Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

a we mnie sie chyba obudzila wiosna :D od 3 dni sprzatam i sprzatam jak najeta wyrzucilam juz 3 worki starych niepotrzebnych rzeczy umylam okna popralam posciel i reczniki zrobilam porzadek w spizarni (i dzis pojechalam na mega zakupy i ja uzupelnilam na nowo) poza tym zadbalam o swoj samochodzik dzis napompowalam opony, odkurzylam w srodku, umylam w srodku a wlasnie wrocilam z myjni :) coprawda ja wygladam jak 7 nieszczesc brudne paznokcie, w ogole dzis prysznica nie wzielam, nawet sie nie umalowalam ale zaraz to zmienie, wskocze do czysciutkiej wypolerowanej wanny, potem wklepie balsamiki, zrobie manicure i moge zaczynac weekend! :):):):) wiosna wiosna wiosna! udanego weekendu wszystkim! dbac o siebie, bawic sie, nie narzekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ivaa az zazdroszcze ci twojego szczescia i zapalu do wszystkiego. ja mam denny humor z powodu spraw rodzinnych a raczej nawet nie tyle co spraw a jakis tam glupich zamartwian w pracy jeszce tylko 2 godzinki wiec wezme sie rowniez za ostre sprzatanie niby takie wiosenne tyle ze mi sie nie chce ale coz trzeba.wracam to goracy rosolek bedzie na mnie juz czekal pozniej biore prysznic i zrobie sie bostwo a co tam...musze sie jakos zmotywowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dzisiaj wstałam z okropnym bólem głowy.... :/ nie wiem co jest grane, jeszcze tak słońce świeci i odbija się od śniegu że mam światłowstręt jakiś :/ Wogóle jakas słaba jestem dzisiaj....achhh zapowiada się ciężki dzień :/ A po weekendzie super wybyczyliśmy się z Miśkiem :) Byliśmy oglądac TV w sklepach i chyba w tym tygodniu będzie nowy telewizorek :D:D:D A w piatek ide do fryzjera, zapisałam się na farbowanie i strzyżenie :D Ze dwa lata chyba nie byłam już u fryzjera. Mam nadzieje że wyjdę zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a wiec jak zapowiadalam wczesniej w sobote byl kac niedziela swietna pogoda z rana wiec spacerek juz chwile po 10 rozpoczety i o dziwo z inicjatywa wyszedl on nie ja...no ale niestety koniec weekendu i powrot do pracy :o w tym tyg wkoncu tez trafie do fryzjera a raczej on do mnie do domu :P.dzisiaj watpliwe bo facet mojej kolezanki(tej co ma robic mi wlosy) ma dzisiaj urodziny a jutro ja mam wiec najprawdopodobniej dopiero w srode...a ty jamajka co wkoncu robisz z wloskami?jaki kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że nie mam zielonego pojęcia, chciałabym coś co łatwo ułożyć potem samemu w domu żeby efekt był taki sam jak po wyjściu z salonu i żeby te włochy nie były takie przyklejone do głowy, jakas grzywka na bok czy coś. Podoba mi się fryzurka Megan Fox na tym zdjęciu (prosta z zarazem bardzo dziewczęca) http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://images.fanpop.com/images/image_uploads/Megan-Fox-megan-fox-76381_1280_1024.jpg&imgrefurl=http://www.fanpop.com/spots/megan-fox/images/76381/title/megan-fox&usg=__KFc2eJgTlwR19DPK45QtruVYMHk=&h=1024&w=1280&sz=199&hl=pl&start=13&um=1&itbs=1&tbnid=nvH8YKPIQRCBSM:&tbnh=120&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dmegan%2Bfox%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26tbs%3Disch:1 O fuck jaki długi link :P:P:P:P Poza tym znalazłam w necie wirtualnego styliste i właśnie się bawię :D:D:D:D wklejam zdjęcie i dopasowywuje fryzy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ladna buzia wyglada ladnie w kazdej oprawie... jak