Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

Gość o kurcze od kiedy to picie
wzmaga kreatywnosc :o czy aby przypadkiem nie oszukujesz samej siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię o notorycznym codziennym piciu!!! piję rzadko, ale to nie zmienia faktu, że bardzo lubię piwo! staram się być rozsądna, bo zdaję sobie sprawę, że można wpaść w nałóg! JESTEM PIWOSZKĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
hehe, nie no żartuję... też nie pijam codziennie.. Mam takie chwile, no chcice zwyczajną... raz na jakiś czas:). A licencjat z piwem nie ma nic wspólnego, zresztą zamiast pisać, to ja siedzę tu i głupoty wymyślam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdt alkoholik poczatkowego
stadium sie tak glupio tlumaczy. A czy Ty naprawde myslisz, ze alkoholik to musi pic codziennie i tylko wodke lub denatuart? Znam jednego takiego, co pił tylko piwo i tez nazywal sie "smakoszem piwa". Skonczyl jako bezdomny pod 15 latach takiego degustowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
wiem dość dużo o tym... byłam na zajęciach, jak postępować z alkoholikami i mieliśmy wszystkie przykłady. Wiem, ze np. ktoś może w roku pić jeden tydzień a resztę roku nie ruszy a mimo to tez może być alkoholikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ja tylko uczulam na pewnien
problem i tyle. Co Wy z tym zrobicie, to naprawde malo mnie obchodzi :) Mnie sie udało, bo w porę zauważyłam, granice miedzy zabawa a problelemem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
dzięki, serio... doceniam :)..wiesz..mam tatę alkoholika, więc jestem wyczulona na ten temat... A mój tata też nie siedzi pod płotem i nie pije denaturatu...wręcz przeciwnie... jest bardzo poważanym obywatelem, potrzfiącym rozbawić każdą imprezę... tylko co z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze! to dla kogo jest ten alkohol, jeśli nie można stwierdzić, że lubi się piwo, bo zaraz straszą alkoholizmem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówko, przyjechałem w nocy z baru, kilka godzinek snu, do pracy i juz w domu odpoczywam :) zdrówko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkohol jest dla ludzi
ale nie dla osób dotknietych chorobą alkoholową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a było tak miło! jak wrócę do domu to napewno się napiję, żeby o alkoholiźmie nie myśleć :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!! i zdrowko :classic_cool: pijemy! co pijewcie ? ja jeszcze mam kilka henkow, ale trzeba by do sklepu skoczyc, a nie ma mi kto pojsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie, moze w moim barku jeszcze cos zostalo po andrzejkach ;) ALE mam syf w domu, kto mi to posprzata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ta , ktora chce wsadzic facetowi w tylek palca :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
cześć wszystkim... piwoholikommmmm... dziś to muślę, że obowiązkowo trzeba wypić czyjeś zdrowie... kto wygłosi toast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
za wszystkie tyłki i palce na tej ziemii.... przy okazji nie wierzcie w te brednie z moim palcem..... brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze ja... pijemy za zdrowie tych, ktorzy obawiaja sie o nasze zatracenie (alkoholizm) i za tych ,co chca wsadzic palca w tylek chlopakowi :D:D:D:D: czirs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
no to bęc... macie taki odruch zwierzania się po którejś z kolei kolejce?? i czy wtedy grzeszycie szczerością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za tych ,co sie boja chodzic pokrakiem po pierwszym razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×