Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotana Aldona23

seks w kobiecym zakładzie karnym

Polecane posty

Gość masz faceta
tez byl zaangazowany czy ie?jak on to przezywa?pewnie tez mu ciezko:( a rodzina?masz 23 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
wiesz to moze glupie co napisze ale powinnas sie cieszyc ze z 15 zostaly 3. Moze uda sie cos zmienic w trakcie odbywania kary. Glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisz nak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
żadna ściema czy jakoś tam za usiłowanie zabójstwa grozi przeciez dożywocie Po prostu zadałam sie z niewlaściwymi ludźmi mój były facet - przez którego właściwie to wszystko - tez "brał" udział w tym procesie, dostał 9 lat, a siedzi już od prawie 3, teraz w Sztumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice co na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za co az tyle
nie miesci mi sie to w glowie:( az 15 lat ci grozilo? dobrze ze w sumie masz 3-wiem ze to glupio brzmi ale rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz masz kogos
jak bliscy to znosza? czy jestes sama w tym bagnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
o kontaktach z rodzicami wole nie wspominac, głupio mi przed nimi, zwłaszcza że ostrzegali mnie przed "nim", jego interesami i kolesiami ale jak to się mówi serce nie sługa; w stanie zakochania człowiek nie myśli racjonalnie, nie słucha osób z większym doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem prostakiem
Dlaczego nie napiszesz wprost za co to dostałaś. Jak nie przejdzie ci to przez klawiory to podaj paragrafy - sami sobie poszukamy. To faktycznie moze wygladać jak prowokacja, bo jakoś mało konkretów; pewnie boisz sie potępienia już tutaj; ale spoko, pewnie trochę głupich komentarzy sie posypie ale Ci co traktuja twój topik poważnie napewno tak nie postąpią. Odwagi - jesteś anonimowa - pewnie nawet Twój nick nie ma nic wspólnego ani z imieniem ani wiekiem. PS. też jestem z 3city

