Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotana Aldona23

seks w kobiecym zakładzie karnym

Polecane posty

Gość popieram surowego
mam dwojke dzieci gdybym zobaczyl jak ktores z nich namawiasz na kupno narkotyku to zabil bym cie wlasnymi rekoma mam nadzieje ze twoi towarzysze tez siedza i ze takich jak ty wyeliminuja kiedys do ostatniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surowy
Dokladnie .. wszytsko jest fajnie, i litujemy sie nad handlarzami, dopoki to nie dotyczy naszych wlasnych dzieci ... A wtedy jest juz z reguly za pozno ... Bardzo wspolczuje gosciowi o pseudonimie Mikolaj44, z poprzedniej strony, o ile to w ogole prawwada co napisal, bo ... nigdy nie wiadomo.. Zdecydowanie nie zalugiwal on na zadne wiezienie, i jego argumentazja do mnie trafia. Ale dla autorki tego tematu nie mam odrobiny litosci... Handlarzy powinno sie eliminowac. Moze ty juz tego nie zrobisz wiecej, ale tak do konca nie wiadomo, bo statystycznie co najmniej 25% dealerow handluje znow po wyjsciu... I ja akurat jestem zdania ze ryzyko spoleczne jest zbyt wysokie, i dlatego zdrowiej by bylo poprostu ich wsyztskich, wlacznie z autorka topiku - eliminowac. Choc brzmi to moze okrutnie, na dluzsza mete ilosc cierpienia zostalaby zredukowana. Takie podejscie maja w Tajlandii i paru innych miiejscach na swiecie ... i ja to popieram !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola hola
szmuglowala przez granice naiwna ale nic nie mowi ze wciskala malolta czy dziecia pod szkola-skad wiesz co sie z tym towarem stalo?moze to bylo duze zamowienie dla ksiedza w parafii albo komendanta policji???w jakim swiecie zyjesz???to co mowisz swiadczy ty;lko o tym ze dziecka nie potrafisz wychowac i gowno a nie ojciec z ciebie!!! jakbys potrafil madra argumentacje dziecku przedstawic to by w zyciu nie siegnelo po narkotyki! Chyba ci sie czlowieku pojecia pomylily wiesz? bo wierz mi nikt w Polsce nikomu na sile narkotykow do gardla/nosa/zyly nie pcha! Trzeby sie wykazac czyms wiecej niz tylko eliminacja handlarzy-trzeba sie wykazac umiejetnoscia wychowywania dzieci ktore sie splodzilo:O skad wiesz czy za pare lat twoj syn nie wroci do domu na noc, nie bedziesz wiedzial gdzie jest,obdzwonisz zanjomych, szpitale,pogotowia i NIC! I zanjdziesz go w pobilski komisariacie,bo uliczny patrol znalazl przy nim 5 g haszyszu????I nigdy sie nie dowiesz czy jest tylko uzalezniony czy sprzedawal kolegom/kolezanka jak go prosili czy malemu Jasiowi spod 3 co poszedl do gimnazjum!!!! Wysil sie "TATUSIU" a nie piszesz takie brednie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no sorry
ale eliminowac to raczej gwalcicieli ,mordercow czy rodzicow co skatowali 3 miesieczne niemowle. Pewnie ze karac ale czlowieku zabic kogos za narkotyki???? jakby nie bylo rynku zbyu to by sie handel nie krecil-nie pomyslales o tym?? moze zaczac leczyc narkomanow zeby nie chcieli barc wiecej a nie zabijac handlarzy. A swoja droga zaskoczylbys sie ilu nagle znikelo by lekarzy,policjantow, aptekarzy i wiele innych slawnych figur;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
eliminacja handlarzy? na szafot ich ...... wszystkich na szafot!buachachacha --->hola hola myslisz ze sama argumentacja wystarczy zeby dziecko po drugi nie siegnelo a nie slyszales buncie o mlodzienczej samodzielnosci problemach dojrzewania itp. phi argumentacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
3. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających, substancji psychotropowych, mleczka makowego lub słomy makowej albo czyn ten został popełniony w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, sprawca podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 i grzywny. cto jest to ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola hola
