Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

ale mam kiepski humor... moja twarz jest cala zaczerwieniona, wyschnieta i z drobnymi krostkami..co kilka wylecze to pojawiaja sie nowe :(( w dodtaku od dwoch dni mam taki aptetyt ze moglabym cala wałówę dla wojska pochlonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ubran to ja zrobilam generalny porzadek i ciuchow sie pozbylam :o polowy...no ale w sumie po co trzymac cos co sie juz nie nosi albo cos znoszone czy male....boze moja ulubiona katana o dziwo cycki mi juz splaszcza :( i tez poszla w odstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie mi coś wykombinować, w poniedziałek 8 marca mamy z moim "mężem" dwa lata jak jesteśmy razem. I nie mam żadnego pomysłu jak go spędzić albo co mu kupić....to jest poniedziałek więc lipka z wyjściem gdzieś raczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no konczysz prace o 17 wiec nie jest to zadna tragedia.zawsze czy kino czy kolacja czy cos nie jest pozno wiesz hmmm jesli czesto gdzies wychodzicie czy to kino czy cos w tym stylu to moze WSPOLNE pichcenie (wkoncu to tez dzien kobiet to on moze sie tez wykazac) cos orientalnego co nowoscia byloby i dla ciebie i dla niego jakis fajny film winko spcer a pozniej namietna noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole jamajka to wiesz sporo wspolnego mamy...23 lata mala kase za prace(tez sobie mysle ze tylko marnuje tu czas) ja na koniec kwietnia ze swoim tez 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On kończy ok 20-21 bo ma na popołudnie...ale może uda mu się zwolnic wcześniej, rzadko wychodzimy bo nie ma czasu. Teraz jeszcze odkładamy kase na remont więc fundusze też ograniczone są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda wiele nas łączy :) i z tego co tu piszesz widać fajna kobitka z Ciebie :) a jesteś po studiach jakichś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli studia tylko po to żeby mieć papierek? Ja po technikum poszłam na administracje na Uniwersytet Śląski...ale nie wyszło niestety, kasy kupe trzeba było płacić, ciężkie toto :/ pierwszy rok udało mi się zaliczyć a potem już nie dawałam rady...tymbardziej że w tym samym czasie rozstawałam się z wcześniejszym chłopakiem i małżeństwo moich rodziców się spierd.... :/ chciałabym gdzieś sie kształcić, ale nie mam pojęcia co to mogło by być, żebym się uczyła z chęcią i zapałem a nie z przymusu i żeby potem coś z tego mieć....myslałam o jakiejś policealnej ale jakoś na chęciach pozostaje.... :/ Hahahahaha przed chwilą klient zaproponował mi "randke" zdziwił się jak mu powiedziałam że musiałby o to zapytac mojego chlopaka :P:P:P:P zaraz Misiek przyjdzie to mu to powiem a co niech będzie trochę zazdrosny nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc dziewczynki i jak tam u was w ten piekny poczatek dnia(przynajmniej u mnie jest pieknie)?no dzisiaj mam konsultacje ze znajoma fryzjerka :) moze cos wymysli fryzury az tak nie zmieniam ale chcialabym jakis kolor inny bo mam dosc moich pasemek choc jak dotad tylko w tym kolorze mi dobrze bylo :o mialam juz jakies zloto jesieni sredni blond i dupa nie dosc ze wszystko po tyg bylo cos podobnego do miedzianego to jeszcze wygladalam w tym blado z workami pod oczami ktore bardzo rzadko mam a ja bym wlasnie chciala cos ostrzejszego jakis zimny kolor ktory by wyostrzyl moje rysy i wogole a tu chyba nie da rady 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! U mnie też ładnie choć zimno...ja chce wiosne!!!!! Tyle ślicznych rzeczy widziałam do ubrania że aż zachorowałam hehe. Mi by tez się przydał fryzjer, chyba pod koniec marca się przejde, ale zafarbuje sama...tez myśle o zmianie koloru, myslałam o jakims czekoladowym brązie albo czyms z odcieniem fioletu ale jak narazie czekam aż będe mieć odrosty bo pod koniec stycznia robiłam stara farba jeszcze. Cały czas robie te ćwiczenia które mi ivaa poleciła i wczoraj mój mi mówi "no kotek już ci się dupa robi pomału" hihihih superrr!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super z ta twoja dupcia:P sluchaj mam pytanie.wiesz dlugo rozjasnialam wlosy wiec jesli teraz sobie pofarbuje latwo bedzie sie splukiwal czyli potrzebuje jakiegos dobrego szamponu do wlosow farbowanych polecasz jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrcze fryzjerka to ze mnie żadna chociaż juz kilka lat farbuje włosy, były rude, jasny blond, brązowe a nawet różowe :P poczytaj na stronce wizażu tam sa dziewczyny które się na tym znają i pewnie Ci coś polecą :) ja często zasięgam tam porady przed zakupem czegoś z kosmetyków. ja robie tylko farbami (obecnie Safira) i jestem zadowolona bo kolor nie schodzi i 1 farbe mam na dwa razy bo farbuje tylko odrosty i raz za jakiś czas całość, chyba że zmieniam kolor to wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz Ty chcesz szampon koloryzujący czy zwykły szampon do mycia włosów? bo się pogubiłam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie używam szamponów do włosów farbowanych tylko do zniszczonych i matowych. Teraz mam końcówkę Nivea Intense Repair - powiem Ci że myślałam że lepszy, miałam też z niego odzywkę i taki zwyczajny był. Lepszy od tego był Nivea taki różowy cos tam Straight and Easy do prostowania włosów i odzywka, super zapach i gładkie miękkie włosy. Teraz czeka w kolejce Gliss Kurr z jedwabiem szampon i odżywka - zobaczymy. Słyszałam że te z Loreala są dobre masz tu linki poczytaj sobie: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2275-opis-LOreal-Professionnel-Vitamino-Color-Shampooing-szampon-do-wlosow-farbowanych.htm http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1531-opis-LOreal-Elseve-Color-Vive-Szampon-do-wlosow-farbowanych.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja do fabowanych bede musiala przynajmniej na razie miec bo mam strasznie wytrawione wlosy przez rozjasnianie i wiem ze kolor trzymac sie nie bedzie chcial.dzieki za linki zaraz sobie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak farbujesz na jasno to bardziej zżera włosy niż na ciemno ;) Moim marzeniem jest żeby moje włosy: 1) po pierwsze - były gęstsze 2) po drugie - lśniły 3) po trzecie - nie były takie przyklapnięte do głowy :/ Może masz jakieś sposoby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety sama mam suche matowe najpierw fruwajace a za chwile przylegajace do glowy wlosy :(. kurcze jesli moja znajoma dobierze do mnie jakis kolor to chyba przez pierwsze 2 farbowania bede musiala sie meczyc z szybkim plowieniem a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myc myje roznie wtedy kiedy trzeba a co do farbowania to dopiero zaczne.przez 5 lat rozjasnialam okolo(u takiej fryzjerki w salonie rewelacja) pozniej przez rok rozne rodzaje blondu ale te ze sklepu czyli wellaton itp tragedia bo albo schodzilo szybko na zoltko albo miedz(zalezy czy jasniejszy czy ciemniejszy kolor) przed sylwestrem nie wytrzymalam i kolezanka ktora slabo bo slabo ale robi pasemka zrobila mi znowu czulam sie dobrze przez tydz a pozniej "czemu musze znowu miec to samo?" teraz pojde do sasiadki ponoc dobra jest wiem ze pracowala do niedawna w dobrym salonie fryzjerskim wiec moze mi cos doradzi ale nie juz na caly leb pasemka...no coz zobaczymy...spytam sie jej tez o jakis szampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super że masz kogos takiego kto doradzi, podpowie, bo wiesz najgorzej isc do fryzjera zapłacić stówkę czy więcej a potem płakać bo fryzjerka zrobiła z ciebie czarownice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jasnej cholery znów obok mojego sklepu na przejściu potrącili pieszego, w zeszłym tygodniu było to samo tylko że facet miał rozwaloną głowę :/ ja nie wiem czy ci kierowcy nie widzą? prosta droga, widoczne pasy co za debile jeżdżą po tych drogach?! Napisałam maila do drogówki i na straz miejsą żeby tu jakiś znak postawili bo kurde zabije kiedys kogoś 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby fajnie ale nie wiem czy doradzi mi cokolwiek innego niz tamta u ktorej tyle lat robilam pasemka...tamta powiedziala ze nigdy mi nie zrobi nic innego jak te pasemka:o niby ok bo naprawde mi one pasuja ale chcialabym miec czasem mozliwosc zmiany czegos w swoim wygladzie, a poza tym niepowiedziane jest ze ona dobrze doradzi a co do tego ze u ciebie potracili...moj sklep jest przy skrzyzowaniu a dokladniej przy glowniejszej ulicy gdzie podpinaja sie 2 podporzadkowane i wyglada to jak skrzyzowanie.codziennie slyszalam jak ludzie dawali ostro po hamulcach zjezdzajac w dol glowna ulica i co?byly wypadki potracenia rok temu zginal znajomy mojego gdzie juz dlugo w urzedzie miasta lezal plan ronda w tym miejscu no szanownie pol roku temu zaczeli przebudowe...nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
Czesc dziewczyny :) Mi nawet milo dzien minal, glownie w pracy a teraz maseczka na wlosy, peeling buzi i maseczka z glinki :D Co do pracy to popieram - za malo sie zarabia, ja akurat lubie swoja prace bo jest ciekawa bardzo i zawsze jest co robic, w sumie jestem na stazu zaraz po studiach wiec mam nadzieje ze moje zarobki wzrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! jest źleee!!! od samego rana jak wstałam to mam taką ochote na słodycze że nie umiem sie opanować :/ już poszły dwa pączki i deser czekoladowy, a w kolejce sa jeszcze batonik, herbatniki i pianki Marshmallow czy jak to sie tam pisze.....mam nadzieje że poratuje mnie chrom który pęcznieje w żołądku i hektolitry wody i czerwonej herbaty....łaaaa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×