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaskola
Dobrze,ze nie masz rodziny tzn.dziecka.Nie znam sie na tym,ale czy ta kare mozna zmniejszyc czy to juz ostatecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu
skrupulatnie omija powiedzenie za co jej grozila taka kara co ewidentnie jest sciema zatem. w przeciwnym razie rzucila by krotkie haslo w stylu np samochody -klamiac nawet ale zamknelaby usta innymi pytajacym i ciekawym.Rzecz jasna za samochody na 15 sie nie idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie jestem prostakiem
dobrze mowisz-ja tez bym chcial wiedziec i jak juz powie to po prostu przyjme do wiadomosci obiektywnie sie wypowiem -nie mam zamiaru krytykowac czy cos,a wtedy latwiej sie ustosunkowac i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat
mlodziutka jestes ? nie zalamuj sie 3 lata to nie duzo w sumie -porownujac `15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat padl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem prostakiem
to było do przewidzenia. to była chyba jednak prowokacja, a niektórzy naprawde się starali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciupie
jest ciezko jak jestes nowy/a to jezdza na tobie jak na szmacie chyba ze kogos znasz albo sie nie dasz i to nie tylko wiezniowie ale i straznicy... gwalt owszem zdaza sie i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeetam
nie ma co pisac,glupia prowokacja.A zapowiadalo sie bardzo ciekawie...ehhhh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawa dla mądrych
ktorzy sie szybko zorientowali ze to ściema:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj44
Można iść na 3 lata w bardzo prosty sposób: Wpadasz nawet z połówką zielska ( co nie jest czymś strasznym skoro było na własny urzytek a nie na sprzedarz ). Dostajesz 3 lata w zawszeniu na ileś tam... Chodzisz dalej na wolności... chce ci sie jarać idziesz kupić połówke zioła, obracasz ją w parku z kumplem i podchodzi do ciebie dwuch policjantów przetrzepując ci kieszenie. Znajdują 0,43g suszu. Za 3 miesiące masz rozprawe i idziesz siedzieć na 3 lata. Tak właśnie skończyłem. Oczywiście nie było strasznie, telewizja itp. dramatyzuje i robi z tego wielkie halooo. a najgorszą rzeczą jaka tam była to nuuuuuda. naszczescie wyszedłem po roku zamiast po 3 ale czasem wolałbym zostać zgwałcony i wypuszczony niż tak strasznie sie nudzić. Nawet nie macie pojęcia co nuda potrafi zrobić z człowiekiem. Nikomu nic nie zrobiłem, nikogo nie okradłem, nie zabiłem, zero szkodliwości społecznej a poszedłem siedzieć na rok więzienia. Czasami za pobicia i kradzierze na tyle sie nie idzie... A nie wiem czy wolelibyście zostać pobici i okradzeni przez jakiegoś dresa czy to, że ja kupiłbym zielsko i przybakałbym po cichu w parku. Bardziej wam przeszkadza to, że ktoś was napada i bije czy to, że pali zielsko i jest spokojny??? oczywiście odpowiedź jest prosta, że lepszy jest ten co baka.... w takim razie dlaczego za ziele można pujść na więcej niż za pobicie??? gdzie jest sprawiedliwość w tym kurewskim kraju?!!?! Teraz jeszcze jak kaczory dorwały sie do władzy to bedzie jescze gorzej. koncze bo i tak nikt pewnie nie bedzie czytał. siiija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjj
Aldona jestes z peknietego kondona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feldek z imienin
Słyszałem że w kobiecym zakładzie karnym rządy zawsze sprawuje groźna lesbijka, która gwałci za pomocą butelki, ale tylko po raz pierwszy. Jak już zostaniesz poświęcona zgodnie z rytuałem więziennym, będziesz musiała znaleźć opiekunke, której musisz robić minete. Jeśli tego nie zrobisz, zrobią z ciebie szmate i niewolnika. Tak słyszałem jeśli chodzi o seks "tam" ale nie wiem czy to jest do końca prawda . 3maj się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona 23
ten temat to nie jest żadna prowokacja, ani jak niektórzy to określają ściema; nie chę pisać co zrobiłam, jak ktoś się zna to będzie wiedział - jeden z zarzutów jaki miałam to art. 18§3 k.k. w zw. z art. 42 ust. 3 ustawy o narkomanii do Mikolaja 44 w trakcie mojej sprawy poczytałam sobie trochę kodeksów i to co piszesz nie do końca jest prawdziwe; najwięcej w zawieszeniu można dostać 2 lata, a nie 3 więc ja przytakiej karze nie miałam nawet szans na zawiasy. I tak w apelacji zmniejszyli mi karę o pół roku. Rozmawiałam wczoraj z moim adwokatem i on powiedział mi, że jeśli stawię do ZK, to w najlepszym wypadku będę musiała odsiedzieć co najmniej połowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty Mikolaju
cos poplynales z historia albo miales pecha jakiegos-po 1 zalezy ile przy tobie znalezli za 1 razem- bo zeby dostac rzekome 3 lata to chyba kurwa kilo musiles miec bo na pewno nie za polowke po 2 prosta sprawa jakzes taki glupi ze po wyroku w zawieszeniu szwendasz sie po praku zeby zapalic-wiadomo ze wtedy jest sumowanie wyrokow i idziesz bezwzglednie siedziec.Jak masz wyrok w zawieszeniu to czlowiek nie mozesz nawet dupy na ulicy pokazac koledze ktorego nie lubisz bo jak cie policja zlapie idziesz do pierdla-takie prawo. pewnie ze nie slusze bo jak chcesz sobie palic to pal ale w polsce jest jak jest wiec trzeba bylo bardziej uwazac.Wspolczuje ci ze musiles siedziec b nic w sumie nie zrobiles-to idiotyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he wiedzialem ze przemyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
bardzo proszę by odbiegać od sedna sprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz rade
moze to nie jest tak straszne jak mowia jakies filmy czy donosza media-na temat wielu rzeczy klamia i koloryzuja wiec moze jakos dasz rade-przykro mi ze tak sie wplatalas:( moge miec pytanie? na serio nie pomyslas ze to sie tak moze skonczyc?ze to ciezki kaliber przestepstwa ( dzialalnosc w grupie przestepczej)? chyba na serio musialas byc zabojczo zakochana:( sama podjelas decyzje czy facet cie lekko przymuszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos-taki-owaki.
one maja lepiej w tym zakładzie niz ja w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surowy
Aldona, jestes wredna szmata! Dzieki twojej dzalalnosci, zniszczone zostalo byc moze zycie setek naiwnych dzici. Kazdy kto wspoluczestniczy w handlu narkotykami zasluguje nie tylko na wiezienie z gwaltami ale wg mnie od razu a smierc. Pomagalas zabijac wiec i ty powinas umrzec. Niestety nasz system jest zbyt litosciwy... Dlatego mam nadziej ze te 3 lata kary odbedzies zw calosci, i ze beda on edla ciebie pieklem na ziemi, z codziennymi gwaltami, biciem i ponizaniem ... Tego ci zycze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×