mysle ze wystrczy jezeli ma sie na tyle ineligencji i odwagi zeby pogadac z dzieciakiem-miec da niego czas, poduczyc sie zanim sie np palnie takie haslo-zaczniesz palic marihuane skonczysz ze strzykawka w reku-bo jak cos takiego pwoiesz to na ban poleci i kupi przy pierwszej okazji.Jak dziecko nauczysz asertywnosci to nie marwt sie nie sie nie bedzie cpunem. bo to ze zapali choc raz skreta w zyciu to jest pewne!tak samo jak zaciagnie sie papierosem i uchla do nieprzytmnosci wodka-kwestia tylkocz na tym koniec. Wysil sie przedstaw dziecku fajny swiat bez drugow , tylko tobie sie nie chce a pote peprzysz ze to bunt mlodzienczy i handlarze:O No no czekam jak glosno bedziesz krzyczec ze z nimi na szafot jak to twoj syn/albo corka beda mieli problem z prawe- super podejscie serio. no ale co glupich nie sieją...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatooo
moze załatw sobie jakies l4? skoro masz adwokata to działaj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoknięta na maksa
pierwsze 3 stroiny topiku normalnie mnie zszokowały, LUDZIE, litości, dziewczyna dostałą 3 lata zamiast 15 , bo ma dobrego adwokata, sam wyrok mówi za siebie, nieźle przeskrobała, a wy jej żałujecie, do ZK nie idzie się za nic, za popełnione błędy trzeba ponieść karę, ciekawe, czy żałujący jej, jesteście rodzicami? chyba nie, bo tak lekko piszecie sobie, jest przestępcą, niech siedzi, trzeba ponieść konsekwecje swych czynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no kurde
nikt nie napisal ze nieslusznie idzie siedziec-tylko ze jej zaluja ze zbaldzila ze byla naiwna, pewnie ze za bledy trzeba palcic-tylko wiekszosc jest zszokowana 15 latami ktore miala dostac i dopytuja za co. I osobiscie wydaje mi sie ze ten wyrok to nie tylko za narkotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przejmuj się
masz to na co zasłużyłaś!!! szkoda ze zmniejszyli ci wyrok. trzeba wyeliminowac ćpunów i tyych któzy ich w towar zaopatrują. napisz z pierdla między minetami robionym 50letnim babom po menopauzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdruzgotana Aldona23
posluchaj szmato, grozila ci gruba pajda i sie wymigalas. papuga zafajdany skrecil ci wyrok i teraz pojdziesz gibac. 15 grozi za naprawde grube przewaly, wliczajac to wspoludzial w morderstwie. jestes szmata, ktora ma pewnie na sumieniu ludzkie zycie. nie masz zadnego prawa pytac nikogo tutaj o cokolwiek. pojdziesz do paki, odgibasz, jezeli sie rozprulas, to cie kolezanki z celi przecwela po babsku, dowiesz sie co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne
że już wiesz że żle robiłaś...chyba każdy w życiu zrobił coś czego żałuje.Nie pochwalam tego co zrobiłaś,ale też nie moge skazywać na stracenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
Tacy jesteście bez winy, że sami pierwsi kamieniami rzucacie? Nigdy i nigdzie nie napisałam, że handlowałam prochami, a w szczególności, że dawałam je małym dzieciom. Każdy w życiu popełnia błędy, a większość z was tylko anonimowo ubliżać potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
Aldona nie przejmuj sie tak juz jest na forum ze ludzie chca sie wyzyc na kims. Ja jestem z Toba, bo wiem co bedzie przezywac Twoja rodzina bo wiem co Ty przezywasz. Jestem z Toba. Jesli bede mogla Cijakos pomoc daj znac. Zagadam tu czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoknięta na maksa