ja bym miala taka to bym wygladaja jak najbardziej szara ze wszystkich szarych myszek... mam wlosy za lopatki,z przodu moge sobie biust zakrywac :P proste ciemne, bardzo zdrowe i lsniace... zawsze marzylam o dlugich wlosach...ze one takie kobiece, ze seksowne jak rozpuszczone...ze ladnie faluja na wietrze, na plazy...i ze mozna niby tyle fryzur zrobic.. a gdzie tam! 90% moich fryzur to jak najbartdziej upiete wlosy bo mnie draznia te wlosy...wchodza na twarz, placza sie...nawet kucyk jest wkurzajacy bo sie majta takie dlugie z tylu.... teraz na lato chce sie sciac na chlopaka..tak na wczesna magde molek...wygodna dynamiczna fryzurka...ALE FACET MI ZABRANIA! uwielbia bawic sie wlosami, czesac je palcami, bla bla bla... wiec ciagle nosze te dlugie oklaple i ciezkie wlosy... a zadnej fajnej fryzury sie nie ulozy bo to zaraz opada... ja w ten weekend zadbalam o swoj rozowj duchowy :d z moim poszlismy do kina i do teatru, kultury troche! potem dluga ciepla kapiel i czytanie madrych ksiazek w lozku :) a teraz musze zrobic paznokcie.... p.s zasypalo mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Mi mój też nie pozwoli za żadne skarby obciąć włosów bardziej niż do łopatek, bo też uwielbia gmyrać szczególnie w nocy a rano budzę się z takimi poplątanymi że szlak mnie trafia bo nie umiem rozczesać :P Dziewczyny mam pytanie do tych które pią czerwoną herbatę....pijecie ją dziennie? po ile szklanek? Bo kurcze wyczytalam że jak się pije za dużo to są skutki uboczne : "Jednak, pomimo tylu dobroczynnych właściwościach herbaty, trzeba także wspomnieć o skutkach ubocznych, jakie przysparza czerwona herbata pu erh. Zbyt duże ilości spożywania tej herbaty doprowadzają do zaburzenia pracy organizmu ludzkiego. Powyżej picia więcej niż 3 kubków dziennie herbaty zaczynają się niepożądane efekty. Przede wszystkim jest niszczone szkliwo naszych zębów spowodowane zbyt dużą ilością pochłanianego fluoru. Również przez fluorki niszczone są nasze kości. Herbata zawiera dużą zawartość chininy, co źle wpływa na płód dziecka. Tak więc kobiety w ciąży powinny unikać picia zbyt dużej ilości herbaty, gdyż może uszkodzić słuch dziecka. Jeśli chodzi o czarną herbatę, to wywiera ona negatywne skutki podczas zbyt częstego picia, na nasz żołądek. Ściślej mówiąc, podrażnia ona żołądek. Zmniejsza ona także wchłanianie żelaza. Niewystarczająca ilość tego pierwiastka w ludzkim organizmie odbija się niekorzystnie na zdrowiu. Żelazo jest potrzebne do właściwego produkowania hemoglobiny i dostarczania tlenu do komórek organizmu. Niedobór żelaza jest większy u osób pijących herbatę i jedzących niewielkie ilości mięsa, drobiu bądź ryb. Czerwona pu erh w spożywanych ilościach ponad 4 kubków dziennie może przyczynić się do powstania anemii. Szczególną ostrożność na skutki uboczne czerwonej herbaty powinni wykazać ludzie cierpiący na nerwowość, czy bezsenność. Ludzie z wrzodami żołądka nie powinni spożywać zielonej herbaty, ponieważ pobudza ona jego pracę i zwiększa wytwarzanie soków trawiennych. Doktor Ch. Yang ustalił, iż spożywanie większej ilości niż 5 kubków herbaty może doprowadzić do nieprawidłowego działania wątroby i nerek. Również ustalił, że może doprowadzić do stresu oksydacyjnego. Herbata choć ma zbawienny wpływ na ludzki organizm, to należy także pamiętać o skutkach ubocznych czerwonej herbaty i innych odmian tego naparu. Spożywanie ponad 3 kubków herbaty może przyczynić się do rozstrojenia pracy