Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotana Aldona23

seks w kobiecym zakładzie karnym

Polecane posty

Gość zdruzgotana Aldona23

Zrobiłam w zyciu pewna głupotę za którą teraz będę musiała zapłacić. Jakiś czas temu dostałam wezwanie do odbycia kary więzienia. Bardzo sie tego boję. Słyszałam, że będąc w takim miejscu bardzo łatwo paść ofiarą gwałtu nie tylko ze strony współosadzonych, ale także strażników więziennych. Czy ktoś może kiedyś był w takim miejscu i wie jak tam jest. Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada na dzis
musisz byc twarda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
dostałam 3 lata do odsiadki czy ktoś może mi pomóc w jakiś sposób, powiedzieć jak tam jest, jak to przeżyć? Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś anonimowo
Jeżeli od początku pokażesz, że jesteś twarda i nie dasz sobie w kaszę dmuchać, to cię nie tkną. Jeśli nie masz pewności siebie - udawaj, że ją masz, nikt nie zauważy różnicy. Współczuję i pozdraawiam. Dasz sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
do dziś anonimowo ale czy Ty kiedykolwiek byłaś / byłeś w ZK ? czy wiesz jak tam jest? jak mam sobie poradzić ? Ja chyba tego nie przezyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
ale byłeś w kobiecym ZK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAINT20
BEDA CI WLOSY ŁONOWE ROZPORKIEM WYCHODZIC KUP SOBIE 100000 MASZYNEK DO GOLENIA NO I TAMPONY CIPKE MYJ BO JAK CI KTOS MINETE BEDZIE CHCIAL ZROBIC TO WSTYD TRZYMAJ SIE PACZKE CI WYSLE DASZ DRES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
dzięki za kiepskiej treści słowa otuchy święty małolacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
ale problem w tym, że mi wcale nie jest do śmiechu czy jest tu jakas kobieta, która była w ZK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAINT20
COS TY TAKIEGO ZROBILA?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
a co zrobiłaś, że aż 3 lata dostałaś?? Na polskie prawo, to chyba zabić musiałaś, żeby taką wysoką karę dostać.... Nie byłam w zk, mam kolegę tam..ale jemu jest tam jak w niebie... To jak Cię będą traktować zależy nie tylko od Twojej twardości, ale i od tego, za co siedzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
kogos kto byl, kobieta. Gdzie bedziesz odsiadywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
Oj nikogo nie zabiłam. Po prostu robiło się pewne rzeczy, o których wstyd teraz nawet myśleć (błędy młodości). Będę musiała za nie ponieść karę, wiem o tym, ale chciałbym to jakoś przetrwać. Dostałam wezwanie by stawić sie w Ostródzie. Czy naprawdę nie ma tu żadnej kobiety, która była w ZK. Czy tylko ja jestem taka "wyrodna" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek z naprzeciwka
Zaraz po przybyciu na miejsce zorientuj się komu trzeba zrobić loda żeby mieć spokój... Przez pierwsze kilka nocy radzę CZUJNIE spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
powiem Ci tyle ze kobiety ktore sa skazane za morderstwa etc sa trzymane gdzie indziej, tak jak narkomanki etc. Kobiety ktore sa skazane za lekkie przestepstwa maja w porzadku. Mozesz pracowac, jedzenie ok, tylko nudzi sie w zamknieciu. Mozesz miec kawe, papierosy. Jest sklep. Nie martw sie, mozesz sie starac o skrocenie kary jak juz odsiedzisz np. po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
zabieram z sobą Anal Intrudera 2005 w rozmiarze XXXL,więc nudzić się nie będę, chodzi bardziej, aby mnie jakiś klawisz nie wydymał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
no wiesz.. nie tak łatwo dostać się do więzienia... jak może Ci się wydawać.... nie wiem tylko czy Ci współczuć czy się cieszyć... Bo jak to oszustwa, to raczej to drugie.. a jak byłaś zmuszona do popełnienia przestępstwa, to mam nadzieję, że będzie Ci tam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa nie panikuj, może akurat będzie spoko i nawet pozniej nie bedziesz chciała opuszczać ZK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
nie w Ostródzie, w Lublińcu. Klawiesz podobno wszyscy byli ok, grzeczni i sympatyczni na tyle na ile oczywiscie pozwalala sytuacja. Sa przepustki, sa odwiedziny, lekarz. Spacery. A takze doradztwo prawne. Jest prawnik ktory zajmuje sie tymi sprawami. Jesli wszystko bedzie ok to oni Ci powiedza co zrobic zeby wczesniej wyjsc. Serdecznie wspolczuje, bo jakie by nie byly dobre warunki to jednakjest zycie w zamknieciu:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tam kogos
mam kuzynke w wiezieniu. Byla w krakowie ale teraz jest w grudziadzu. wlasnie do niej pisze. tez siedzi za bledy mlodosci. nic niedobrego jej sie tam nie przytrafilo. a teraz nawet pisze ze jest opk i liczy dni do wysjci. niestety ma jeszcze conajmniej 2 latka.a teraz beda juz drugie swieta bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
tak Pix ja jakoś nie znam nikogo, komu się podobało w takim miejscu. Ty sam pewnie też nie byłbys zadowolony z takiej jak moja perspektywy. Do nie bylam ale znam a ta Twoja znajoma długo tam była? czy można z nią jakos kontakt nawiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj i tak jestes anonimowa
napisz za co te 3 lata-chociaz mniej wiecej bo to na serio bardzo duzo wiesz:( i jak to beledy mlodosci?tzn pojdzies teraz siedziec za cos co zrobilas np 5 lat temu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
nie nie byla dlugo, ale byla mile zaskoczona tym co tam zastala. Co do kontaktu... to nikt o tym nie wiem ze ona byla w wiezieniu i chyba nie chcialaby zeby ktos sie do wiedzial. Do krytykantów którzy zaraz stwierdza ze klamie i nikogo takiego nie znam- tą osobą jest moja mama:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ale za co dziewczyny
spotyka was,wasze znajome,matki i inne znae wam kobiety takie rzeczy? za kradziez ,za napad, pytam tak z ciekawosci skoro juz taki temat sie nawinal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana Aldona23
Obracałam się w złym towarzystwie, pomagałam pewnym osobom robić to i owo bo naiwna byłam i zakochana. Teraz przyjdzie mi odpowiedzieć za błędy sprzed 4 prawie lat. Do nie bylam ale znam dziękuję Ci bardzo za podtrzymywanie za duchu. Tyle się mówi, że człowieka traktuje się w takich miejscach gorzej niż szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylam ale znam
moja mama za dlugi, a konkretnie za nieoplacenie kosztow sadowych- rozprawy. nie miala z czego zaplacic. wiec widzisz nie tylko za kradzierze i zabojstwa sie idzie do wiezienia. Nie martw sie, przetrwasz, najwazniejsze zeny ktos byl przy Tobie, odwiedzal Cie, ale to nie jest tak jak w filmach. Sama zreszta zobaczysz. Mam nadzieje ze uda sie skrocic Twoja kare. Tak to niestety u nas jest. Gwałciciele i mordercy dostaja wyroki w zawieszeniu a tak....... szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj i tak jestes anonimowa
no dobra rozumiem zle towarzystwo ale za taki wyrok to chyba musialas narkotyki z brazylii przewozic albo napaday nakrecac bo to na serio strasznie duzo:( serdecznie cie pozdrawiam na serio -jakos dasz rade przez to przejsc zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×