Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

wlasnie na nia poszlam bo wczesniej delektowalam sie rosolkiem Zuzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ;) to ja poprosze, w sumie wczesnie ,ale co tam jest sobota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej tam kawki dawaj jakas wode bo sie tak wkur...m ,ze mnie nosi!!!!! jacy ludzie sa wscibscy!!!!! wszystko chcieliby wiedziec o czlowieku , ku,,wa zero prywatnosci...a powierz komus tajemnica, ja pierd... chyba najlepszym sposobem na jej ukrycie jest nic niemowienie nikomu!!!!!!! co za wiocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zyja tania sensacja!!!!!!! kretyni!!!!! wzieliby sie za swoje zycie a nie nos wciskac w cudze....ku,..,waa POLSKA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡😡😡😡😡😡 i jeszce ktos mi probuje wciskac kity,ze ta osoba nie chciala zle, ja picuje, jakby nie chciala to by nie polazala tam gdzie polazla i nie wyklepala tego , czego nie miala...a tam czekaly hieny na sensacje!!!!!!!!!!!!!! nie wiem czy bardzoej chce mi sie wyc czy krzyczec,,,,,normalnie bezsilnosc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co?? czlowiek za dlugo siedzi cicho..ja zreszta nieraz robilam wojne w rodzinie o takie wlasnie rzeczy, potem spasowala, bo wiadomo, to starsi ludzie itp itp itp KUR...A!!!!!! starzy ludzie nie maja mozgu???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak,,, ee tam, ja nie mam na nic dzisiaj sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo a co mi wyslales na poczte? opisz chociaz skoro nie doszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo, nie wiem czy doszly moje pofdziekowania za kartke,bo widze,ze sa problemy u niektorych z poczta, wiec,.... dziekuje :) 😘 Ostatek, pijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×