Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotana Aldona23

seks w kobiecym zakładzie karnym

Polecane posty

Gość ja powiem Ci
tylko teraz nie chodzi się już do więzienia za długiiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zastanawia jeden fakt
dopiero teraz bekniesz za bledy sprzed 4 lat??dziwne troche, przeciez jak cos sie wydalo 4 lata temu to by cie odrazu zawineli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacie
Nie wiesz czlowieku, jak nasza "biurokracja" dziala czy co????!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
o kurde.. Aldona sorry... chyba już Cię rozumiem.. praowałam przez jakiś czas z taką młodzieżą.. i wiem jak jest ciężko.. mam nadzieję tylko, że to faktycznie "błędy młodości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
DO JA POWIEM CI Nie masz racji, chodzi sie, nie wiem czy normalnie za pozyczanie kogos i nie oddawanie, ale za nie zaplacanie kosztow sadowych owszem. Chyba ze od pol roku sie przepisy zmienily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzi za dlugi
serio???trudno uwierzyc!!!!nie bylo nawet 1 osoby ktora by jej pomogla???? kurde nawet nie wiedzialam ze za dlugi sie idzie do pierdla-cholera teraz to juz chyba za wszytsko mozna isc!!! Ale Sobotka dostal uniewinnienie od Prezydenta jest nadziej co? Smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają z hukiem
przeciez zwykłych szaraków to od razu wsadzają do więzienia, nawet na czas rozpoznania, hehe, chyba ma sie luzy jak sie zrobi przekręt na jakąś określoną minimalna kwotę i ma sie okresloną pozycję, bo inaczej to lecisz do kicia nawet za podrobienie legitymacji szkolnej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
wszystko przez biurokracje, pisala podanie o umorzenie, i nic nie przyszlo ani odmowa ani zgoda. Dopiero po pol roku sie okazalo jak policja przyszla. niestety tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
sam proces toczył się dość długo, potem jeszcze składałam kasację z wnioskiem o wstrzymanie wykonania kary, prośby o ułaskawienie i inne takie i tak jakoś się to przeciągnęło. Dostałam wezwanie do stawienia się w styczniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
z tego co wiem, to za długi się nie idzie...ale może opłaty sądowe są pod coś innego podciągnięte.. jak ktoś się zna na prawie, to powinien wiedzieć jakie to masło maślane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacajja
Ten temat to prowokacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zastanawia jeden fakt
wyobraz sobie ze wiem jaka jest biurokracja i nie przesadzaj bo po roku skoncza kazda sparwe od wpadki-abo jest skazanie albo zawias wiec nie czarujmy sie moj drogi/droga ze musialo byc nieco inaczej-np za bledy w mlodosci 3-4 lata temu wyrok w zawiasach, a teraz jakas glupawa potyczka z prawe i zsumowanie wyrokow:( to moje domysly ale dopoki autorka nie wytlumaczy nie mam podstaw zeby je zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają z hukiem
no ale to musisz sie zanć na prawie, a zwykli szrzya ludzie raczej nie mają tej umiejętności, nwet niewielu zna prawników, żeby ci im doradzil tak coś na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają z hukiem
oj, mogli zbierac dowody, mógł trwac porces przeciwko kilku osobom na raz, no i zroibły sie z tego 4 lata, a może po drodze gdzies jesczez odwłoanie było... to niue jest tak hopsiup i wyrok. no chyba, ze jest się pojedynczym oskarzonym, ale mi tu cos wyglada na to, ze njapierw musieli tyhc, którym pomagała usadzic, a dopeiro potem za nią sie zbarali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
temat zostal zalozony zeby autorka uzyskala jakies wsparcie, a Wy staracie sie ja oceniac i jak detektyw drazyc - za co. Nie jest wazne za co- przynajmniej dla mnie. Kobieta sie boi a Wy nie ulatwiacie sprawy. Troche wyrozumialosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba faktycznie prowokacja
autorka nawet na podstawowe pytania nie chce odpowiedziec tylko pisze polsowkami-w koncu sama zalozyla temat wiec powinna sie liczyc ze beda pytac:O nikt nie chce szczegolow jakis specjalnych ale co to za odpowiedz ze proces sie dosc dlugo ciagnal???jedynie sklania do wniosku ze ostro bardzo nabroilas wiec nie ma mowy o "bledach mlodosci"!!!bledy mlodosci to jakby kolezanke w klubie nozem postrazyla albo policja by cie z marihuana znalazla! a tak to ostro nabrilas albo sciemniasz nie wiem po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
miałam kilka zarzutów i wymierzono mi karę łączną 3 lat. Proces tyle się toczył, bo cała sprawa była wieloosobowa, prawie 100 świadków i wiele innych dowodów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
po prostu wstydzę się o tym mówić, wstydzę się własnej głupoty jeśli to was satysfakcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze wsparcie wazne
jak nie wiem-przesylam ci mocny uscisk i mam nadzieje ze przetrwasz:) Ale nie dziwcie sie tez pozostali ze jak rzucila taki ciezki temat ze nagle wzbudzila glebsze zainteresowanie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze to faktycznie
nabroilas-100swiadkow-pewnie jakas grupa przestepcza czy cos w tym stylu ci podpieli.Nie ma sie co zalamywac dasz rade,skroca wyrok zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
aldona nie wiem jak Ci pomoc, radzilas sie kogos? nie da sie jeszcze raz odwolac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
mój adwokat powiedział, że najwyżej możemy występować jeszcze o odroczenie wykonania kary i ułaskawienia, ale przy obecnej władzy nie mam pewnie co na to liczyć jak napisałam sprawa była wieloosobowa i nie wszyscy Ci świadkowie zeznawali odnośnie moich zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
skad jestes?? jesli bedziesz chciala mozemy sie wymienic mailem, strasznie mi Ciebie szkoda nie wazne co zrobilas. Trzymaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
jestem z 3 City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
oj to niestety jak z drugiego konca Polski:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze to faktycznie
sluchaj wez dobrego adwokata niech on ci powie racjonalnie na czym stoisz i jakie masz szanse.Na ulaskawienie to chyba nie ma co liczyc jezeli byla grupa,chociaz....zalezy kurde wszystko co robilas-czy cos bezpsorednio czy posrednio. Ty wiesz to najlepiej wiec solidna ocena sytaucji w duzej mierze zalezy od ciebie,pozdrawiam cie trzymaj sie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
ale mój adwokat był i jest bardzo dobry, groziło mi nawet 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochody napady narkotyki
cos z tego pewnie:( i w dodatku granica tez wchodzi w gre:( Ciezko ale moze szukaj pomocy ,kontaktow do prawnikow ktorzy moze jakos pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierd****
15 lat????????? teraz to juz zachodze w glowe co to bylo??? proba zabojstwa czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyk
A jak twoja rodzina zareagowala?wspieraja cie? Ja mocno cie sciskam,bede trzymala kciuki,dasz rade!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×