Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoloniusz

Czy wielkość członka ma dla dziewczyny duże znaczenie?

Polecane posty

Gość do Apoloniusza
pieprzysz na trzy para pietnascie, gdyby twoja luba była zadowolona z 8 cm buhahahahahaha nie zakładalbyś koleś takich debilnych tematów, wielkość czlonka ma znaczenie, a jak duze to zalezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batman345634
Taaak i im większy tym lepszy..... najlepiej żeby miał pół metra wtedy da jeszcze większą przyjemność;) Boshe co za ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiee
Najbardziej unerwione jest wejscie do pochwy tak więc anatomicznie największe znaczenie ma grubość, nie dlugość:) A tak naprawdę największą przyjemność daje seks z ukochanym mężczyzną:) reszta to sprawa praktyki, dobrej znajomości ciała i pragnień partnera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś chyba zapomniał
że czlonek oprócz długości ma jeszcze grubość! Może tak w końcu warto poruszyć tą kwestię! Moim największym atutem jest szeroki otwór w pochwie (6 cm średnicy) i to oznacza że mogę się kochać z mężczyzną na poziomie co ma min te 8 cm średnicy. To jest chyba przeciętna krajowa co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge co wy tu piszecie
prawda taka, panie z tego forum, praktycznie w 1000% maja merzczyzna z takimi po 20 cm-czyli mialy dzo szczesci i znalazly sobie takich, a ci co maja mniejsze penisy niech sobie poszukaja innych ktore wola male, i po krzyku. owszem, sa panie ktore lubia duze, nie koniecznie sa rozjechane(ale moga byc) ale i tylu jest mezczyzn z duzymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna radosna
Ogromne znaczenie ma wielkosc penisa. Jak jest mały - nic nie odczuwamy,jak duzy - jest frajda i przyjemnosc. Prawda stara jak świat i tylko panowie z małymi siusiakami pr óbuja wszystkim wmówic ,ze rozmiar nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosik DDON
ja mam 16,5 i balem sie ze to malo :] ale widze ze jednak nie :] egh dobrze jest :D:D sadze ze 14-18 cm to przecietne :] a im wieksza dziura tym bardziej zle swiadczy o dziewczynie ze dala sie rozepchac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duże penisy dają rozkosz
tak,ma i to ogromne.Rozmair ma znaczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMORALNA PROPOZYCJA
Moim skromnym zdaniem .... 8 cm jak dla mnie to troche za malo....hehe Wręcz smiesznie to brzmi, ze sa takie okazy To znaczy nie chce nikogo urazic, bo nigdy nie mialam stycznosci z takim rozmiarem...Mysle ze jak juz ktos wspomnial tak od 15 - 25 cm jest ok....Co do tych OGROMNYCh to jakos nie mam przekonania..moze i robia wrazenie, ale jak dla mnie...na wrazeniu sie konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie głupie
smoac mi sie chce. jak byscie troszke poczytaly to wiedzialybyscie ze penis powyzej 18 cm zdarza sie dosc rzadko, większośc mężczyzn ma 11-18 cm. 7-8 cm to tzw.mikropenis i według mnie ten temat to prowokacja. a wy nie wypisujcie idiotyzmów o 20- czy 25- centymetrowych(jak sie mierzy od odbytu to nic dziwnego ze tyle wychodzi) tak dla jasnośći, MIERZYMY OD BRZUCHA PO LINII PROSTEJ!!! "Jeden mężczyzna na 100 jest posiadaczem członka o ponad normalnej wielkości, osiągającego w stanie erekcji ponad 18cm. Również podobna sytuacja występuje gdy penis mierzy mniej niż 8cm w czasie wzwodu." "Przeciętny członek mierzy w stanie spoczynku około 7-8 cm, a podczas erekcji 13-14 cm." http://www.kobietaintymna.atupartner.pl/seks/rozmiary%20penisow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancyjnaJudyta
ci,którzy pisza,ze rozmair nie ma znaczenia to zakompleksieni faceci ,którzy maja małe fredzelki a kobiety i tak wiedza,ze rozmiar MA ZNACZENIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż może dla
