Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jaaaaaaaaaa

radio ma ryja

Polecane posty

Gość to jaaaaaaaaaa

normalnie szok!!! przeciesz to jest jakaś sekta - jak ludzie mogą się tak nabierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na hitlera tez sie nabierali
niestety... masy sa durne i co zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co oglądało sie lisa
i ma sie obsesję? ciesz sie ,ze ty jesteś nie nabrany i daj se siana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no niestety
wkurza mnie to, że jakiś dupek omamił tyle emerytów żeby mu przelewali swoje rencinki, a on się za ich kasę buja, ale to w końcu nie moja renta, no nie? ;-) najbardziej wkurza mnie jednak jak mniejszość (fanatyczni katolicy) chcą sobie podporządkować większość i nakazywać im życie według ich kretyńskich reguł; pozostaje nadzieja, że Polacy okażą inteligencje i nie dadza sobie w kaszę dmuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia______24
jasne a wybory - to co o czym to świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
Co cie cudze pieniądze obchodzą. Ciesz sie swoimi i do cholery dajcie sobie już spokój. to wolny kraj i mnie natomiast śmieszy jak wolny, nieprzymuszony wybór ludzi tego co chcą słuchać a czego nie budzi dyskusje i spekulacje.Każdy ma prawo łśuchać czego chce. Nie chcecie słuchać to do cholery włączcie Zetke oglądajcie Fakty i nikt na siłe wam odbiornikow nie nastawia na fale RM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
Nie rozumiem z czym macie problem. A gdyby wygrała inna partia to znowu można byłoby zgonić na tvn lub polsat - ale wtedy juz nikt by o tym nie deliberował,ze były pro PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mamy problem
bo to nasz kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
nasz i wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysł
tak masz racje słuchasz co chcesz a jak jakis nazista będzie głosił swoje poglądy, to też mamy po prostu go nie słuchać i pozwalać mu wyrażać swoją opinie!! sorry - ale drugiego hitlera nie chcemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
dlaczego piszesz nasz kraj ,czyli czyj dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mamy problem
i kompromitacja.I znow wstyd sie odezwac po polsku za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mamy problem
no dobra - to jest MOJ kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
Nie no to już przesada z tym hitlerem. Ciekawe czy wy wogole kiedys skonfrontowaliscie tą rzeczywistosc zapodawaną z pewnych gazet i telewizji( gdzie traktuje sie sprawe wybiórczo- czyi mało obiektywnie) z rzeczywistością i czy ... słuchaliście kiedykolwiek tego radia. Zapraszam - włączcie o dowolnej porze parę razy i naliczcie ile tam sie mówi o polityce, a ile jest tam programów o modlitwie, na temat Pisma Świetego, programów z życzeniami, z opowiadaniami dla dzieci, z piosenkami, spotkania kólek różańcowych itd. Ludzie czy wy sami chcecie być ciemni i wolicie nie znać czegoś a o tym mówić i pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Rydzyk +
Na Boga!!!!!!!! Nie bluźnijcie ......Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
Jasne tylko skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na to tak
wkurza mnie tylko to,że to jest niby radio katolickie a tam co polityka , wrogość, agresja, nazizm spoko niech go sobie puszczaja tylko niech nazywają nie nazywają go radiem katolickim - bo to jest kompletna bzduraaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Rydzyk +
Polityka drogi chłopcze ,rasizm,agresja i wrogość ...to też należy do Boga.Więc i dlaczego nie miałbym poruszać tych tematów.Wszystko jest Boże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mamy problem
do dajcie : trudno nie sluchac RM, poniewaz zaglusza w mniejszych rodbiornikach . co sie da, np jedynke. Ja najpierw z ciekawosci sluchalam, rowniez obejrzalam pare razy TRWAM - przede wszystkim dno pod wzgledem warsztatowym - literackim, dziennikarskim, kompromitacja , amatorszczyzna , rece opadaja!!! Zwlaszcza TRWAM - czy ty to widziales/as?? PULS niby tez katolicki, a bardziej sie da ogladac , wiec nie chodzi mi o ideologie nawet, tylko poziom! I to ma byc przewodnia sila narodu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
No to jeszcze raz mówię, włącz o dowolnej porze dnia to radio i posłuchaj o czym mówia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie se siana
Pamiętaj ,ze trwam to stosunkowo nowa stacja i dopiero sie uczą. Zatrudniają u siebie studentów. TVN,polsat,tvp1,tvp2 u swych początków też nie było idealne warsztatowo - jeśli już o to idzie. No i nie gadaj moja droga ,ze zagłusza, bo ja normalnie odbieram jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościół to nie polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol _
drażni mnie ten temat na tyle że nie mogę już słuchać o RM. Sama nazwa "Radio Maryja" moim zdaniem obraza dla kościoła , nie rozumiem jak takie radio może być nazywane radiem katolickim?! i kolejna sprawa nie zastanawia Was fakt dlaczego nikt z tym nic jeszcze nie zrobił mimo iż niejedna osoba w tym państwie mogłaby w tej sprawie coś zdziałać? .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dobre
nowe - dobre sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol _
do osoby - ludzie dajcie se siana TY to jakaś nawiedzona jesteś :/ wyobraź sobie, że czasem bywam zmuszana do chwilowego słuchania tych bzdur u babci, która nie ma nic innego do roboty i jakoś nie uważam aby ich audycje mogły coś wnieść do mojego życia .. nie potrzebuje do cholery RADia aby się pomodlić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz ojciec
Pędzi pociąg historii błyska stulecie – semafor Odnowy w Duchu Świętym nie trzeba szumnych metafor. Potrzebny jest Maszynista, którym jest właśnie On: Wielki Dyrektor i Ojciec a Słowo Jego jak Grom! Jemu nie trzeba ni Glorii, ni sławy ni złota i władzy O n taki dobry i skromny do raju nas poprowadzi. Odaddajmy Mu serca swoje, oddajmy Mu oszczędnoćci bo złoto nam niepotrzebne w kraju świetlanej radości. Magnificencja Dyrektor Ojciec Profesor Tadeusz wskazuje nam jasne drogi, kroczymy w szczęściu do celu. Pędzi pociąg historii błyska stulecie – semafor niech żyje Ojciec Tadeusz Wódz nasz i świata kreator!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks.Rydzyk +
Zaprawdę...powiadam Wam......Będziecie się w piekle smażyć za te wypoiwedzi !!!!!!!!!!!!!!!!! Niewierni prostacy!!!! Ale Bóg Wam wybaczy..........kiedyś..Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz ojciec
"Moherowe berety" to bardzo porządni ludzie - stwierdził Jego Magnificenja Ojciec Rektor WSKSIM, Prof. WSKSiM, Dyrektor Radia Maryja i Telewizji Trwam o. Tadeusz Rydzyk CSsR . Oni nie mają pieniędzy na pluszowe albo aksamitne kapelusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowyt
... biedni ci ludzie są... po czynach ich poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mamy problem
Bardzo swieze lokalne stacje osiedlowe sa lepsze od TRWAM A studenci potrafia robic rzeczy bardzo dobre. Widac mamy inne gusta.. Moja mama lezy chora i moze trzymac w lozku tylko radio na baterie. Nie moze sie poruszyc, bo natychmiast na jedynke wchodzi RM. Musze co chwile przybiegac i przesterowywac W duzych radiach to moze nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×