Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leoncia78

pokłóciłam się dziś z koleżankami z pracy

Polecane posty

Gość moherowe gacie
Leoncia jeszcze możesz zbawic swe plugałe ciało i dusze upodloną pomódl się do patronki i pamietaj o gaciach aby wykrochmalone były !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhfj
nie odp czy Twoj facet tego chce i czy nei boisz sie ze ta druga bardziej mu sie spodoba?? A co do reszty to mysle ze to fetysz.. i to w takim "małosmacznym " wydaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa Ojca Dyrektora
Boga w sercu nie masz suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moher
Leoncia - wytłumacz mi prostakowi: na czym polega ta postępowoś, która wg Ciebie już się przejadła? Na kwadratach i na szczaniu na partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kdhfj - dzieki za ostrzezenie, ale nie martw sie o mnie. Ja sie calkiem dobrze bawie. Przeciez wypowiedzi na forum nie da sie traktowac powaznie:) Ale zawsze jak o cos pytam licze, ze wsrod dziesiatek glupot znajdzie sie kilka sensownych punktow widzenia i tak zazwyczaj jest Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leoncia a czy jesteś sobie
w stanie wyobrazić że dla niektórych te wartości coś znaczą? Że np. ukochany człowiek to nie jest zabawka do zaspokajania moich chwilowych fantazji? Że bałabym się taką osobę zranić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhfj
ja siem nei martwiem tylko jak tak czytam Twoje wypowiedzi to wiem ze wywoła to gromkie "wow" na forum :D A na pytania nadal nei odpowiedzialas.. taaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moher - na mówieniu prawdy. Bo ludzie robią różne rzeczy tylko się do tego nie przyznają. A ja poruszam takie tematy nie tylko na forum ale i w zyciu (bo tu to nie sztuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe no tak wiadomo
jedyny "sensowny" punkt widzenia to identyczny z twoim. Jak przypadkiem na siebie nie sramy to już moher jesteśmy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktoś marzy o sexie z buldogiem, to jego sprawa :), jeśli ktoś chce oddawać na siebie extrementy, to też jego sprawa, to rzecz gustu i wolnej woli człowieka. A nad gustami nie dyskutuje się. Jeśli kogoś takie rzeczy rajcują to \"ICH\" sprawa. Nie moja, bo to nie dotyczy mnie. I jak chcą to robić u siebie w domu, to niech robią, jeśli wszyscy się na to godzą, z jak podkreślam własnej wolnej woli. Ale zrozumienie tego niektórym przychodzi bardzo ciężko i potrafią tylko zwymyślać, a nie prowadzić konstruktywną krytykę. Leoncia78 rozumiem Cię i zauważ, nikt nie odpowiedział na Twe pierwsze pytanie: \"Czy naprawde jest to takie zle jak obie pary chca?\". Ja odpowiadam: Jeśli obie pary chcą... to jest wyłącznie ich (tych par) sprawa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protazy
Nie wstyd ci o takich rzeczach pisać na oczach Maryji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz odpowiadam - mój mąż nie ma nic przeciwko, rozmawialismy o tym. Ale wiadomo, ze co sie wydaje a co w glowie siedzi, tam glebiej to nigdy nie wiadomo. To nieprawda, ze sie nie martwie, ze zranie jego albo siebie, gdybym sie nie martwila to dawno bym to zrobila, a poniewaz sie martwie, wiec pytam, mysle, rozwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhfj
Halo! ja se wypraszam ja tam na nikogo nie sram ani nikt na mnie :D ja poprostu przeanalizowalam odzew na forum.. :D Jak juz napisalam "malosmaczny" fetysz.. Ja nie jestem postępowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moher
Leoncia - no to podziwiam Cię za odwagę. Tu gdzie pracuję, za takie pogaduszki w' kuchni' wyleciałbym za 'sekszual harasment'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protazy
Poprostu szatan opanował twą dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie ale np kiedy
ktoś się nie szmaci to już nie jest JEGO sprawa tylko zostanie zwymyślany od zacofanych ograniczonych moherowych. Taka Polska jest teraz fakna właśnie. Dobrze że macie tego Rydzyka, to jest jak ubliżyć osobom wrażliwszym i subtelniejszym, głupim wrakom co w Boga wierzą (jak inne głąby typu Immanuel Kant).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhfj
a słuchaj naprawde nie obawiasz sie ze tak mu sie spodoba ze bedzie chcial czesciej.. moze nawet za Twoimi plecami? ja bym sie obawiala.. poza tym nei moglanbym patrzec jakmoj facet dotyka inna kobiete.. by6m ich chyba zatłukła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, 37 i wlasnie o to sie poklocilam z kolezankami. One uwazaja, ze to NIE jest tylko nasza sprawa, bo jesli przez to rozpadnie sie malzenstwo to juz jest \"grubsza\" sprawa, rodziny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van Persie
Sami zakomlpeksieni i 'wielcy' moralizatorzy na tym forum widzę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego, jesli już zdecydujecie się na coś takiego, to musicie być być siebie pewni. Co się tyczy różnego rodzaju \"moherków\" to wg mnie ich przekonania są także wyłącznie ich sprawą i nie chcę ich komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie ale np kiedy
Super dieta to tylko własny stolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze jesli ta druga
bedzie fajna dupa do niej twoj mezunio bedzie chodzil na bzykanie wiec lepiej znajdz jakiegos paszkwila ot zeby dziure tylko miała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moher
Po upojnej nocy partnerka (przecież nie napiszę, że żona, bo to niepostępowe jest, hihihi) mówi partnerowi (nie mąż przecież): - Skoczyłbyś do piekarni po bułki? Partner (nie mąż) na to: - A ile mam kupic? Partnerka (nie będę już pisał, że nie żona, bo po co się powtarzac): - Tyle, ile razy się kochaliśmy (dla postępowych wstawic: pieprzyliśmy) Idzie do piekarni i mówi: - Siedem bułek poproszę. Albo nie! Pięc bułek. loda i kakałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie ale np kiedy
nikt się nie kapnął że to podszyw tam wyżej, nieee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protazy
nie wierzący to pawiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhfj
podszywacz jest świetny w tym co robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze pomysł
moze siostre masz to w rodzinie zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kdhfj - wiesz co, gdyby dotykal innej bez mojej prosby to tez by mnie zlosc ogarnela, ale gdyby to bylo wywolane przeze mnie to jest zupelnie co innego. Wyobraz sobie te roznice. Nie wiem, czy sie boje, ze mu sie tamta bardziej spodoba. Plusem jest, ze on ma b duze dosw przede mna mial wiele kobiet i moze odmiana na dluzsza ete tak go nie pociaga, skoro mnie wybral:) Ale oczywiscie pewnosci nie ma, tak samo jak nie ma pewnosci, ze potknie sie na ulicy o jakas kobiete, zapatrzy w jej oczy i mnie porzuci. Tego nie wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak autoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×