wielu narządów wewnętrznych i zakłócić przebieg metabolizmu, czy też produkowania hemoglobiny. Warto jest ograniczać się z piciem herbaty, ponieważ zawiera ona także duże ilości kofeiny. Lepiej jest pić częściej soki, bądź wody mineralne, które również mają pozytywny wpływ na pracę ludzkiego ciała. Jedna filiżanka herbaty dziennie nie jest oczywiście groźna dla naszego zdrowia. Jak mówi przysłowie „co za dużo to niezdrowo i choć wydaje się to absurdalne w przypadku picia herbaty, ma to także prawdziwe sformowanie" Ja nie pije aż tak dużo, różnie raz jedną filiżankę raz dwie lub trzy albo wcale....ale w tym miesiącu miałam wcześniej okres, zawsze miałam tak 2-3 dni po wzięciu ostatniej tabletki a w tym mieiscu miałam jeszcze 2 i już plamienie?! No i wcześniej mi się skończył.....zastanawiam się czy to nie własnie wpływ tej herbaty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
Ja pije tylko zielona, owocowe, skrzyp, pokrzywe i od dzis zaczynam bratek. Skrzyp i pokrzywa wspaniale dzialaja na wlosy, na mniej bardziej wlasnie w formie zaparzonych herbat niz tabletek ale trzeba regularnie 2 razy dziennie minimum 2 miesiace - pilam kiedys cale wakacje i och jakie mialam wlosy :D Nawet paznokcie mocniejsze a to juz cos bo mam okropne :/ Miekkie jak u niemowlecia. Trzeba jednak pamietac o suplementacji kompleksem witamin z grupy B do wyplukuja i robia sie bolesne zajady. Ja kupilam complex B, pisze ze stosowac profilaktycznie nawet 3 dziennie ale ja biore jedna i jest ok, wczesniej nie bralam i wlasnie mialam zajady. Co do czerwonej - nie pije wcale. Nie uwazam jej za zdrowa, po pierwsze przyspiesza metabolizm wiec nie jest wskazana gdy bierze sie tabletki anty (zielona co prawda tez przyspiesza ale w lagodny sposob, dziewczyny ktore dopiero zaczynaja brac anty powinny przez okolo 3 miesiecy robic odstep miedzy piciem zielonej a tabletka, ja np jak zaczynalam to lykalam tabletke o 22 wiec zielona ostatnia pilam do max 17), poza tym nieco rozleniwia prace jelit co nie ma dobrego wplywu na perystaltyke. Takie slyszalam o niej opinie. Oczywiscie pita jedna na dzien czy na dwa dni nie zaszkodzi :) Ale bron boze 3 czy 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
Aha czarnych tez oczywiscie nie pije, woledobra kawe, tak naprawde ta sama zawartosc kofeiny tylko ze w czarnej herbacie jest pod postacia teiny. Ale w kawie sa tez antyoksydanty a jeszcze jak dolejemy mleka - ja pije pol na pol - to profilaktyka przeciw osteoporozie na stare lata, zawsze cos :D A tak w ogole zrobilam porzadek w kosmetykach i wyszlo mi ze posiadam: Balsamy do ciala - 6 plus 7 oliwka zele pod prysznic - 4 kremy do twarzy na dzien/na noc - 4/3 kremy pod oczy - 2 - nie wiem po co kupilam ten drugi jak mam jeszcze ponad polowe pierwszego :D zwlaszcza ze jeden to la roche posay za 42 a drugi eucerin za 56 :D niezbadana jest kobieca natura szampony - 2 lakiery - 3 pianki - 3 mgielki do ukladania - 2 odzywki do splukiwania/bez splukiwania - 3/3 tusz - 3 podklad - 3 plus jeszcze jeden w kamieniu czyli lacznie 4 cieni i lakierow i innych nie licze :D kremy do rak - 2 peelingi do buzi - 2 plus kolejny do ciala czyli 3 mleczka do demakijazu - 2 na szczescie zel do buzi JEDEN :D Tonik tez ale nie wiem po co kupilam bo nigdy nie uzywam :D mam tez krem do biustu ktorego nie uzywam i jakis peeling do stop, krem do stop i inne ciekawe rzeczy plus maseczki do buzi w saszetkach, mnostwo aha a to jest i tak po wyrzuceniu przeterminowanych rzeczy, jestem okropna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze powiem Ci że z ta herbata chyba spróbuje, ale kupujesz ziele pokrzywy czy herbate w torebkach? Juz wole pić niż łykać tabletki bo watroba cierpi (jem juz tabletki anty, chrom i vit.A+E) ale do tego jeszcze vit.B trzeba by było brac jak piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
