Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leoncia78

pokłóciłam się dziś z koleżankami z pracy

Polecane posty

Gość Dwazrazy z ogórem i pieprzem
Azali brat gustował był w podobnych układach jak i siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie kazdemu moze odbic - wiec nie ma co nad tym dywagowac. Ale sa ludzie, ktorych z jakichs przyczyn obdarzamy wiekczym zaufaniem niz innych. Moze \"bezgraniczne\" to przesadzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moher
Żegnam! Od tej pory każdy topik z Moherem to podszywacz! Idę w kimono. Muszę wstac o piątej i odśnieżyc chodniki. Ot, taki żywot ciecia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie usprawiedliwia, nic takiego nie napisalam. ja sie tu przed niczym nie usprawiedliwiam, zwlaszcza przed Bogiem. Ktos mnie tu spytal czy wierze i poruszyl temat Kosciola wiec reaguje na to, ale nie w kontekscie mojego glownego tematu tylko ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwazrazy z ogórem i pieprzem
I rzekł pan do zrazów: idźcie i nauczajcie na Kafeterii, bo bliskie jest Królestwo Niebieskie i nadejście Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwazrazy z ogórem i pieprzem
Miewam objawienia w każdy czwartek po tłustych pierogach z kapustą i grzybami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy nowy temat dla wtracaczy - kal schodzi na plan dalszy a rydzyki jak grzyby po deszczu wyskakuja i do moherkow sie pchaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi
Leoncia78, jezeli masz chetna pare na to, i myslisz ze twoj maz sie zgodzi to jak najbardziej idz na to, oby ci sie udalo, w koncu trzeba spelniac fantazje sexualne, ja mam taka z dwiema kobietami i sobie ja spelni niebawem, a to sikanie na meza tez spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhfj
ja tez sie zawijam do spania pa moherki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwazrazy z ogórem pieprzem i
pumperniklem Nadal chętnie wyliżę majtasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwazrazy z ogórem pieprzem i
pumperniklem Łeeeee herbatniki. Kogo ja teraz będę molestowała swoimi wizjami? :-(:-(:-( MADE BY: KAFETERIJA Branoc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fredi ciesze sie, powodzenia w spelnieniu marzenia. W koncu od czego sa marzenia. A sikanie ma swoj urok fakt, nie wiem czemu niektorych to ta zniesmacza. Ja jak kocham, to kazdy milimetr ciala i tego co z niego pochodzi mojego mezczyzny jest dla mnie kochany. Powaznie nie rozumiem ludzi, u ktorych pewne rzeczy robione ze swoim kochanym facetem budza obrzydzenie A fantazja, ktora mam to dadatek, ktory mi w glowie siedzi i meczy, i chcialabym go urzeczywistnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi-seksi
ja tez bym chciala zobaczyc moje narzeczonego podczas pieprzenia mojej kolezanki, jest nam (mnie i mojemu facetowi) zajebiscie w lozku, nasze zycie erotyczne jest cudowne i podniecajace, on jest niesamowitym kochankiem, ale i tak nadal marza mi sie inne sytuacje lozkowe, z nami w rolach glownych, po to mamy wyobraznie!! pozdrawiam serdecznie autorke!! ps. przespalam sie z moja przyjaciolka, wloszka, moj facet o tym nie wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość its not important
Zgadzam się z autorką, to taka.. podniecająca zazdrość;) Też bym chciała, ale nie jestem zamężna, a mój chłopak na pewno by się nie zgodził, więc marzę sobie po cichutku:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyć mozna
Marzenia to dobra rzecz.Ale sa marzenia których nie wolno zrealizowac nigdy.I wtedy jest pieknie bo pozostają marzeniami a nie rzeczywistością.Marzycielka--romantyczka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bi-seksi gratuluje odwagi z Wloszką, Południowcy w ogole sa bardziej otwarci na rozne eksperymenty. Ja chyba przespac sie z kobitka bym nie mogla - odstrecza mnie opcja dotykania mokrych czesci ciala innej kobiety :) Ale moj maz hmmm, jak sobie wyoobrazze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi
kurde leoncia78, chcialbym zeby moja kobieta miala takie fantazje jak bzykam inna na jej oczach, tylko pozazdroscic twojemu mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazeli
A my spróbowaliśmy też mieliśmy duże opory , zaczęło sie od rozbieranek a po którymś razie wylądowałyśmy obydwie w łóżku , nasi faceci tylko patrzyli (jak się okazało jesteśmy obydwie bi ) . Nie żałujemy i Oni również nie,często nadal się spotykamy , wspominamy śmiejemy się z tego . Nie popsuło nam to związku a tego obawiałam się najbardziej . Myślę że marzenia są po ty by je spełniać . A teraz możecie po mnie pojechać olewam to nie żałuję było ekstra i spełniłam to o czym tylko mogłam wcześniej pomarzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikitka
Azazeki tylko Ci pozazdroscic , ja nigdy bym sie nie odwazyla chociaz tez czesto o czyms takim marzylam , za strachliwa jestem a jkby mu bylo lepiej z ta druga ? Wole nie ryzykowac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azazeli podziwiam. U nas rozbieranki juz byly pare razy, widzielismy sie wszyscy na golasa, zawsze bylo wesolo i pozytywnie ale do niczego wielkiego nie doszlo choc dzieki temu czuje,y sie swobodnie razem bez ciuszkow. Ja mam do tego jeszcze jeden problem - ta kolezanka jest bi i chcialaby ze mna, a ja raczej wyobrazam sobie ją z moim mezem a nie ze mna. To chyba nie dla mnie, nie wiem, ale ona mnie kompletnie nie pociaga. To jest dodatkowa blokadka, bo w koncu jesli zaczniemy szalec to bedzie trzeba sie wyluzowac z kazdej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×