Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość drararara
Temat: wiecie co myslalam jak byłam mała ?!!!! 14:58 bobiczek jak ogladałam stare filmy czarno-białe to twierdzilam ze kiedyś swiat tez byl czarno biały,ubrania,ludzie ,drzewa itd 14:59 bobiczek a teraz jestem duza i sie bobiczkiem bawie 15:01 bobiczek podszywaczu dla sprostowania powiem teraz bawie się innymi rzeczami zn zabawkami 15:04 bobiczek gwoli wyjaśnienia - te zabawki to królicze bobki - bobiczki, które namiętnie przezuwam oglądając kolejny odcinek "Magdy M" 15:05 bobiczek no wiesz co (?) :[ brzydko podszywaczu , ja na serio tak myslalam 15:08 bobiczek Zresztą jako dziecko w ogóle byłam mało inteligentna. Dostałam od psychologa skierowanie do szkoły specjalnej, której do dziś nie ukończyłam. Ale to tak na marginesie, powróćmy do tematu. Temat: macie tak ze pierdzicie sobie w pokoju sami i lubicie to wąchac? 15:04 ej to ja joł ja wlasnie traz tak mam, sadze se i wacham zaraz ide kupcie i to wcale nie ejst taki głupi topik jak by sie mogło wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: .................................................................... 18:33 siedzę i ryczę mama wmawia mi, ze cokolwiek nie tknę to zmarnuję 18:34 sznycel KONIECZNIE musisz się zaprzyjaźnić z KACZORAMI !!!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: JAkis bezdomny chcial dzisiaj ode mnie 1 GROSZ!!! 18:13 mjfdjmfds Nie wiem dlaczego jeden grosz akurat nie wiem co mu to dalo,ale dostal.... 18:13 MATRIX Rekultywacja może potrzebował na sms-a w POP-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą \"istotna stosownie do tamtego tematu pointe\" to Ci pewnie ktoś podrzucił..? :P Moja pijacka pointa: jak zawsze słabo się starasz Linndrenko. :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tink jest obstawiona na wszystkich frontach Leszczynko :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na wszelki wypadek zarezerwowalam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam umiem sie pod Tinkietke podszyć :-P ps. nie wygadujcie gupot kobity tylko wklejajcie cytaty :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
» Odpowiedz na ten temat Temat: wisząca skura przy odbycie 18:10 sendi247 czy któras z pan ma po porodzie wiszącą skure przy odbycie 18:11 Tomek. dopiero studiuję medycynę,ale sądzę,że masz na myśli zewnetrzne hemoroidy;] 18:14 a ja dopiero studiuję polonistykę, ale myślę, że masz na myśli skÓrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... justine1982 A ja studiowałam pedagogikę i chciałam zapytać jak ta skóra ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórami to są
zainteresowani ci, co po medycynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: jestem przerażona atakiem starej panny upanek stare panny to hieny życia społecznego. 12:42 szapocznikova kiedyś społeczeństwo polowało na stare panny jak na szkodniki, kiedy tego zaniechano one rozmnożyły się tak, że normalnym ludziom życie do reszty zatruwają. Prawo powino zakazywać staropanienśtwa. 12:44 upanek stare panny powinno się inseminowć corocznie - byłby spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywata: \"Temat: Psa szczeniaka by ktoś nie chciał? Warszawa 21:23 MRKz Znalazłem w lesie, jakieś skurwysyny wyrzuciły z samochodu. Zatrzymać nie mogę. Fidel (na imię nie reaguje ale wy też nie reagowalibyście po 5h od otrzymania) to on-pies, na oko ze 2 miesiące, może więcej, trudno powiedzieć. Dobrze utrzymany, mądry - przybiega na zawołanie, nie głupieje, nie wyłazi na ulicę, trzyma się nogi, żre kiełbasę itd. Innymi słowy przewyższa inteligencją ok. 50% forumowiczów. Nie rzyga w samochodzie. Wystraszony jest jeszcze, zresztą wcale mu się nie dziwię. W swoim krótkim życiu miał pecha i fart, bo ten sam los który nadał go skurwysynom dzisiaj skierował jego psie kroki akurat w miejsce, gdzie przebywałem. Tydzień na znalezienie mu domu, potem niestety schronisko.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunka
Temat: dzisiaj przylapala mnie moja siostra 23:44 przylapana jak masturbowalam sie szczoteczka elektryczna i obserwowalam skurcze pochwy w lusterku 23:57 motakini hahahaha...i co zabroniła ci dotykac jej szczoteczki po raz kolejny... guess who is hot...and who is not? 00:07 przylapana to byla moja szczoteczka ale za to nici z kolejnego orgazmu 01:36 lechowski daj spokoj ze szczoteczka, sa lepsze narzedzia 01:39 bezzębna_łachudra no to masz problem Albo odnajdę drogę, albo ją zbuduję 05:38 przylapana starzy sie juz dowiedzieli i mam szlaban na mycie zebow do konca miesiaca 06:38 mmm757 ej no nie zartuj 00:06 hehehehe dobreee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę przydługie ale słodkie
dea jara Cię to? "Bez śladu mózgu są niektórzy z nich..". 12:40 podszywającyyy toż to sama radość 12:42 dea radość?? cieszysz się jak dziecko, jak ktoś pod Ciebie..wchodzi? "Bez śladu mózgu są niektórzy z nich..". 12:43 podszywającyyy uważaj żeby ktoś nie wszedł z zaskoczenia w Ciebie 12:44 podszywającyyy wolę wejść na kogoś niż byc pod kims a teraz klęknij i ssij 12:45 dea o zaskoczenie nie może być mowy, bo wtedy marnie się kończy klękać i ssać?? toż to ja nawet nie wiem komu "Bez śladu mózgu są niektórzy z nich..". 12:47 podszywającyyy można znienacka zaatakowac od tyłu,każda tak lubi 12:49 podszywającyyy każda i każdy 12:49 dea atakujesz tak? "Bez śladu mózgu są niektórzy z nich..". 12:50 podszywającyyy jeśli się wypnie to trzeba skorzystać z okazji 12:51 dea i pytanie, jeśli atakujesz akurat faceta, to wybierasz takiego chidzinkę, czy bardziej zbudowanego?? pytam, bo czasem możesz trafić na znerwicowanego. wtedy za karę Ty się tyłem odwracasz "Bez śladu mózgu są niektórzy z nich..".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka_25
moderatror śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się nie naśmiewam gupia Lauren tylko reklamę mu robię, coby laski na forum myślały, że ma ❤️ :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słyszałam, że nieźle wykształcona. Zwłaszcza w kontekście starszych pań :P :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań już te świństwa wypisywać, jak Boga kocham... :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkeyek brayanek
Temat: UWAGA UWAGA!!!! TUTAJ PIJEMY WÓDKE. CODZIENNIE OD RANA DO NOCY. KTO CHETNY??? MRKz Czy wy czytacie ten topik 24h/dobę? Pytam, bo może wystawimy jakiś karmnik z nutellą, albo coś. Mo-derro No to czekamy na ten karmnik. Link do pijackiego mamy wytatuowany na lewym przedramieniu wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotyczny
Temat: KTORY FACET JEST ODWARZNY I TERAZ SIE ZE MNA POKOCHA 22:55 pragnaca sexu ciekawa jestem 22:55 RTL zalezy jaks Ty ale ja mam ochote 22:56 dyżurne chamidło forum Chętnie spenetruję Cię analnie słownikiem ortograficznym i będzie to chyba Twój jedyny w życiu kontakt z tą książką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×