Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lucy lu

Praca w salonie Ery

Polecane posty

W poniedzialek mam rozmowę kwalifikacyjną...bardzo chcę dostać tę prace, nigdy jeszcze nie pracowałam...nie wiecie jak mogę się przygotować do tej rozmowy? Co powinnam wiedzieć o telefonach, moze coś o firmie Era? Chcę wypaść jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezm
ą tego, kogo mozna wyzylowac najlepiej albo kto im sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiessia
Moja koleżanka pracuje w Erze i wiem że powinnas się orientować w ofercie ,historii firmy wogóle wielu rzeczach.Poprostu sie przygotuj no i modne jest pytanko co zapamiętałaś z ogłoszenia tak mi się wydaje.Jeszcze jak wyglądaja salony?Cz pamiętasz co robia pracownicy i czy sobie to jakoś wyobrażasz? Co zwraca twoja uwage jak wejdziesz do salonu? pozdrawiam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie jakie trzeba
mieć kwalifikacje, aby pracować w salonie telefonow komorkowych...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to naprawdę muszę się nauczyć paru rzeczy... Ja nie mam kwalifikacji...studiuję, umiem obsługiwać komputer...a w ogłoszeniu pisalo że trzeba też dobrze znać telefony komórkowe... Na stronie Ery nie ma nic o histrorii,a w salonie nigdy nie bylam ;-) Ale się popytam hi hi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
Znajomego spytali czy ma przy sobie telefon komórkowy. Powiedział że tak, wiec oni na to żeby im go zareklamował :O Wiec moze być wszystko powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
on też miał stary, no ale im chodzi o to Czy potrafić zrobic z igły widły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady, ma na pewno plus, ma duże wygodne przyciski hi hi;-) to byloby wyzwanie:-) O co jeszcze mogą pytać? Myślicie że jest aż tak trudno dostać tę pracę? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd masz to ogloszenie
z gazety??? jak tak to kity są!!! mialam cos bardzo podobnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kiedy idziesz na ta rozmowe
???? Potem powiedz jak bylo!!! trzymam kciuki, powodzenia!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej i co jak poszlo
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiessia
I jak ? Była ta rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, rozmowa była... Nie pytal o wystrój...pytał o języki, co studiuję, kiedy mam zjazdy itd. Acha, pytał mnie jaki chciałabym mieć telefon, powiedzialam że Nokie 6610i, prosty, elegancki i ma najpotrzebniejsze funkcje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaję od razu że od tego czasu telefon milczy ;-( Ale to nic nowego więc sie nie załamuję i szukam dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hej hej
wiesz ja tez mam rozmowe w erze:) za 3 dni:) pytali Cie o jezyki??? hmmm... i co jak u ciebie z nimi???? języki są wymagane??? kurcze mi na ten temat nic nie wiadomo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są, ale ja napisałam że mam certyfikat, bo mam i się pytał gościu czy to nie ściema...on był w ogóle taki wyluzowany...studiujesz? Bo mu przeszkadzało to że ja się uczę...bo kto mnie zastąpi jak mam zajęcia itd. ;-( Zresztą on poszukiwał kogoś na szybkiego...od poniedziałku...zobaczymy czy się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile czasu sie
uczylas aby zdobyc certyfikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczę sie angielskiego od piątej klasy podstawówki...cale liceum...trzy lata studiów...teraz nie mam praktyki więc różnie bywa z moim angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca
wiem jaksie szuka do Orange przede wszystkim trzeba byc dobrym sprzedawcą ( pytania typu "prosze porównac mi 2 produkty")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwunastka
a ile dostaje sie na godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj , po pierwsze zastanów się czy warto , ja 8 lat pracowałam w idea , to nie jest przyjemne zajęcie choć się wydaje co tydzień audyty kontrole fripos itp a z tego co wiem w erze też to wprowadzają -także nastaw się na roztroje żołądka , nerwicę i brak kasy(prowizja za sprzedaż a era sprzedaje nie najlepiej). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda 1984
Ja mam jutro rozmowe W Erze wiec zobaczymy jak bedzie dzieki waszym wypowiedzią lepiej się przygotuje no i puxniej opowiem jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×