zakończcie ten temat, bo mnie aż ponosi, teraz Pani Aldona mówi innym, że też błędy popełniali, mądrala jedna :( poprostu dziewuszysko mnie wkurza, nabroiła, więc niech karę poniesie i koniec.kropka. Kobieto, przestań się użalać i wy jej "obrońcy z topiku" również, nabroiłaś - siedzisz - tak orzekł Sąd, niestety trzeba brać odpowiedzialność za swoje błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia 38
pewien swir w Kolumbii mordowal i zjadal ludzi. Po 20 latach poszukiwan w koncu dopadli drania. Tez twierdzil ze byly to bledy mlodosci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaaakkk
Nic nie dzieje się bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej pory
kobitka pewnie juz dawno garuje i musi komus robic dobrze. coz, za zle uczynki trzeba odpokutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ciekawe wszyscy tu wypowiadający się są praktykującymi katolikami......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega kolegi
Ja pierdziele a moj kolega za to ze w ryja na dyskotece przywalil dilerowi i zlamal mu nosa dostal 2 lata w nawiasach,co za sprawiedliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperades
witajcie panie.znajdę tu jeszcze kogoś kto wie trochę na temat zknr1 dla kobiet w Grudziądzu.czy jak skazana ma wyrok 5 lat to moźe byc zwolniona warun.?kara nie jest długa ponoc wypuszczają po 1/3 kary jak kibluje się po raz pierwszy.byłem 36 razy na widzeniu i jestem pewien że skazana mnie okłamuje mówiac ze zadna krzywda jej śię nie dzieje(skazana to moja dziewczyna siedzi już 3 lata).to ciekawe skąd te łzy ja nie potrafię jej pomóc. .chociaź gdybym znał cała prawdę.na tej widzeniówce też jak w gestapowskiej policji.drogie panie ktore cos wiedzą piszcie prędko.za wszystko z góry dzięki.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ponad 12 latach nikt nie odpowiedział temu zboczencowi który uawał skazana na wyrok . On chciał sie dowiedziec w jaki sposób więźniarki czochraja sobie bobra i przy czytaniu polerował by węża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę na sex telefonik! Jestem młodziutka i ostra, możesz powiedzieć mi wszystko co chcesz, czekam na twój telefon kochanie, jestem Kamila 22lata, czekam na http://www.sextelefon.twojweekend.com/ zadzwoń i chodźmy się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie zaspokoję niezaspokojona wiezniarke na głodzie seksualnym . Zgłaszajcie sie kobietki . Dobrze dogadzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem Ci 2005.12.01 Bredzisz! Prawo w Polsce jest dość surowe i normalne. Jesteśmy rozwiniętym Zachodem, a nie parodią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy rozwiniętym krajem . Wspaniale rośnie nam korupcja i głupota . Wykształceni ludzie nie sa w cenie ,liczy sie spryt i cwaniactwo a uczciwi nie maja miejsca w tym kraju . Jestesmy państwem prawa gdzie karani sa uczciwi a nagradzani oszuści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.57. Człowieku, ty chyba nie wyglądasz przez okno! W tym naszym cywilizowanym kraju w ciągu ostatniego ćwierćwietrza zrabowano ponad 500 mld zł! z naszego budżetu i majątku narodowego czyli wypracowaną własność moją, twoją i każdego normalnego Polaka. Do chwili obecnej kraj jest w szponach gigantycznych, globalnych gangów polityczno-gospodarczych, obejmujących zasięgiem wszystkie newralgiczne gałęzie gospodarki. Rabunek samego podatku VAT to kilkadziesiąt miliardów rocznie szczególnie z tytułu eksportu towaru, który nie ruszył się z magazynów. W Warszawie już nie ma pojęcia rabować tysiące, ale miliony. Obecny rząd jest pierwszym, który mówi że wie co się w ty kraju dzieje. Ale póki co to mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×