosik skapnie :). No fakt - można znaleźć coś, czego nikt nie będzie miał. A nie jak u mnie w mieście - jak coś rzucą do sklepów, to pół miasta nosi :P. Ale to chyba też dotyczy duzych miast... (moje jest małe) Moja kuzynka wszystko kupuje w lumpeksach i na jakiś wyprzedażach. Mówi, że jej nawet szkoda natakie drogie już :P. I ładnie chodzi ubranaa ludziskom sie jej ubranka podobać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JAp
no jenak ktos chodzi do lumpeks i dobrze moja mama zawsz emi powtarza ze to zaden wstyd bo to tak jak wyprzedaz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to to samo bo ktos jednak nosil te ciuchy przed nami...nigdy nie wiadomo kto... musze przyznac ze na poczatku mialam duze opory i to mama kupowala mi pierwsze lumpeksowe ubrania...ja sie przelamalam z czasem ale np. nadal nie grzebie w pojemnikach ogladam tylko to co wisi na wieszakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syzyfka
No nie zawsze ktoś je nosił. Na przykłąd kupiłam sobie piękne czarne sztruksy jeszcze z papierową metką (za 10 zł) i za drugie 10 wełniany czarny płaszcz tez nienoszony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię lumpexy, znam jeden, gdzie są nowe rzeczy za grosze. Nowe i modne zaznaczam. Ceny w normalnych sklepach są z kosmosu!!! Kogo na nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki-ki
ja uwielbiam, większość moich rzeczy pochodzi z L. ,a jestem wybredna. Mam swoje ulubione miejsca i można naprawdę wygrzebać cuda. Np. Kurtka z goretexu dla mojego faceta, naprawdę idealna za 25 zł Czy firmowa marynarka dla mnie za 18 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagna
Ja uwielbiam oryginalne ciuchy i torebki to już wogóle kocham i chodzę raz na jakiś czas po lumpeksach aby wyłapać jakąś fajną rzecz.Ostatnio dałam 10zł za zajefajną torbę której zazdroszczą mi wszystkie panny w pracy.poza tym kupiłam sobie śliczny komplet bielizny z Trumpha ze wszystkimi metkami za 6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie moze jakis warty
pdwiedzenia second hand w SZCZECInie???? byłam w jednym ale odniosłam porazke...beznadzieja same jakies takie wielkie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham lumpexy.
Czasem kupowalam cos nowego , nawet w dobrych sklepach za astronomiczna forse,bez sensu, bo po praniu tak samo jak z lumpa, a poza tym i tak szybko wszytko z mody wychodzi. W lumpie choc cos z jajem mozna kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawkaaaa
ja dzisiaj zakupilam: spodnie czrane w pionowe jasne paski HM biała bluzeczka pod szyja na brązowy rzemyk, rękawy wykonczone haftem Tomy Tailor bluzeczka na guziki bezowa z kolnierzykiem vero moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_r
Hejka a gdzie w Wawie są fajne lumpeksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja ha ha
Laski, ale wczoraj miałam farta!!!! Kupiłam w lumpexie: super kurtkę, extra zakiet, sexy sweterek, śliczną bluzeczkę i zajebiste dzinsy - WSZSYTKO NOWIUTKIE, a zapłaciłam w sumie 50 zł!!!!!!!!!!!!! ALE JESTEM ZADOWOLONA!!! NIECH ŻYJĄ LUMPEXY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram...
..odwiedzam je często,naprzyklad dziś! ...kupiłam super bluzeczkę i wcale nie mam zamiaru przestać odwiedzać te ekstra- butiki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajkaaakkka
rewelacja haha - i w ogole wszystkie babki czy znacie jakies dobre lumpeksy w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram...
..no ja niemogę nic polecić,bo nie jestem z tych okolic,jestem ze sląska...niedaleko mnie jest taki mały sklepik,ale towar tam schodzi kazdego dnia.Jest nie drogo i rzeczy raczej takie na ''czasie''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajkaaakkka
zazdroszcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×