Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

Gość ja powiem Ci
zbeszcześciłam ten topik i piję wino......uuuu wybaczcie...le by się zmarnowało.. serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
Sexo.. właśnie czytałam.. co tam się stało ? I najważniejsze.. czy już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: polejcie czyms, bo mam nerwy zszarpane dzisiaj Mikolaj mnie w balona zrobil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
niestety, pod ręką mam tylko grappę... Ale poczekaj, jakieś piwo się znajdzie, nie nazywałabym się dzikiem, gdybym go nie miała :). Jak to Mikołaj Cię wrobił?? Do czego to już dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrobil,ale okazalo sie ,ze mam cos o wiele cenniejszego ;) pijemy...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam wole wodeczke
ale za wasze i moje zdrowie napije sie grzanego piwka w ten okropny, zimny i pochmurny dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
grzane piwo.... ooooooo, ale dawno nie piłam...oooo..... mniam... oooo.... komu? komu? pod poduszkę włożę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
a co to? Nikt dzisiaj nie piwkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piwo, to tylko zimne :) i bez cudó typu sok :) zimne piwko rozgrzewa, po grzanym robi się niedobrze!!! To tak, jakby wódkę ciepłą pić :) bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wole wodeczke
i slusznie Zuzia, i dla zdrowia i dla relaksu, choc wypic tego duzo nie mozna:) Ale taka gorzka zoładkowa z mieta...o przepraszam, zapomnialam, ze tu tylko o piwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tez bede pic.... ide na urodziny :D wypije Wasze zdrowie i moze w porywie wejde tu do WAs i sklece cosik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
sie macie!! długo mnie nie było, bo wychodziłam za mąż.... hehe.. mam nadzieję, ze wypijecie zdrowie moje i mojego osobistego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wklejam
08:27 Hesper Zapewne jest wielu zwolenników tego cudownego napoju. Proponuje po kufelku na mily poczatek Ja ostatnio popijam TYSKIE gronie super smak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
o mózg.. zgodziłam się zostać opiekunką dla córki sąsiada.. i dziś miałam przedsmak.. 2 godz. a ledwo żyję.... muszę się napić!!!!! Dla kogo piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
masz... jakie to życie jest czasami okrutne.... Co ja narobiłam!! Jak się z tego wykręcić....!!!??? Eh.. Sexo co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjęłaś zadanie - musisz je pociągnąć do końća z najlepszym wynikiem:) takie życie :) u mnie po staremu. Praca, piwo, życie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha juz wiem...hmmmm... a nie mozesz wymyslic jakiegos pretekstu? tzn np ,ze cos Ci wypadlo i nie bedziesz miala tyle wolnego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam gadasz Sexo.... czasem czlowiek po fakcie orientuje sie ,ze zwyczajnie pewnych zadan nie jest zdolny wykonywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale masz szansę zmierzyć się ze swoją słabościa a po udanymwykonaniu zadania powiedzieć: ja to jestem zdolna :) dałam rade nawet z tym dzieciakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
eh... sexo ma rację, zgodziłam się i muszę wypić piwo, które nawarzyłam.... Ale za to zaraz wzięłam się ostro za szukanie pracy :) tak sie ociągałam... a teraz mam kopa:)... Siorb siorb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×