Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ligutka_

Najpiękniejszy komplement, jakim obdarował was facet.

Polecane posty

Gość Ligutka_

piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pierwszą myślą z jaką wstaję i ostatnią z jaką zasypiam jestes moim snem gdy spię i marzeniem które się spełnia gdy jesteś obok jesteś wszystkim czego szukałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno sam tego nie wymyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobalo mi sie
gdy jeden koles na ulicy powiedzial - mmmmm dobra do robienia dzieci:) to wyjatkowy komplemet:) mam odpowiednia budowe do rodzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laVita
...ze gdybym byla mezczyzna, to on stalby sie gejem (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm...._.
powiedział: mam ochotę na twoją dupcie :P ale w jakim stylu. . .:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi powiedział ( moj przyjaciel) ze jestem sliczna i kocha mnie taka jaką jestem, niewazne czy pomalowana czy nie czy rozczuchtana czy uczesana. kocha we mnie wszytsko. kocha całowac i lizac moje palce, smyrac mnie po pleckach uwielbia moje \"boczki\" i jakby mógł to by mnie zjadł taka jestem \" mniam\" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"uwielbiam twoją dupcię\" \"najpiękniejsza jesteś rano nieumalowana i z rozpierduchą na głowie...\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpierducha
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia__
Mnie tez starsznie rajcuje jak mówi o mojej pupci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera a mi dupe urwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do komentarzy pup cytuję: \"masz przezajebiste dupsko, w sam raz do klapsów, chętnie to zrobię kicia\" haha p.s. zrobił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze robie laske
lepiej niz jego byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądaliśmy miss world i stwierdziłam, że ładną wybrali, on mi na to, że wygrałabym z nią przesadził trochę, nawiasem mówiąc...:>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkas
a mi, ze mnie kocha i chce ze man spedzic reszte zycia..i ze jestem słodka...ze jak ranow staje to pachne jak mały bobas:) z ropka w oczach i ze jest ze man szczesliwy i ze w kazdym kolorze włosów jestem piekna dla niego:)a farbuje czesto... no ize fajna ze mnie kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
że chce żebym została matką jego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jakis punkowiec na stacji pkp w krk powiedział : \" y lala fajne masz kołtuny\" (nadmienie że mam długie dredy:) nie powiem ze to był najpiekniejszy komplement ale oryginalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasdasaaaaaasssssss
nie nawidze jak ktos mowi whatever, kojarzy mi sie z taką brzydką i oblesną Gochą ;/ fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalka
Kochamy się, on lezy na mnie, robi to delikatnie, nagle przeywa i mówi: Myszko chciałbym mieć z Tobą dziecko. Fajne to było. noooooo, aż mi się łezzka w oku zakręciła a nawet dwie. Było pieknie!!! Dziecka nie ma do tej pory - ale to nasz wybór. Poczekamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżówka
(w knajpie) "fajnie teraz wygladasz, taka lekko sfazowana" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moje kochanie
dobrze mi z Toba, kocham Cie, nikt lepszy nie mogl mi sie trafic niz Ty, juz nie wiem jak mam Ci mowic zebys wiedziala jak bardzo jestes mi bliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia2006
Po wspolnym prysznicu powiedzial, ze wygladam As Fresh As A Daisy, poczulam sie cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo juz kilka lat temu...
....wpadlam niespodziewanie na mojego eks ( ok.2 lata po rozstaniu, ktore przezylam najgorzej jak mozna bo swego czasu swiata za nim nie widzialam) Stwierdzilam ze moge juz patrzec na niego bez bolu wiec zgodzilam sie na kawe. Rozmawialo sie calkiem przyjemnie, bez niepotrzebnych wspomnien, bez reflekcji. Po powrocie do domu znalazalam w torebce serwetke a na niej napisane- "Kiedys powiedzialem Ci ze jestes miloscia mojego zycia. To sie nigdy nie zmieni". Upilam sie tego wieczoru, uryczalam i postanowilam nigdy nie wracac do przeszlosci. Nigdy jednak nie mialam dosc sily aby wyrzucic ta serwetke. A jakos wczoraj stoje przy garach a moj maz przychodzi, przylepia mi sie do plecow i szepcze w ucho- "Ale fajna jestes wiesz" :) Ale sie rozpisalam:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygona
moj facet jest dosc skapy w piekne slowal, ale czasem jak juz cos powie to........ :) ostatnio lezelismy sobie w lozku, a on : ze wszytkie kobiety sa jak roze, ale ja jestem jego roza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes fajna
takie proste slowa wypowiedziane tuz przed zasnieciem takie niewudumane....super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×