Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

aqcha a na sylwka tz bedzie??? To juz ci nie potrzebny w zakopcu ksiaze na koniach zeby podjechal z pochodniami :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...na Sylwka razem bedziemy :) Sexo, ale przeciez ja nie Twoja wymarzona..... szukaj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestgem juz. pierdole. chyba uieram, dla tego przyszedlem do odmu. Zegn a, sie z wami, umieram. le i,]] zle mi zegnajcoei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia7
:D:D:D biedny Sexo ......i po co bylo sie tak zapijac? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo..a wlasciwie to dlaczego umierasz? tzn z nadmiaru alkoholu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarł czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję. Wypiłem, pomieszałem i miałem. Przynajmniej wiem, o której byłem w domu :) Jeszcze do mamy zadzwonilem w nocy, że ją kocham bo naprawdę czułem, że umieram :) To mi się odwdzięczyłą w sobotę :( musiałem rano na kacu, z alkoholem we krwi jeździć z nią po sklepach. Auchan, koniecznie :) ma Geanta pod nosem, ale nie trzeba tam. A potem pomysł roku :) Trzeba jechać do Silezia :) Mama mówi jak czyta, so silezia city center :) przez c :) ludzi w h... katowice rozwalone, bo remant, ja wczorajszy :) kochana mama robi zakupy :) Ale przezylem :) Odbilem sobie w sobote :) Przywiozl mnie kolega przed 16.00. Okąpałem się, zjadłęm... Teraz dochodzę do siebie :) A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zrobilam takie zakupy,ze nic nie kupilam :D:D:D a dzisiaj laba na calego, film za filmem ;) w przerwie na jedzenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę posiedzieć w spokoju :) idę się drzemnąć, pół godzinki chociaż :) bo mi oczy się kleją :) taki weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spij spokojnie....... lobuzie .... :D tylko nie przespij poniedzialku :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę spać jednak :( zadzwonił ten mój szwagier, ale tak m w piątek ciśnienie podniósł, że szok. Acha, kto mnie weźmie na wigilię??:) ja z tym matołem siedzieć prz stole nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam mam siedziec???:( nie usmiecha mis ie to, ale nie chcę z nim się widzieć. Może pojadę do babci? Hmmm, całkiem dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj Sexo do mnie ;) nawet prezent Ci kupie ;) a ja myslalam,ze szwagier ze szwagrem raczej sie dogaduja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak bylo, ale do piątku. Może nawet już trochę wcześniej a dużo sobie pozwalał. Nie wiem, może to z bezsilności do pewnych spraw? Nie mam pojęcia. Trochę za bardzo nagle zaczął wszystkich bronić przede mną. Nagle zaczął nawet mnie przed soą bronić. Nagle mu się wiele spraw przestało podobać, nagle. Za bardzo sobie do serca wziął coś w piątek i mnie wkur... swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz..ja tam na sprawach meskich sie znam jak na mechanice pojazdowej :D chociaz radzilam sobie kiedys z niespodziankami, jakie serwowalo mi moje autko :classic_cool: pewnie ma jakis problem tzn sam ze soba (szwagire),,, bo z tego ,co mowisz wyskoczyl jak Filip z konopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zrobił? Aż wstyd pisać :( Mama po moim telefonie, ze ja kocham i umieram :) (wiem, nie powinienem jej tego mowic, ze umieram) wystraszyla sie smiertelnie. Tata odrazu stwierdzil, ze leze pijany i nie ma sie co przejmowac, przynajmniej spokoj, bo w domu jestem i wiedza o tym :) a mama chciala jechac do mnie, tata polozyl sie spac i olal sprawe. Mam zadzwonila do siory i ta jazala jechac szwagrowi do mnie zobaczyc co jest. Szwagier mial klucze od mojego domu wpadl i strzelil mi w gebe. Oddalem mu i wytlumaczylem, że ostatni raz tak wpadł i to zrobił, bo ja nie będę grzecznie stał i czekał aż mi szwagierek wleje, tylko mu kurna... No. :) i wyleciał z domu. Rano mam dzwoni, ze chce do sklepu i reszte juz nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nieladnie postapil..ewidentnie sie wkurzyl, pewnie o to,ze \"przez Ciebie\" musial ruszyc tylek z domu w nocy... Nie chce tu zbytnio oceniac itp (nie moja sprawa),ale powinienes chyba to wyjasnic z Twoja siostra.Nikt nie ma prawa robic takich nalotow i na dodatek bic kogos...tak sie nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i próbował mnie zastraszyć przed chwilą policją :) bo mu mordkę rozbiłem z lekka :) nie trzeba było mnie nachodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z siorą? Daj spokój :) ona jest tak za matką jak nie wiem, a za mężusiem... Ale kto im kazał jechać w nocy? Ja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh na straszeniu sie pewnie skonczy, bo kto jak kto, ale to Ty masz prawo go sadzic za \"nocny napad \" w Twoim domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×