Ja kupuje w aptece normalna w torebkach :) I parze razem w jednym kubku skrzyp z pokrzywa, niedobre to jest ale trudno. Wiesz, mozesz sprobowac bez wit B bo mi sie dopiero pojawily zajady po miesiacu ale jak lyknelam to zniknaley. Kazdy ma inny organizm :) Alboooo - moze bierzesz jakis preperat multiwitaminowy? Jezeli tak to tam jest juz komplet B. Ja nic nie biore i to dlatego, biore tylko anty. Ale mam zamiar jeszcze magnez bo normalnie juz mi sie rece trzesa i mam czasem skurcze w nocy plus belisse hydro albo capivit hydro. I mysle tez nad czyms wielowitaminowym w stylu jedna tabletka na dzien to wtedy przestane lykac to B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.co do tabl to biore magnez +b6 i po tyg mialam poprawe z nerwami i brakiem snu wiec mowie warto...duzo kawy pije i herbaty(a zwlaszcza zima) czerwonej i zielonej a wiadomo ze te 3 rzeczy magnez wyplukuja.bralam 3 miechy silice troche wzmocnila moje wlsy i paznokcie ale nie spektakularnie wiec teraz przerzucilam sie na skrzypovite-wiecej dobrych opini slyszalam zobaczymy jak bedzie po opakowaniu czyli po 40 tabl. co do herbat czerwonych i zilonych?pijam obie nie chorobliwie ale 3 kubki dziennie zazwyczaj.czasem tak ze 2 to zielona 1 czerwona albo na odwrot czasem jest tak ze jeden dzien minal a ja ani tej ani tej nie tknelam.jak narazie nie narzekam i z moim zdrowiem ok wszystko jest. a co do dzisiajszego dnia to jedna wielkaa lipa.czuje sie fatalnie.chora.gardlo zaatakowane tak samo zatoki a tu co?moje urodziny i wiem ze powrot do domu spokojny nie bedzie i pare osob chce mnie odwiedzic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
To wszystkiego najlepszego :) Ja bralam skrzypovite chyba z 4 - 5 opakowan czyli dosc duzo i nie bylo takiego efektu jak po piciu herbaty ze skrzypu co zreszta wychodzi mi tez duzo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ja ja ja - haha gratuluje zasobow pielegnacyjnych :D jak wszystko zuzyjesz to bedziesz BOGINIA! :D:D:D:D ja wole nie liczyc, aczkolwiek wiem, ze w samej kuchni mam kolo 3 kremow do rak, w kazdej torebce tez po jednym, w sypialni 1, w lazience 1...i jeszcze w samochodzie :D:D:D i wlasnie czuje ze musze posmarowac dlonie :D ja wczoraj mialam dol jesli chodzi o zywienie. staram sie nie jesc pozniej niz po 19 ale wczoraj o 21.30 tak mi burczalo w brzuchu ze bym nie wytrzymala do rana...i bach...zrobilam sobie makaron z pesto pomidorwami i parmenzanem...jezu jakie bylo dobre...o tej 21.30 smakowalo najlepiej :D zakazany owoc :D znowu mam zeby zolte....znowu musze jakies plastry wybielajace albo cos..bo te pasty to nie dzialaja... