Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaMorfeusz

Faceci do towarzystwa..

Polecane posty

Co myślicie o facetach których sponsorują bogate babki, \"wynajmują\" ich np. na wyjazdy służbowe, jako mężczyzn do towarzystwa. Sam się nad tym zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ktoś....
hmmm, chyba trzeba nazwać to po imieniu skoro jest rownouprawnienie ... kurestwo jak każde inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz jakies namiary
Zainteresowany jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko czy ja powiedzialem o kurwieniu sie? Moze w niektorych przypadkach seks wchodzi w rachube..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ktoś....
Więc jak pojdziesz z nią do łożka za pieniądze, to jest to kurwienie się. Co prawda męskie, ale kurwienie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytam sie poważnie. Może ktoś zna firmy zajmujące sie komercyjnym sponsoringiem, bądź miejsca gdzie kobiety szukające takich facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sombrerrro
Widzisz a gdyby to kobieta napisała, to bez względu na to czy poszłaby do łóżka czy nie - to było by kurwienie. Więc ja tez uwazam ze jesteś meska kurwa i tyle. Nara kurwiszonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę
szukać faceta do odegrania mego towarzysza na weselach:) Wiem, że niektóre agencje reklamowe zajmują się prowadzeniem baz danych osób, które można wynająć do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mysl sobie co chcesz:) bedac w Londynie spotkalem się z takimi przypadkami.. niezla kasa, dobra zabawa i kawał świata można zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zajęcie nie musi być równoznaczne z sexem... i pewnie nie jest. Nie sprowadzajcie wszystkiego do przysłowiowego \"dawania dupy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę
A skąd jesteś? jaka miejscowość? Bo może się dogadamy:) Bez seksu oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę
golisz jajca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę
O tych jajcach to nie ja. trochę daleko-ja jestem z Krakowa:) Ale pomyślimy:) Jeśli będę chciała coś więcej się dowiedzieć to napiszę na meila, ok? żeby nie prowokować tych od depilacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę
pogrzebię ci paluszkiem w dupce, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę
do podszywacza (marnego zresztą) Zamiast paluszkiem uderzać w klawiaturkę i udawać, że jesteś zabawny, to ulokuj sobie tego paluszka w dziurce od kontaktu-tym sposobem przysłużysz się społeczeństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę
czy ja gadam do siebie ? :( słyszę głosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie takie marne istoty... postaraj się powiedzieć coś mądrego albo odpal sobie jakąś gierkę i zabij czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pisałam-poszukaj jakie w Twoim regionie działają agencje reklamowe-wiesz, takie co to zatrudniają modeli, statystów. Znajdz, zadzwon, zapytaj i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł. W sumie nie potrzebuję na tym zarobić mam własną firmę, chce tylko spróbować czegoś innego, jak dla mnie ekstremalnej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle że Rejonowy Urzad Pracy
moze zgłoś się na posredniak - wywiesza w gablotce- Męska prostytutka do wynajęcia, na godziny(..Zł/h) Mmmh?dobry pomysł??? I z chłopakami walniecie jakies winko przed otworzeniem UP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powodzenia życzę:) Jeśli Twoje fizis jest miłe w odbiorze to z pewnością się odnajdziesz w tej roli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzil
taki link z urodzinami Babci.. coś mi tutaj pachnie taka imprezką z Twoim udziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ja będę\" Czytając co poniektóre komentarze wydaje mi się że Ci ludzie mają braki w czytaniu, ja piszę że nie chodzi o sex zadny tam cheep&dail\'s ... ale nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No i owszem mają problemy-ale najwyraźniej sami ze sobą. Olać:) Wiesz, jak jest: dorosłego człowieka nie wychowasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem jest w tym że ludzie trzymają się stereotypów, wszystko co wychodzi poza kanwy normalnego zachowania musi być negowane z miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×