Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

yo!!! musialem zadzwonic po kolezanke zeby mi posprzatala :) jak wy nie chcecie. bede jej musial zaplacic, ile jej dac?? A dam chyba ze 100 zl, to duzo roboty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
moja koleżanka w wawie płaciła 50 zł za wizytę i nawet coś ugotowała ta pani :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wyobrazasz sobie co tu jest :) syf od andrzejek, trzeba umyc naczynia, podloge, sprzatnac balagan i wstawic pralke. Ja za ten czas zawdzownie po jakies zarcie, zanim zje, to pralka skonczy i wywiesi mi jeszcze. Swoje ciuchy to do mamy zawioze ale przescieradlo, reczniki, spodnie i koszule to moze chba wstawic. Nie? Bo takiego dymu jeszcze nie sprzatala. Zazwyczaj mi laski sprzataly te co nocowaly u mnie, ale ta ostatnia jakas lewa byla i do tego ja jeszcze dwa dni imprezowalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
uu nieźle... to pranie możesz wstawić a 100 myślę, ze spoko starczy i na głupka nie wyjdziesz :). Potrafię sobie taki bałagan wyobrazić, mój przyjaciel często organizowal takie impry... i oczywiście zawsze jakieś lafiryndy miał, co palcem nie ruszyły i ja zawsze musiałam być panią domu do końca... Bo jakbym mu nie sprzątnęła, to biedak żył by w tym syfie przez miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
niby która? dla nie to wielka przyjemność była... byłam zakochana w nim że weś.... każdym kawałkiem ciała to czułam.. ale to była nieszczęśliwa miłość..zakończona na wieki... :(((( w maju zginął w wypadku motocyklowym :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
Barcik... to zawsze Ty sprowadzałeś mnie na złą drogę picia piwa.. i zawsze z Tobą upiajałam sie na maxa... Piję dziś za Twoją duszyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,ale to naprawde nie bylo do Ciebie :( przykro ,ze tak to sie skonczylo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no nie wiem teraz czy placic :) nastawia pranie mi wiec szybko klikam :) malo, ze zabrala mi piwo :) to jeszcze zaciagnela do roboty!!! Muialem z nia sprzatac!!! No dobra, to kolezanka jeszcze ze szkoly, wiec myslalem, ze sobie zartuje tylko, a ona łap mi drina i mowi: wstajesz wstajesz!!! sprzatamy ten burdel!!! i takie piekny :D jak to tylko ona potrafi. Ale sie zmachalem. O ludzie!!! ale jaki ja mam łądy dom, wiecie :) taki nawet fajny, czysty :) świecący ;) jak sprzątam z nią, to chyba dam jej tylko połowę, co??? Tylko nie wiem teraz czy ja nie wspomina lem o stówce, cholera, jak te baby ci człowieku w głowie pozamiatają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 😡 dostala 100 zl ale sam musialem jej pomagac, jeszcze pojadla u mnie 😡 no w sumie to ja przez to przetrzezwialem od soboty :) ale naprwde, jak jestescie potrzebne to was nie ma :( 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim paniom, które nagle się wyniosły :) może jutro będziecie bardziej rozmowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
cześć wszystkim.. ja dxopiero z łóżka się zwlekłammm.. Sexo no cóż... a niech ma dziewczyna na zachętę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
bu dzisiaj w wielkim bólem głowy ... piwa nie ma.. jest kakao... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow dzis oijemny, jak co dzien. bywa, i co kurtna/ i dobrze mi ztym., jesnae????\' zajebicie jest. id esoac. obrnoc. panna , jjuz mi druina robi a mi sie rzygac schce , chyb sie na nia, zfzygam... co kurwa z haslem jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
Sexo.. ale popisówę walłeś... Cześć Ci cicho...bo pewnie głowa boli... i reszcie też cześć :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie ktoś o mnie pomyślał.......ja 10 lat w browarze pracowałem o piwie wiem prawie wszystko witam piwoszy i piwoszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestety w 2001r browar zamknięto a załogę zwolniono ...ot co ....chcieliśmy prywatyzacji to ją dostaliśmy...cała załoga na bruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swego czasu w Ostrowie Wlkp. produkowaliśmy10 gatunków piwa: JUBILEUSZOWE PILS REJTAN WOJTEK KARMELOWE PORTER WIARUS KRYSZTAŁ JELEŃ LECH MOCNY dobre to były czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×