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dalej chora i nawet nie mysle o zbytnim dbaniu o siebie teraz.dzisiaj juz znaczna poprawa jest no ale niestety dalej zatoki zatkane. wiesz ivaa jak raz na jakis czas zgrzeszych to moim zdaniem nic sie nie stanie :) ile czlowiek ma sobie odmawiac ???mamy sobie zycie umilac a nie przysparzac sobie wiecej klopotow ;) wiec sporadyczne przypadki sa niegrozne...teraz oczywiscie tez tlumacze sama siebie.bylam tak wczoraj rozwalona a moj wykonczony po pierwszym dniu w pracy po zwolnieniu ze na obiad byly frytki i piers z kurczaka bo nic normalnego nie bylibysmy zrobic na obiad.jedno pocieszenie ze piers nie w panierce a z patelni grilowej a no i moj sie zapomnial i za dlugo trzymal frytki w piekarniku i wiekszosc byla taka juz chrupiaca a takich nie lubie wiec malutko ich zjadlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam! "teraz czas na mnie" wiem co to katar ja mam juz tak ok 2 miesięcy ale to z powodu alergii a nie ma jakos czasu wybrac się do lekarza :/ Ja staram się zużywać na bieżąco kosmetyki, choć też czasem kusi mnie żeby coś kupić zanim dany balsam czy odżywka się skończy :P Teraz czekam aż mi się skończy szampon i odzywka Gliss Kur i kupie coś z Loreala i jeszcze takie ampułki chcę sobie zamówić na Allegro do włosów które regenerują, czytałam sporo o nich i podobno rewelacja. I też postanowiłam robic maseczke na włosy z nafty kosmetycznej+soku z cytryny+żółtka+olejku rycynowego podobno fajna sprawa a składniki niedrogie :) Jutro fryzjerek, już się nie umiem doczekać :D:D:D:D Dziś kupiłam vit.A+E bo juz mi się skończyła, oprócz tego że ją jem to tak dwa razy na tydzień przebijam kapsułkę szpilką i wyciskam na palce i wklepuje w skóre buzi - potem mam taka gładziutką :) i pryszcze mi poznikały to chyba zasługa tego że w końcu ograniczyłam słodycze, już mnie tak nie ciągnie a może i tego chromu....no i dziennie abo prawie dziennie soczek jednodniowy marchewkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
ivaaa - a dziekuje, wiem ze troche sie uzbieralo :D Tylko wlasnie chcialabym byc boginia ale jakos nie jestem na tyle regularna zeby tego wszystkiego codziennie uzywac :D A ciagle korci zeby kupowac nowe. Jamajka - tez smaruje czasem buzie witaminami a i e z kapsulki ale ja mam takie specjalne do buzi, wygladaja jak tabletki a jak urwie sie ogonek to wyplywa olejek, super sprawa, chyba 48 sztuk za 12 zl a 1 kapsulka starcza na 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. no ja w koncu jakos w lepszym nastroju dbalskim:) wczoraj zaliczylam dlllugie prycho peeling balsamowanie zajecie sie stopami wysmarowalam je kremikiem zaliczylam rowniez (niestety ostatnio coraz rzadziej uzywany)olejek rycynowy :) od razu dzisiaj sie inaczej czuje.dzisiaj zrobie sobie peeling twarzy i uzyje maseczki.czeka mnie troszke ciezki dzisiaj dzien wiec na wieczor wypieszczenie sie jest dzisiaj podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!! No i mamy wiosnę! :) u mnie dzisiaj ciepło ale ponuro bo słoneczka nie ma :/ i tez mam taki nastrój, melancholijny jakiś, może się zmieni w miare upływu dnia - mam nadzieje :) W piątek 3 godziny siedziałam u tego fryzjera, najpierw ściągnęła mi lekko mój stary kolor, bo prawie czarny miałam, najgorzej z przodu bo wiadomo że zaczynałam farbowanie w domu od góry. Potem nałożyła mi farbę najpierw odrosty potem reszta....potem jakaś sauna odżywki itp, no i obcięcie, najdłuższe włoski poszły furt, bo okropnie wysuszone były. Efekt jest taki że zamiast "czekolady" mój kolor to hmm..oberżyna, coś z połyskiem wiśniowym ale jaśniejszy niż moja stara Safira. Mam nadzieje że w miare mycia trochę przejdzie na ta czekoladkę upragnioną :P włosy do ramion końcówki proste, no i dłuższa grzywka na bok - chciałam trochę inaczej...także jak na 90zł myślałam że będzie lepiej ale nie jest tak źle. Choć z fryzjerem jak narazie daje sobie spokój, sama coś pokombinuje z farbami i obcięciem tylko fryzjerskie nożyczki muszę kupić :) Ale włoski teraz zdrowe i lśniące są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
