Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julcia25

krem bambino dobry na zimę?

Polecane posty

Gość julcia25

Kupiłam dziś krem bambino bo mam strasznie wysuszoną skórę, zastanawiam się czy t był dobry wybór:). Czytałam dużo pozytywanych opinii ale nie jestem przekonana czy dobrze mi posłuży:). Kto z Was używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez kupilam w zeszlym tygodniu i powiem, ze jest fajniutki. Na nosie i czole mam po umyciu skorki- fleeee niezbyt to wyglada Uzywam kremu bambino ale tylko na noc.Buzia jest po nim milutka, tylko zapach niezbyt. Sumujac fajniutki kremik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tego kremu
jeśli będziesz codziennie wieczorem nakładała grubą warstwę kremu Bambino na pewno stan Twojej skóry się poprawi. Moja skóra jest bardzo tłusta, dlatego nie mogę stosować Bambino nadzień, natomiast wieczorem jest bardzo sucha i wtedy ten krem sprawdza się znakomicie. Jest o stokroś lepszy od tych z górnych półek, ponieważ nie wywołuje podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
Ja sobie najpierw Dove kupiłam ale ma taki mocny zapach i moim zdaniem lepiej sie sprawdza jako krem do ciała fajnie sie wchłania. Do twarzy jednak lepiej używać bambino juz spróbowałam i naprawdę mi opdowiada nawet na dzień mimo że mam mieszaną cerę:). Używałam też nivea soft super pachnie jest leciutki ale bardzo słabo nawilża może na upały jest dobry ale sama nie wiem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k o s
mam wrażliwą, płytko unaczynioną skórę i podkradam zimą krem ochronny mojemu dziecku :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzisiaj eksperymentowalam i nalozylam kremik bambino i jak zwykle podklad.Myslalm ze bedzie tragedia,ale pomylilam sie.... Buzka milutka, podklad sie ladnie rozprowadzal i nie swicila mi sie twarz bardziej niz uzywam innych kremow.Takze calosc wygladal naprawde niezle,az do wieczora.Sprobujcie, fajny kremik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najlepszy krem na swiecie - co za pytanie czy warto uzywac.;) odkad kupilam go z 5 lat temu w jakiejs dziurze na wakacjach ( bo innego nie bylo) praktycznie innych kremow nie uzywam.;) moj chlopak tez juz sie od niego uzaleznil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od kilku lat uzywam go
zwlaszcza na noc (bo jest tlusty i w dzien bym sie swiecila ) jest super do ust, i jak mam katar- ratuje moj nosek :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
faktycznie można śmiało nakładać puder praktycznie zaraz po posmarowaniu twarzy kremem bambino:) dobry naprawdę jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
krem bambino jest fantastyczny,jest też wersja nawilżająca podobno... ( widziałam w jakimś sklepie - muszę wreszcie kupić i wypróbować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmetics shop
Troszkę was muszę zmartwić drogie panie Krem Bambino czy krem Nivea czy inne podobne w swoim składzie zawiera bardzo dużo wody, dlatego absolutnie nie polaca się go na mróz. Na noc owszem dla "podreperowania" stanu skóry jest idealny, ale na dzień nie polecam. Stosujcie lepiej kremy typowo do twarzy, w końcu to że są do twarzy to o czymś świadczy. Nie chce urazić niczych uczuć ale pamiętajcie, że czasami "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czasami
te kremy są do bani jak w moim przypadku, tylko mnóstwo chemii a cera mi sie nie poprawia./ tez uwielbiam krem bambino, stosuje na noc.jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czasami
te kremy są do bani jak w moim przypadku, tylko mnóstwo chemii a cera mi sie nie poprawia./ tez uwielbiam krem bambino, stosuje na noc.jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio dermatolodzy mówili ,że kremy z wodą mogą być używane w zimie bo woda i tak czy siak wyparuje i zostanie warstwa \"ochronna\" na twarzy. by the way - w zwykłym bambino jest tyle samo wody co w np. kremie go tlustej skóry garniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k o s
Dermatolog mi powiedział, że krem ochronny wsmarowuje się na 15 minut przed wyjściem (co najmniej), żeby woda zdązyła wyparować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używam tego kremu od
3 lat i tylko tego! Miałam problemy z bardzo suchą skórą i do tego z wypryskami, dlatego kiedy używałam lekkich kremów wypryski znikały ale skóra schodziła płatami, natomiast kiedy używałam mocno nawilżających czy tłustych to skóra była nawilżona ale cała zapryszczona :/ Koleżanka poleciła mi bambino, kupiłam i już po pierwszym zastosowaniu doznałam szoku! Wypryski zniknęły (mimo zawartości parafiny w kremie) a skóra była nawilżona! Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam pryszcza, chyba właśnie 3 lata temu ;) Teraz mam gładziutką i nawilżoną skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×