Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoloniusz

Czy wielkość członka ma dla dziewczyny duże znaczenie?

Polecane posty

Gość Apoloniusz

Mi się wydaje że nie. Poznałem super dziewczynę, sypiamy i ona jest 100% zadowolona. Ja mam członka 8cm a potrafię nim zdziałać cuda:) Jak to więc jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoloniusz
np. potrafię wsadzić jej do dziurki od nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec powiem ci prawde ona
kłamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoloniusz
Na pewno nie kłamie. Wyczułbym to:) Staram się i ona potrafi to docenić. Daje jej orgazmy bo to widać. Porostu ją kocham i potrafię o nią zadbać, a wielkość członka nie ma znaczenia. Wydaje mi się to mitem. Faktycznie wcześniej trochę się tym martwiłem bo to poniżej średniej, ale teraz wiem że z takim członkiem można dać partnerce tyle samo lub nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammamama
I co się chwalisz? Członek jak członek, jaki jest każdy wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawdaaaa
TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec powiem ci prawde ona
:) no ok jak wiesz i jestes pewien to pieknie:) ja moge tylko ci powiedziec ze jestem z 3 facetem. dopiero teraz czuje co to znaczy orgazm, przy czym moi dwaj poprzedni byli i są pewni ze kazde bzykanko konczylo sie moim orgazmem:) wiem ze to idiotyczne ze udawalam, ale bylam mloda i zamiast rozmawiac i probowac oszukiwalam. ale zwyczajnie nie chcialam ich krzywdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoloniusz
Nie chwale się, ale chciałem poznać opinie. Ja wiem że takim członkiem można zadowolić kobietę i nie wiem czemu dziewczyny tak piszą że chcą jakieś nieporęczne giganty:) To im tylko da że będą rozepchane a przyjemności też nie będą miały bo je będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoloniusz
a wiec powiem ci prawde ona Moja nie musi przede mną tego udawać i nie udaje. Poprostu wiem że jest jej ze mną dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajaja
pytasz czy sie bronisz? moj chłopak ma penisa dłuzszego o 13cm i jest mi swietnie w łozku. i tak, jest to dla mnie wazne. nie wyobrazam sobie seksu z 8cm, ale nie probowalam wiec nie wyrazam zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajaja
i nie jest nieporeczny a ja nie jestem rozepchana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uheriou
8 cm ja zaspokaja??? jaja sibie robisz chyba. i ona z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość january is kaming
dla mnie owszem ma znaczenie. duze. po pierwsze uzytkowe czyt. wypieszczenie dokładne wszystkich zakamarkow, po drugie wzrokowe czyt. stojące na bacznosc 20cm mojego chłopaka podnieca mnie zanim zacznie on działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
Ja mam 16 i nie narzekam. Wiem natomiast, że można kobiete doprowadzić do orgazmu nawet 3cm penisem. A te co wypisują bzdury o tym, że chciałyby mieć 30cm w swojej piździe tak naprawde nigdy sie nie jebały, albo są rozjebane jak słonice. Żal mi was głupie kurwy. Nie macie w ogóle pojęcia o własnych pizdach... troche lekcji anatomii by sie wam przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka8989
a ktora tu pisze o 30cm mały gnoju? 3 cm??? HHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAA to moze ty o przerosnietej łechtaczce gadasz debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
Ciekawe jakie piersi mają te co lubią ogromne penisy.... może tu jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojej ale grzmi
8 cm ok ale czy on nie wychodzi podczas stosunku, wiesz o co mi chodzi...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość january is kaming
kto tu jest rozjebany. zazdroscisz czy takich co? jak jestes zadowoloony z 16 cm to nie pierdol. co ty w ogole mozesz wiedziec o tym co czuje kobieta w czasie stosunku. gowno mozesz wiedziec i nigdy sie tak naprawde nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
16 to i tak jest ponad przeciętną. A duże odchylenia od normy świadczą o tym, że nie jest dobrze. Tak samo jak ktoś ma za duży nos, cycki i inne rzeczy. Penis który ma 20 cm, przeciętnej kobiecie sprawia ból i nie pierdol, że daje większość przyjemność, bo najważniejsze jest ocieranie się o ścianki a nie dojście jak najdalej. chuja wiesz kurwą jesteś pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz wwwww
maciek dobre;-) hgehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość january is kaming
nie wypowiadaj sie w temacie o ktorym gowno wiesz. 3 cm- smiech na sali. i co takim chcesz trzec debilu? widocznie nie jestem przecietna, bo mi seks z moim facetem sprawia przyjemnosc. ...ocieranie o scianki hehehhehehhehehehehehehehehehehe. chujem jestes wez wykurwiaj pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
Jak kurwo nie wierzysz to weź sie za fachową literature i nie pierdol bzdur które opowiadają ci twoje koleżanki żeby przycynić. Jak ktoś ci kiedyś wsadzi fiuta to wtedy sie wypowiedz. Żal mi cie suko bo pierdolisz głupoty i tylko sie ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te maciek to może
tą twoja panne papierem sciernym od wewnatrz? poziom twoich wypowiedzi swiadczy o tym, ze na 90% jestes denny w łozku. kolejny do kolekcji ekspert w teorii. i jeszcze super szacunek do kobiet... do autora- dla mnie wielkosc jest wazna. 19cm mmmmmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek...
kurwa ja pierdole co za ciemnogród. Ludzie mamy XXI wiek a wy jesteście zacofani jak bolesław chrobry. Żal mi was ale nic nie poradze. Moge wam tylko polecić google i poszukajcie sobie wypowiedzi ludzi którzy się na tym znają.... chociarz wy i tak wiecie wszystko najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładna dyskusja :D :D:D Nie mniej lepiej mieć czym działać niż tylko gawędzić, ale oczywiście to rzecz gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojej ale grzmi
ejj nie odpowiedziales mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość january is kaming
tak.oczywiscie. mam wiecej lat niz ty, o czym swiadczy twoj jezyk od poczatku.i powiem ci tak, raz ze nie korzystam z "fachowej literatury" tylko z doswiadczenia a dwa jestem w takim wieku ze nie licytuje sie z kolezankami o długosc penisa mojego faceta bo to byloby dopiero osmieszanie sie. zreszta z kim ja w ogole gadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×