A ja jestem zalamana :( Mam 4, no prawie 5 pryszczy!! Ogramnych, bolacych, czerwonych. odstawiam bratka bo slyszalam opinie ze w poczatkowych 2 tyg powoduje wysyp a ja nie moge teraz sie pokazywac z taka twarza. Zrobie sobie kuracje jak hmm np wezme urlop. Zostaje przy skrzypie i pokrzywie :) Za to zrobilam sobie maseczke na wlosy - 3 zoltka, 2 lyzki olejku rycynowego i 2 nafty. Wymieszalam i wmasowalam w skore glowy czesc zeby pobudzic cebulki a resze wymieszalam z odzywka zeby bylo geste i nalozylam na wlosy. Na to czepek i recznik. Co prawda i tak bylo nieco rzadkie i troche mi splynelo po czole i karku, brr okropne uczucie takie zimne ale za to jaki efekt :D Trzymalam godzine. Moje wlosy sa nawilzone i blyszczace. Tez jestem zapisana do fryzjera na cieniowanie :) Ja jestem taka ze dokladnie wiem jak chce wygladac ale nie kazdy fryzjer to potrafi. Mam ciezkie do dobrego obciecia, krecone wlosy. W niektorych salonach sie nawet nie podejmuja albo proponuja najpierw wyprostowanie a potem cieniowanie co jest kompletna glupota i zawsze mnie drazni bo wlos krecony zupelnie inaczej sie uklada potem. Dopiero w wieku 22 lat znalazlam dobrego fryzjera i jade do niego ponad 400 km - czyli jak odwiedzam rodzicow. Mam tez tu na miejscu jedna stylistke u ktorej bylam raz i musze powiedziec ze zrozumiala o co mi chodzi i nastepnym razem jak juz mi bardzo urosna a do domu daleko to pojde do niej znow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ze zdrowkiem lepiej w powietrzu (choc buro) wiosne czuc wiec i napad dbania wrocil:) jak sie wczoraj wypeelingowalam i nasmarowalam to az sama mialam ochote sie glaskac :P dzisiaj wstalam i troszke sie poruszlam ale tylko troszke bo cos energia z pradem na calej ulicy robila i jak mi sie muzyka wylaczyla to mi sie odechcialo i slkakanka trafila na swoje miejsce :P ale nawet te 20 min cos tam zrobily.mala zadyszka byla po tej chorobie ale podejrzewam ze jutro juz bedzie lepiej :) pomimo tego ze biore ta cala skrzypovite to chyba wezme sie rowniez za te herbatki pokrzywowe i skrzypowe bo jakos tabl slabo u mnie dzialaja nawet po zmianie a to juz spory kawalek czasu :o.silice bralam od 2 listopada bez przerwy a od 2 tyg biore juz skrzypovite hmmm chyba czas uzyc czegos mocniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyy helllllo? czy jest tu ktoras z was?oj cos cichutko tu sie u nas zrobilo :( mam do was pytanie do tych co herbatke z pokrzywy i skrzypu pija.po jakim czasie przyzwyczailyscie sie do smaku?jest bardzo odrazajacy? a no i najwazniejsze...po jakim czasie widac poprawe?wystarczy 1 dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello! Ja nie wiem bo jeszcze nie pije ale tez się zabieram do tego ;) własnie ile razy dziennie to pić? i czy mieszacie to czy np najpierw pokrzywa a potem skrzyp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no ja tez sie zabieram zabieram i zabrac nie moge...tylko mam pytanie jeszcze jedno.czy musze kupowac jakas specjalna herbate w zielarskim czy wystarczy taka ze sklepu?nie wiem np herbapect? poza tym to pokrzywe to latwo dostac a jak wyglada sprawa ze skrzypem polnym?w aptece dostane czy musze zielarski odwiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×