niedoświadczonej ma znaczenie, ja tam miałam wieeeeelu facetów i wiem ze nie o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie nie i jeszcze raz nie, nie lubię duzych penisów, gdyz nie czuje zadowolenia. Z reguly ( o ironio) zadawalali mnie męzczyżni z mniejszymi parametrami , a chce powiedzieć,ze nie jest mnie latwo doprowadzić do orgazmu.Sama sie zastanawialam dlaczego tak reaguję.Czasami bylam z wybitnie atrakcyjnym facetaem z obdarzonym duzym przyrodzeniem i ja osobiscie wcale nie czulam sie usatysfakcjonowana.Czyli nie przesadzajcie z tymi konskimi penisami, bo kobiety wcale nie przywiązują do tego ,aż tak wielkiej wagi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwis
ja napszykla lubie wchodzic w myszke kobiety do konica....ale jak dotond zadnej niesprawilo to pszyjemnosci a raczej zepsulem chumor i sprawilem bol........zaluje czasami ze taki mi urusl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek jestes best
misu dawaj numer bo widze ze naprawde znasz sie na googlach a ty z krutkim futem nie przejmuj sie choc panna cie oklamuje i polewa sie z ciebie poruwnaj to do babetki do ucha ona tez ma 8cm wiec tam mzesz sobie pogrzebac ale spoko sa tabletki w skepie przy dworcu za 130 co powieksza ci pale 2cm wiecej to juz sukces albo kup sobie pompke To koncze rozepchana wypowiedz z pozdrowieniami dla wszystkich rozepchanych pizd z syndromem ciaglego niedopchniecia mla maciek jestes najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkość członka
ma dla dziewczyny DECYDUJĄCE znaczenie. Każda dochodzi do takiego wniosku prędzej czy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkość członka
właściwie to jedyne co ma znaczenie jakby sie tak baczniej przyjrzeć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUPA-LUJ-METODA
Duży stojący na baczność kutas- to dobry kutas! Małe są niedojrzałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrazy_współczucia
Ejjjjjjjj no....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrazy_współczucia
ale jaja.... DO maćka- chamstwo sie szerzy i prostactwo.... ach..a uczą w szkole żeby nie przeklinać... a DO KOBIET LUBIĄCE DUŻE- przecież tu chodzi o tolerancję, nie rozumiecie, jak nie mają takich olbrzymów to co mają zrobić???????? Niech się każdy dobiera według gustów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrazy_współczucia
Ja osobiście nie narzekam, mam 18, ale moja niunia, czasem sie skarży że boli... no i cóż poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczze np dla mnie nie ma znaczenia ile wynosi czlonek mojego faceta bo dla mnie sie liczy jakosc a nie wielkosc... widocznie lasce nieodpowiada ze chlopak ma 16cm h**a bo widocznie ma p*-**e rozglabana ja nienazekam jak sie kogos kocha i sie chce z nim byc to sie niepatrzy na wielkosc bo jak laska ma patrzec na wielkosc to niech spie***la zagranice do murzynow bo oni maja bardzo duzego a mi wystarczy jaki mam i tyle na ten temat pozdrowka chlopaki nieprzejmujcie sie takimi laskami:*:*:*:*buzka:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
hmmmm.. niby wielkosc nie ma znaczenia i liczy sie technika. Jest mi przykro to powiedziec ,ale jezeli facet ma 10 lub 11 cmm we wzwodzie to nie wiem czy jest w stanie uszczesliwic kogokolwiek procz siebie.Osobiscie wole faceta z wiekszym penisem przynajmniej czuje ,ze wchodzi we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że ma znaczenie :) Jak jest za duży potrafić sprawić ogromny ból :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazna jest grubosc a nie
długosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam chooja sie znacie
nieważny aby chooj był duży, ważne żeby był długi i gruby buahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×