Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kayka

jakie buty do czerwonej sukienki ????

Polecane posty

Gość kayka

W przyszly poniedzialek mąż ciągnie mnie na bal. Wymyslilam sobie taką lekką i zwiewną czerwoną sukienkę... Za cholerkę jednak nie mam pomysłu jakie buty do niej zalozyc... Czarne wydają mi się zbyt "cięzkie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od dodatków...torebki, będą pasować złote, białe, czarne a także czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez aksamitna czeriweń .......ale napewno czerwieni butów nie założę ..........np czerne czółenka i torebeczka pasuje.....sandałki tez mozna ale jest zima i smiesznie wygladają sandałki do futra.......czułeknka delikatne jak najbardziej......a i złote pasują..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3456
FILOMENKA - A TY UPARCIE PISZESZ "czułenka"? jUŻ CIE POPRAWIŁAM NA INNYM TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
czarne ??? nie za cięzkie ? No biale to juz dla mnie zupełnie odpadają. A co powiecie o bężowych ? takich w kolorze ciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne
czarne szpileczki tylko nie traszne czuby ale lekkie delikatne i do tego mała czarna torebeczka. Ja do mojej czerwonej miałąm własnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czarne czółenka moga być ......nie są przeciez ciężkiem.np kozaki i półbuty sa cięzkie a czółenka nie;)........białe odpadają ale ecri jak najbardziej....ja sama mam tu do sprzedania kolor ecri czółenka i miałam je kiedys do wrzosowej sukienki...ecri pasuja chyba do wszystkich kolorów myslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ekologicznej skórki tez moga być...czółenka nie sa cięzkie.......nie przesadzaj;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
nie moge nosic ekologicznej skorki... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z prawdziwej....naprawde czółenka skórzane nie będą za cięzkie..albo lakiereczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czerwonej sukienki założyłabym jasno beżowe buty, albo złote. Czarne dodatki zdecydowanie są modnymi dla poprzedniej epoki i dobrze się Pani wydaje, że obciążają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×