Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Najdziwniejsze

Najdziwniejsze miejsce w jakim się kochaliście???

Polecane posty

Hej hej:) A ja kochałam się z moim Misiaczkiem w... albo na (jak kto woli) amobonie, która stała zaraz przy drodze. Ale było fajowo jak przejeżdżały samochody:) Taki czadowy dreszczyk!!! Było po prosty zajefajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wielu miejscach
1) rynek 2) pod murem 3) na działce 4) na ławce 5) w morzu ( wpołudnie, przy ludziach) 6) na plaży 7) w pociągu 8) w samochodzie 9) na samochodzie 10) w lesie 11) w klubie 12) w toalecie 13) koło sklepu 14) w pracy 15) przy koleżance 16) na polance 17) nad rzeką ( ijeszcze kilka fajniusich miejsc, ale o nich już nie dzisiaj, generalnie ADRENALINA jest na wysokich obrotach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doW wielu miejscach
ale masz wyobraznie... ciekawe czy choc kilka z nich jest prawda :) Zawsze najwiecej mowia ci co najmniej robia :P A ja kochalam sie pod damskim prysznicem w pensjonacie na wakacjach :) Dodam ze bylo tam kilka natruskow w jednym pomieszczeniu i zawsze mogla wejsc jakas kobieta... :) Ale bylo fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wielu miejscach
Oj żebyś się przypadkiem nie zdziwiła.... A wątpią tylk oCi co nigdy nie zaznali ..... Uwierz mi że jest to możliwe..... Jakbyś miała taki związek jak ja to napewno takie miejsca nie były by Ci obce.... Oczywiście pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jaaa
poza lasem, laka, samochodem... itd itp kochalam sie dawno dawno temu w igloo, ktore moj chlopak z kolegami zbudowali w gorach :-) bylo bosko, caly czas zastanawialam sie, czy nam sie ten caly snieg na leb nie zwali :D ech, liceum to byly czasy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 165 lat
najdziwniejsze miejsce w jakie sie kochalam z moim misiem to była moja odbytnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Next
Balkon,auto-w roznych miejscach publicznych,klatka schodowa,piwnica,knajpa w salce gdzie nikogo nie bylo bo dla niepalacych,knajpa wc,wc stacje benzynowe,las,przy drodze szybkiego ruchu z boku auta,w parku pod drzewem,przeberialnia w sklepie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z kolei
w nogach łóżka mojej prababci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CE
Fiat 126P z mężatką ale miało się mniej lat wtedy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
na stole w salce konferencyjnej w basenie z wodą termalną, taka brązową, więc nic nie było widać, w lesie w samochodzie pod prysznicem w męskiej szatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiiippp
z moim ex bylam kiedys na polowaniu i kochalismy sie na ambonie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikroX
Na plaży nad jeziorkiem w lato w jeziorku przy ludziach w pokoju gdzie spał jej ojciec i jej siostra w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg33333
1 auto 2 basen 3 sauna 4 piwnica 5 polana 6 las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiundz
w trumnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj kochałam się w południe na plaży nad jeziorem gdzie czasami chodzili ludzie, ale nam to wisiało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dach
Najdziwniejszym miejscem w którym kochałam się z moim facetem był dach trzypiętrowego bloku w Katowicach. Nic wyższego nie stało w okolicy. Chodziliśmy tam kilka dni z rzędu (opalać się) :) Poza tym: -w lesie -w ogrodzie -w samochodzie -na samochodzie -na przystanku PKS -w garażu -w krzakach -na łące -w kuchni na szafce (za ścianą teściowa spała) -pod prysznicem -nad jeziorem w dzień -na większości mebli w domu (na pralce też) Bo my bardzo spontaniczni jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eichhoernchen
24 lutego kochalas sie na plazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik szuwark
PONTON jest .......mmmmmmmmmmmmmmmhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w samolocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ktos.
zakopane: dolina roztoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingunia202
no ja kochalam sie z moim nafzeczonym a biurze w godzinach jego pracy-wtedy dop byla adrenalina ze nas ktos przylapie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Ty bystry nie wiesz ale nie lubie jak ktos sam tak beze mmnie juz ma w pogotowiu wałeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×